NVP Ostrava Černá Louka
8. - 9. 4. 2006
Rozhodčí:
Ing. Kotalová Danuše
Knírač malý Bílý
Feny
Třída
dorostu
Atina Bianco Star - VN1
O: Denis od Bastera, M: Doris z Malé Štěpánské
Třída
mladých
Shirin Švarcova - V1
O: Euro Snowwhite v. d. Spikke, M:Cherry Chance Švarcova
Třída
otevřená
Funny Rey Prag - V1
O: Ista v. d. Spikke, M: Mukes – Uti Apple
Knírač malý ČernostříbŘiTý
Psi
Třída
mladých
Fawien Nice Vzpomínka - CAJC
O: Damients Exot z Cisařova louky, M: Calista Mia
Vzpomínka
Mezitřída
Gang Leksaland – CAC
O: Louis v. d. Brunnengarten, M: Sonia Zlodziejska Zgaraja
Třída
otevřená
Ken ze Štemberské strže – CAC
O: Cinzano z Dixie, M: Sisinett Char – Nett CS
Třída
vítězů
Rampage’s Love z Dixie - CAC, NV, BOB
O: Dollar de lanca, M: Galaxy z Dixie
Feny
Třída
mladých
Oxi ze Šternberské strže - CAJC
O:Daminens Exot z Císařovy louky, M: Jolli ze
Šternberské strže
Mezitřída
Alicee Baklarein - VD2
O: X- Ternal Silver Hermes, M: Arka ze Wzgorza Wejhera
Delight Grand Calvera - CAC,
NV
O: Polleke – Brit v. d. N‘ Oppasser, M: Alix Grand Calvera
třída vítězů
Noble Muhument’s Czech Challnanger - CAC
O:L’Est Jardin’s Fly Little Star, M: L´Est Activ Silver Look
Knírač malý černý
Psi
Třída
mladých
Kelpi‘s Tod JR V Tod - CAJC
O: Skansen’s Tod Thankyou, M: Athena Oric Central
Třída
otevřená
Chelines Black Balduino
- CAC
O: Apache v. d. Havenstadt, M: Chelines Marisol – Tosta
Třída
vítězů
Artic Ice Carboneum - CAC,
NV, BOB
O: Dreyfus Xana’s Androis, M: Genius Girl Androis
Feny
Třída
mladých
Heriet Henny Bikin dvor - CAJC
O: Xmagicman van de Havenstad, M:Cornélia Clára
Bikin dvor
Mezitřída
Quendoline Androis - CAC
O:Xmagicman van de Havenstad, M: Royal Rapsodie
Androis
Třída
vítězů
Adara Lee Carboneum - CAC, NV
O: Dreyfus Xana’s Androis, M: Genius Girl Androis
Knírač malý pepř a sůl
Psi
Třída
mladých
All Hatal Satalles
O: Matraszepe Nutcracker, M: Caterina Magna
Knížete Sternenhocha
Mezitřída
Sternenhoch Diablo de Trufas Negras - CAC, NV
O: Jam’s Ricci a Poveri, M: Nice Dog Ambar
Třída
otevřená
Ergo Sum Knížete Sternenhocha - V1, CAC
O: Victory Flash Moldau North, M: Borgia Lucretia Knížete Sternenhocha
Feny
Třída
mladých
Anactazia Satalles - V2
O: Matraszepe Nutcracker, M: Caterina Magna
Knížete Sternenhocha
Ofelia Astronaut - V1, CAJC
O: Zeb – Dutch v. d. N‘ Oppasser, M: Whitney
Houston Astronaut
Mezitřída
Rosinanta Androis – V1, CAC
O: Super Star Moldau North, M: Stad Haven
Xenia
Třída
otevřená
Loty Chov Pauli - VD1
O: Alen z Větrova, M: Adélka Knížete
Sternenhocha
Třída
vítězů
Juliette Ernst Astronaut - CAC, NV, BOB
Knírač střední černý
Psi
Třída mladých
Energizer od Kobylího potoka - V2
O: Coson’s Plato, M: Metaxa Grand Calvera
Indy Iringa - V1
O: Adam z Rakovníka, M: Daphné Iringa
Třída
