Rohodčí:
Andrea
Horáková (hlavní rozhodčí) – kruh číslo 1.
posoudí:
knírače malé pepř
a sůl, knírače střední pepř a sůl, knírače
střední černé, knírače velké černé
Ing.
Danuše Kotalová – kruh číslo 2.
posoudí:
knírače malé černostříbřité,
knírače malé černé, knírače malé
bílé, knírače velké pepř a sůl
- testy na
barvení srsti provede a posoudí: Miroslava Suchá
Generální
sponzoři výstavy:
·
Noviko –
výroba a prodej krmiva Calibra
·
SKANSKA
CZ a.s. – Divize pozemní stavitelství Čechy
·
Jan Kabourek
– sportovní trofeje
Další
sponzoři:
·
Svět psů
·
Jihočeská
strojírenská
·
Augur –
Kovo
·
Umělecké
kovářství Beran
·
Chovatelská
stanice kníračů malých černých „Knight of Danian“ věnovala pohár pro
nejstaršího jedince
·
Chovatelská
stanice kníračů malých pepř a sůl „Drofa“ věnovala medajle
·
Chovatelská
stanice kníračů velkých černých „Goldest Danubius“ věnovala ceny do závěrečných
soutěží
Závěrečné
soutěže:
·
Nejkrásnější
pár psů –KSČ
Steven Seagal de Manso Pelegri + Genessis od Dalajského potoka
·
Nejkrásnější
chovatelská skupina – z Dixie
·
Nejkrásnější
štěně –KMB Ykelenstam´s
Kirké Praegredior
·
Nejkrásnější
dorost –KMB
E-mail Grasant
·
Nejkrásnější
mladý pes
–KVČ JFK Hajko Nerita
·
Nejkrásnější
mladá fena –
KVČ Yasmin Star Radinie
·
Nejkrásnější
z třídy čestné – KSČ Steven Seagal de Manso Pelegri
·
Nejkrásnější
veterán výstavy
–KMČ Oresta Androis
·
Nejkrásnější
malý knírač výstavy –KMČ Maximus Minimus Androis
·
Nejkrásnější
střední knírač výstavy –KSP+S Perfect Penelope ze Záhrabské
·
Nejkrásnější
velký knírač výstavy –KVČ New Lemar Barbara
·
Nejkrásnější
knírač výstavy
– KSP+S Perfect Penelope ze Záhrabské
KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ
psi
- třída dorostu
E-MAIL
GRASANT – VN1
o: Pepalfa´s
Crystal Snow Unit m: Pepalfa´s Crystal Snow XY
majitel:
Andrea Nehrne, Hauptstrasse 14, Schmiedefeld, D-01909
psi
- třída mezitřída
EDMUND
Z MALÉ ŠTĚPÁNSKÉ – V1
O: Ista
v.d Spikke m: Chantal Charm Švarcava
Majitel:
Zdeňka Nečasová, Vašátkova 1010, 19800 Praha 9
psi
- třída otevřená
ARTBOC
IGNORANT – V1,CAC,ČKŠ,Vítěz CSV
o.: Frykas
Samantino Polonica m.:Zarzadila Bianco Olgas
majitel:Dominika
Žočková, Nad Roklí 550,25246 Vrané n.Vltavou
feny
– třída štěňat
YKELENSTAM´S
KIRKÉ PRAEGREDIOR
– 1.
o.:Ykelenstam´s
White Liberator m.: Ykelenstam´s Kodak Moment
majitel:Martina
Vlčková,Lošany 42,28002 Kolín II.
