OBLASTNÍ
KLUBOVÁ VÝSTAVA BRANÍK 22.4.2006
Za krásného
slunečného a velmi teplého počasí se konala již osmá Oblastní klubová výstava
Podbrdské pobočky KCHK. Tradiční místo konání (Lochkov) bylo změněno a jistě ku
prospěchu věci. Branické cvičiště má mnohem lepší technické a sociální zázemí.
Hlavní sponzor – fa Samohýl –
dodavatel superprémiových krmiv Purina
Pro Plan – připravil spoustu kvalitních a zajímavých cen nejen pro vítěze
různých kategorií, ale i reklamní předměty pro všechny vystavovatele.
Obě rozhodčí měly
plné ruce práce, každá téměř 50 psů. Andrea
Horáková posuzovala KM bílé, KM pepř a sůl, KS pepř a sůl, KV černé, Zuzana Jandová posuzovala KM černé, KM
černostříbřité, KS černé. Dle mého
názoru bylo jejich posuzování velmi korektní a nestranné. Obě vždy velmi přesně
vysvětlily vystavovatelům důvod zadaného ocenění a tak nebylo slyšet žádný
protest i přesto, že někdy byl důvodem snížení zadané známky často velmi
diskutovaný prvek (jako je např. kohoutková výška).
Na závěr bych
ráda poděkovala všem pořadatelům, pomocníkům, rozhodčím, sponzorům a též
vystavovatelům. Nakonec si každý přišel na své.
Petra Árvaiová
Knírač malý pepř a sůl
Psi – třída dorostu
N 2 1. GREG Z POVODÍ OHARKY
o.:
Clipper Rezlark m.: Džessy z Povodí
Oharky
Maj.:
Pálková Věra, Brichtova 820, 152 00 Praha 5
VN 1 2. KASPELIX CAME IN TIME
o.:
Maximin Over the Moon m.: Falkendal´s
Wicked Lady
Maj.:
Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí n.L.
Psi – třída mladých
V1, VT, Nejkrásnější
v plemeni 3.HONZA – DUTCH v.d.
N´OPPASSER
o.: Justin
– Star v.d. N´Oppasser m.: CH. Echolade Dutch Treat
maj.:
Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice, Chrást, 277 15
Psi – třída otevřená
V1,VT,ČKŠ 4. CONNY OD ČÍŽKOVA MLÝNA
o.: Frank
Zappa z Marzemu m.: Tara z Kopce vítkova
maj.: Dráb
Tomáš, Chlebovická 497, 199 00 Praha 9
Psi – třída vítězů
V1,VT,ČKŠ,OKV 6. CH. JORDANO VENTIMILIGIA ASTRONAUT
o.: Chelines
Jhonnatan-Fulgencio m.: Vanilla Moldau North
maj.:
Hrabáková Helena, Boloňská 305, 109 00 Praha 10
Psi – třída veteránů
V2 8. EZOP PEPRNÍK
o.:
Rheingau Aristides Moldau North m.: Estelle z Kopce Vítkova
maj.:
Ladmanová Michaela, U Jezera 183, 252 41 Zlatníky
V1, VT 9. JORK BOHEMIA OPÁL
o.: Clark Drofa
m.: Draga Bohemia Opál
maj.:
Janečková Ivana, Letohradská 9, 170 00 Praha 7
Feny – rřída mladých
V1, VT 10. OXANA ASTRONAUT
o.: CH. Zeb
– Dutch v.d. N´Oppasser m.: ICH. Whitny Houston Astronaut
ch. +
maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice, 277 15 Chrást
V2 11. NORAH JONES SEMERÁDOVIC LUPÍNEK
o.: CH.
Ringo Star Drofa m.: CH.Iris Chelsea
Semerádovic lupínek
maj.: Knoppová
V. + Kebrdle, Matúškova 801/15, 149 00 Praha 4
VD3 12. NAOMI CAMBELL SEMERÁDOVIC LUPÍNEK
o.: CH.
