rozhodčí: Eleonora Fischerová
Knírač malý bílý
Psi –
třída mladých
AYMIL Bianca Rosa -
V1, CAJC
(Euro Snowwhite
v.d.Spikke x Isabelle Nicol Švarcava) maj: Lubomír Detko
Psi –
třída otevřená
Karwish STRUT YOUR STUFF -
V1, CAC, CACIB, BOB
(Alpat’s Tejas
Music Maker x Karwish Dash of Stardust) maj: Hedvika Marková
Feny –
mezitřída
ZANNY ZOE Bianco Olgas -
V1, CAC, CACIB
(Erythro
Trigeminus x Dakota Domina Bianco Olgas) maj: Katarína Drličová
Feny – třída
otevřená
DOROTHEA z Malé
Štěpánské - V1, CAC, r.CACIB
(Euro Snowwhite
v.d.Spikke x Cinderella Cora Švarcava) maj: Jarmila Wojnarová
DORIS z Malé
Štěpánské - V2, r.CAC
(Euro Snowwhite
v.d.Spikke x Cinderella Cora Švarcava) maj: Jiří Nepraš
ADÉLKA Zelené jezírko -
V3
(Joshua
BPA Bianco Olgas x Irony Bianco Olgas) maj: Hedvika Hejhalová
Knírač malý černostříbřitý
Psi –
třída mladých
GANG Leksaland -
V1, CAJC
(Luis v.d.Brunnengärten
x Sonia Zlodziejska Zgraja) maj: Ewa Dabrowska
Psi – mezitřída
UNKAS Bohemia Vulkan -
V1, CAC, r.CACIB
(Bandsman’s
Why Not x Oxalana Bohemia Vulkan) maj: Ing.Ivana Strassmajerová
Psi –
třída otevřená
RAMPAGE’S LOVE z Dixie -
V1, CAC, CACIB, BOB
(Dollar De
Ianca x Galaxy z Dixie) maj: Michala Šindelářová
Psi –
třída šampionů
DAMIENTS EXOT
z Císařovy louky - V1, CAC
(Nikolas
Bohemia Vulkan x Extra z Dixie) maj: Věra Žůrková
Psi –
třída veteránů
CHARLY Zimný potok -
V1
(Rheingau Edouard
of Moldau x Elyn Zimný potok) maj: Olga Sýkorová
Feny – třída
mladých
Noble Monument’s CZECH
CHALLENGER - V1, CAJC
(L’est Jardin’s
Fly Little Star x L’est Jardin’s Active Silver Lo) maj: Michala Šindelářová
FIONA Leksaland -
V2
(Big Boss-Sheela
v.d’n Opasser x Sonia Zlodziejska Zgraja) maj: Ewa Dabrowska
Feny –
mezitřída
ELISSA Rezlark -
V1, CAC, CACIB
(Hassanill’s
Allarou Santa Knyrys x Morfina Mafioso) maj: Ing.Larisa Rezková
ALESSANDRA Agape -
V2, r.CAC
(Santa Knyrys
Omar Sherif x Até Crazy Darling) maj: Marta Kročanová
Feny –
třída otevřená
ALIX Grand Calvera -
V2, r.CAC
(Edy Vulkan
x Rebecca de Nador Cleville) maj: MVDr.Dobromila Páleníková
Belenus ANGIE -
V1, CAC
(Luke
Bohemia Vulkan x Felicia Belisima Bora) maj: Angelika Boorová
EVI Leksaland -
V3
(Gino Mounty
z Dixie x Sonia Zlodziejska Zgraja) maj: Ewa Dabrowska
Feny –
třída šampionů
MAGIC COAT Androis -
V1, CAC, r.CACIB
(Benett v.d.Spikke
x Stad of Haven Xenia) maj: Hana Bromniková
Knírač malý černý
Psi –
třída mladých
COWBOY Rezlark -
V1, CAJC, BOB
(X-Magicman
v.d.Havenstad x Vinessa v.d.Havenstad) maj: Ing.Larisa Rezková
Psi –
mezitřída
OMAR SHARIF Androis -
V3
(Benett v.d.Spikke
x Queen Victoria Androis) maj: Josef Polášek
OLD SHATTERHAND Androis -
V2, r.CAC
(Benett v.d.Spikke
x Queen Victoria Androis) maj: Peter Sorkovský
BILLY von Gloria-Viva -
V1, CAC, CACIB
(James Bond
Rezlark x Gloria Viva Rezlark) maj: Fam.Kubitz
Psi –
třída šampionů
KON-I-NOOR Androis -
V2, r.CAC
(Da Vinci
v.d.Brunnengärten x Royal Rapsodie Androis) maj: Miroslava Haisová
Skansen’s TOD V.THANKYOU -
V1, CAC, r.CACIB
(Thankyou
v.d.Havenstad x Skansen’s Quiazs) maj: L.Sakař + Tomsett Rich.