feny
- mezitřída
DORIS
Z MALÉ ŠTĚPÁNSKÉ – V1
O: Euro Snowwhite
v.d. Spike m: Cinderella Cora Švarcava
Majitel:
Jiří Nepraš, SNP 1181, 46502 Otrokovice
feny
- třída otevřená
DAPHNE
REY PRAG – V1,CAC,ČKŠ,Vítěz CSV,BOB
o: Euro Snowwhite
v.d.Spike m: Mikes-Uti Apple
majitel:
Eva Reyhonová Mgr. Obora 1100,25281 Petrov
KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ
psi - mezitřída
MAXIMUS
MINIMUS ANDROIS – V1,CAC,ČKŠ,Vítěz CSV,BOB
O: Benett
v.d. Spikke m: Stad of Haven Xenia
Majitel:
Marta Franková, Voračic.předměstí 207, 39143 Mladá Vožice
LACK OD
MODRÉHO DŽBÁNU - odstoupil
o: Inter
Leader Rezlark m: Irta od Modrého džbánu
majitel:
Marie Kašparová, Kosmonautů 482. 40001 Ústí nad Labem
psi
- třída otevřená
NIKOLAI
ANDROIS – V2
o.:Xmagicman
v.d.Havenstad m.:Anna Antoinetta Androis
majitel:
Jaroslava Veselá,Fibichova 133,43902 Cítoliby
CIDAN
HURICAN MALÝ KAVALÍR – V1,CAC,ČKŠ
o.:Benett
v.d. Spikke m.:Ally McBeal Malý
kavalír
majitel:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 40003 Ústí n.Labem
psi
- třída vítězů
KOH-I-NOOR
ANDROIS – V1,CAC,ČKŠ
o: Da
Vinci von den Brunnengarten m: Royal Rapsodie Androis
majitel.
Mgr. Miroslava Haisová, Luby 3, 33901 Klatovy
feny
- třída štěňat
ELISABETH
SARA ANAIRO – 1.
O: Da
Vinci v.d. Brunnengarten m: Oresta Androis
majitel:
Helena Brožová, Svojšovická 2876,14100 Praha 4
feny
- třída mladých
CHERYL
Z KOČIČÍHO ÚDOLÍ – V1,CAJC
O:Dont Forget
Me v.d. Spikke m: Eurica Erika Androis
Majitel:Szenczi
Tibor, Sezemínská 2029,15500 Praha 5
NESSIE
KNIGHT OF DANIAN – V2
o: Benett
v.d Spikke m: JCh. Juliette Knight
of Danian
Majitel:
Kateřina Koláčová, Hřebečská 2632,27101 Kladno
feny
– mezitřída
CLEA
CLEOPATRA MALÝ KAVALÍR – V1,CAC,ČKŠ
o.:Benett
v.d. Spikke m.:Ally McBeal Malý
kavalír
majitel:
D.Ullrichová, Habří 16, 40003 Ústí n.Labem
feny
třída otevřená
CINDY
CORNELIE ANAIRO – V1,CAC,ČKŠ,Vítěz CSV
o: X-Magicman
van de Havestad m: Oresta Androis
majitel:
Jaromír Hronek , Cafourkova 522,18100 Praha 8 Bohnice
feny
- třída pracovní
HER
MAJESTY KNIGHT OF DANIAN – V1
o: Super
Star Moldau North m: Gladys Danian
majitel
Daniela Koláčová ing, , Hřebečská 2632,27101 Kladno
feny
- třída veteránů
ORESTA
ANDROIS – V1
O:Jofre Androis
m: Ledomaine Fain a Sg. Of Moldau
Majitel
Helena Brožová, Svojšovická 2876,14100 Praha 4
KNÍRAČ MALÝ
ČERNOSTŘÍBŘITÝ
psi
- třída štěňat
CHARLI
BLACK Z JAN-RU – 1.
O: Lucky
Boy z Dixie m: Cora z Jan-Ru
Majitel:
Ladislav Večerka, 41724 Oldřichov 117
psi
- třída mladých
ADAM
Z FOTELU – V3
O:Nikolas
Bohemia Vulkan m:Any od Kanadské
magnólie
Majitel:Jan
Škoda,Sportovní 1219,50346 Třebechovice pod Orebem
ARMIN
TEMNÝ STÍN - VD
O: Nikolas
Bohemia Vulkan m. Aimy Katvil
Majitel.
