Dnešní datum: 21. 11. 2017     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Výsledky vyšetř. očí
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2017
MR kníračů ve výkonu 2017
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Stránky ÚPCH
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Klubová výstava KCHK Pardubice 19.06.2004
Vydáno dne 30. 06. 2004 (11988 přečtení)

Kompletní výsledky včetně fotografií.

rozhodčí:
Zuzana Jandová - KMp+s, KMčstř
Ing.Zuzana Rozová - KMb, KMč, KVp+s, KVč
Helena Glänznerová - KSp+s, KSč


KNÍRAČ MALÝ PEPŘ A SŮL

Třída štěňat - PSI ERWIN Rimalu – 1.místo ČMKU/KM/6345/04, 11.2.2004 O.: Yager Chuck Astronaut, M.: Aya Věrvos Chov.: Jarošová Ivana, Praha 6 Maj.: Jindra Vladimír, Javorová 1786, 432 01 Kadaň Třída mladých - PSI 2. ERGO SUM Knížete Sternenhocha – V1 ČMKU/KM/6218/03, 1.7.2003 O.: CH. Victory Flash Moldau North, M.: ICH. Borgia Lucretia Knížete Sternenhocha Chov.: Čechová Kateřina Mgr., Krnov Maj.: Čechová Kateřina Mgr., Pod Cvilínem B/7, 794 01 Krnov 3. FROSTY Star Rosalio – VD2 ČMKU/KM/6179/03, 16.5.2003 O.: Lord Wlabroz, M.: Carina Star Rosalio Chov.: Hlavová Romana, Příbram Maj.: Hobza Pavel, Zahradní 317, 257 22 Čerčany 4. TOTAL SAM Drofa – nedostavil se ČMKU/KM/6148/03, 25.4.2003 O.: CH. Empire’s Weekend Warrior, M.: ICH. Lilly Marlene Drofa Chov.: Drožová Jaroslava, Praha 5 Maj.: Drožová Jaroslava, Strážovská 1318/66, 153 00 Praha 5 Mezitřída - PSI 5. LORENZO Chov Pauli – D ČMKU/KM/5934/02, 27.6.2002 O.: Eiwen z Větrova, M.: Adélka Knížete Sternenhocha Chov.: Pavlík Juraj, Lichnov u Bruntálu Maj.: Sekerová Zdenka, Kosmákova 23, 750 02 Přerov Třída otevřená - PSI 6. FRANK ZAPPA z Marzemu – V2, r.CAC, r.ČKŠ ČMKU/5757/01/03, 24.10.2001, 4x CACIB, 2x BOB, 5x ČKŠ O.: Made in Spain Tutiplen, M.: ICH. Cecilie z Marzemu Chov.: Zemanová Martina, Říčany Maj.: Zemanová Martina, Pujmanové 1755/A, 251 01 Říčany 2004062601_0.jpg, 300x225 px. (15010 bajtov) 7. CH. DEEP SPACE Astronaut – V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz, BOB ČMKU/KM/5742/01, 30.10.2001, JCH.SR, Klub.šamp., 3x CACIB, 3x BOB O.: Made in Spain Tutiplen, M.: Vanilla Moldau North Chov.: Suchá Miroslava, Praha 3 Maj.: Volná Marcela, K Závěrce 34/2752, 150 00 Praha 5 2004062601_1.jpg, 300x225 px. (13451 bajtov) 2004062601_2.jpg, 300x225 px. (13377 bajtov) Třída pracovní - PSI 8. I.CH. YEAGER CHUCK Astronaut – nedostavil se ČMKU/5486/00/02, 29.7.2000, CH.ČR,SR,PL,M, Klub.šamp., ZZZ, VZ2 O.: Jaguar Mátraszépe, M.: Vanilla Moldau North Chov.: Suchá Miroslava, Praha 3 Maj.: Bošková K. + Suchá M., Záhořany 54, 267 24 Králův Dvůr Třída vítězů - PSI 9. CH. YES YES Astronaut – V1, CAC, ČKŠ ČMKU/KM/5487/00/02, 29.7.2000 O.: Jaguar Mátraszépe, M.: Vanilla Moldau North Chov.: Suchá Miroslava, Praha 3 Maj.: Hrabáková Helena, Boloňská 305, 109 00 Praha 10 2004062601_3.jpg, 300x291 px. (17393 bajtov) Mimo konkurenci - PSI 10. CH. BRIX ze Severních hor – V ČMKU 5129/99, 13.1.1999, CH.PL, Klub.šamp., 3x BOB, Klub.vít. O.: Ezüst Gránit Unicum, M.: Denny z Mlatců Chov.: Zajptová Olga, Ústí nad Labem Maj.: Fišer Roman, Pivoňkova 34, 106 00 Praha 10 2004062601_4.jpg, 300x196 px. (13880 bajtov) Třída štěňat - FENY 11. ASTA z Černovic – 1.místo, Nejlepší štěně výstavy ČMKU/KM/6297/03, 22.12.2003 O.: Yes Yes Astronaut, M.: Bari z Kraje Vltavínů Chov.: Orlíček Martin, Brno Maj.: Orlíček Martin, Blatouchová 7, 618 00 Brno Třída dorostu - FENY 12. GRACE KELLY z Marzemu – VN2 ČMKU 6280/03, 13.11.2003 O.: CH. Empire’s Weekend Warrior, M.: ICH. Cecilie z Marzemu Chov.: Zemanová Martina Maj.: Zemanová Martina, Pujmanové 1755/A, 251 01 Říčany 