Feny –
třída dorostu
ANGIE Fandor -
VN
(Bony Ketrys
x Fantagiró z Šardanu) maj: Miroslav Gendiar
Feny –
třída mladých
JENIFER z Šardanu -
nenastoupil
(Wizard of
Androis x Fibi-Danae z Šardanu) maj: Ján Tverdík
AQUAMARINE Carboneum -
V1, CAJC
(Dreyfus Xana’s
Androis x Genius Girl Androis) maj: Peter Holásek
Feny –
mezitřída
ELISS EISPRINCES Bikin Dvor -
V1, CAC
(Donť Forget
Me v.d.Spikke x Black Lady Bikin Dvor) maj: Zuzana Havlíková
Feny –
třída otevřená
Vranolujna CORAZON TAN
NEGRO - V2, r.CAC
(Made in Spain
Omnipresente x Matraszepe Full Extra) maj: Šárka Kollárová
UTOPIA Rezlark -
V1, CAC, r.CACIB
(Playboy Rezlark
x Cornelia Bara Rezlark) maj: Ing.Larisa Rezková
Feny –
třída šampionů
DONATELLA Androis -
V1, CAC, CACIB
(Quandary Androis
x Royal Rapsodie Androis) maj: Libor Sakař
Knírač malý pepř a sůl
Psi –
třída mladých
Alart Charm EGOR -
V1, CAJC
(Larifem Frenis
Darik x Alert Charm Prety Angie) maj: Doroskhevitch + Shushina L.+E.
Psi –
mezitřída
LAMBORGHINI Astronaut -
V1, CAC, r.CACIB
(Gillegaard
Quadratic x Whitney Houston Astronaut) maj: Zuzana Straková
Psi –
třída otevřená
JORDANO VENTIMILIGIA
Astronaut - V1, CAC, CACIB, BOB
(Chelines Jhonnatan
Fulgencio x Vanilla Moldau North) maj: Miroslava Suchá
CLIPPER Rezlark -
nenastoupil
(Empire’s Weekend
Warrior x Ave Maria Rezlark) maj: Jana Šebestová
Feny –
mezitřída
GRACE KELLY z Marzemu -
V1, CAC, r.CACIB
(Empire’s Weekend
Warrior x Cecille z Marzemu) maj: Martina Zemanová
ENIGMA Rezlark -
V2
(Feeling’s
Titan Porteno x Ave Maria Rezlark) maj: Šárka Kollárová
Feny –
třída otevřená
DULI z Destru -
nenastoupil
(Voyager
v.d.Havenstad x Ornella Astronaut) maj: Zdenka Strusková
URSCHULA Drofa -
V3
(Yeager Chuck
Astronaut x Conchita Drofa) maj: Kateřina Chvátalová
JULIETTE ERNST Astronaut -
V1, CAC, CACIB
(Chelines Jhonnatan
Fulgencio x Vanilla Moldau North) maj: Miroslava Suchá
CATARINA MAGNA Knížete Sternenhocha -
nenastoupil
(Emilian Etruria
x Aida Aldix) maj: Radovesnická + Nytrová
FLAVIE z Povodí
Oharky - V2, r.CAC
(Yeager Chuck
Astronaut x Džessy z Povodí Oharky) maj: Jarmila Poláková
Knírač střední černý
Psi –
mezitřída
BASTIEN z Rokytenské
zahrady - V1, CAC, CACIB, BOB
(Herbert-N
del Grande Moro x Adéla z Vernerova dvora) maj: manž.Stránských
Psi –
třída otevřená
BADDY z Jehnických
rybníků - nenastoupil
(Unlimited
Black Grand Calvera x Arka od Jehnických rybníků) maj: Roman Kulanovič
CATCH ME IF YOU CAN Absolute
Free - nenastoupil
(Kondor de
Curuxan x Coffee Black Grand Calvera) maj: Jana Šebestová
Psi –
třída šampionů
SEBASTIAN vom Mandelröschen -
V1, CAC, r.CACIB
(Herbert-N
del Grande Moro x Farah v.Gendelbach) maj: manž.Stránských
Feny – mezitřída
ESPRIT Grand Calvera -
V1, CAC, CACIB
(Unesco
Grand Calvera x Rhapsodie de Nador Cleville) maj: Andrea Nytrová
Feny –
třída otevřená
GABRA Iringa -
V2
(Chris v.Spitzenstad
x Daphné Iringa) maj: František Vaško
CALL ME ONE Absolute Free -
nenastoupil
(Kondor
de Curuxan x Coffee Black Grand Calvera) maj: Jana Šebestová
GABI Bohemia Cardinal -
V3
(Simons Marvel
od Barbatsutsy x Carolyn Bohemia Cardinal) maj: Jozef Zachar
