Oblastní klubová výstava kníračů – Trmice 15.4.2006
Rozhodčí: MK černostříbřitý, MK p+s feny, BOB – Karel Hořák
MK bílý, MK černý, MK p+s psi, SK a VK
– Jaroslava Drožová
KNÍRAČ MALÝ
BÍLÝ
Třída vítězů – psi
1. E-MAIL
Grasant nenastoupil
(Pepalfa’s Crystal Snow Unit x
Pepalfa’s Crystal Snow XY ) M:
Andrea Behrnd
Třída
mladých - feny
2.
FUNNY FANTAZY Bianco
Olgas výborná
(Finndream Cerridwens x Enya Bianco
Olgas ) M: Kateřina Haasová
KNÍRAČ MALÝ
ČERNOSTŘÍBŘITÝ
Třída
mladých - psi
3. CHEKIS z Větrova VD4
(Polleke_Britt v.d.N’Oppasser x
Bayou Belle Moldau North) M:
Ladislav Jor
4. Chottans VAGABOND
FOR ME V1, VTM
(Chottans In Your Dream x Chottans
Goa Gumma) M: Daniela Ullrichová
5. IVAR z Jan – Ru V3
(Anthony Boy Goldton x Cora
z Jan – Ru) M: Marie Bergerová
6. KELLY Mc GILL
Malý kavalír V2
(Polleke-Britt v.d.N’Oppasser x Easy
Elisabeth Malý kavalír ) M: Daniela Ullrichová
Třída
otevřená - psi
7. GASTON
z Jan - Ru V1, ČKŠ, OV
(Lucky Boy z Dixie x Buffi Ne –
Hai) M: Bohdana Jančárková
8. GIGO z Jan – Ru V2, res. ČKŠ
(Lucky Boy z Dixie x Buffi Ne – Hai)
M: David
Kukla
Třída
vítězů - psi
9. UNKAS
Bohemia Vulkan nenastoupil
(Bandsman’s Why Not x Oxalana Bohemia
Vulkan) M: Ivana Strasmajerová
Třída mladých - feny
10. BEAUTIFUL Happy Mafian nenastoupila
(Damients Exot
z Císařovy louky x Sweet Jane Happy) M:
Kamila Světelová
11. BEST GIRL
FROM Evbiar V2
(Algris Zealous Monty x
Arris Evbiar) M: Eva Vondrová
12. HEINY Ne – Hai VD
(Anthony Boy Goldton x
Arka Be – Hai) M: Drahoslava Albrechtová
13. INKA z Jan -
Ru
V4
(Anthony Boy Goldton x Cora
z Jan – Ru) M: Jan
Zábrana
14. LOVE ME KATE Malý kavalír V3
(Algris Zealous Monty x
Easy Elizabeth Malý kavalír) M:
Daniela Ullrichová
15. UNIVERSE´S MISS V1, VTM
(Ljubimij Borodach
Arsenij for Roses x Algris Night Flauer) M:
Daniela Ullrichová
Mezitřída - feny
16. GREI Ne – Hai VD3
(Santa Knyrys Omar Sharif x Haidi ze
Severních hor) M: Bohdana Jančárková
17. LA TOYA Jadya V2
(Algris Zealous Monty x
Kaily Cherry Jadya) M: Mgr. Radka
Filoušová
18. WERA Bohemia
Vulkan V1,
ČKŠ, OV, BOB
(Pollekke-Britt
v.dN’Oppasser x Santa Knyrys Paulina Ledzh )M:
Jaroslava Ošťádalová
Třída otevřená - feny
19. ARRIS Evbiar V3
(Andy Eben x Bonny Ne –
Hai) M: Eva Vondrová
20. DEBBIE QUITE
Vzpomínka V2,
res. ČKŠ
(Gino Mounty
z Dixie x Rotti Robó Zaphir) M:
MVDr. Dita Koláčková
21. IRISH VANILLA
ICE Malý kavalír
V1, ČKŠ
(Champ v.d.Brunnengärten x Dixi Queen
Silver Malý kavalír) M: Daniela Ullrichová
22.
JOSEPHINE Mc DANIEL Malý
kavalír VD4
(Algris Zealous Monty x Cristie
Silver Malý kavalír) M: Václava Kratěnová
Třída
vítězů - feny
23. CH.
URŠULA Bohemia Vulkan V1, ČKŠ
(Bandsman’s Why Not x Oxalana Bohemia
Vulkan) M: Hana Kurfürstová
Třída
mimo konkurenci - feny
24. CH.
BONNY Ne -
Hai V1
(Cruise Tom z Dixie x Heidi ze
Severních hor) M: Eva Vondrová
Třída
veteránů - feny
25. CHANELL
Jadya
V1, vítěz třídy veteránů
(Attila z Dixie x Charis Věčný
rival) M: Mgr. Radka
Filoušová
KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ
Třída
pracovní - psi
26. LACK
od Modrého džbánu V1, ČKŠ
(Inter Leader Rezlark x Irta od Modrého
džbánu) M: Marie Kašparová
Třída
vítězů - psi
27. CH. CIDAN HURICAN
Malý kavalír V1, ČKŠ, OV
(Benett v.d.Spikke x Ally McBeal Malý
kavalír) M: Daniela Ullrichová
Třída
mladých - feny
28.