Ringo Star Drofa m.: CH.Iris Chelsea
Semerádovic lupínek
maj.:
Knoppová V. + Ryšica, Matúškova 801/15, 149 00 Praha 4
Feny – mezitřída
V1, VT, ČKŠ, OKV 13. FOR BABY GIRL MALÝ KAVALÍR
o.: CH.
Little Budha v. Erbhof m.: CH.Agatha
Christie Malý Kavalír
ch. +
maj.: Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí n.L
Feny – třída otevřená
V2, res. ČKŠ 14. GOLDIE HAWN Z MARZEMU
o.: CH.Empire´s
Weekend Warrior m.: Cecile z Marzemu
maj.: Dráb
Tomáš, Chlebovická 497, 199 00 Praha 9
V4 15. KAROLINA SEMERÁDOVIC LUPÍNEK
o.: CH.
Fabien Drofa m.. CH.Lady Pimpinelle Drofa
ch.:
Semerádová J., Bellušova 1845, 15000 Praha 5
maj.:
Drožová Jaroslava, Strážovská 1318/66,153 00 Praha 5
VD 17. LUCKY STRIKE SEMERÁDOVIC LUPÍNEK
o.: Deep
Space Astronaut m.: Happy Heidy
Semerádovic lupínek
m.:
Herrmannová Jana , Veletržní 50/562, 170 00 Praha 7
V3 18. DEANNA TROI ASTRONAUT
o.: Made
in Spain Tutiplen m.: Vanilla Moldau
North
ch. +
maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, Tišice, 277 15 Chrást
VD 19. SOLIMANS SNOWQUEEN
o.:
Helar´s Napoleon Special m.: Solimans
Swetheart
maj.:
Kolářová Olga, Vyšehradská 35, 128 00 Praha 2
V1, VT, ČKŠ 20. GREAT BEATRIX Z MARZEMU
o.:
Empire´s Weekend Warrior m.: Cecille
z Marzemu
maj.: Goga
Josef, Riegrova 160, 378 42 Nová Včelnice
Feny – třída vítězů
V1, VT, ČKŠ 22. CH. IRIS CHELSEA SEMERÁDOVIC LUPÍNEK
o.: Fabien
Drofa m.: Caya Semerádovic lupínek
maj.
Knoppová V., Matúškova 801/15, 149 00 Praha 4
Feny – třída veteránů
V2 23. DINNA SEMERÁDOVIC LUPÍNEK
o.: Clark
Drofa m.: Darina Semerádovic lupínek
maj.:
Kovandová Jitka, Nerudova 32, 118 00 Praha 1
V1, VT 89. CH. URSCHULA MOLDAU NORTH
o.:
Empire´s Distant Thunder m.: Perfect
Silouette Moldau North
maj.:
Drožová Jaroslava, Strážovská 1318/66,153 00 Praha 5
Knírač malý černostříbřitý
Psi – třída mladých
Odstoupil 25. KELLY MC GILL MALÝ KAVALÍR
o.: Polleke-Britt
v.d.N´Oppasser m.: Easy Elizabeth Malý
kavalír
ch. +
maj.: Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí n.L.
V1 26. BASTIEN – HAPPY MAFIAN
o.:
Damients Exot z Císařovy louky m.:
Sweet Jane Happy
maj.:
Čílová Jaroslava, G.A.Sochora 2078, 288 03 Nymburk
V2 27. KES SALRAK
o.: Lucky
Boy z Dixie m.: Janny Salrak
maj.:
Arsejevová Jiřina, Ovenecká 4, 170 00 Praha 7
Psi – třída otevřená
VD 3 28. ARMÍN TEMNÝ STÍN
o.:
Nikolas Bohemia Vulkan m.: Aimy Katvil
maj.:
Domián Alexandr, Chouzavá 74, 252 10 Mníšek pod Brdy
V1, ČKŠ 29. CH. EXCALIBUR REZLARK
o.: ICH.
