MVP –Praha
29.-30.4.2006
Rozhodčí: Knírač malý – Andrea Horáková
Knírač střední, velký – Jaroslava Drožová
Knírač malý
bílý
Psi – třída mladých
BOUNTY
Herbanowa Sfora - V1, CAJC
(Pepalfa’s
Crystal Snow x Gaja Niger) maj: Dominika Žočková
Psi – mezitřída
Matraszepe CHABLIS - V1, CAC, CACIB
(Matraszepe
Wunderkind x Matraszepe Katarina) maj: Kalder Hänze + Sandor
Psi – třída otevřená
BESTIÁRIUS Ignorant - V1, CAC, r.CACIB
(Orin Bianco
Olgas x Aipom Ignorant) maj: Dominika Žočková
Feny – třída mladých
HARMONY Rey Prag - V1
(Arboc Ignorant
x Mikse-Uti Apple) maj: Mgr.Eva Reyhonová
Feny – mezitřída
EMPIRE STARLET vom Hella-Hof - V1, CAC, r.CACIB
(Star’s of White
Night Versace x Matraszepe Hasta la Vista) maj: Kalder Hänze + Sandor
ANDRA of Bianco Olgas - VD
(Finndream
Cerridwens x Mysteria Liza Bianco Olgas) maj: Zuzana Nosková
Feny – třída šampionů
Matraszepe HASTA LA VISTA - V1, CAC, CACIB, BOB
(Made in Spain Chinchon
x Heather v.d.Spikke) maj: Kalder Hänze + Sandor
Knírač malý černý
Psi – třída mladých
Kelpi’s TOD JR V TOD - V1, CAJC, BOB, 3 místo II. FCI skupina
(Skansen’s Tod V
Thankyou x Athena Oric Central) maj: Libor Sakař
GISMO-GERRY vom Hella – Hof - V2
(O-Lover Boy vom
Hella-Hof x Riding-Angel vom Hella-Hof) maj: Kalder Hänze + Sandor
Psi – mezitřída
CSABA’S HEART vom Hella – Hof - V1, CAC
(Don’t Forget Me
v.d.Spikke x Riding-Angel vom Hella-Hof) maj: Kalder Hänze + Sandor
Psi – třída otevřená
ERNESTO vom Heide Körbchen - V2, r.CAC
(Chopin
v.d.Spikke x Harmony vom Bitcastell) maj: Monika Kos + Wolfgang Stumpf
NICK CARTER Androis - V1, CAC
(Xmagicman
v.d.Havenstad x Anna Antoineta Androis) maj: Lenka Bernardová
Psi – třída šampionů
BILLY BOY vom Heidekörbchen - V2, r.CAC, r.CACIB
(Chopin
v.d.Spikke x Harmony vom Bitcastell) maj: Monika Kos + Wolfgang Stumpf
DREYFUS XANA’S Androis - V1, CAC, CACIB
(Quandary
Androis x Royal Rapsodie Androis) maj: Hana Skotáková + Alexandra Gjurič
AMERICAN EXPRESS vom Hella – Hof -
V3
(Salamanka’s
Dream of Breed x Riding-Angel vom Hella-Hof) maj: Kalder Hänze + Sandor
Feny – třída mladých
HERIET HENNY Bikin dvor - V1, CAJC
(Xmagicman v.d.Havenstad
x Cornélia Clára Bikin dvor) maj: Jiřina Kubincová
Feny - mezitřída
QUENDOLINE Androis - V2, r.CAC
(Xmagicman
v.d.Havenstad x Royal Rapsodie Androis) maj: Kateřina Jendřejčíková
FELICITA Rezlark - V3
(Bowsers Flying
High x Utopia Rezlark) maj: Renáta Brunovská
OFÉLIE Knight of Danian - V4
(Da Vinci
v.d.Brunnengärten x Cheeky Beauty Knight of Danian) maj: Kristýna Drážďanská
ANDALUSIE Bohemia Ness - V1, CAC
(Da Vinci
v.d.Brunnengärten x Brooke Shields z Šardanu) maj: Jana Kaniaková
Feny – třída otevřená
ADARA LEE Carboneum - V2, r.CAC
(Dreyfus Xana’s
Androis x Genius Girl Androis) maj: Hana Skotáková + Alexandra Gjurič
ALRAGRACIA Carboneum - V3
(Dreyfus Xana’s
Androis x Genius Girl Androis) maj: Milan Sak
CHERYL z Kočičího údolí - nenastoupila
(Don’t Forget Me