Alexander Domin, Chouzavá 74, 25210 Mníšek Pod Brdy
EXCALIBUR
REZLARK – V1,CAJC
O: Hassanhill´s
Almarou Santa Knyrys m: Morfina Mafioso
Majitel:
Anna a Josef Neradovi, Budovatelská 2033, 39701 Písek
HENK
Z JAN-RU – V4
o: Giant
Bolero z Dixie m: Cora z Jan-Ru
majitel.
Alena Janečková, Poštovní 452,41741 Krupka 3
RAMPAGE´S
LOVE Z DIXIE – V2
O: Dollar
de Ianca m: Galaxy z Dixie
majitel.
Michala Šindelářová, Tuklaty 45, 25082 Úvaly
psi – mezitřída
HACKER
HUNTING MALÝ KAVALÍR – V1
o.:Algris Zealous
Monty m.:Cristie Silver Malý kavalír
majitel:
D.Ullrichová, Habří 16, 40003 Ústí n.Labem
psi - třída otevřená
ANTHONY BOY GOLDTON
– V3
o: Danny
Boy Moldau North m: Belty Lisa Keenbon
majitel:
Jana Šormová, Hejnice 543,46362
AXA BENO
Z HELLY – V4
O: Hasim Tafika
m: Baya u Čantoryje
majitel: Beno
Skopal, Třebová 33, 78985, Mohelnice
AXIOM
VON BRANDEYS – V2,res.CAC,res.ČKŠ
o: Bandsman´s
Why Not m: Brenda Ne-Hai
majitel.
Aleš Pajac, Lesní 2019, 50801 Hořice
HERRY
ZE SVÁŠKOVA DVORA - V
O:Giant
Bolero z Dixie m: Ester ze Sváškova dvora
Majitel:
Hana Eliášová, Puchmajerova 1313, 26601 Beroun
ACE OF
BASE GRAND CALVERA – V1,CAC,ČKŠ
O:Edy Vulkan
m:Rebecca de Nador Cleville
majitel:Ing.
M.Jeřábek,Kouřimská 24,13000 Praha 3
psi - třída pracovní
LUCKY
BOY Z DIXIE – V1,CAC,ČKŠ,Vítěz CSV,BOB
O: Gorbi Pigmey
m: Galaxy z Dixie
majitel:
J.Čermák, Puchmajerova 1259,26601 Beroun
psi - třída čestná
GIANT
BOLERO Z DIXIE - V1
O: ICH.
Bolero von den Brunnengarten m: ICH. Coca Cola z Dixie
majitel:
Michala Šindelářová, Tuklaty 45, 25082 Úvaly
feny - třída mladých
BASTY
BENO Z HELLY – V1
O: Omar Sherif
m: Baya od Čantroryje
majitel: Beno
Skopal, Třebová 33, 78985, Mohelnice
FATY
NE-HAI – V2
o: King
Bohemia Vulkan m: Anka Ne-Hai
majitel:
Jindra Fléglová, Alejní 283, 41742 Krupka 1
feny
- mezitřída
ALIX
GRAND CALVERA – V1,CAC,ČKŠ
O:Edy Vulkan
m:Rebecca de Nador Cleville
majitel:
MVDr.Dobromila Páleníková,Borová 17, 56601 Vysoké Mýto
CALISTA
MIA VZPOMÍNKA – V2,res.CAC,res.ČKŠ
O: Cash Carry
Malý kavalír m: Rotti Bobó Zaphir
majitel:
MVDr. Dita Koláčková, Bukov 30,27004 Hořesedly
ENNY
LOUČEŇSKÁ TVRZ – V4
o: Giant
Bolero z Dixie m: Corrie Loučeňská tvrz
chovatel +
majitel: Kateřina Hlušičková, Pezinská 851,29301 Mladá Boleslav
SHEILLA
BOHEMIA VULKAN – V3
O: King
Bohemia Vulkan m: Miss Elegance Bohemia Vulkan
majitel:
Olga Zajptová, Kosmonautů 20,40001 Ústí nad Labem
feny
- třída otevřená
HAIDY
ZE SVÁŠKOVA DVORA – V1,CAC,ČKŠ
O:Giant
Bolero z Dixie m: Ester ze Sváškova dvora
