Dnešní datum: 13. 12. 2018     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2019
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2018
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Mistrovství světa ISPU 2004
Vydáno dne 05. 11. 2004 (3471 přečtení)

Výsledky MS ISPU Švýcarsko 30.-31.10.2004.

Prozatím zveřejňujeme pořadí jednotlivců, na podrobném popisu průběhu akce se pracuje :-) MS ISPU 2004
poř. psovod pes země A B C celkem
1. Audretsch Guntram Till v.Hatzbachtal D 95 95 99 289
2. Baur André Akido v.Elberfeld D 95 93 99 287
3. Moormann Martina Zecke v.Elberfeld D 97 94 93 284
4. Seidl Ruth Ivo v.d.Klinger D 92 93 94 279
5. Schmitt Hans Verdi v.Elberfeld D 96 84 96 276
6. De Benedictis Ario Lary v.Hatzbachtal I 93 89 94 276
7. Ommerli Susanne Dandy v.Diemberg CH 88 94 92 274
8. Schneider Katja Orlean v.Elberfeld D 90 92 89 271
9. Wüest Heinz Jérome v.Elberfeld CH 91 86 93 270
10. Kobs Gudrun Mitch v.Elberfeld D 90 83 96 269
11. Cabrini Mario Edwina v.Breisgau CH 91 89 89 269
12. Günther Kai Xaron v.Elberfeld D 89 86 93 268
13. Akerblom Sylvia Lara v.d.Villa Klara S 92 80 94 266
14. Kyšák Ivo Naughty Nicolas Hanno Veto CZ 81 90 94 265
15. Buckel Jürgen Quattro v.Elberfeld D 89 85 91 265
16. Kieweg Karel Noir Cargo Hanno Veto CZ 86 92 86 264
17. Campana Moreno Kim-N del Monte Frondoso I 99 84 80 263
18. Vasellari Claudia Bessy v.Honigberg CH 83 89 90 262
19. Seiwald Anton Birka v.Katzenturm A 85 82 94 261
20. Bergemann Andreas Dschingis Khan v.Di's Dämonen D 88 94 79 261
21. Osterberg Oliver Pascha v.Hessenland D 91 82 87 260
22. Lienhard Peter Büffel v.Lindele D 90 86 84 260
23. Gerth Andreas Verro v.Schösserholz D 90 88 82 260
24. Stiegelbauer Claudia Eik v.Käpfle D 87 77 93 257
25. Reinelt Bernhard Ula v.Hatzbachtal A 70 90 93 253
26. Vandekerkhove Jeroen Black Child Friend Zeta BE 93 70 88 251
27. Würmlin Christina Donna Shiva's D 93 75 82 250
28. Furrer Karl Nilo v.d.Murtenlinde CH 93 74 79 246
29. Malinská Jana Gigolo Vidra Pip Strážce klidu CZ 82 70 92 244
30. Lips Luisa Sunshine v.Lobbachtal D 87 70 86 243
31. Brotánková Marcela Boadicea Brunifid CZ 84 75 83 242
32. Kajerová Radka Hexer Starý Perštýn CZ 92 76 69 237
33. Luchsinger Jean Akira v.Schwarzen Bart CH 62 87 5 154
  Zanetti Michel Zar-N del Monte Frondoso   Prüfung abgebrochen
  Kreye Ottomar Askan v.Haus Erprath   Disqualifiziert
  Spiegelberger Christina Isi v.Grollinger Wasserfall   Nicht angetreten, entschuldigt
  Spiedel Renato Gauner v.Bärenbrunnen   Nicht angetreten, entschuldigt


( Autor: -mš- | Informační e-mailVytisknout článek )