v.d.Spikke x Enrica Erica Androis) maj: Tibor Szenczi
NESSIE Knight of Danian - V4
(Benett
v.d.Spikke x Juliette Knight of Danian) maj: Kateřina Koláčová
FOLK DANCE Rezlark - V1, CAC, r.CACIB
(Bowsers Flyin
High x Utopia Rezlark) maj: Ing.Larisa Rezková
Feny – třída šampionů
GENIUS GIRL Androis - V1, CAC, CACIB
(Da Vinci
v.d.Brunnengärten x Stad of Haven Xenia) maj: Hana Skotáková + Alexandra Gjurič
Knírač malý černostříbřitý
Psi – třída mladých
Chottans VAGABONT FOR ME - V1, CAJC
(Chottans in
Your Dream x Chottans Goa Gumma) maj: Daniela
Ullrichová
Psi – mezitřída
BOO-BOO Merbs Bohemia - nenastoupil
(Polleke – Britt
v.d.N’Oppasser x Carmen u Čantoryje) maj: Miloslav Bambas
KELLY MC GILL Malý Kavalír - V1, CAC, r.CACIB
(Polleke – Britt
v.d.N’Oppasser x Easy Elizabeth Malý kavalír) maj: Daniela
Ullrichová
Psi – třída otevřená
UNKAS Bohemia Vulkan - V1, CAC, CACIB
(Bandsman’s Why
Not x Oxalana Bohemia Vulkan) maj: Ivana Strasmajerová
Feny – třída mladých
Bouvbear’s I’M FOR REZLARK - V1, CAJC, BOB
(Hassanhill’s
Dangerous x Scedir Hi-Tech-Na) maj: Ing.Larisa Rezková
BEAUTIFUL Happy Mafian - V2
(Damients Exot
z Císařovy louky x Sweet Jane Happy) maj: Kamila Světelová
Feny – mezitřída
FILOMENA Rezlark - V1, CAC, r.CACIB
(Polleke-Britt
v.d.N’Oppasser x Morfina Mafioso) maj: Ing.Larisa Rezková + Jan Škoda
DELIGHT Grand Calvera - V2, r.CAC
(Polleke-Britt v.d.N’Oppasser
x Alix Grand Calvera) maj: MVDr.Dobromila Páleníková
Feny – třída otevřená
Noble Monument!s CZECH CHALLENGER -
V1, CAC, CACIB
(L’Est Jardin’s
Fly Little Star x L’Est Jardin’s Activ Silver) maj: Michala Šindelářová
Feny – třída šampionů
URŠULA Bohemia Vulkan - nenastoupila
(Bandsman’s Why
Not x Oxalana Bohemia Vulkan) maj: Hana Kurfürstová
Knírač malý pepř a sůl
Psi – třída mladých
HONZA – DUTCH v.d.N’Oppasser - V1, CAJC, BOB, 2 místo nejkrásnější
(Justin – Star
v.d.N’Oppasser x Echolade Dutch Treat) maj: Miroslava Suchá mladý pes výstavy
Psi – třída otevřená
LARIN Stajika - V1
(Noris
z Roznetu x Farah Bohemia Clementine) maj: Zdeňka Floriánová
Feny – třída dorostu
GEISY z Povodí Oharky - VN
(Clipper Rezlark
x Džessy z Povodí Oharky) maj: Helena Vacínková
Feny – třída mladých
FEY Ne – Hai - V3
(York Major
Moldau North x Ceysi ze Severních hor) maj: Radka Buchalová
OXANA Astronaut - V1, CAJC
(Zeb – Dutch
v.d.N’Oppasser x Whithey Houston Astronaut) maj: Miroslava Suchá
ONTARIA Astronaut - V2
(Zeb – Dutch
v.d.N’Oppasser x Whithey Houston Astronaut) maj: Radka Víznerová
Feny – mezitřída
FOR FUN Rezlark - V1, CAC, r.CACIB
(Bowsers Flyin
High x Utopia Rezlark) maj: Ing.Larisa Rezková
Feny – třída otevřená
EFFECT LADY Rezlark - nenastoupila
(Feeling’s Titan
Porteňo x Ave Maria Rezlark) maj: Miroslav Čermák
AMY von Allersberg - V2
(Empire’s
Weekend Warrior x Bohemia Rezlark) maj: Hana Pospíchalová + Liboslava Piewak
FOR BABY Girl Malý kavalír - V1, CAC
(Little Budha
v.Erbhof x Agatha Christie Malý kavalír) maj: Daniela