Majitel:
Hana Eliášková,Puchmajerova 1313,26601 Beroun
SANTA
KNYRYS PAULINA LEDZH – V3
O: Kawasaki
De La Villa Y Conte m: Santa Knyrys Legend Of Love
majitel.:
Hana Kurfurstová, K jezu 86, 25263 Roztoky u Prahy
MAGIC
COAT ANDROIS – V2,res.CAC,res.ČKŠ
o.:Benett
v.d.Spikke m.:ICH,Stadt of Haven Xenia
majitel:Hana
Bromníková,Rudé armády 2964,73301 Karviná-Hranice
feny - třída vítězů
MAGIC
METAXA Z DIXIE – V1,CAC,ČKŠ,Vítěz CSV
O: Big-Boss
Sheela v.d. N Oppasser m: Coca Cola z Dixie
majitel: Marek Svoboda, Jiřická 164, 19000 Praha 4
KNÍRAČ MALÝ PEPŘ A SŮL
psi - třída mladých
ERGO
SUM KNÍŽETE STERNENHOCHA – V1,CAJC
O: Victory
Flash Moldau North m: Borgis Lucretia Knížete Sternenhocha
majitel :
Mgr. Kateřina Čechová, sídl. Pod Cvilínem B/7,79401 Krnov
psi – mezitřída
BRENDY
IGNORANT – V3
o.:Ezust
Granit Unicum m.:Astronautka z Destru
majitel:Dominika
Žočková, Nad Roklí 550,25246 Vrané n.Vltavou
BONDY
IGNORANT – V2,res.CAC,res.ČKŠ
o.:Ezust
Granit Unicum m.:Astronautka z Destru
majitel:
Martina Vlčková,Lošany 42,28002 Kolín II.
ODIN
Z KOPCE VÍTKOVA – VD4
o.:Yankee Doodle
Moldau North m.:Catherine z Kopce Vítkova
majitel:
Andrea Doudová,Chlístovice 18,28401 Kutná Hora
TOTAL
SAM DROFA – V1,CAC,ČKŠ
o.:Empire´s
Weekend Warrior m.:Lilly Marlene Drofa
majitel:
Jaroslava Drožová,Strážovská 1318/ 66,15300 Praha 5
psi - třída otevřená
FAVORIT
ASTRONAUT – V1,CAC,ČKŠ,Vítěz CSV,BOB
o: Yeager Chuck
Astronaut m: Samantha Astronaut
Majitel:
Alice Benešová, Lublinská 576/11, 18100 Praha 8
LARIN
STAJIKA – V2,res.CAC,res.ČKŠ
o: Noris
z Roznetu m: Farah Bohemia Clementine
Majitel:
Zdenka Floriánová, Na hřebenech II/23, 14700 Praha 4
psi - třída vítězů
BENJAMIN
BRETT MALÝ KAVALÍR – V1,CAC,ČKŠ
o.:Matraszepe
Jaguar m.:Brenda z Marzemu
majitel:
Dr. Slavoj Zemánek,Pod Akáty 36,15900 Praha 5
FRANK
ZAPPA Z MARZEMU – V2,res.CAC,res.ČKŠ
o.:Made in
Spain Tutiplen m.:Cecille Drofa
majitel:
Martina Zemanová,Pujmanové 1755/A,25101 Říčany
psi - třída čestná
FABIEN
DROFA – V1
o:Ch.Rheingau
Aristides of Moldau m: Bina z Královské stolice
majitel:
Jana Semerádová, Bellušova 1845/6,155 00 Praha 5
psi
- třída veteránů
CLARK
DROFA- V1
O:Rheingau
Aristides of moldau m:Bina z Královské stolice
majitel:
Jaroslava Drožová,Strážovská 66, 15300 Praha 5
feny
- třída mladých
KAROLINA
SEMERÁDOVIC LUPÍNEK - odstoupila
O:Ch.Fabien
Drofa m:Lady Pimpinelle Drofa
majitel:
Jaroslava Drožová,Strážovská 66, 15300 Praha 5
KLEMENTINE
SEMERÁDOVIC LUPÍNEK – VD2
O:Fabien Drofa