vítězů
Malya Mucho Macho - CAC, NV, BOB
O: Stahlkrieger’s Johnny Cash, M: Ragina Malya
ot Barbatsutsy
Feny
Třída
mladých
Bea Sluneční vítr - V1
O: Speedy Arrow Grand Calvera, M: Dominika Temný
blesk
Mezitřída
Hajja Iringa - V2
O: Chris v. d. Spitzestadt, M: Daphné
Iringa
Luxury Cindyland Grand Calvera - V1,CAC
O: Coson’s Plato, M: Samanta of Cindyland
Třída
otevřená
Coffe Black Absolute Free - V1, CAC, NV
O: Kondor de Curuxan, M: Coffe Black Grand
Calvera
Hecate Iringa - V2
O: Chris v. d. Spitzestadt, M: Daphné Iringa
Třída
vítězů
Frencis Iringa - V1, CAC
O:Lobo Replika, M: Daphné Iringa
Knírač střední pepř a sůl
Psi
Mezitřída
Buckie Alarm Beskyd – V2, rez. CAC
O: Rus Noel Kavaler, M: Loving Lincy ze
Zábranské
Cherokee z Kosířských hvozdů - V3
O: Mohner’s Peppermill, M: Cindy
z Kosířských hvozdů
Rus Top Rate Unicum - V1, CAC, NV, BOB
O: Ivan Mazor, M: Canta Seyli
Třída
otevřená
Zesting Zento ze Záhrabské - V1, CAC
O: Charakter Chells za Zábranské, M: Dear Debbie
ze Záhrabské
Feny
Třída
mladých
Comely Casiopea Alarm Beskyd - V1, CAJC
O: Warm Winter ze Záhrabské, M: Dear Debbie ze
Záhrabské
Mezitřída
Britle Bambi Alarm Beskyd - V1, CAC, NV
O: Rus Noel Kavaler, M: Loving Lincy za
Záhrabské
Třída
otevřená
Antea Andromeda Alarm Beskyd - V1,
CAC
O: Ave Concorde Mont Blanc, M: Dear Debbie ze
Záhrabské
Avid Avalanche Fortuna Moravia - V2
O: Hossúbereki – Császár Gamma Mera Team, M:
Rendy Ravena ze Záhrabské
Třída
veteránů
Dear Debbie ze Záhrabské - V1, CAC
O: Hosszúbereki – Császár Gamma Mera – Team, M:
Bria ze Zábranské
Knírač velký černý
Psi
Třída
dorostu
Argus Hart Menhir - VN2
O: Alex Arabona, M: Noble Nellie Trimetal
Cedrik z Bedýnky - VN1
O: Drakkar Noire Nergal, M: Anita z Bedýnky
Cris z Bedýnky - VN3
O: Drakkar Noire Nergal, M: Anita z Bedýnky
Mezitřída
Uragan von Elberfeld - V1, CAC
O: Ferro von Elberfeld, M: Amber von Elberfeld
Třída
otevřená
Zefyr Radinie - V1, CAC, NV, BOB
O: Gloris Remix, M: Jessica Satan Radinie
Třída
pracovní
Aran Madecki - V1, CAC
O: Icebreaker Radinie, M: Cassandra Trimetal
Feny
Třída
dorostu
Cora z Bedýnky - VN
O: Drakkar Nore Nergal, M: Anita
z Bedýnky
Třída
mladých
Jessy Nero Garden
O: Elan de Pichera, M: Grigus – Sea Shell
Mezitřída
Melody Red Dog Hajko – Nerita - V1, CAC
O: Keystone’s Jim Kortison, M: Romi Schneider
Hajko
Třída
Otevřená
Alexandra ze Slunečné verandy - V3
O: Icebreaker Radinie, M: Kasandra Trimetal
Anita z Bedýnky - V2 rez. CAC
O: Increase Speed Trimetal, M: Iris Bitt Box
Natty Bitt Box - V1, CAC, NV
O: Hocus z Tartaku, M: Fancy Bitt Box
Třída
pracovní
Poli ze Šternberské strže - V1, CAC
O: Perseus Rex Radinie, M: Nirra ze Šternberské
strže
Třída
pracovní
Aira z Bedýnky - V1, CAC
O: Increase Speed Trimetal, M: Iris Bitt Box