rozhodčí : Oldřich Zapletal
Knírač malý bílý
Třída mladých :
fena
Shirin Švarcara - odstopila
Knírač malý černostřbřitý
třída otevřená:
pes:
Aron Faleska – VD
/o: Santa Knyrys Omar Sherif x m:Lusy Černý havran
ch: Markova P., maj: Foitová Z.
Třída mladých:
fena:
Amy Deny-Skar – odsoupila
Oxi Ze Šternberské strže – V1, VT, nejhezčí mladý knírač
/o:Damients Exot z Císařovy x m:Jolli ze Šternberské
strže/
chov: Stránská Z., maj: Stránská
Třída otevřená :
Agnes Happy Mafian- V1, ČKŠ, obl.v., nejhezčí malý knírač,nejhez.knírač
OKV
/o:Mafián Bohemia Vulkan x m: Sweet Jane Happy/
ch:Světelová Kamila, maj: Chrástecká Daniela
Knírač malý černý
pes:
třída otevřená:
Omar Sharif Androis – V1, VT,ČKŠ, obl.v.
/o:Benett v.d. Spikle x m: Queen Victoria Androis/
ch:Harákovi A+A, maj: Polášek Josef
fena:
mezitřída :
Quendoline Androis – nenasoupila
třída otevřená:
Angelina Z Hrdoša – V1, VT
/o:Bocelli Andrea z Šardánu x m:Gracia Miss Rezlak
ch:Volárik Ludovít,ing, maj:Majvaldová J.
Knírač malý pepř a sůl
pes:
třída dorostu:
Akella Green Z Amiho dvora
třída otevřená:
Artuš Z Barokamu – VD
/o:Bernard Shaw Knížete x m: Beky Z Bruntálská
chov: Melcerová B., maj: Karhánková Eva
Charli Beskyd Tom-Box – VD
/o:Yokopo Free Astronaut x m: Anetka Plná náruč/
cho:Bůžek Z., maj: Chovanec L.
Třída vítězů:
Sternoch Diabolo De Trufas – nenastoupil
třída veteránů :
Best Anirob – V1,
/o:Derry od Jičínky x m: Begi Bino/
ch:Hadašová I.,maj: Zedníková Y, ing.
Feny :
mezitřída :
Bara Ze Severního údolí – VD
/o:Bernard Shaw Knížete x m:Aimie z Kraje vltavínů
chov:Malčík K.,maj:Husová E+L.
Dita Qwin Aniretak – odstoupila
třída otevřená:
Bona ze Severního údolí – VD
/o:Bernard Shaw Knížete x m:Aimie z Kraje vltavínů
chov:Malčík K.,maj: Zapletalová B.
Darka Net – Hai – V1,VT,ČKŠ, obl.v.
/o:Victory Flash Moldau North x m:Ceysi ze Severních
hor
chov:Fléglová, maj: Potocká l.
Iris Z Atlasova dvora – odstoupila
Knírač střední černý
feny
Třída dorostu:
Surprise Surprise Grand – VN
/o:Veni Vidi Vici Grand Calvera x m:Rhapsodie de Nador Cleville
chov: Havelková D., maj. Šokalovi M.+ S.
Třída mladých.
Bea Sluneční vítr – V1,VT,
/o:Speedy Arrow Grand Calvera x m: Dominika Temný blesk/
chov: Karafiatová Z., maj? KarafiátováZ.
Mezitřída :
Hajja Iringa – V1, VT
/o:
Ch.Chris v.d. Spitzenstadt x m: Ch.Daphné Iringa,/
chov: Kucharčíková I.,maj:Kucharčíková I.
Trída otevřená :
Hecata Iringa – V1, VT
/o:Ch.Chris v.d. Spitzenstadt x m: Ch.Daphné Iringa
chov + maj: Kucharčíková I.
Knírač střední pepř a sůl
psi
Mezitřída:
Buckie Alarm Beskyd – V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz, Nejkrásnější střední knírač výstavy
/o:Rus Noel Kavaljer x m: Loving Lincy ze Zahrabské
chov. + maj.: Fajkusová L.
feny
Třída mladých:
Cameron Charming Alarm Beskyd – odstoupila
Comely Casiopea Alarm Beskyd – V1, VT
/o:Warm Winner ze Záhrabské x m: Dear Debbie ze Zahrabské
chov: Fajkusová L., maj: Jenkerová Z.
Třída otevřená :
Antea Andromeda Alerm Beskyd – V1, VT, ČKŠ, obl.v.
/o: Ave Concorde Mont Blanc x m:Dear Debbie ze Záhrabské
chov: Fajkusová L., maj: Revendová R.,ing.
Třída veteránů:
Dear Debbie ze Záhrabské – V1, Nejkrásnější veterán výstavy
/o:
Hoszubereki Cszázár G.M.T. X m: Bria ze Záhrabské
chov: Jurčová M., maj: Fajkusová L.
Knírač velký černý
pes:
třída mladých :
Gallant Zorro Radinie – V1
/o:Jerome Elberfeld x m: Neat Nelly Radinie/
chov: Glanznerovi Z+H., maj: Kimplová T.
Třída otevřená :
Carllie Večný Rival - nenastoupil
Třída pracovní:
Aran Madecki – odstoupil
Frank Bitt Box – V1, VT, ČKŠ, obl.v.
/o:Zoco de Clotete x m: Caith Bitt Box/
chov: Matuška j., maj: Zedníková Y, ing.
Feny :
třída mladých :
Gwenna Večný Rival – V1,VT
/o:Ewers Bitt Box x m:Illusion Triumetal/
Chov: Fialová V., maj: Rilková L.
Mezitřída :
Jessy Neiro Garden – V1, VT, ČKŠ
/o:Elan de Pichera x m: Grigus Sea Shell/
chov: Horvath M., maj: Nádeniček A.
Třída otevřená:
Anita Z Bedýnky- nenastoupila
Fantasia Stanios – V2
/o:Increase Speed Triumetal x m: Belisa Stanios/
chov: Červenková V., maj: Přikrylová M.
Melody Red Hajko – Nerita – V1, VT, ČKŠ
/o:Keystones Jim Morrison Hajko x m: Romi Schnaider Nerita/
chov: Rafal Hajko, maj: Nádeniček A.
Třída pracovní :
Poli ze Šternberské strže – V1, VT, ČKŠ
/o: Perseus Rex Radinie x m: Nira ze Šternberské strže/
chov: Stránská Z., maj: Lohrerová M
třída vítězů :
CH. Aira Z Bedýnky – V1, VT,ČKŠ, obl.v., nejhezčí velký
knírač
/o: Increase Speed Triumetal x m: Iris Bitt Box/
chov + maj: Blatoňová F.