m: Lady Pimpinelle Drofa
majitel:
Růžena Hrabětová, Kounov 98,27006
GRACE
KELLY Z MARZEMU – V1,CAJC
o.:CH.Empireś
Weekend Warrior m.: ICH.Cecille z Marzemu
majitel:
Martina Zemanová,Pujmanové 1755,25101 Říčany
feny
- mezitřída
SHARON
TATE DROFA – VD3
O:Victory Flash
Moldau North m:Isabell Lady Drofa
Majitel:
Martina Papírníková, 17.listopadu 4777, 43004 Chomutov
UNIVERSE
BABY DROFA – V2,res.CAC,res.ČKŠ
O: Yeager Chuck
Astronaut m: Conchita Drofa
majitel:
Jan Tomšů, Jílovská ,14200 Praha 4
FLAVIE
Z POVODÍ OHARKY – V1,CAC,ČKŠ,Vítěz CSV
o.:Ich. Yeager
Chuck Astronaut m.: Ch.Džessy z Povodí Oharky
majitel:J.Poláková,Klostermannova
354, 43901 Černčice
feny
- třída otevřená
REVOLUTION
GIRL DROFA – V1,CAC,ČKŠ
o.
Empire´s Weekend Warrior m: Karamella Drofa
majitel:
Jaroslava Drožová,Strážovská 66, 15300 Praha 5
JEZABEL SEMERÁDOVIC
LIPÍNEK - VD2
o.: Fabien
Drofa m.:Caya Semerádovic lupínek
majitel:
Jana Semerádová, Bellušova 1845, 15500 Praha 5
feny
– třída pracovní
URSCHULA
DROFA – V1,CAC,ČKŠ
o.:Yeager Chuck
Astronaut m.: Conchita Drofa
majitel:
Kateřina Chvátalová,Hybešova 37,60222 Brno
feny
- třída vítězů
IRIS CHELSEA
SEMERÁDOVIC LUPÍNEK – V2,res.CAC,res.ČKŠ
o: Ch.Fabien
Drofa m: Caya Semerádovic lupínek
majitel:
Veronika Knoppová,Matúškova 801,14900 Praha 4
DIXI
QUEEN PEPPER MALÝ KAVALÍR – V1,CAC,ČKŠ
o.: Yeager
Chuck Astronaut m.:Agatha Christie Malý kavalír
majitel.:
D.Ullrichová, Habří 16, 40003 Ústí n.Labem
feny
– třída čestná
LADY
PIMPINELLE DROFA – V1,VTč
o:Ich.Voyager
v.d Havestad m:Urschula Moldau North
majitel:
Jana Semerádová, Bellušova 1845/6,155 00 Praha 5
feny
- třída veteránů
CAYA
SEMERÁDOVIC LUPÍNEK – V1,VTv
o:Distant Thunder
Empire´s m: Darina Arelka
majitel:
Jana Semerádová, Bellušova 1845/6,155 00 Praha 5
KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ
psi
- mezitřída
CATCH
ME IF YOU CAN ABSOLUTE FREE - V1,CAC,ČKŠ
O: Kondor
de Curuxan m: Coffee Black Grand Calvera
majitel:
Jana Šebestová, Mánesova 19, 30100 Plzeň
psi
- třída otevřená
ATHOS
STAN STAR – V2
o: Miku´s
Akab m: Niké Black Grand Calvera
majitel:
Čeněk Vomáčka, Lipenská 691, 14900 Praha 4
FOREST GUMP
OD DALAJSKÉHO POTOKA – V1
o.: Stahlkrieger´s
Johny Cash m.:Bonie od Dalajského potoka
majitel:
D.a M. Konupkovi, Sukova 1363/7, 408 01 Rumburk
psi
- třída vítězů
SIMONS
MARVEL OF BARBATSUTSY – V1,CAC,ČKŠ,Vítěz CSV
o:Malya Mikko
m:Buba Barzakan
majitel.:Martina
Miksová,Molákova 582/22,18600 Praha 8
psi
– třída čestná
STEVEN
SEAGAL DE MANSO PELEGRI – V1,Vtč.
