posuzoval
MVDr.Juraj Frey
Knírač střední černý
Psi –
třída mladých
INDI Iringa -
VD
(Adam
z Rakovníja x Daphné Iringa) maj: Irena Kucharčíková
Psi –
třída otevřená
EBAR
Bohemia Cardinal - V1, CAC, r.CACIB
(Paljas v.Mandelröschen
x Bína Bohemia Cardinal) maj: Koutníkovi T. a P.
Psi –
třída šampionů
STEVEN
SEAGAL de Manso Pelegri - V, CAC, CACIB, BOB
(Maambo-No
5 de Manso Pelegri x Kafee de Manso Pelegri) maj: Ing.Martina Kaprálková
Feny –
mezitřída
AZALÉA
Černý křemínek - VD
(Barnie od
Dalajského potoka x Aneta z Vernerova dvora) maj: Miroslav Kotulán
HAJJA Iringa -
VD
(Chris v.d.Spitzenstad
x Daphné Iringa) maj: Irena Kucharčíková
HANNAH
Bohemia Cardinal - V1, CAC, r.CACIB
(Steven Seagal
de Manso Pelegri x Dorren Bohemia Cardinal) maj: Koutníkovi T. a P.
HERIETTE
Iringa - V2, r.CAC
(Chris v.d.Spitzenstad
x Daphné Iringa) maj: Vít Novák
Feny –
třída otevřená
AMÉLIE
Černý křemínek - V1, CAC, CACIB
(Barnie od
Dalajského potoka x Aneta z Vernerova dvora) maj: Klára Křenková
ESPRIT
Grand Calvera - V2, r.CAC
(Unesco
Grand Calvera x Rhapsodie de Nador Cleville) maj: Ing.Andrea Nytrová
Knírač střední pepř
a sůl
Psi –
třída mladých
COMPLIMENT
Alarm Beskyd - V1, CAJC
(Warm Winner
ze Záhrabské x Dear Debbie ze Záhrabské) maj: Lenka Fajkusová
Psi –
mezitřída
ARGENT
ARCHIE Fortuna Moravia - V1, CAC, CACIB
(Hosszubereki-Császár
Gamma x Rendy Ravena ze Záhrabské) maj: Peter Šebesta
ASHEN Hamilou -
V2, r.CAC
(Jasper Pepper
Grand Calvera x Niece Nellie ze Záhrabské) maj: Burianovi Apolena + Ivo
ENDEMIT
od Kobylího potoka - V3
(Zorba Calvera
av Serjas x Coronella od Kobylího potoka) maj: Ing.Andrea Nytrová
Psi –
třída otevřená
ELDORÁDO
Imoona - V2
(Jasper Pepper
Grand Calvera x Bellatrix Star Imoona) maj: Renáta Haláčková
ERVIN
ze Vsackých luhů - V1, CAC
(Artu-PS x
Brixa ze Vsackých luhů) maj: Jana Filipová
Psi –
třída šampionů
Husszúbereki-Császár
ZAR - V1, CAC, r.CACIB
(Artu x Husszubereki-Császár
Sharon) maj: Mgr.Hana Polášková
WARM
WINNER ze Záhrabské - V2, r.CAC
(Arturo de
Camelot x Galactic Gwen ze Záhrabské) maj: Monika Jurčovská/Cosme Alvaro
Feny –
třída mladých
AMIRA Moravia
Heart - V1, CAJC
(Ave Concorde
Mont Blanc x Lonely Luisa ze Záhrabské) maj: Ing.Lenka Švecová
COMPACT
CHA-CHA Alarm Beskyd - V2
(Warm Winner
ze Záhrabské x Dear Debbie ze Záhrabské) maj: L.Fajkusová/L.Nováčková
Feny –
mezitřída
BRITLE
BAMBI Alarm Beskyd - V1, CAC
(Rus Noel Kavaler
x Loving Lincy ze Záhrabské) maj: Kenka Fajkusová
Feny –
třída otevřená
CHANEL
COCO z Košířských hvozdů - V3
(Mohners Peppermill
x Cindy z Košířských hvozdů) maj: Jana Dostálová/Zdeněk Dočekal
