10.4.2004
Rozhodčí:
Lájos Vidák – H
Knírač
velký pepř a sůl
Feny –
třída šampionů
PYOCHE
v.Winriks Hof - V1, CAC, CACIB, BOB
(Skansen’s Yenkee Doodle x Jyoti v.Winriks
Hof) maj: Miroslava Suchá – CZ
Knírač velký černý
Psi –
třída otevřená
Egerszeghegyi
ARTEMIS - VD
(Sasvári Player x Sasvári Frida) maj:
Peter Farkas - H
Psi –
třída pracovní
BLACK
SOUL - V1, CAC, CACIB
(Black Devil x Malya Zeudi) maj: Gianluca
Proietto – I
Psi –
třída šampionů
VENTO-N
del Gervaiso - V1, CAC, r.CACIB
(Gentleman v.d.Frankenfurt x Siva-N
del Gervaiso) maj: Raymund Láng – H
Feny –
třída otevřená
ONLY
ONE Wind of Dream - V1, CAC, CACIB, BOB
(Inteligent Land Wind of Dream x Gloris
Inherited Face) maj: Raymund Lángh – H
Knírač střední pepř a sůl
Psi –
třída mladých
Táncoslábú
SILVER ORKÁN - V
(Dante Punta Arenas x Trels Viol Vitels)
maj: Tamás Sipos – H
Psi –
třída otevřená
Hosszúbereki
Császár RANGER - V1, CAC, r.CACIB
(Artu x Hosszúbereki Császár Sharon)
maj: Istvánné Hodnics – H
Psi –
třída šampionů
Kleff-Bestand
ALEXANDER SMIRNOFF - V1, CAC, CACIB, BOB
(Giorgio x Trels Basicable) maj: Jeanique
Linden – NL
Feny –
mezitřída
Hosszúbereki
Császár ZSAZSA - V1, CAC, CACIB
(Artu x Hosszúbereki Császár Sharon)
maj: Istvánné Hodnics – H
Knírač střední černý
Feny –
třída mladých
Sasvári
AMARIGE - nenastoupil
(Schwarz Glück Góliát x Haifa Bar Zakan)
maj: Benjamin Karó – H
Sasvári
ATLANTA - V1
(Schwarz Glück Góliát x Haifa Bar Zakan)
maj: János Pusztai – H
Feny –
mezitřída
YUCCA
BLACK Grand Calvera - V1, CAC, CACIB, BOB
(Malya Mojito x Nirvana Grand Calvera)
maj: Antonín Havlan – CZ
Knírač malý pepř a sůl
Psi –
třída mladých
Aegis
KRAMPUSZ - V1
(Sasvári Debussy x Aegis Csipetke) maj:
Tamás Juhász
Béke-Házi
HERRIK - V2
(Sasvári Figaro x Hosszúbereki Császár
Opál) maj: Zoltánné + Zoltán Mizser – H
Mátraszépe
NORTHERN LIGHTS - V3
(Chelines Jhonatan Fulgencio x Mátraszépe
Virgin) maj: Istvánné Hodnics – H
THOMAS
von Gielgud - Nenastoupil
(Nibelung Norman x Anett of Lonely Vojager)
maj: János Tomko – H
Psi –
mezitřída
Feeling’s
TITAN PORTENO - V1, CAC, CACIB
(Feeling’s Klingon x Feeling’s Queen
of Hearts) maj: Istvánné Hodnics – H
Psi –
třída otevřená
YEAGER
CHUCK Astronaut - V1, CAC, r.CACIB
(Mátraszépe Jaguar x Vanilla Moldau
North) maj: Kateřina Bošková – CZ
Psi –
třída šampionů
BRIX
ze Severních hor - V1, CAC
(Unicum Ezüst Gránit x Deny z
Mlatců) maj: Roman Fišer - CZ
Feny –
třída mladých
Klauswalder
NINA - V1, CAJC
(Sasvári Confetti x Klauswalder Funny)
maj: Ferenc Klausz – H
Feny –
mezitřída