2004062601_5.jpg, 300x225 px. (16466 bajtov) 2004062601_6.jpg, 300x225 px. (16419 bajtov) 13. JULIETTE ERNST Astronaut – VN1 ČMKU 6263/03, 6.10.2003 O.: Chelines Jhonnatan-Fulgencio, M.: Vanilla Moldau North Chov.: Suchá Miroslava Maj.: Suchá Miroslava, Na pastvičkách 97, 277 15 Tišice 2004062601_7.jpg, 300x225 px. (13709 bajtov) 2004062601_8.jpg, 300x225 px. (12781 bajtov) (obrázek vpravo: Juliette Ernst Astronau + Grace Kelly z Marzemu) Třída mladých - FENY 14. FLAVIE z Povodí Oharky – V1, CAJC ČMKU/KM/6191/03, 31.5.2003 O.: ICH. Yeager Chuck Astronaut, M.: CH. Džessy z Povodí Oharky Chov.: Poláková Jarmila Maj.: Poláková Jarmila, Klostermannova 354, 439 01 Černčice 2004062601_9.jpg, 300x280 px. (18876 bajtov) 15. CHASING RAINBOWS Moldau North – nedostavila se ČMKU/KM/6201/03, 3.6.2003 O.: CH. Empire’s Weekend Warrior, M.: Youre Holly Moldau North Chov.: Stikarovská Libuše Maj.: Stikarovská Libuše, Jindřichovice pod Smrkem 287, 463 66 Mezitřída - FENY 16. DIXI QUEEN PEPPER Malý Kavalír – V1, CAC, ČKŠ ČMKU/KM/6042/02, 27.12.2002, Nár.vít., CAC, VDH, OV, 2x ČKŠ, 2x VTM O.: ICH. Yeager Chuck Malý Kavalír, M.: CH. Agatha Christie Malý Kavalír Chov.: Ullrichová Daniela Maj.: Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem 2004072701_4.jpg, 300x223 px. (16868 bajtov) 17. FUNNY FLEUR Astronaut – V2 ČMKU 5978/02, 23.9.2002 O.: ICH. Yeager Chuck Astronaut, M.: Samantha Astronaut Chov.: Suchá Miroslava Maj.: Suchá Miroslava, Na pastvičkách 97, 277 15 Tišice Třída otevřená - FENY 18. AKIMA Evbiar – VD3 ČMKU/5823, 21.1.2002 O.: Victory Flash Moldau North, M.: Birki ze Severních hor Chov.: Vondrová Eva Maj.: Vondrová Eva, Kojetická 1252/116, 400 03 Ústí nad Labem 19. GLENN GLORIE z Větrova – V2 ČMKU/KM/5653/01, 13.4.2001 O.: Top Target Emigrant, M.: Universe Moldau North Chov.: Berková Eva Maj.: Mertlová Anna, Mezi školami 2472/12, 158 00 Praha 5 20. CHERIL BLUE z Větrova – VD4 ČMKU/KM/5979/02, 26.9.2002 O.: Top Target Emigrant, M.: Universe Moldau North Chov.: Berková Eva Maj.: Vanický Jaroslav, Bělidlo 81, 517 24 Borohrádek 21. JCH. DAX JADZIA Astronaut – V1 ČMKU/KM/5744/01/03, 30.10.2003, JCH.SK, CAC, ČKŠ O.: Made in Spain Tutiplen, M.: Vanilla Moldau North Chov.: Suchá Miroslava Maj.: Suchá Miroslava, Na pastvičkách 97, 277 15 Tišice Třída vítězů - FENY 22. CH. DEJA VU Knížete Sternenhocha – VD2 ČMKU/KM/6001/02, 3.11.2002, CH.BiH, 2x CACIB, 5x BOB, 5x CAC, Nár.v.CZ O.: CH. Empire’s Weekend Warrior, M.: Aida Aldix Chov.: Čechová Kateřina Mgr., Krnov Maj.: Čechová Kateřina Mgr., Pod Cvilínem B/7, 794 01 Krnov 23. CH. ICE PRINCES FERGIE Semerádovic lupínek – V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz ČMKU/KM/5843/02, 19.2.2002, JCH.SK, CH.CZ,SK, NV, Vít.Stř.a Vých.Evr., Vít.CSV O.: Fabien Drofa, M.: Caya Semerádovic lupínek Chov.: Semerádová Jana Maj.: Rývorová Gabriela, Toruňská 327, 181 00 Praha 81 24. IRIS CHELSEA Semerádovic lupínek – nedostavila se ČMKU/KM/5844/02, 19.2.2002, CH.SK O.: Fabien Drofa, M.: Caya Semerádovic lupínek Chov.: Semerádová Jana Maj.: Knoppová Veronika, Matúškova 801, 149 00 Praha 4 Třída veteránů - FENY 25. CAYA Semerádovic lupínek – V1, VT ČMKU 4316/96, 1.1.1996 O.: Distant Thunder Empires, M.: Darina Arelka Chov.: Semerádová Jana Maj.: Semerádová + Rývorová, Toruňská 327, 181 00 Praha 81 26. ICH. CECILLE z Marzemu – V2 ČMKU/4310/96/99, 3.3.1996, ICH., CH.ČR,KCHK O.: CH. Rheingau Aristides of Moldau, M.: ICH. Arnika z Marzemu Chov.: Zemanová Martina Maj.: Zemanová Martina, Pujmanové 1755/A, 251 01 Říčany 2004062601_10.jpg, 300x225 px. (15950 bajtov) (Frank Zappa z Marzemu + Cecille z Marzemu + Grace Kelly z Marzemu)

KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ

Třída mladých - PSI 27. ADAM z Fotelu - VD2 ČMKU/KM/5462/03, 21.8.2003 O.: Nicolas Bohemia Vulkan, M.: Any od Kanadské magnólie Chov.: Doležalová Lenka Maj.: Škoda Jan, Sportovní 1219, 503 46 Třebechovice p.O. 28. DOUBLE BOY Vzpomínka - VD1 ČMKU/KM/5487/03, 16.9.2003 O.: ICH. Gino Mounty z Dixie, M.: Rotti Bobó Zaphir Chov.: Koláčková Dita MVDr. Maj.: Koláčková Dita MVDr., Bukov 30, 270 40 Hořosedly Mezitřída - PSI 29. ACE OF BASE Grand Calvera – V2, r.CAC, r.ČKŠ ČMKU/KM/5381/03, 18.3.2003 O.: Edy Vulkan, M.: Rebecca de Nador Cleville Chov.: Havelková Denisa Maj.: Jeřábek Michal Ing., Kouřimská 24, 130 00 Praha 3 2004072701_0.jpg, 300x230 px. (12038 bajtov) 30. DAMIENTS EXOT z Císařovy louky – V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz, BOB, Nejhezčí MK výstavy ČMKU/KM/5245/02, 24.7.2002 O.: Nicolas Bohemia Vulkan, M.: Extra z Dixie Chov.: Žůrková Věra Maj.: Žůrková Věra, Podolská 89, 747 41 Hradec nad Moravicí 2004072701_2.jpg, 300x223 px. (11267 bajtov) Třída otevřená - PSI 31. ANTHONY BOY Goldton - V2, r.CAC, r.ČKŠ ČMKU/KM/5186/02/04, 29.4.2002 O.: Danny Boy Moldau North, M.: Belty Lisa Keenbon Chov.: Havlan Antonín Maj.: Šorfová Jana, Hejnice 543, 463 62 Hejnice 32. AXIOM von Brandeys – V3 ČMKU/KM/5179/02, 18.4.2002 O.: Bandsman’s Why Not, M.: Brenda Ne-Hai Chov.: Holub Petr Ing. Maj.: Pajas Aleš, Lesní 2019, 508 01 Hořice 33. BLACK BERRI Vzpomínka – D ČMKU/KM/5060/01, 23.9.2001, CAJC, res.CAC, ZOP O.: Gino Mounty z Dixie, M.: Rotti Bobó Zaphir Chov.: Koláčková Dita MVDr. Maj.: Klimeš Jaroslav Ing., Renčova 22, 621 00 Brno 34. HACKER HUNTING Malý Kavalír – V1, CAC, ČKŠ ČMKU/KM/5343/03, 20.1.2002, ČKŠ O.: CH. Algris Tealous Monty, M.: Cristie Silver Malý Kavalír Chov.: Ullrichová Daniela Maj.: Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem 2004072701_5.jpg, 300x215 px. (16041 bajtov) Třída pracovní - PSI 35. BASTIEN BAX Vzpomínka – VD1 ČMKU/KM/5059/01, 23.9.2001, ZOP O.: Gino Mounty z Dixie, M.: Rotti Bobó Zaphir Chov.: Koláčková Dita MVDr. Maj.: Klimeš Jaroslav Ing., Renčova 22, 621 00 Brno Třída vítězů – PSI 36. ICH. POLLEKE-BRITT v.d.‘n Oppaser – V1, CAC, ČKŠ NHSB 2091301, 31.8.1996, ICH., CH.NL,B,Lux., Vít.ISPU O.: ICH. Rampage Rage Comodity, M.: CH. Britt v.d.‘n Oppaser Chov.: Nouwen Mien + Jan Maj.: Havelková D. + Novotná M., Chlustina 86, 267 51 Zdice 2004072701_8.jpg, 300x223 px. (11224 bajtov) Třída štěňat - FENY 37. Hassanhill’s SWEETEST AT ALL – 1.místo 16.2.2004 O.: Hassanhill’s Dance with Stranger, M.: Hassanhill’s Lucy in the Sky Chov.: Skalin Corinne + Bo Maj.: Havelková D. + Novotná M., Chlustina 86, 267 51 Zdice Třída mladých – FENY 38. ANNY z Fortelu - VD3 ČMKU/KM/5467/03, 21.8.2003 O.: Nicolas Bohemia Vulkan, M.: .: Any od Kanadské magnólie Chov.: Doležalová Lenka Maj.: Konstantinovová Lucie, Lonkova 491, 530 09 Pardubice 39. DEBBIE QUITE Vzpomínka - VD2 ČMKU/KM/5489/03, 16.9.2003 O.: Gino Mounty z Dixie, M.: Rotti Bobó Zaphir Chov.: Koláčková Dita MVDr. Maj.: Koláčková Dita MVDr., Bukov 30, 270 40 Hořosedly 40. SHEILA Bohemia Vulkan - V1, CAJC ČMKU/KM/5407/03, 16.4.2003, CAJC O.: King Bohemia Vulkan, M.: Miss Elegance Bohemia Vulkan Chov.: Kurfürstová Hana Maj.: Zajptová Olga, Kosmonautů 20, 400 01 Ústí nad Labem 41. URŠULA Bohemia Vulkan – nedostavila se ČMKU/KM/5484/03, 9.9.2003 O.: ICH. Bandsman’s Why Not, M.: Oxalana Bohemia Vulkan Chov.: Kurfürstová Hana Maj.: Kurfürstová Hana, K jezu 86, 252 63 Roztoky u Prahy Mezitřída - FENY 42. ALIX Grand Calvera – V1, CAC, ČKŠ ČMKU 5385/03, 18.3.2003 O.: Edy Vulkan, M.: Rebecca de Nador Cleville Chov.: Havelková Denisa Maj.: Páleníková Dobromila MVDr., Borová 17, 566 01 České Heřmanice 43. CALISTA MIA Vzpomínka – V3 ČMKU/KM/5287, 3.10.2002, CAC, r.ČKŠ O.: CH. Cash Carry Malý Kavalír, M.: Rotti Bobó Zaphir Chov.: Koláčková Dita MVDr. Maj.: Koláčková Dita MVDr., Bukov 30, 270 40 Hořosedly 44. DAISY Loučeňská tvrz – VD4 ČMKU/KM/5242/02, 23.7.2002 O.: Gino Mounty z Dixie, M.: Corrie Loučeňská tvrz Chov.: Hlušičková Kateřina Maj.: Frebortová Anna, Žitná 1463, 583 01 Chotěboř 45. HAPPY Sweet Jane – odstoupila ČMKU/KM/5449-03/03, 21.1.2003, Jugendbester, VT, Res.CAC O.: Chelines Pumuki, M.: Clio de Casa Milort Chov.: Balaguer Reimond Maj.: Světelová Kamila, Emy Destinové 17, 370 05 České Budějovice 2004072701_6.jpg, 300x228 px. (12572 bajtov) 46. HATTIE McDANIEL Malý Kavalír – V2, r.CAC, r.ČKŠ ČMKU/KM/5348/03, 20.1.2003, R.ČKŠ, VTM O.: CH. Algris Zealous Monty, M.: Cristie Silver Malý Kavalír Chov.: Ullrichová Daniela Maj.: Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem 2004072701_7.jpg, 300x230 px. (16926 bajtov) Třída otevřená - FENY 47. ALGRIS ABSOLUT VICTORY – V2, r.CAC, r.ČKŠ ČMKU/KM/5566/04/03, 12.3.2003, VTM O.: Kawasaki de la Villa y Corte, M.: Algris nigt Flauer Chov.: Golubeva V.L. Maj.: Ullrichová Daniela, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem 2004072701_1.jpg, 300x228 px. (16172 bajtov) 48. BONY Ne-Hai - V3 ČMKU 4801, 9.2.2000, JCH, CAC, CAJC O.: Cruise Tom z Dixie, M.: Haidy ze Severních hor Chov.: Fléglová Jindra Maj.: Vondrová Eva, Kojetická 1252/116, 400 03 Ústí nad Labem 49. HAIDY ze Sváškova dvora - V1, CAC, ČKŠ ČMKU/KM/5168/02/04, 31.3.2002, JCH CZ O.: Giant Bolero z Dixie, M.: Ester ze Svášková dvora Chov.: Eliášová Hana Maj.: Eliášová Hana, Puchmajerova 1313, 266 01 Beroun Třída vítězů - FENY 50. LUCKY STRIKE z Dixie – V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz ČMKU/KM/5046/01, 20.8.2001, NV, Vít.CSV, CACIB, BOB, CAC, ČKŠ O.: Gorbi Pigmej, M.: Galaxy z Dixie Chov.: Šindelář Josef Maj.: Kašpárková Hana, Ptácká 143, 293 01 Mladá Boleslav

KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ

Třída štěňat - PSI 51. E-MAIL Grasant – 1.místo 27.12.2003 O.: CH. Pepalfa’s Crystal Snow Unit, M.: CH. Pepalfa’s Crystal Snow XY Chov.: Bielinscy Anna Maj.: Behrnd Andrea, Haupt Str. 14, D-01909 Schmiedefeld Mezitřída - PSI 52. KARWISH Strut Your Stuff – V1 ČMKU/KM/5255-03/02, 12.3.2003 O.: Alpats Tejas Music Maker, M.: Karwish Dash of Stardust Chov.: Wischmann Karen, USA Maj.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín Třída mladých - FENY 53. DAPHNE Rey Prag – V1, CAJC, BOB ČMKU/KM/5192/03, 25.6.2003 O.: Euro Snowwhite v.d.Spikke, M.: Mikes-Uti Apple Chov.: Reyhonová Eva Mgr., Petrov Maj.: Reyhonová Eva Mgr., Obora 1100, 252 81 Petrov 2004072701_3.jpg, 300x237 px. (9599 bajtov) 54. WICCA of Bianco Olgas – VD2 ČMKU/KM/5232/03, 5.9.2003 O.: CH. Sarin Fluid Bianco Olgas, M.: Leda od Bastera Chov.: Snížková Olga, Praha 9 Maj.: Kosuch Marek, Gneisenau Str. 30, D-46485 Wesel 55. WYANEI of Bianco Olgas – VD3 ČMKU/KM/5233/03, 5.9.2003 O.: CH. Sarin Fluid Bianco Olgas, M.: Leda od Bastera Chov.: Snížková Olga, Praha 9 Maj.: Albrecht Heike, Ziolkowski Str. 20, D-04357 Leipzig

KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ

Třída dorostu - PSI 56. CHASAR z Kočičího údolí – VN1, Nejhezčí dorost výstavy ČMKU/KM/5243/03, 3.10.2003 O.: Don’t Forget Me v.d.Spikke, M.: Enrica Erika Androis Chov.: Nováková Martina, Chrudim Maj.: Nováková Martina, Čavisovská 984, 537 05 Chrudim Třída mladých - PSI 57. CHARLY von der alten Schmiede – VD1 41000627, 5.5.2003 O.: Gianluca von der Kovermühle, M.: Dana vom Rohrteich Chov.: Kosuch Marek, Wesel Maj.: Kosuch Marek, Gneisenau Str. 30, D-46485 Wesel Mezitřída - PSI 58. KOH-I-NOOR Androis – V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz, BOB ČMKU/KM/4968/02, 25.8.2002, 2x Obl.vítěz, ČKŠ O.: I.CH. Da Vinci von der Brunnengärten, M.: Royal Rapsodie Androis Chov.: Horákovi A. a A., Praha 6 Maj.: Haisová Miroslava Mgr., Luby 3, 339 01 Klatovy Třída otevřená - PSI 59. CH. EDMUND DANTES Androis – V1, CAC, ČKŠ ČMKU/KM/4601/00/03, 1.11.2000, Klub.šamp., Vítěz střed. a vých.Evropy O.: I.CH. Da Vinci von der Brunnengärten, M.: Sweet Samantha Androis Chov.: Horákovi A. a A., Praha 6 Maj.: Brunovská Renata, V Borku 268, 517 22 Albrechtice v.O. Třída vítězů - PSI 60. CH. YEOMAN NELSON Androis – V1, CAC, ČKŠ ČMKU 4313, 29.8.1999, Šampion SR O.: I.CH. Da Vinci von der Brunnengärten, M.: Sweet Sara Moldau North Chov.: Horákovi A. a A., Praha 6 Maj.: Horáková Andrea, Mezibranská 21, 110 00 Praha Třída dorostu - FENY 61. CHERYL z Kočičího údolí – VN2 ČMKU/KM/5245/03, 3.10.2003 O.: Don’t Forget Me v.d.Spikke, M.: Enrica Erika Androis Chov.: Nováková Martina, Chrudim Maj.: Szenezi Tibor, Sezemínská 2029, 155 00 Praha 62. CHIQUITA z Kočičího údolí – VN1 ČMKU/KM/5246/03, 3.10.2003 O.: Don’t Forget Me v.d.Spikke, M.: Enrica Erika Androis Chov.: Nováková Martina, Chrudim Maj.: Nováková Martina, Čavisovská 984, 537 05 Chrudim 63. NESSIE Knight of Danian – VN3 ČMKU/KM/5277/03, 9.11.2003 O.: Benett v.d.Spikke, M.: J.CH. Juliette Knight of Danian Chov.: Koláčová Daniela Ing., Kladno Maj.: Koláčová Kat., Hřebečská 2632, 272 01 Kladno 2004062801_0.jpg, 300x259 px. (14991 bajtov) 64. PAMELA Black Belis – VN4 ČMKU/KM/5280/03, 7.11.2003 O.: I.CH. James Bond Rezlark, M.: CH. Jasmina Black Belis Chov.: Olejníčková Helena Ing., Pozořice Maj.: Olejníčková Helena Ing., Spodní Kopec 102, 664 07 Pozořice Třída mladých - FENY 65. CLARISSA SISSI Malý Kavalír – V1, CAJC ČMKU/KM/5160/03, 7.5.2003 O.: Benett v.d.Spikke, M.: Ally Mc Beal Malý Kavalír Chov.: Ullrichová Daniela, Řehlovice Maj.: Kosuch Marek, Gneisenau Str. 30, D-46485 Wesel Mezitřída - FENY 66. KIMBERLEE Androis – V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz ČMKU/KM/4969/02, 25.8.2002, CAJC, Res.CAC O.: I.CH. Da Vinci von der Brunnengärten, M.: Royal Rapsodie Androis Chov.: Horákovi A. a A., Praha 6 Maj.: Hrdlička Josef, Holandská 11, 671 81 Znojmo Třída otevřená - FENY 67. J.CH. LUCIANA Androis – nedostavila se ČMKU 4987, 18.9.2002 O.: Playboy Rezlark, M.: Queen Victoria Rezlark Chov.: Horákovi A. a A., Praha 6 Maj.: Horáková Andrea, Mezibranská 21, 110 00 Praha Třída pracovní - FENY 68. HER MAJESTY Knight of Danian – V1 ČMKU/3826/96/99, 11.12.1996, ZMP1, ZOP O.: Super Star Moldau North, M.: Gladys Danian Chov.: Koláčová Daniela Ing., Kladno Maj.: Koláčová Daniela Ing., Hřebečská 2632, 272 01 Kladno 2004062801_1.jpg, 300x266 px. (17771 bajtov) Třída veteránů - FENY 69. BIANCA Belis CS – V1, Vítěz třídy veteránů ČKS 3168/93/95, 23.8.1993, R.CAC O.: I.CH. Borna de Illyria, M.: CH. Betty z Krásné louky CS Chov.: Olejníčková Helena Ing., Pozořice Maj.: Olejníčková Helena Ing., Spodní Kopec 102, 664 07 Pozořice