SANDRA RICH Androis výborná
(Ebony Albert Black Samba x Queen
Victoria Androis) M: Václava Kratěnová
Mezitřída - feny
29. AMÁLKA Plimar
V2
(Da Vinci v.d.Brunnengärten x
Anka Arisa Morava) M: Irena Vintrichová
30.
EASY IN BLACK
Malý kavalír V1, ČKŠ
(Benett v.d.Spikke x Annie Lenox Malý
kavalír) M: Daniela Ullrichová + Věra Pižlová
Třída otevřená
- feny
31. BOSA NOVA
Rezlark
nenastoupila
(Xmagicman v.d.Havenstad x Issa Prima
Rezlark) M: Jana Žuravnyjová
32. DANCING IN
BLACK Malý kavalír
V1, ČKŠ, OV, BOB
(Playboy Rezlark x Annie
Lenox Malý kavalír) M: Daniela Ullrichová
Třída vítězů - feny
33. QUEEN OF
NIGHT Androis V1, ČKŠ
(Xmagicman v.d.Havenstad x
Royal Rapsodie Androis) M: Vladimíra Domastová
KNÍRAČ MALÝ PEPŘ
A SŮL
Třída štěňat - psi
34. ABSOLUT Perfect
gift 1.
místo
(Matraszepe Nutcracker x
Ice Princes Fergie Sem.lupínek) M:
Gabriela Rývorová +
I. Bosmanová
Třída dorostu - psi
35. Kaspelix CAME
IN TIME VN1
(Maximin Over the Moon x
Falkendal’s Wicket Lady ) M:
Daniela Ullrichová
Třída mladých
- psi
36. HONZA -
DUTCH v. d. N´Oppasser V1, VTM
(Justin Star
v.d.N’Oppasser x Echolade Dutch Treat) M:
Miroslava Suchá
Třída otevřená
- psi
37. EVERGREEN Rezlark V1, ČKŠ, OV
(Feelings Titan Porteňo x Ave Maria Rezlark)
M: Gabriela Rývorová + Jana Semerádová
Třída dorostu - feny
38. GEISY z Povodí Oharky VN1
(Clipper Rezlark x Džesy
z Povodí Oharky) M: Helena Vacínková
Třída
mladých - feny
39.
FAY Ne – Hai V4
(York Major Moldau North x Ceysi ze
Severních hor) M: Pavlína Šimonová
40.
FEY Ne -
Hai
V3
(York Major Moldau North x Ceysi ze
Severních hor) M: Radka Buchalová
41. ONTARIA
Astronaut
V1, VTM
(Zeb-Dutch v.d.N’Oppasser x Whitney
Houston Astronaut) M: manželé Víznerovi
42. OXANA Astronaut V2
(Zeb-Dutch v.d.N’Oppasser x Whitney
Houston Astronaut) M: Miroslava Suchá
Mezitřída - feny
43. FOR
BABY GIRL Malý
kavalír V1, ČKŠ, OV,
BOB
(Little Budha v.Erbhof x Agatha
Christie Malý kavalír) M: Daniela Ullrichová
Třída
otevřená - feny
44. BRIA Evbiar
nenastoupila
(Yes Yes Astronaut x Birki ze Severních
hor) M: Eva Vondrová
45. DANCING
DEBIE Malý kavalír V2, res. ČKŠ
(Yeager Chuck Astronaut x Agatha
Christie Malý kavalír) M: Isolda Lemonová
46.
DEANNA TROI Astronaut V1, ČKŠ
(Made in Spain Tutiplen x Vanilla
Moldau North) M: Miroslava Suchá
Třída vítězů
- feny
47. JULIETTE
ERNST Astronaut V1, ČKŠ
(Chelines Jhonattan
Fulgencio x Vanilla Moldau North) M:
Miroslava Suchá
Třída mimo konkurenci - feny
48. CH.
GRACE KELLY z Marzemu V1
(Empire’s Weekend Warrior x
Cecille z Marzemu) M: Martina Zemanová
49. CH.
ICE PRINCES FERGIE
Semerádovic lupínek V2
(Fabien Drofa x Caya
Semerádovic lupínek) M: Gabriela
Rývorová
Třída
veteránů - feny
50.
ICH. BRENDA z Marzemu V1, VT
(Aristides Rheingau of
Moldau x Bára Myšilovka) M: Daniela Ullrichová
51. CAYA
Semerádovic lupínek V4
(Distant Thunder Empire’S x
Darina Arelka) M: Jana Semerádová
52. ICH. CECILLE z Marzemu V3
(Rheingau Aristides of
Moldau x Arnika z Marzemu) M: Martina Zemanová
53.