Hasanhill´s Alarou Santa Knyrys m.: ICH.Morfina Mafioso
maj..
Rezková Larisa + Neradová, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany
VD
2 30. SHERIDAN BOHEMIA VULKAN
o.: ICH.
King Bohemia Vulkan m.: ICH.Miss
Elegance Bohemia Vulkan
maj.
Ripplová Eva, Katov 34, 392 01
Psi – třída vítězů
V2, res. ČKŠ 31. UNKAS BOHEMIA VULKAN
o.:
Bandsman´s Why Not m.: Oxalana Bohemia Vulkan
maj.: Strasmajerová
Ivana Ing., Ševce Matouše 26, Praha 4
V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější
v plemeni 32. CH.RAMPAGE´S LOVE
Z DIXIE
o.: CH.
Dollar de Ianca m.: ICH. Galaxy
z Dixie
ch. +
maj.. Šindelářová Michaela, Tuklaty 45, 250 82 Úvaly
Psi – třída čestná
2. 33. GINO MOUNTY Z DIXIE
o.:
ICH:Bolero v.d. Brunnengärten m.: ICH.
Coca Cola z Dixie
maj.:
Krausová Jaroslava, Mírová 139, 289 23 Milovice
1. 34. ANTHONY BOY GOLDTON
o.: Danny
Boy Moldau North m.: Betty Lisa Keenbon
maj.
Šorfová Jana, 463 62 Hejnice 543
Psi – třída veteránů
V2 35. ED CONROY JADYA
o.: ICH.
Edy Vulkan m.: CH. Kerrol Věčný rival
maj.
Krausová Jaroslava, Mírová 139, 289 23 Milovice
V1, VT 36. EROS Z DIXIE
o.: ICH.
Edy Vulkan m.: CH. Daisy Vulkan
maj.
Krausová Jaroslava, Mírová 139, 289 23 Milovice
Feny – baby třída
1. 38. ALL IN ONE CARBONEUM
o.: ICH.
Gino Mounty z Dixie m.: CH. Magic
Coat Androis
ch. + maj.
Skotáková Hana, Táhlá 824, 251 68 Kamenice – Těptín
Feny – třída dorostu
VN 1 39. CRAZY GIRL GOLDTON
o.: ICH.
Polleke- Britt v.d.N´Oppasser m.: Adélka
Nanuška
ch. + maj.
Havlan Antonín, Strážnická 34, 323 00 Plzeň
Feny – třída mladých
VD3 40. LUCKY FOR YOU MALÝ KAVALÍR
o.: Algris
Zealous Monty m.: Easy Elizabeth Malý
kavalír
ch.
Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí n.L.
maj.
Kocarová Naděžda, Kozácká 249/21, 101 00 Praha 10
V1, VT 41. BOUVBEAR´S I´M FOR REZLARK
o.: CH.
Hassanhill´s Dangerous m.: CH. Scedir
Hi-Tech-Na
maj.
Rezková Larisa, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany
V2 42. UNIVERSE´S MISS
o.: Ch.
