MVP – BRATISLAVA
19.8.2006
Rozhodčí: Gil Polo Maria del Carmen
(E)
Knírač malý bílý
Psi –
mezitřída
BOUNTY
Hebanova Sfora - V1, CAC, CACIB
(Pepalfa’s Crystal Snow Unit x Gaja
Niger Lux) maj: Dominika Žočková - CZ
Psi –
třída otevřená
BESTIÁRIUS
Ignorant - VD
(Orin Bianco Olgas x Aipom
Ignorant) maj: Dominika Žočková - CZ
ZACHARIAS
OF Bianco Olgas -
VD
(Erythro Trigenimus x Dakota Domina
Bianco Olgas) maj: Marcela Břeňová - CZ
Feny –
třída mladých
ANNIE
Bianco Star - V1
(Denis od Bastera x Doris
z Malé štěpánské) maj: Pavlína Neprašová - CZ
Feny –
třída otevřená
DORIS
z Malé Štěpánské - VD
(Eurosnowwhite v.d.Spikke x
Cinderella Švarcava) maj: Lenka Neprašová - CZ
Matraszepe
BIKINI - V1, CAC, CACIB, BOB
(Cheepy Pollux de Delmata x Heather
v.d.Spikke) maj: József Gondos – H
Feny –
třída šampionů
ZANNY
ZOE of Bianco Olgas - V1, CAC, r.CACIB
(Erythro Trigenimus x Dakota Domina
Bianco Olgas) maj: Katarína Drličková – SK
Knírač malý pepř a sůl
Psi –
třída dorostu
KRAWUTZI
de Gabritho - VN1
(Clipper Rezlark x Gillegaard Zyan
Kali) maj: Andrea Pelz – A
Psi –
třída mladých
FAIR
PLAY Rezlark - V2
(Hibiscus Mengo Celebration x Ave
Maria Rezlark) maj: Libor Sakař - CZ
LITTLE
LARS z Šardanu - V1, CAJC
(Sternenhoch Diablo de Trufas
Negras x Enigma Rezlark) maj: Marián Šoóš – SK
Psi –
třída otevřená
EMIGRANT
Rezlark - nenastoupil
(Feeling’s Titan Porteno x Ave
Maria Rezlark) maj: Svetlana Bujisic – SCG
STERNENHOCH
DIABLO de Trufas Negras - nenastoupil
(Jam’s Ricci & Poveri x Nice
Dog Ambar) maj: Ing.Lukáš Slánský – CZ
Psi –
třída šampionů
LAMBORGHINI
Astronaut - V1, CAC, CACIB, BOB
(Gillegaard Quadratic x Whitney
Houston Astronaut) maj: Z.Straková + K.Žirková – SK
Feny –
třída štěňat
HISTORY
OF STERNENHOCH Piwowar - 1
(Sternenhoch Diablo des Trufas
Negras x Evita Essenia) maj: S.Slánská + K.Čechová – CZ
Feny –
třída dorostu
EMILA
Tostom - VN1
(Bandsman’s Catapult x Polopyrina
Tostom) maj: Andrea Pelz – A
Feny –
mezitřída
ETYKE
v.d.Gondhauzi - V2, r.CAC
(Voyager Astronaut x Chio-Chips
v.d.Gondhauzi) maj: Zsolt Bartus – H
OFFELIA
Astronaut - V1, CAC, r.CACIB
(Zeb-Dutch v.d’N Oppasser x Whitney
Houston Astronaut) maj: Dagmar Doudová – CZ
Feny –
třída otevřená
COLUMBINA
Rezlark - V1, CAC, CACIB
(Empire’s Weekend Warrior x Ave
Maria Rezlark) maj: Róbert Szabó – H
OLIVIA
Astronaut - VD
(Zeb-Dutch v.d’N Oppasser x Whitney
Houston Astronaut) maj: Dominika Žočková - CZ
Feny –
třída šampionů
GRACE
KELLY z Marzemu - nenastoupila
(Empire’s Weekend Warrior x Cecille
z Marzemu) maj: Martina Zemanová
- CZ
Knírač malý černostříbřitý
Psi –
mezitřída
PONTIAC
Grasant - V1, CAC
(Pipi’n That’s My Story x As Never
Before Vis a Vis) maj: Lubiszewska Agnieszka – PL
Psi –
třída šampionů
OLSEN
Bella Fraga - V2, r.CAC, r.CACIB
(Sasquehanna Foremniak x Otyllia
Face Day Inowroclawski) maj: Kulczyk – Szymaňska – PL
Tmavi
Knir SUNNY - V1, CAC, CACIB, BOB
(Tmavi Knir Larket x Tmavi Knir
Lavina) maj: Marina Klementieva – LOT
Feny –
třída dorostu
ALL
IN ONE Carboneum - VN1
(Gino Mounty z Dixie x Magic
Coat Androis) maj: Hana Skotáková – CZ
Feny –
třída mladých
CRAZY
GIRL Goldton - V2
(Polleke-Britt v.d’N Oppasser x Adélka
Nanuška) maj: Antonín Havlan - CZ
EFRA Malé uško - ?