DENNY z Mlatců V2
(Rheingau Aristides of
Moldau x Falka Astronaut) M: Olga Zajptová
KNÍRAČ
STŘEDNÍ ČERNÝ
Třída
vítězů - psi
54. CH. CATCH
ME IF YOU
CAN Absolute Free
V1, ČKŠ, OV
(Konor de Curuxan x Coffee
Black Grand Calvera) M: Mgr. Jana
Šebestová
Třída dorostu
- feny
55.
SOMETHING SPECIAL Grand
Calvera VN1
(Veni Vidi Vici Grand
Calvera x Rhapsodie de Nador Cleville) M:
Anna Vondráčková
Mezitřída - feny
56.
BRILLANTA Stan – Star V1, ČKŠ, OV, BOB
(Veni Vidi Vici Grand Calvera
x Niké Black Grand Calvera) M:
Stanislav Jelínek
Třída vítězů
- feny
57. CH. CALL ME
ONE Absolute Free
nenastoupila
(Konor de Curuxan x Coffee
Black Grand Calvera) M: Mgr. Jana
Šebestová
KNÍRAČ STŘEDNÍ
PEPŘ A SŮL
Mezitřída - psi
58. Rus
Top Rate UNICUM V1, ČKŠ, OV
(Ivan Mazor x Canta Seyli) M: Hana
Kružliaková
Třída otevřená
- psi
59. ATHOS
Borůvka V1, ČKŠ
(Ave Concorde Mont Blanc x Aja Ořechov)
M: Hana
Kružliaková
Třída pracovní
- psi
60. ARAM
Borůvka V1
(Ave Concorde Mont Blanc x Aja Ořechov)
M: Helena Vacínková
Třída otevřená
- feny
61. ROYAL
REBECCA ze Záhrabské V1, ČKŠ
(Ave Concorde Mont Blanc x Dear Debbie
ze Záhrabské) M: Drahuše Hošková
Třída vítězů
- feny
62.
ENIGMA PEPPER Grand
Calvera V1, ČKŠ, OV,
BOB
(Grey Tetis Getman x Gelight Pepper Grand
Calvera) M: Anna Vondráčková + Veronika Pecháčková
KNÍRAČ VELKÝ
ČERNÝ
Třída mladých
- psi
63.
ALLADIN JUNIOR z Muškátové zahrady nenastoupil
(Malya Alladin x Perfect
Silouette Radinie) M: Radek Kubín
Mezitřída
- psi
64. BERYL
z Libějovického parku V1, ČKŠ, OV, BOB
(Mister Johny Hanno Veto x Bára Strážce
Jakuba) M: Karla Taušová
Třída
štěňat - feny
65.
ESPECIAL ENJOY von der
Thelersäuele 1. místo
(JFK Hajko Nerita x Buonascilla
v.d.Wasserstrasse) M: Diana Pölzing
Třída
dorostu - feny
66. BRENDA z Muškátové zahrady nenastoupila
(Blizzard v.d.Talmühle x Top Dollar
Radinie) M: Radek Kubín
Třída mladých
- feny
67. AFERA z Muškátové zahrady V2
(Malya Alladin x Perfect
Silouette Radinie) M: Radek Kubín
68. ESMERALDA Radinie V1, VTM
(Ontario z Tartaku x
Frejsi Bitt Box) M: Lolita Tomsová
Třída otevřená
- feny
69.
DENNY Věčný rival V1, ČKŠ, OV
(Alberto Uno Substantia Nigra x
Illusion Triumetal) M. Věra Fialová
KNÍRAČ
VELKÝ PEPŘ A SŮL
Mezitřída - feny
70. FELLON
Věčný rival nenastoupila
(Angi Gauada x D’Sandra Věčný
rival) M: Věra
Fialová
Nejlepší štěně: Absolut Perfect
gift
Nejlepší dorost: Something Special Grand Calvera
Nejlepší mladý pes: Chottans
Vagabond for me
Nejlepší mladá fena: Ontaria
Astronaut
Nejlepší mimo konkurenci: Bony Ne –
Hai
Nejlepší veterán: Brenda z Marzemu
Nejlepší chovatelská skupina:
knírač malý P/S Astronaut
Nejlepší chovný pár: knírač malý
černý Ch. Cidan Hurican Malý kavalír x Dancing in Black Malý kavalír
Nejlepší malý knírač: For Baby Girl
Malý kavalír
Nejlepší střední knírač: Brilanta
Stan Star
Nejlepší velký knírač: Beryl
z Libějovického parku
BIS: knírač střední černý Brilanta
Stan Star
O Nejlepší mladou fenu KM p+s BOB
KM p+s BOB Nejhezčí
ch.skupina „Astronaut“