Ljubimyi Borodach Arseniy for Roses m.:
Algris Night Flauer
maj.:
Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí n.L
D 43. FELICE LOUČEŇSKÁ TVRZ
o.:
Nikolas Bohemia Vulkan m.: Corrie Loučeňská tvrz
maj.:
Skořepová Blanka, Komenského 520, 288 02 Nymburk
VD4 44. FORESTA VZPOMÍKA
o.:Damients
Exot z Císařovy louky m.: Calista
Mia Vzpomínka
maj.:
Soudilová Eva, Volkovova 969, Praha 4
Feny – mezitřída
V2 45. WERA BOHEMIA VULKAN
o.: Polleke-
Britt v.d.N´Oppasser m.: Santa Knyrys
Paulina Ledzh
maj.:
Ošťádalová Jaroslava, J.Průchy 2906, 434 01 Most
V1 46. GRACE GLORIA ENROY
o.:
Polleke- Britt v.d.N´Oppasser m.:
Annemaria Merbs Bohemia
ch. +
maj.: Žahourová Jana, Kurkova 2, 182 00 Praha 8
VD3 47. DANAE GRAND
CALVERA
o.:
Polleke- Britt v.d.N´Oppasser m.: Alix
Grand Calvera
maj.:
Kombercová Lenka, Jaromírova 59, 551 01 Jaroměř
VD4 48. ALEX QUEEN FALAKSA
o.: Santa
Knyrys Omar Sherif m.: Lusy Černý havran
ch. + maj.:
Marková Pavlína, Zachrašťany 30, 504 01 Nový Bydžov
Feny – třída otevřená
D 4 49. ARLETTA LIMCO CHARIF
o.: Eros
z Dixie m.: Limba Czech Originál
ch. +
maj.: Kindlová Dana, Rakovnická 309, 272 01 Kladno 4
VD 2 50. DEBBIE QUITE VZPOMÍNKA
o.: ICH.
Gino Mounty z Dixie m.: Rotti Bobó
Zaphir
ch. + maj.
Koláčková Dita Dr., Bukov 30, 270 04 Hořesedly
V1, VT, ČKŠ, OKV 51. BRITNEY CARSKÝ MONARCHA
o.: Santa
Knyrys Omar Sherif m.: Emanuella
Poslední skaut
maj.:
Macháčková Věra Ing., Na Vrchmezí 798, 165 00 Praha 6
VD3 52. AMANDA LIMCO CHARIF
o.: Eros
z Dixie m.: Limba Czech Originál
ch. +
maj.: Kindlová Dana, Rakovnická 309, 272
01 Kladno 4
Feny – třída vítězů
V1, VT, ČKŠ 53. URŠULA BOHEMIA VULKAN
ICH.
Bandsman´s Why Not m.: Oxalana Bohemia
Vulkan
Ch. +
maj.: Kurfürstová Hana, Hvězdonice 53, 257 24 Chocerady
Knírač malý černý
Psi – třída otevřená
Dobrý 54. GAMBLER REZLARK
o.: Bowsers Flyin High m.: Toffee Rezlark
maj.: Voral
Stanislav, Fimberk 615, 539 73 Skuteč
Feny – baby třída
1. 55. PACHIRA KNIGHT OF DANIAN
o.:
Playboy Rezlark m.: CH. Juliette Knight
of Danian
maj..
Velišová Alena, Gorazdova 15, 120 00 Praha 2
Feny – třída mladých
V1, VT 56. HERIET HENNY BIKIN DVOR
o.:
X-Magicman v.d. Havenstadt m.: Cornélia
Clara Bikin dvor
maj..
Kubincová jiřina, Žufanova 1095/10, 163 00 Praha 6
Feny – mezitřída
V3 58. JCH. ANDALUSIE BOHEMIA NESS
o.: ICH.
Da Vinci v.d.Brunnengärten m.: CH.
Brooke Shields z Šardanu
ch. +
maj.: Kaniaková Jana, Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice
V1, VT, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější
v plemeni 59. FOLK DANCE REZLARK
o.:
Bowsers Flyin High m.: Toffee Rezlark
ch. +
maj.: Rezková Larisa, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany
V2, res. ČKŠ 60. ELISABETH SARA ANAIRO
o.: ICH.
Da Vinci v.d.Brunnengärten m.: ICH.
Oresta Androis
ch. +
maj.: Brožová Helena, Formanská 482, 149 00 Praha 4
Feny – třída otevřená
V1, ČKŠ 61. BOSA NOVA REZLARK
o.:
X-Magicman v.d. Havenstadt m.: Issa
Prima Rezlark
maj.:
Žuravnyjová Jana, Bezručova 805, 440 01 Louny
VD 62. DANCING IN BLACK MALÝ KAVALÍR
o.: ICH.