(Luke Bohemia Vulkan x Alka Malé
uško) maj: Ladislav Ujházi – SK
Sasquehanna
RABESPIER BRANDY - V1, CAJC
(Pip’n That’s My Story x
Sasquehanna Flaszka) maj: Ing.Larisa Rezková
Feny – mezitřída
ETA
CARINAE Knížete Sternenhocha - VD
(Enjoy Oneself Vis a Vis x Bella
Rosa Knížete Sternenhocha) maj: Ing.Lukáš Slánský – CZ
Feny –
třída otevřená
BELENUS
Angie - V3
(Luke Bohemia Vulkan x Bora Felicia
Belisima) maj: Angelika Boorová – SK
Santa
Knyrys PAULINA LEDZH - nenastoupila
(Kawasaki de La Villa Y Corte x
Santa Knyrys Leg.of Love) maj: H.Kurfürstová+M.Adámková -
URŠULA
Bohemia Vulkan - V1, CAC, CACIB
(Bandsman’s Why Not x Oxalana
Bohemia Vulkan) maj: Hana Kurfürstová
WENDY Bohemia Vulkan - V2, r.CAC, r.CACIB
(Polleke-Britt v.d’N Oppasser x
Santa Knyrys Paulina Ledzh) maj: Marie Vebrová – CZ
Knírač malý černý
Psi –
třída mladých
Matraszepe
Geronimo - V1, CAJC
(Matraszepe Pontiac x Matraszepe Hello
Dolly) maj: Róbert Szabó – H
Psi –
mezitřída
FIFTI-FIFTI
Rezlark - V1, CAC, CACIB
(Bowsers Flyin High x Utopia
Rezlark) maj: Zuzana Havlíková - SK
KENETH
KEN z Šardanu - nenastoupil
(Jackpot in Vegas Rezlark x Barbero
Black Nelor) maj: Bc.Lukáš Hanniker - SK
Psi –
třída otevřená
ASCENDANT
STAR-Wind of Dream - V2, r.CAC
(Matraszepe Pontiac x Truly Yours
Rezlark) maj: Róbert Szabó – H
COWBOY
Rezlark - V1, CAC, r.CACIB
(Xmagicman v.d.Havenstad x Vinessa
v.d.Havenstad) maj: Ing.Larisa Rezková - CZ
Feny –
třída mladých
FUNKY
TOWN de Extreme Blood - V1, CAJC
(Bersuit Vergarabat de Extr.Blood x
Beverly Spain de Extr.Blood) maj: Hana Skotáková – CZ
NEW
NENA z Šardanu - V3
(Darthy-Dahn z Šardanu x
Vranolujna Corazon Tan Negro) maj: Marián Šoóš – SK
PENELOPE
CRUZ Hajko Nerita - V2
(Diable v.d.Havenstad x Vamp
v.d.Brunnengärten) maj: Ing.Larisa Rezková - CZ
Feny –
třída otevřená
GIPSY
Rezlark - V1, CAC, r.CACIB
(Bowser’s Flying High x Toffee
Rezlark) maj: Ing.Larisa Rezková - CZ
KELLY-KIARA
z Šardanu - VD
(Jackpot in Vegas Rezlark x Barbero
Black Nelor) maj: Oľga Vinclerová – SK
Savali
ON-LINE - V2, r.CAC
(Jew Gloris Ultrafact x Gloris
Impressive) maj: Magdalena Szczypior – PL
Feny – třída
šampionů
ZETA-JONES
Hermes - V1, CAC, CACIB, BOB
(Inter Leader Rezlark x Wonderfully
Black Hermes) maj: Dominika Walas – PL
oHoHop