O: Maaaambo
N5 de Manso Pelegri m: Kafee de Manso Pelegri
majitel:
Martina Kaprálková, klukovická 1532, 15500 Praha 5
feny - třída mladých
GRACE
BOHEMIA CARDINAL – V1,CAJC
o.:Simons Marvel
of Barbatsutsy m.:Carolyn Bohemia Cardinal
majitel:
Martina Miksová,Molákova 582/22,18600 Praha 8
feny
- mezitřída
COFFEE BLACK
ABSOLUTE FREE - odstoupil
O: Kondor
de Curuxan m: Coffee Black Grand Calvera
Chovatel +
majitel: Jana Šebestová, Mánesova 19, 30100 Plzeň
HARMONY
OD DALAJSKÉHO POTOKA – V1,CAC,ČKŠ,Vítěz CSV,BOB
o.:Malya Mojito
m.:Carrol od Dalajského potoka
majitel: manž.
Kovářovi,Zahradní 916,517 41 Kostelec nad Orlicí
feny
- třída otevřená
CALL ME
ONE ABSOLUTE FREE – V1,CAC,ČKŠ
O: Kondor
de Curuxan m: Coffee Black Grand Calvera
majitel:
Jana Šebestová, Mánesova 19, 30100 Plzeň
feny
- třída pracovní
GENESIS
OD DALAJSKÉHO POTOKA – V1,CAC,ČKŠ
O: Poker- Da´s
de Nador Cleville m: Bonie od Dalajského potoka
Majitel:
Martina Kaprálková + Krpatová Gabriela, Klukovická 1532, 15500 Praha 5
feny-třída
vítězů
EGGY
BOHEMIA CARDINAL – V1,CAC,ČKŠ
o.:Paljas
v.Mandelroschen m.:Bina Bohemia Cardinal
majitel:
Martina Miksová,Molákova 582/22,18600 Praha 8
KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ A
SŮL
psi - třída otevřená
OUTSTANDING
ONE ZE ZÁHRABSKÉ – V1,CAC,ČKŠ
O:Tiger Chapiro
m: Galactic Gwenn ze Záhrabské
majitel:Mgr.Daniela
Holečková,Nuselská 1498/72,140 00 Praha 4
psi
- třída vítězů
ZORBA
CALVERA AV SERJAS – V1,CAC,ČKŠ,Vítěz CSV
o.:ICH.Perico
av Serjas m.:CH.Madeline av Serjas
majitel:
Denisa Havelková, Chlustina 86,26751 Zdice
feny
- mezitřída
DORIANA
JARNÍ KVĚT – V1,CAC,ČKŠ
o: Ave Concorde
Mont Blanc m: Andy Hrádek v Kyjích
majitel:
Jaroslava Zahradníková, Michnova 1623,14900 Praha 4
feny
- třída otevřená
ALISSA
REZLARK – V2,res.CAC,res.ČKŠ
o.:Top Target
Univer Boruzele m.: Eura for Rezlark Trels
majitel:
Hana Kružliaková, Strašice 562,338 45
ADÉLA REZLARK – V1,CAC,ČKŠ
o.:Top Target
Univer Boruzele m.: Eura for Rezlark Trels
majitel: :
Martina Miksová,Molákova 582/22,18600 Praha 8
feny - třída vítězů
PERFECT
PENELOPE ZE ZÁHRABSKÉ
–
V1,CAC,ČKŠ,Vítěz CSV,BOB,BIS
o: ICH.Benamor
de Verorich m: ICH.Bria ze Záhrabské
majitel.