KNÍRAČ VELKÝ PEPŘ A SŮL

Třída mladých - FENY 70. BARCELONA Vzpomínka, ČMKU/KV/5054/03, 22.4.2003 – V1, CAJC VTM O.: Angi Gauada, M.: Henny Ladior Chov.: Koláčková Dita MVDr. Maj.: Koláčková Dita MVDr., Bukov 30, 270 04 Hořosedly 2004062301_0.jpg, 300x253 px. (14129 bajtov) Třída vítězů - FENY 71. CH. PYOCHE v.Winriks Hof – V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz, BOB ČMKU/KV/5142-03/01/03, 11.4.2001, CH.PL,SR, Kl.v.ČR,H, 5x CACIB O.: Skansen’s Yankee Doodle, M.: Jyoti v.Winriks Hof Chov.: Honert Alexandra Maj.: Suchá Miroslava, Na pastvičkách 97, 277 15 Tišice 2004062301_1.jpg, 300x278 px. (16565 bajtov)

KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ

Třída mladých - PSI 72. URX Radinie, ČMKU/KV/5017/02, 28.12.2002 – V1 O.: Perseus Rex Radinie, M.: Caith Bitt Box Chov.: Glänznerovi Helena a Zdeněk Maj.: Peřina Milan MUDr., Na Babce 1053, 530 12 Pardubice 2004062301_2.jpg, 300x235 px. (12153 bajtov) Mezitřída - PSI 73. URAGAN Triumetal – V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz, BOB, BIS ČMKU/KV/5243-04/03, 14.2.2003 O.: Perseus Rex Radinie, M.: Barbara Triumetal Chov.: Slačková Jaroslava Ing. Maj.: Zápotocký Luboš Ing., Vrchlického 1199, 274 01 Slaný 2004062301_3.jpg, 300x292 px. (15733 bajtov) Třída otevřená - PSI 74. ADAHO Neiro Garden, ČMKU/KV/5242-04/02, 10.4.2002 – V2, r.CAC, r.ČKŠ CAC O.: Dorn, M.: Grigus Sea-Shell Chov.: Horváth M. Maj.: Literák T., Lubojackého 2278, 738 01 Frýdek-Místek 2004062301_4.jpg, 300x239 px. (11975 bajtov) 75. CAR Ladior, ČMKU 4833/01, 21.6.2001 – VD3 R.CACIB, CAC, ČKŠ, ZOP, ZZO, ZM O.: Chris z Destru CS, M.: Andulka Bitt Box Chov.: Orholzová Lad. Maj.: Želiborová Ludmila, Plavská 159, 370 07 České Budějovice 2004062301_5.jpg, 286x300 px. (16096 bajtov) 76. SONNY BOY Radinie, ČMKU/KV/4928/02, 30.3.2002 – V1, CAC, ČKŠ CAC O.: Brillant Radinie, M.: Frejsi Bitt Box Chov.: Glänznerovi Helena a Zdeněk Maj.: Holub Josef, Riegrova 130, 262 56 Krásná Hora n.Vlt. 2004062301_6.jpg, 173x300 px. (8803 bajtov) Třída vítězů - PSI 77. HUSZÁR BUONLUCA von Elly’s Meute FCI, VDH01RS 104165, 29.3.2001 – V1, CAC, ČKŠ VDH CH., Dt.Bundessg., ISPU Kbsg., Kbjgsg., PSK Kbsg., Dt.CH O.: Invicta Witness-N, M.: Gaja v.Elly’s Meute Chov.: Dangl Klaus Maj.: Pölzig Diana, Kirchweg 17, D-01774 Höckendorf 2004062301_7.jpg, 300x236 px. (13851 bajtov) Třída štěňat - FENY 78. CHERNAYA CHEZARINA von der Thelersäube, 11.2.2004-06-22 – 1. O.: CH. Laser de Che Quin Gas, M.: Buonascila von der Wasserstrasse Chov.: Pölzig Diana + Ralf Maj.: Pölzig Diana, Kirchweg 17, D-01774 Höckendorf 2004062301_8.jpg, 147x300 px. (8890 bajtov) Třída mladých - FENY 79. AIDA z Bedýnky, ČMKU/KV/5088/03, 25.6.2003 – V1, CAJC O.: CH. Increase Speed Triumetal, M.: CH. Iris Bitt Box Chov.: Blatoňová Františka Maj.: Boháčovi Kat. + Radim, Slunečná 304, 738 01 Frýdek-Místek 2004062301_9.jpg, 300x279 px. (12916 bajtov) 80. ANITA z Bedýnky, ČMKU/KV/5092/03, 25.6.2003 – V2 O.: CH. Increase Speed Triumetal, M.: CH. Iris Bitt Box Chov.: Blatoňová Františka Maj.: Blatoňová Františka, Jaselská 2/1195, 736 01 Havířov 81. UMBRA Hanno Veto, ČMKU/KV/5075/03, 18.5.2003 – V3 O.: Mister Johny Hanno Veto, M.: Léthé Hanno Veto Chov.: Pospíchalová Hana Ing. Maj.: Kadalová Jana, Palackého 883/5, 784 01 Litovel 2004062301_10.jpg, 259x300 px. (14400 bajtov) 82. XENIA Triumetal, SPKP 1427, 11.7.2003 - VD4 O.: Perseus Rex Radinie, M.: Ornella Mutti Triumetal Chov.: Slačková Jaroslava Ing. Maj.: Doležalová Vlasta, Divišov 173, 257 26 Divišov 2004062301_11.jpg, 262x300 px. (15630 bajtov) Mezitřída - FENY 83. INVICTA CALLMECONTRADDICTION-N, ČMKU/KV/5141-03/02, 16.9.2002 – nedostavila se CAJC, CAC, CACIB, BOB O.: ICH. Gloris Arizona Bill, M.: ICH. Gloris Extravagant Chov.: Franco Alexandra Maj.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín 84. KARMA of Secrets von Elly’s Meute FCI, VDH02RS 61000777, 13.9.2002 – V1, CAC, ČKŠ ISPU Kbjsg O.: CH. Invicta Witness-N, M.: Benette von Elly’s Meute Chov.: Dangl Klaus Maj.: Pölzig Diana, Kirchweg 17, D-01774 Höckendorf 85. PEPPY z Tartaku, ČMKU/KV/5226-03/02, 18.11.2002 – V2, r.CAC, r.ČKŠ O.: CH. Greco de Pichera. M.: CH. Gloris Raspberry Jam Chov.: Frycze J. Maj.: Matuška + Bláhová, Šárovcova 965, 503 46 Třebechovice pod Orebem 2004062301_12.jpg, 300x273 px. (12874 bajtov) Třída otevřená - FENY 86. NICOLL Bitt Box, ČMKU/KV/4972/02, 14.6.2002 – V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz O.: CH. Hocus z Tartaku, M.: ICH. Fancy Bitt Box Chov.: Matuška Jiří Maj.: Matuška + Bláhová, Šárovcova 965, 503 46 Třebechovice pod Orebem 2004062301_13.jpg, 300x236 px. (12892 bajtov) Třída pracovní - FENY 87. CH. PRETTY POLLY Radinie, ČMKU/KV/4770/01, 5.3.2001 – V1, CAC, ČKŠ CH.ČR,PL, ZM, ZVV1 O.: CH. Stablemaster’s Sir Arthur, M.: ICH. Gloris Sun Breeze Chov.: Glänznerovi Helena a Zdeněk Maj.: Matuška Jiří, Šárovcova 965, 503 46 Třebechovice pod Orebem 2004062301_14.jpg, 300x267 px. (14245 bajtov) Třída vítězů - FENY 88. JAHNINA-FEE Triumetal, VDH99RS 102400, 1.8.1999 – V1, CAC, ČKŠ Dt.CH., Kbsg., VDHCH. O.: Brillant Radinie, M.: Alessandra Triumetal Chov.: Slačková Jaroslava Ing. Maj.: Laumann U+B, Chr. Rubsamenstr. 53, D-35578 Wetzlar 2004062301_15.jpg, 294x300 px. (17382 bajtov) Mimo konkurenci - FENY 89. FANCY Bitt Box - posouzena ČMKU/4347/98, 6.9.1998, ICH., CH.ČR, Klub.CH., NV, ZV1 O.: Zoco de Clotet, M.: Caith Bitt Box Chov.: Matuška Jiří Maj.: Kamenická Lenka, Brněnská 169, 500 08 Hradec Králové 2004062301_16.jpg, 300x278 px. (13788 bajtov) Třída veteránů - FENY 90. BONNY von Elly’s Meute FCI, VDH95RS 057117, 27.3.1995 – nedostavila se ISPU Kbsensg O.: Ursus vom Haidberg, M.: Westa vom Breitenstein Chov.: Dangl Klaus Maj.: Pölzig Diana, Kirchweg 17, D-01774 Höckendorf

KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ A SŮL

Třída mladých - PSI 91. ERWIN ze Vsackých luhů – V1, CAJC ČMKU/KS/6200/03, 9.5.2003 O.: Artů PS, M.: Brixa ze Vsackých luhů Chov.: Pavlíček Radomír Maj.: Filipová Jana, Šultysova 169, 284 01 Kutná Hora 92. GIZMO Horký dech – VD3 ČMKU/KS/6163/03, 9.4.2003 O.: Grey Tetis Getman, M.: Fábie Horký dech Chov.: Pich Vladislav Maj.: Pich Vladislav, Čistá 216, 512 35 Čistá u Horek 93. XANTHOS XEN ze Záhrabské – V2 ČMKU/KS/6247/03, 29.6.2003 O.: Friend Fausto ze Záhrabské, M.: Aja Ořechov Chov.: Jurčovská Monika Maj.: Řivnáč Jan, Tuněchody 163, 537 01 Tuněchody Třída otevřená - PSI 94. ARGO Borůvka – V3 ČMKU/KS/5783/01, 3.12.2001 O.: Ave Concorde Mont Blanc, M.: Aja Ořechov Chov.: Borůvková Daniela RNDr. Maj.: Miksová Martina, Molákova 582/22, 186 00 Praha 8 95. ATHOS Borůvka – V2, r.CAC, r.ČKŠ ČMKU/KS/5784/01, 3.12.2001 O.: Ave Concorde Mont Blanc, M.: Aja Ořechov Chov.: Borůvková Daniela RNDr. Maj.: Kružliaková Hana, Strašice 562, 338 45 Strašice 96. BARNABASCH od Komáří vížky – V4 ČMKU/KS/5169/99/01, 20.2.1999, CAJC, CAC, R.CAC, ČKŠ, R.ČKŠ O.: Cawley ze Záhrabské, M.: Ariss z Košířských hvozdů Chov.: Kroupová Zlatuše Maj.: Kobrle Tomáš + Zdeněk, Květinová 31, 783 36 Křelov 97. CZECH CONCEPT Bohemia Top Star – V1, CAC, ČKŠ ČMKU/Ksú5412/00/01, 19.5.2000, CAJC, ČKŠ, Res.CAC, OV, VT O.: Sting Fair Monstr, M.: Christi ze Záhrabské Chov.: Zajíčková Martina Ing. Maj.: Kobrle Zdeněk, Květinová 31, 783 36 Křelov 98. OUTSTANDING ONE ze Záhrabské – odstoupil, navržena VD ČMKU/KS/5798/01/03, 7.12.2001, JCH ČR O.: Tiger Chapiro, M.: Galactic Gwenn ze Záhrabské Chov.: Jurčovská Monika Maj.: Holečková Daniela Mgr., Nuselská 1498/72, 140 00 Praha 4-Nusle Třída pracovní - PSI 99. ARAM Borůvka – V1, CAC, ČKŠ ČMKU/KS/5782/01/03, 3.12.2001, ČKŠ,KV, OV, BOB, ZM, ZOP, ZZO, BH O.: Ave Concorde Mont Blanc, M.: Aja Ořechov Chov.: Borůvková Daniela RNDr. Maj.: Vacínková Helena, Mařákova 12, 160 00 Praha 6 Třída vítězů - PSI 100. RALY RAYEN ze Záhrabské – V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz ČMKU/KS/5893/02, 28.4.2002, NV O.: ICH. Ave Concorde Mont Blanc, M.: ICH. Dear Debbie ze Záhrabské Chov.: Jurčovská Monika Maj.: Fajkusová L. + Literák T., Nová Ves 141, 739 11 Frýdlant n.Ostr. 101. ZORBA CALVERA av Serjas – V2, r.CAC, r.ČKŠ ČMKU/KS/6064, 15.3.2002, NV, 3x BOB, BIS O.: ICH. Perico av Serjas, M.: ICH. Madeline av Serjas Chov.: Vestnes Ranveig + Erik Maj.: Havelkovi manž., Chlustina 86, 267 51 Zdice Mimo konkurenci - PSI 102. HOSSZÚBEREKI-CSÁSZÁR ZAR – posouzen ČMKU/KS/6109-02/03, 17.11.2002, ISPU Junior Win., CAJC, CWC, r.CACIB, ZZO, ZOP O.: WW Artú, M.: ICH. Hosszúbereki-Császár Sharon Chov.: Hodnics Istánné Maj.: Polášková Hana, Příkrá 3561, 760 01 Zlín Třída veteránů - PSI 103. CH. MAIK z Malebných hvozdů – V1, VT ČKS 3124/93/96, 20.3.1993, CH.ČR,SR., NV, ZOP, ZPU1, BH O.: Gaston z Malebných hvozdů, M.: Chanel v.d.Alten Rezidenz Chov.: Kocur Oskar Maj.: Polášková Hana, Příkrá 3561, 760 01 Zlín Třída štěňat - FENY 104. ANTEA ANDROMEDA Alarm Beskyd – 1.místo ČMKU/KS/6437/04, 21.2.2004-06-24 O.: ICH. Ave Concorde Mont Blanc, M.: ICH. Dear Debbie ze Záhrabské Chov.: Fajkusová Lenka Maj.: Revendová Ing. + Fajkusová, K hájence 161, 739 34 Šenov 105. DELTA FORCE Imoona – nedostavila se ČMKU/KS/6341/03, 28.12.2003 O.: ICH. Jasper Pepper Grand Calvera, M.: CH. Beauty Bonie Jarní květen Chov.: Bajerová Petra Maj.: Bajerová Petra, Popovice 73, 506 01 Jičín Třída mladých - FENY 106. DORIANA Jarní květ – V1, CAJC ČMKU/KS/6175/03, 25.4.2003 