CLOUDLET od Kobylího
potoka - V1, CAC, r.CACIB
(Saadi Dong
de Nador Cleville x Metaxa Black Grand Calvera) maj: Peter Janík
Knírač střední pepř a sůl
Psi –
třída šampionů
OUTSTANDING
ONE ze Záhrabské - V2, r.CAC, r.CACIB
(Tiger Chapiro
x Galactic Gwen ze Záhrabské) maj: Daniela Holečková
Hosszúbereki-Csázsár ZAR -
V1, CAC, CACIB, BOB
(Artú x Hosszúbereki-Csázsár
Sharon) maj: Hana Polášková
Feny –
třída mladých
BRITLE BAMBI Alarm Beskyd -
V1, CAJC
(Rus Noel Kavaler
x Loving Lincy ze Záhrabské) maj: Lenka Fajkusová
Feny –
mezitřída
GENNY LEE Imprese -
V1, CAC, CACIB
(Ave Concorde
Mont Blanc x Bira Padi-Šach) maj: Kristína Drličková
Feny –
třída otevřená
GREIS LEE Imprese -
V1
(Ave Concorde
Mont Blanc x Bira Padi-Šach) maj: Jana Mazáková
Feny –
třída šampionů
DORIANA Jarní květ -
V1, CAC, r.CACIB
(Ave Concorde
Mont Blanc x Andy Hrádek v Kyjích) maj: Jaroslava Zahradníková
Knírač velký černý
Psi –
třída mladých
CHURCHILL PIP Strážce
klidu - V1, CAJC
(Leo v.Hatbachtal
x Brita Vyar) maj: Pavlína Koudelníčková
Psi –
mezitřída
PEDRO z Destru -
nenastoupil
(Gloris Remix
x Kelly z Destru) maj: Prokop Ševčík
XANDRO Radinie -
V1, CAC, CACIB, BOB
(Greco de Pichera
x Pretty Polly Radinie) maj: Jaroslava Slačková
PASKO ze Šternberské
strže - V3
(Perseus Rex
Radinie x Nirra ze Šternberské strže) maj: Zdeňka Stránská
DICK Věčný rival -
V4
(Alberto Uno
Substancia Nigra x Illusion Triumetal) maj: Trunda + Veletová
ZEFYR Radinie -
V2, r.CACIB
(Gloris Remix
x Jessica Sarah Radinie) maj: Hedvika Hejhalová
Psi –
třída otevřená
UNO Triumetal -
V1, CAC
(Perseus Rex
Radinie x Barbara Triumetal) maj: Ján Kováč
Malya ALADIN -
nenastoupil
(Grigus Vogue
x Malya Havlem) maj: Radek Kubín
QUADRAT Radinie -
nenastoupil
(Gloris Remix
x Gabriella Radinie) maj: I.+L.Černuškovi
Psi –
třída šampionů
RAINMAKER Triumetal -
V1, CAC
(Gloris Remix
x Jessica Sarah Radinie) maj: Juraj Sabo
Feny –
třída mladých
ABIGAILE BLACK Dvomaro -
V1, CAJC
(Drakkar Noire
Nergal x Nefertiti Triumetal) maj: Petra Šejdalová
Feny –
mezitřída
PEGY z Destru -
nenastoupil
(Gloris Remix
x Kelly z Destru) maj: Zdenka Strusková
PIRA ze Šternberské strže -
V2, r.CAC
(Perseus
Rex Radinie x Nirra ze Šternberské strže) maj: Zdeňka Stránská
PIA ze Šternberské strže -
V1, CAC
(Perseus Rex
Radinie x Nirra ze Šternberské strže) maj: Lucie Tylková
Feny –
třída otevřená
New Lemat BARBARA -
V2, r.CAC, r.CACIB
(Ingebar’s
Uri Geller x Lemar Valens Arabella) maj: bc.Petra Árvaiová
Gloris OMNIA’S PRAECLARA
RARA - V1, CAC, CACIB
(Ingebar’s
Uri Geller x Gloris Christmas Enchantress) maj: E. Schushina
Feny –
třída šampionů
Reward for Love WIND
DREAM - V2, r.CAC
(Vento del
Gervaiso x Heiress At Law Wind of Dream) maj: Zuzana Straková
UNIQUE Triumetal -
V1, CAC
(Perseus Rex
Radinie x Barbara Triumetal) maj: Jaroslava Slačková
Knírač valký pepř a sůl
Feny -
třída mladých
AVALANCHE
Astronaut - nenastoupil
(Skansen
´s Američan Turist x Pyuche V. Winriks Hoh) maj. Suchá Miroslava
Feny –
třída otevřená
BOLOGNA Vzpomínka -
V1, CAC, CACIB. BOB
(Angi Gauada
x Henny Ladior) maj: Dita Koláčková