GENY
LEE Imprese - V2, r.CAC
(Ave Concorde
Mont Blanc x Bira Padi-Šach) maj: Kristína Drličková
INFINITY
PEPPER Grand Calvera - V1, CAC, r.CACIB
(Felice di
Steven x Haaf Pepper Grand Calvera) maj: M.Zubrická/Leoš Lederer
Feny –
třída šampionů
PERFECT
PENELOPE ze Záhrabské - V1, CAC, CACIB, BOB
(Benamor
de Verorich x Bria ze Záhrabské) maj: Monika Jurčovská/Cosme Alvaro
Feny –
třída veteránů
CINDY
z Košířských hvozdů - V2
(Lars Wisant
x Arin z Ajarova dvora) maj: Jana Dostálová
DEAR
DEBBIE ze Záhrabské - V1, VT
(Hosszubereki-Császár
Gamma x Bria ze Záhrabské) maj: Lenka Fajkusová
Knírač velký pepř a
sůl
Psi –
třída mladých
Z Eridanu
DOG LOVE ENZO FERRARI - V1, CAJC, BOB
(Skanzen’s
Rasputin Ignorant x Abdul Alcanzar Una Estrella) maj: Miriam Butyková
Knírač malý bílý
Psi –
třída dorostu
AVERNUS
Pragredior - VN1
(Orin
Bianco Olgas x Besta od Flamendra) maj: Lenka Neprašová
Psi – mezitřída
AYMIL Bianca
Rosa - ?
(Euro Snowwhite
v.d.Spikke x Isabelle Nicol Švarcava) maj: Lubomír Detko
Psi –
třída otevřená
MERCURY
Švarcava - V1, CAC, CACIB
(Euro Snowwhite
v.d.Spikke x Cherry Chance Švarcava) maj: Věra Janatová
Feny –
třída dorostu
SHIRIN Švarcava -
N1
(Euro Snowwhite
v.d.Spikke x Cherry Chance Švarcava) maj: J.Veletová/M.Ludíková
Feny –
třída mladých
HARMONY
Rey Prag - V1, CAJC
(Arboc
Ignorant x Mikes-Uti Apple) maj: Eva Reyhonová
Feny –
mezitřída
INEZ
Uličník - V1, CAC, r.CACIB
(Ista v.d.Spikke
x Emili Uličník) maj: Mgr.Blanka Demelková
Made in
Spain TOPTEN - V2, r.CAC
(Made in Spain
Je-Je-Je x Made in Spain Frenta-A-Frente) maj: Hedvika Marková
Feny –
třída otevřená
QWENDY Švarcava -
V1, CAC, CACIB
(Euro Snowwhite
v.d.Spikke x Matraszepe White Pearl for Svarcava) maj: Hedvika Marková
Ykelenstam’s
POLLY REY PRAG - V2, r.CAC
(Ykelenstam’s
Kodak Moment x Ykelenstam’s White Liberator) maj: Eva Reyhonová
ZANY
ZOE of Bianco Olgas - V3
(Erythro Trigenimus
x Dakota Domina Bianco Olgas) maj: Katarína Drličková
Feny –
třída veteránů
CONSTANCE
AYRIN Švarcava - V1, VT, BOB
(Don Corelone
Bianco Olgas x Bela pod Měndou) maj: Eva Reyhonová
Knírač malý černostříbřitý
Psi –
třída dorostu
KIM Salrak -
VN1
(Lucky Boy
z Dixie x Janny Salrak) maj: Mgr.Jiří Roubalík
Psi –
třída mladých
BOO-BOO
Merbs Bohemia - V1, CAJC
(Pollekke-Britt
v.d.N’Oppasser x Carmen u Čantoryje) maj: Miloslav Bandas
Psi –
mezitřída
GANG Leksaland -
V1, CAC, r.CACIB
(Louis v.d.Brunnengärten
x Sonia Zlodziejska Zgraja) maj: Ewa Dabrowska
Psi –
třída otevřená
EXCALIBUR
Rezlark - V1, CAC, CACIB
(Hassanhill’s
Allarou Santa Knyrys x Morfina Mafioso) maj: Anna a Josef Neradovi