Playboy Rezlark m.: CH. Annie Lenox Malý
kavalír
ch. +
maj.: Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí n.L.
Knírač malý bílý
Feny – baby třída
1. 64. BABY ZELENÉ JEZÍRKO
o.: Euro
Snowwhite v.d.Spikke m.: Adélka Zelené
jezírko
ch. +
maj.: Hejhalová Hedvika, Trní 1176, Praha 9
Feny – mezitřída
V1, VT, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější
v plemeni 65. CARMENTA IGNORANT
o.: Emil
Uličník m.: Zarzadila Bianco Olgas
maj.:
Kratochvílová Hana MUDr., V Břínkách 195, 25241 Zlatníky
Knírač střední černý
Psi – mezitřída
V1, ČKŠ 67. MR. SHREK GRAND
CALVERA
o.:
Vulturium Stahlkrieger Don m.: Fame
Black Grand Calvera
maj.:
Ondráček Luboš, Zelený pruh 1686/105, Praha 4
Psi – otevřená
V1, VT, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější
v plemeni 68. KILL BILL GRAND CALVERA
o.:
Coson´s Plato m.: ICH:Victory in Black
Grand Calvera
ch. + maj.
Havelková Denisa, Chlustina 86, 267 51 Zdice
Psi – třída vítězů
V1, ČKŠ 69. CH. EBAR BOHEMIA CARDINAL
o..
CH.Paljas v. Mandelröschen m.. Bína
Bohemia Cardinal
ch. + maj.
Miksová Martina, Molákova 582/22, 186 00 Praha 8
Feny – baby třída
1. 70. TRY IT AGAIN GRAND
CALVERA
o.: Ch. Skansen´s
Pirate d´ Alcatra´z m.: ICH. Fame Black
Grand Calvera
ch. +
maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86,
267 51 Zdice
Feny – mezitřída
V1 71. HANNAH BOHEMIA CARDINAL
o.: Ch.
Steven Seagal de Manso Pelegri m.: Ich.
Doren Bohemia Cardinal
ch. + maj.
Miksová Martina, Molákova 582/22, 186 00 Praha 8
Feny – třída otevřená
V1, VT, ČKŠ, OKV 72. BRILLANTA STAN – STAR
o.: ICH.
Veni Vidi Vici Grand Calvera m.: ICH.
Niké Black Grand Calvera
ch. +
maj.: Jelínek Stanislav, Kojetická 1388/4, 40003 Ústí n. L.
Knírač střední pepř a sůl
Psi – třída mladých
V1, VT 73. MARTY GRAND
CALVERA
o.: ICH.
Jetaime Talhi Majorforce m.: CH.
Mohner´s Outlaw
maj..
Havlová Eva, Frýdlantská 1306/22, 18200 Praha 8
Psi – mezitřída
V1, VT, ČKŠ,OKV, Nejkr.
v plemeni 74. ASHEN HAMILOU
o.:
ICH.Jasper Papper Grand Calvera m.: CH.
Nice Nellie ze Záhrabské
maj..