Monika Jurčovská, Angelovova 3171, 14300 Praha 4
KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ
psi - třída mladých
JFK
HAJKO NERITA – V1,CAJC
o: Keyston´s
Jim Morison Hajko Nerita m: Chanel Hamada
majitel:
Lenka Fraňková, Sokolovská 304, 41201 Litoměřice
psi
– mezitřída
URQUELL
RADINIE – V1
O.:Perseus
Rex Radinie m.: Caith Bitt-Box
majitel:manž.
Novákovi, Za potokem 4/46,10600 Praha 10
psi
– třída otevřená
ST.BRILLANT
RADINIE – V1,CAC,ČKŠ,Vítěz CSV
O: Ich.Brillant
Radinie m: Freji Bitt Box
majitel:
Helena Glanznerová, Kolárova 240, 33201 Starý Plzenec
psi
- třída vítězů
HUSZÁR
BUONLUCA VON ELLY´S MEUTE – V1,CAC,ČKŠ
O: ch. Invicta
Witness-N m: Gaja von Ellyś Meute
Majitel:
Diana Polzing, Kirchweg 17, Hockendorf – D – 01774
feny - třída dorostu
CHERNAYA
CHEZARINA V. D. CHELERSAULE – VN1
O: Ch.Laser
de Che Quin Gos m: Buonacsilla von der Wasserstrasse
majitel:
Diana Polzing, Kirchweg 17, Hockendorf – D – 01774
feny třída mladých
YASMIN
STAR RADINIE – V1,CAJC
O:Ch.Rus Asterschvarc
Schtirliz m: Ich.Lucky Star Radinie
majitel:
Helena Glanznerová, Kolárova 240, 33201 Starý Plzenec
feny
– mezitřída
NEW
LEMAR BARBARA – V1,CAC,ČKŠ,Vítěz CSV,BOB
o.:CH. Ingebar´s
Uri Geller m.:Lemar Valens Arabella
majitel: Bc.Petra
Árvaiová,MVDr.Radka Křivanová, Rabyňská 739, 142 00 Praha 4
feny
- třída otevřená
SUPERNOVA
RADINIE – V2,res.CAC,res.ČKŠ
O: Ich.Brillant
Radinie m: Freji Bitt Box
majitel:
Helena Glanznerová, Kolárova 240, 33201 Starý Plzenec
KARMA
OF SECRETS VON ELLY´S MEUTE – V3
O: ch. Invicta
Witness-N m: Bennette van Elly´s Meute
Majitel:
Diana Polzing, Kirchweg 17, Hockendorf – D – 01774
BAGHÍRA
ČERNÁ MAGIE - V1,CAC,ČKŠ
o.:Matraszépe
Pacemaker m.:Fanny Starý Perštýn
majitel:
Jitka + Daniel Potůčkovi, Malostranské nábř.3,11800 Praha1
feny - třída čestná
LUCKY
STAR RADINIE – V1
O: Ich.Briliant RADINIE m:CH.Gloris
Sun Breeze
majitel: Helena Glanznerová, Kolárova 240, 33201 Starý Plzenec
NEAT
NELLY RADINIE – V2
o. Gloris Remix
m:Hella van Trollenhors
majitel: Helena Glanznerová + Petra Vodrážková, Kolárova
240, 33201 Starý Plzenec
KNÍRAČ VELKÝ PEPŘ A
SŮL
feny - třída mladých
VERONIKA
IGNORANT Z GRODU KSIAZAT POMORSKICH
- V1,CAJC
o: Ustanov
Vom Moisburger Berg m: Noella u Grodu Ksiazat Pomorskich
majitel:
Dominika Žočková, Nad Roklí 550,25246 Vrané n.Vltavou
feny - mezitřída
BOLOGNA
VZPOMÍNKA – V1,CAC,ČKŠ,Vítěz CSV,BOB
O: Angi Gauada
m: Henny Ladior
majitel:
MVDr. Dita Koláčková, Bukov 30,27004 Hořesedly
feny - třída otevřená
Z´ERIDANU
PRINCESS VIKTORIA – V1, CAC,ČKŠ
O: Agbar
z Eridanu m:Carin Věčný rival
majitel:
Jana Semerádová, Bellušova 1845, 15500 Praha 5