Feny –
třída mladých
DELIGHT
Grand Calvera - V1, CAJC
(Pollekke-Britt
v.d.N’Oppasser x Alix Grand Calvera) maj: MVDr.Dobromila Páleníková
Feny –
mezitřída
Hassanhill’s
SWEETEST OF ALL - V1, CAC
(Hassanhill’s
Dance With a Stranger x Hassanhill’s Lucy In The Sky) maj: Havelková/Novotná
Feny –
třída otevřená
ELISSA Rezlark -
V1, CAC, CACIB, BOB
(Hassanhill’s
Allarou Santa Knyrys x Morfina Mafioso) maj:Ing.Larisa Rezková
URŠULA
Bohemia Vulkan - V2, r.CAC, r.CACIB
(Bandsman’s
Why Not x Oxalana Bohemia Vulkan) maj: Hana Kurfürstová
Knírač malý černý
Psi –
třída otevřená
BILLY von
Gloria Viva - V1, CAC, CACIB, BOB
(James Bond
Rezlark x Gloria Viva Rezlark) maj: Andreas + Christiane Kubitz
CHASAR
z Kočičího údolí - V4
(Don’t Forget
Me v.d.Spikke x Enrica Erica Androis) maj: Martina Nováková
DREAMER
v.d.Havenstad - V2, r.CAC, r.CACIB
(Traveller
v.d.Havenstad x Begum v.d.Havenstad) maj: Daponte Van Zantvliet
OMAR
SHARIF Androis - V3
(Bennett
v.d.Spikke x Queen Victoria Androis) maj: Josef Polášek
Feny –
mezitřída
ANDALUSIE
Bohemia Ness - V1, CAC, r,CACIB
(Da Vinci
v.d.Brunnengärten x Brooke Shields z Šardanu) maj: Jana Kaniaková
Feny –
třída otevřená
BARBIE
od Ježků - V2, r.CAC
(Jeoman
Nelson Androis x Universe Miss Androis) maj: Mgr.Alice Káňová
CHICQUITA
z Kočičího údolí - V1, CAC, CACIB
(Don’t Forget
Me v.d.Spikke x Enrica Erica Androis) maj: Martina Nováková
NESSIE Knight
of Danian - V3
(Bennett
v.d.Spikke x Juliette Knight of Danian) maj: Kateřina Koláčová
POPPY
FAY Androis - V4
(Chelines Black
Balduino x Anna Antoinetta Androis) maj: Josef Hřebačka
Knírač malý pepř a
sůl
Psi –
třída otevřená
ERGO
SUM Knížete Sternenhocha - V1, CAC, CACIB
(Victory Flash
Moldau North x Borgia Lucretia Knížete Sternenhocha) maj: Petra Zemanová
Feny – třída
mladých
HEIDI
z Agova dvora - V2
(Arwin Qwin
Aniretak x Fessi z Agova dvora) maj: Olga Dřímalová
OFFÉLIA
Astronaut - V1, CAJC
(Zeb-Dutch
v.d.N’Oppasser x Whitney Houston Astronaut) maj: Dagmar Doudová/M.Suchá
Feny –
mezitřída
NEFERTITI
Astronaut - VD
(Juliuksen
Levi Strauss x Top Target Due Drop) maj: Martina Papírníková
ROSINANTA
Androis - V1, CAC, CACIB, BOB
(Super
Star Moldau North x Stad of Haven Xenia) maj: Andrea Horáková
Feny –
třída otevřená
GRACE
KELLY z Marzemu - V1, CAC, r.CACIB
(Empire’s Weekend
Warrior x Cecille z Marzemu) maj: Martina Zemanová
JULIETTE
ERNST Astronaut - nenastoupila
(Chelines Jhonatan
Fulgencio x Vanilla Moldau North) maj: Dagmar Doudová/M.Suchá
SHARON
TATE Drofa - V2, r.CAC
(Victory Flash
Moldau North x Ishbell-Lady Drofa) maj: Martina Papírníková