Burianovi manž., Martinova 61, 107 00 Praha 10
Psi – třída otevřená
V1
75. ELDORÁDO IMOONA
o.:
ICH.Jasper Papper Grand Calvera m.:
Belatrix Star Imoona
maj.:
Haláčková Renata, Martinova 26, 107 00, Praha 10
Feny – mezitřída
V1, VT, ČKŠ, OKV 76. KINKY KIRA GRAND
CALVERA
o.:
Jetaime Talhi Karnaval m.: Deriah Pepper
Grand Calvera
maj.:
Minaříková Jitka, Barákova 660/II., 337 01 Rokycany
Feny – třída otevřená
V1, VT, ČKŠ 77. CLEA Z KRÁLOVSKÉ PEVNŮSTKY
o.: Czech
Concept Bohemia Top Star m: Diana
z Košířských hvozdů
maj.:
Přibyl Stanislav, Sloupno 94, 503 53 Smidary
Feny - třída vítězů
V1, VT, ČKŠ 78. CH. ADÉLA REZLARK
o.: Top
Target Univer Boruzele m.: CH. Eura For
Rezlark Trels
maj.:
Miksová Martina + Fridlová L., Molákova 582/22, 186 00 Praha 8
Knírač velký černý
Psi – třída vítězů
V1, VT, ČKŠ, OKV, Nejkr.
v plemeni 80. ZEFYR RADINIE
o.: ICH.
Gloris Remix m.: Jessica Sarah Radinie
maj.:
Hejhalová Hedvika, Trní 1176, Praha 9
Feny – třída mladých
V1, VT 82. AZALEA BLACK BOHEMIA NESS
o.: Hard
Rock Triumetal m.: New Orleans Triumetal
maj.:
Bauerová Pavla Ing., 273 51 Ptice 224
Feny – mezitřída
V1, VT, ČKŠ 83. ESMERALDA RADINIE
o.: CH.
Ontario z Tartaku m.: Frejsi
Bitt-Box
maj.:
Tomsová Lolita, Spojovací 144, 273 51 Kyšice
Feny – třída otevřená
V1, VT, ČKŠ 84. NATTY BITT – BOX
o.: Hocus
z Tartaku m.: Fancy Bitt – Box
maj.:
Ryskovi manž., Zelená 226, 500 04 Hradec Králové
Feny – třída pracovní
V1, VT, ČKŠ, OKV 86. CH. NEV LEMAR BARBARA
o.: CH.
Ingebar´s Uri Geller m.: CH. Lemar
Valens Arabella
maj.:
Árvaiová Petra, Rabyňská 739, 142 00 Praha 4
Feny – třída veteránů
V1, VT 88. CH. PRIMA NEGRA ELIZABETH QUEEN
o.:
Brillant Radinie m.: Pectus Lavinja
maj.:
Kaniaková Jana + Slačková J., Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice
ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE
- Nejkrásnější
chovatelská skupina KMP+S Astronaut p. Suchá
- Nejkrásnější pár
KMČST – p. Rezková Larisa - EXCALIBUR
REZLARK
- BOUVBEAR´S I´M FOR REZLARK
-
Dítě a pes Vajnar Jakub - ADÉLA REZLARK
-
Nejkrásnější baby - ALL IN ONE CARBONEUM
-
Nejkrásnější dorost
- CRAZY GIRL GOLDTON
-
Nejkr. mladý pes
- HONZA–DUTCH v.d. N´OPPASSER
-
Nejkrásnější mladá fena - BOUVBEAR´S
I´M FOR REZLARK
-
Nejkrásnější malý knírač -
HONZA – DUTCH v.d. N´OPPASSER
-
Nejkrásnější střední knírač
- KILL BILL GRAND CALVERA
-
Nejkrásnější velký knírač
- ZEFYR RADINIE
-
Nejkrásnější veterán -
JORK BOHEMIA OPÁL
Nejkrásnější knírač výstavy
KMP+S HONZA – DUTCH v.d. N´OPPASSER
Knírač malý černý – BOB
Knírač malý čstř – BOB
Knírač střední p+s – BOB
Knírač velký černý - BOB
Knírač malý pepř a sůl – feny třída otevřená
KM p+s –Honza–Dutch v.d. N´Oppasser Knírač malý p+s –
Great Beatrix z Marzemu
Knírač malý p+s – feny třída mladých
KM p+s – Oxana Astronaut KM p+s – Jork Bohemia Opál
KM p+s – Urshula Moladu North KM
p+s – Kaspelix Came in Time