O.: ICH. Ave Concorde Mont Blanc, M.: Andy Hrádek v Kyjích Chov.: Zahradníková Jaroslava Maj.: Zahradníková Jaroslava, Michnova 1623, 149 00 Praha 4 107. EMILY ze Vsackých luhů – odstoupila, navržena D ČMKU/KS/6204/03 O.: Artú PS, M.: Brixa ze Vsackých luhů Chov.: Pavlíček Radomír Maj.: Pokorná Alena, Obectov 33, 783 25 Bouzov 108. INFINITY PEPPER Grand Calvera – V2 ČMKU/6272/03, 17.7.2003 O.: Felicie de Steven, M.: Haaf Pepper Grand Calvera Chov.: Havelková Denisa Maj.: Lederer L. + Zubrická M., Klácelova 9, 560 02 Česká Třebová Mezitřída - FENY 109. SYMPHATIC SISSI ze Záhrabské – V1, CAC, ČKŠ ČMKU/KS/5961/02, 7.7.2002, JCH. O.: Cassanova Kid Odivane, M.: Great Goldisis ze Záhrabské Chov.: Jurčovská Monika Maj.: Břízová Radka, Kubelíkova 39, 130 00 Praha 3 Třída otevřená - FENY 110. ALISSA Rezlark – V2, r.CAC, r.ČKŠ ČMKU/KS/5808/01, 20.12.2001, ČKŠ, VT O.: Top Target Univer Boruzele, M.: Eura fot Rezlark Trels Chov.: Rezková Larisa Ing. Maj.: Kružliaková Hana, Strašice 562, 338 45 Strašice 111. GINA Grandeon – VD3 ČMKU 5590/01, 23.2.2001 O.: Conny z Klatovianského údolia, M.: Flamme z Orlické louky CS Chov.: Šmídová Marcela Maj.: Šmídová Marcela, Opatrného 343, 517 21 Týniště nad Orlicí 112. LOVING LINCY ze Záhrabské – V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz, BOB ČMKU/5556/00, 31.12.2000, O.: ICH. Vasko-Dixie v.d.Vanenblikhoeve, M.: ICH. Dear Debbie ze Záhrabské Chov.: Jurčovská Monika Maj.: Fajkusová Lenka, Nová Ves 141, 739 11 Frýdlant n.Ostr 113. ROYAL REBECCA ze Záhrabské – VD4 ČMKU/KS/5899/02, 28.4.2002, VT O.: ICH. Ave Concorde Mont Blanc, M.: ICH. Dear Debbie ze Záhrabské Chov.: Jurčovská Monika Maj.: Hošková Drahuše, SNP 4/2526, 434 01 Most Třída pracovní - FENY 114. NICE NELLIE ze Záhrabské – odstoupila, navržena VD ČMKU 5640, 5.5.2001, RH-E, RH-TA O.: Cawley ze Záhrabské, M.: Fantastic Fleur ze Záhrabské Chov.: Jurčovská Monika Maj.: Loužilová Hana, Chrudimská 814, 530 02 Pardubice Třída vítězů - FENY 115. ADELA Rezlark – V2, r.CAC, r.ČKŠ ČMKU/KS/5807/01, 20.12.2001, NV O.: Top Target Univer Boruzele, M.: Eura fot Rezlark Trels Chov.: Rezková Larisa Ing. Maj.: Miksová Martina, Molákova 582/22, 186 00 Praha 8 116. ARA ze Srdce Beskyd – V1, CAC, ČKŠ ČMKU/KS/5793/01, 6.12.2001, NV, CAC, r.CAC, ČKŠ O.: ICH. Ave Concorde Mont Blanc, M.: Elfi z Křelíkova Chov.: Bílek Břetislav Maj.: Slaný Jaroslav MUDr.,CSc., Hukvaldy 178, 739 46 Hukvaldy 117. BEAUTY BONIE Jarní květ – V3 ČMKU/KS/5490/00/02, 13.9.2000, Klub.CH., ČKŠ, CAC, R.CAC, R.CACIB O.: ICH. Hosszúbereki-Császár Gama Merateam, M.: Andy Hrádek v Kyjích Chov.: Zahradníková Jaroslava Maj.: Bajerová Petra, Popovice 73, 506 01 Jičín 118. LONELY LUISA ze Záhrabské – V4 ČMKU/KS/5554/00, 31.12.2000 O.: Vasko-Dixie v.d.Vanenblikhoeve, M.: ICH. Dear Debbie ze Záhrabské Chov.: Jurčovská Monika Maj.: Režňák Bronislav, Nová Ves 264, 739 11 Frýdlant n.Ostr. Mimo konkurenci - FENY 119. ICH. DEAR DEBBIE ze Záhrabské – posouzena ČMKU/KS/5427-99/00, 2.9.1997, ICH. O.: ICH. Hosszúbereki-Császár Gama Merateam, M.: ICH. Bria ze Záhrabské Chov.: Jurčovská Monika Maj.: Fajkusová Lenka, Nová Ves 264, 739 11 Frýdlant n.Ostr. Třída veteránů - FENY 120. BABSY Ignis – V2 ČKSP 3285, 29.7.1993, ZZP3, RH-TA O.: Chuligán Fantom CS, M.: Briggi Dobrý výběr CS Chov.: Růžková L. MVDr. Maj.: Loužilová Hana, Chrudimská 814, 530 02 Pardubice 121. DASY Stříbrný čertík – V1, VT, Nejhezčí veterán výstavy ČKSP 3529/94/98, 20.2.1994 O.: Eyco v.d.Alten Residenz, M.: Cara Ruso Chov.: Parylová Jana Maj.: Parylová Jana, Smetanova 655, 739 21 Paskov

KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ

Třída štěňat - PSI 122. BRUNO z Rokytenské zahrady – 1.místo 6.2.2004-06-24 O.: ICH. Herbert-N del Grande Moro, M.: Adéla z Vernerova dvora Chov.: Zbudilová Hedvika Maj.: Klofera Petr, Za pasáží 1428, 530 02 Pardubice Třída mladých - PSI 123. AX z Vyskeřské hůrky – VD2 ČMKU/KS/6304/03, 26.8.2003 O.: Meingret Denver Den, M.: Fathy z Hofjaru Chov.: Pelc Přemysl Maj.: Pelc Přemysl, Vyskeř 30, 512 63 Vyskeř 124. CATCH Me If You Can Absolute Free – V1, CAJC, Nejhezčí mladý pes výstavy ČMKU/KS/6142/03, 3.4.2003, VDH Europajgsg. O.: Kondor de Curuxan, M.: Coffee Black Grand Calvera Chov.: Šebestová Jana Maj.: Šebestová Jana, Mánesova 19, 301 00 Plzeň Mezitřída - PSI 125. STEVEN-SEAGAL de Manso Pelegri – V1, CAC, ČKŠ ČMKU 6321, 3.1.2003 O.: Maaambo-No5 de Manso Pelegri, M.: Kaffe de Manso Pelegri Chov.: Gil de Biedma Mario Maj.: Kaprálková Martina Ing.arch., Klukovická 1532, 155 00 Praha 5 Třída otevřená - PSI 126. ASTERIX z Rokytenské zahrady – VD ČMKU/KS/6074/02, 6.12.2002 O.: ICH. Herbert-N del Grande Moro, M.: Adéla z Vernerova dvora Chov.: Zbudilová Hedvika Maj.: Zhřívalová Eva, Na Vyhlídce 1126, 282 01 Český Brod 127. JEREMY Temný stín – odstoupil, navržena D ČMKU/KS/5644/01, 8.5.2001 O.: Fabien Black Grand Calvera, M.: Emma Temný stín Chov.: Koudelková Irena Maj.: Žůrek Milan, Slunečná 4560, 760 05 Zlín 128. MALYA MUCHOMACHO-N – V2, r.CAC, r.ČKŠ LOI 04/35495, 1.1.2003 O.: Stahlkrieger’s Johnny Cash, M.: Regina Malya ot Barbatsutsy Chov.: Pozzi Tarlarini Milia Maj.: Šebestová Jana, Mánesova 19, 301 00 Plzeň 129. SIMONS MARVEL ot Barbatsutsy – V1, CAC, ČKŠ ČMKU/KS/6212-03/01/03, 17.9.2001 O.: Malya Mikko, M.: Buba Barzakan Chov.: Semeikina I. Maj.: Miksová Martina, Molákova 582/22, 186 00 Praha 8 Třída vítězů - PSI 130. VENI VIDI VICI Grand Calvera – V1, CAC, ČKŠ, Klubový vízět, BOB, Nejhezčí SK výstavy ČMKU/KS/5729, 31.8.2001, ICH., CH.CZ,SK,PL,Lux., ISPU Vít., 2x BIS, Více Evr.Vít. O.: ICH. Stahlkrieger’s Johnny Cash, M.: ICH. Fame Black Grand Calvera Chov.: Havelkovi manž. Maj.: Havelkovi manž., Chlustina 86, 267 51 Zdice Třída štěňat - FENY 131. BARBORA z Rokytenské zahrady – 1.místo ČMKU/KS/6384/04, 6.2.2004 O.: ICH. Herbert-N del Grande Moro, M.: Adéla z Vernerova dvora Chov.: Zbudilová Hedvika Maj.: Zbudilová Hedvika, Rokytno 141, 533 04 Sezemice Třída mladých - FENY 132. COFFEE BLACK Absolute Free – odstoupila, navržena VD ČMKU/KS/6144, 3.4.2003, Jgbester, VTM O.: Kondor de Curuxan, M.: Coffee Black Grand Calvera Chov.: Šebestová Jana Maj.: Šebestová Jana, Mánesova 19, 301 00 Plzeň 133. GENESIS od Dalajského potoka – odstoupila, navržena VD1 ČMKU/KS/6159/03, 11.4.2003, CAJC O.: Poker-D’As de Nador Cleville, M.: Bonie od Dalajského potoka Chov.: Kaprálková M. Ing.arch. Maj.: Krpatová Gabriela, Divišova 259, 530 03 Pardubice 134. HARMONY od Dalajského potoka – odstoupila, navržena VD3 ČMKU/KS/6185/03, 5.5.2003 O.: Malya Mojito-N, M.: Carrol od Dalajského potoka Chov.: Kaprálková M. Ing.arch. Maj.: Kovářovi Kr. a Mir., Zahradní 916, 517 41 Kostelec nad Orlicí Mezitřída - FENY 135. ALTA VISTA Grand Calvera – V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz ČMKU/KS/6032/02, 1.10.2002, JCH. O.: Malya Mojito-N, M.: Isolde Black Grand Calvera Chov.: Havelková Denisa Maj.: Vondráčková Anna, Žižkova 255/232, 400 04 Trmice Třída otevřená - FENY 136. FEWIN Bohemia Cardinal – V2, r.CAC, r.ČKŠ ČMKU/KS/5926/02, 3.6.2002, R.CAC, ZOP O.: Cliff od Dalajského potoka, M.: Carolyn Bohemia Cardinal Chov.: Miksová Martina Maj.: Dorničová Pavla, Lannova 8, 110 00 Praha 1 137. FRANKIE Iringa – V1, CAC, ČKŠ ČMKU/KS/5826/02, 3.1.2002 O.: CH. Lobo Replika, M.: CH. Daphne Iringa Chov.: Kucharčíková Irena Maj.: Kucharčíková Irena, Zahradní 309, 747 57 Slavkov u Opavy Třída vítězů - FENY 138. JCH. YUCCA BLACK Grand Calvera – V1, CAC, ČKŠ ČMKU/KS/5998/02, 7.9.2002, JCH.ČR, NV, BOB, 3x CACIB, 4x BOB O.: ICH. Malya Mojito-N, M.: ICH. Nirvana Grand Calvera Chov.: Havelková Denisa Maj.: Havian Antonín, Strážnická 34, 323 00 Plzeň 139. KLAUDIE Temný stín – V2, r.CAC, r.ČKŠ ČMKU/KS/5834/02, 17.1.2002, NV, CAC, ZOP, ZPU1, ZZO O.: Fabien Black Grand Calvera, M.: Emma Temný stín Chov.: Koudelková Irena Maj.: Blasselová Hana, Nádražní 1626, 560 02 České Třebová
SOUTĚŽE
Soutěž dítě a pes (pro děti od 3 do 10 let) 2004062401_0.jpg, 300x194 px. (12147 bajtov) (Vlevo vítězka - Michaela Boháčová, 8 let, KVč) Nejlepší chovatelská skupina 2004062401_1.jpg, 300x202 px. (11887 bajtov) (CHS Androis)


( Autor: -mš- | Informační e-mailVytisknout článek )