Ullrichová
JULIETTE ERNST Astronaut - nenastoupila
(Chelines
Jhonnatan Fulgencio x Vanilla Moldau North) maj: Miroslava Suchá
Feny – třída šampionů
GRACE KELLY z Marzemu - V1, CAC, CACIB
(Empire’s
Weekend Warrior x Cecille z Marzemu) maj: Martina
Zemanová
Knírač střední černý
Psi – třída mladých
ANS
ASUAN Re – Amon - VD
(Dalton Black Grand Calvera x Afrodita na Širokých) maj:
Oldřich Hořešovský
Psi – mezitřída
NO NAME
Grand Calvera - V1, CAC, r.CACIB
(Coson’s Moshe Dayan x Alta Vista Grand Calvera) maj:
Jiřina Němečková
Psi – třída šampionů
EBAR
Bohemia Cardinal - V1, CAC, CACIB, BOB
(Paljas v.Mandelröschen x Bína Bohemia Cardinal) maj:
Martina Miksová
Malya
MUCHOMACHO - V2, r.CAC
(Stahlkriegers Johnny Cash x Regina Malya ot Barbatsutsy-N)
maj: Mgr.Jana Šebestová
Feny – třída mladých
AALIYAH
Danube’s Heritage - VD2
(Simon Marvel ot Barbatsutsy x YoYo Black Grand Calvera)
maj: Lucie Bendová
JESSIE
Bohemia Cardinal - V1, CAJC
Simon Marvel ot Barbatsutsy x Dottie Bohemia Cardinal) maj:
Mgr.Andrea Oldachová
Feny – mezitřída
CHARKA
Iringa - VD2
(Chris v.d.Spitzenstad x Frankie Iringa) maj: Simona
Rezková
HANNAH
Bohemia Cardinal - V1, CAC, CACIB
(Steven Seagal del Manso Pelegri x Dorren Bohemia Cardinal)
maj: Martina Miksová
Feny – třída otevřená
AMÉLIE
Černý křemínek - V1, CAC
(Barnie od Dalajského potoka x Aneta z Vernerova
dvora) maj: Klára Křenová
ATROCITY
Great Paw - V2
(Mohner’s Gizmo x Cleopatra Šedočerná eminence) maj: Vl. a
Mir.Bažantovi
Feny – třída šampionů
AFRODITA
na Širokých - V2, r.CAC
(Herbert-N del Grande Moro x Odeta Oktavia Ave Bengal) maj:
Drahuše Hošková
CALL ME
ONE Absolute Free - V1, CAC, r.CACIB
(Kondor de Curuxan x Coffee Black Grand Calvera) maj:
Mgr.Jana Šebestová
Knírač střední pepř a
sůl
Psi – třída mladých
AGENT
Bohemia Cardinal - V1, CAJC
(Warm Winner ze Záhrabské x Adela Rezlark) maj: Mgr.Andrea
Oldachová
Psi – mezitřída
ASHEN
Hamilou - vyloučen z posuzování (agresivita)
(Jasper Pepper Grand Calvera x Nice Nellie ze Záhrabské)
maj: Ivo + Apolena Burianovi
BEAR
vom Eisgrund - V2, r.CAC
(Hosszubereki Császár Gamma Mera x Gwenna Pepper Grand
Calvera) maj: S. + H. Umrath
Rus Top
Rate UNICUM - V1, CAC, r.CACIB
(Ivan Mazor x Canta Seyli) maj: Hana Kružliaková
Psi – třída otevřená
Rufus
HURRICANE - nenastoupil
(Love is a Risky Business x Rufus Esmeralda) maj: Ambra
Canu
DOGGIE
DREAM Imoona - V2
(Jasper Pepper Grand Calvera x Beauty Bonie Jarní květ)
maj: Vladimír Antoš
ERVIN
ze Vsackých luhů - V1
(Artu-PS x Brixa ze Vsackých luhů) maj: Jana Filipoví
Psi – třída šampionů
YACCO
ze Záhrabské - V1, CAC, CACIB, BOB
(Atena de Camelot x Perfect Penelope ze Záhrabské) maj:
Silke + Harald Umrath
Feny – třída mladých
AMIRA
Bohemia Heart - V1
(Ave Concorde Mont Blanc x Lonely Luisa ze Záhrabské) maj: Lenka
Švecová
Feny – mezitřída
KINKY
KIRA Grand Calvera - V1, CAC, CACIB
(Jetaime Talhi Carnaval x Deriah Pepper Grand Calvera) maj:
Jitka Minaříková
Feny – třída otevřená
ROYAL
REBECCA ze Záhrabské - V2, r.CAC
(Ave Concorde Mont Blanc x Dear Debbie ze Záhrabské) maj:
Drahuše Hošková
ANNY
Pilsner Top - V1, CAC
(Athos Borůvka x Alissa Rezlark) maj: Hana Kružliaková
BABETTE
GOLD od Blaníku - VD3
(Hosszubereki Császár Gamma Mera x Felinn Márli) maj:
Dagmar Livoncová
Feny – třída šampionů
PERFECT
PENELOPE ze Záhrabské - V1, CAC, r.CACIB
(Benamor de Verorich x Bria ze Záhrabské) maj: Monika
Jurčovská
Knírač velký černý
Psi – třída mladých
GLENN
Věčný rival - V1, CAJC
(Ewers Bitt Box x Illusion Triumetal) maj: Věra Fialová
ALLADIN
JUNIOR z Muškátové zahrady - nenastoupil
(Malya Alladin x Perfect Silouette Radinie) maj: Radek
Kubín
Psi – mezitřída
DANCING
WOLF vom Hella – Hof - V1, CAC
(Gloris Unconditional Love x Angel’s Little Lady of
Royal’s) maj: Kalder Hänze + Sandor
Psi – třída otevřená
YORK
STAR Radinie - V1, CAC, CACIB, BOB
(Rus Astershvarc Stirliz x Lucky Star Radinie) maj: Renata
+ Pavel Novákovi
APOLLÓN
Radinie - nenastoupil
(Perseus Rex Radinie x Neat Nelly Radinie) maj: Jana Králičková
URAN
Radinie - nenastoupil
(Perseus Rex
Radinie x Caith Bitt Box) maj: Markéta Bucková
PEDRO
z Destru - V2, r.CAC, r.CACIB
(Gloris Remix x Kelly z Destru) maj: Prokop Ševčík
Feny – třída mladých
ACMÉ
Ignorant - V1, CAJC
(St.Brillant Radinie x Mara z Destru) maj: Dominika
Žočková
AFÉRA z
Mušká Muškátové zahrady - nenastoupil
(Malya Alladin x Perfect Silouette Radinie) maj: Radek
Kubín
Feny – třída otevřená
DENNY
Věčný rival - V2
(Alberto Uno Substantia Nigra x Illusion Triumetal) maj:
Věra Fialová
BAGHÍRA
Černá Magie - V1, CAC, r.CACIB
(Matraszepe Pacemaker x Fanny Starý Perštýn) maj: Jaroslav
Marek
ASIA
Bramado - VD3
(Zoco de Clotet x Braja Gaslaniro) maj: Bára Kadeřábková
Feny – třída pracovní
New
Lemar BARBARA - V1, CAC, CACIB
(Ingebar’s Uri Geller x Lemar Valen Arabella) maj: Bc.Petra
Árvaiová
Feny – třída veteránů
FANNY
Starý Perštýn - V1, VT
(Varus v.Bartenwetzer x Anna Starý Perštýn) maj: Jaroslav
Marek
Knírač velký pepř a sůl
Psi – třída mladých
A’SHARK
Ignorant - V1
(Skansen’s Rasputin Ignorant x Z’Eridanu Princess Mette
Marit) maj: Dominika Žočková
Feny – třída mladých
ARWEN
Ignorant - nenastoupil
(Skansen’s Rasputin Ignorant x Z’Eridanu Princess Mette
Marit) maj: Dominika Žočková
Feny – mezitřída
FELLON
Věčný rival - nenastoupil
(Angi Gauada x D’Sandra Věčný rival) maj: Věra Fialová
V1 - Harmony Rey Prag CAJC -
Chottans Vagabond For Me
CACIB - Grace Kelly z Marzemu Grace Kelly
z Marzemu, Honza-Dutch v.d.N’Oppasser, Ontaria Astronaut
Grace Kelly z Marzemu,
Honza-Dutch v.d.N’Oppasser, Ontaria Astronaut, Oxana Astronaut a rozhodčí
Andrea Horáková
BOB –
Knírač malý p+s Honza-Dutch v.d.N’Oppasser Kelpi’s
Tod JR V Tod – 3. místo II Fci skupina
2 místo
v soutěži Nejkrásnější mladý pes
Ch. Dreyfus Xana's Androis a Ch. Genius Girl Androis - 4. nejkrásnější pár výstavy