Sasvári
INGRID - V1, CAC, CACIB
(Mátraszépe Zankee x Tutty Frutty vh
Pauvenland) maj: Dr.Zsolt Bakos – H
Knírač malý černý
Psi –
třída mladých
Klauswalder
HOBO - V1, CAJC
(Salamanka’s Dream of Breed x Mikes
Uti Diana) maj: Tibor Püspöki – H
Psi –
třída otevřená
Malya
IPSOFACTO-N - V1, CAC, r.CACIB
(Malya Willybilly-N x Onde-Up-On-A the
de Lordship’s-N) maj: I.Hodnics + L.Koljadnaja
Psi –
třída šampionů
Arkovári
FELIX - V1, CAC,
CACIB, BOB
(Monet For Baby x Arkovári Afton) maj:
Dr.E.E.Szelényiné x Arkovári Kennel - H
Feny –
třída mladých
Klauswalder
LULU - V1, CAJC
(Salamanka’s Dream of Breed x Klauswalder
Afrodité) maj: Ferenc Klaus – H
Feny –
třída šampionů
Arkovári
FLOH - V2, r.CAC,
r.CACIB
(Monet for Baby x Arkovári Afton) maj:
Jeanique Linden – NL
BRITNEY
SPEARS z Sardanu - V1, CAC, CACIB
(X’Magicman v.d.Havenstad x Barbero
Black Nelor) maj: Dr.Viera Fedorova – SK
Knírač malý černostříbřitý
Psi –
třída mladých
AERON
Ikina - Nenastoupil
(Santa Knyrys Omar Sherif x Donnathela
Poslední skaut) maj: Monika Nizniková – SK
Mátraszépe
PASADOBLE - V1, CAJC
(Enjoy’s Phantom of the Opera x Mátraszépe
Nilda) maj: Istvánné Hodnics – H
Psi –
mezitřída
Black-Babilon
ERICK - V1, CAC, CACIB, BOB
(Mátraszépe Admiral x Silver-Ratler
Lammarmuri Luca) maj: Tibor Püspöki – H
Psi -
třída otevřená
Kökapu-Völgyi
GIZMO - V1, CAC, r.CACIB
(Mátraszépe Admiral x Vanguard Henni)
maj: László Markó – H
Black-Babilon
DANI - Nenastoupil
(Mátraszépe Admiral x Silver-Ratler
Lammarmuri Luca) maj: Tibor Püspöki – H
Feny –
třída mladých
AEMY
Ikina - Nenastoupil
(Santa Knyrys Omar Sherif x Donnathela
Poslední skaut) maj: Henrieta Jančíková – SK
Feny –
mezitřída
Horedo
CHIBO - V1, CAC, r.CACIB
(Misku Gomez Adams x Kertesköi Azuczéna)
maj: E.Horváth + I.Horváth – H
Feny –
třída šampionů
Mátraszépe
AMPHORA - V1, CAC, r.CACIB
(Abatare’s All Night Man x Mátraszépe
Ice Flower) maj: Istvánné Hodnics – H
Knírač malý bílý
Psi –
třída mladých
Mátraszépe
MASTERPIECE - V1, CAJC, BOB
(Bamburs Ivory Hurricane x Heather
v.d.Spikke) maj: Tibor Püspöki – H
Feny –
třída šampionů
Hosszúbereki
Császár IBISA - V1, CAC, CACIB
(Mikes-Úti Madison x Mikes-Úti Chatterley)
maj: Istvánné Hodnics – H
11.4.2004
Rozhodčí:
László Salov - SZM
Knírač
velký pepř a sůl
Feny –
třída šampionů
PYOCHE
v.Winriks Hof - V1, CAC, CACIB, BOB
(Skansen’s Yenkee Doodle x Jyoti v.Winriks
Hof) maj: Miroslava Suchá – CZ
Knírač velký černý
Psi –
třída pracovní
BLACK
SOUL - V1, CAC, CACIB
(Black Devil x Malya Zeudi) maj: Gianluca
Proietto – I
Psi –
třída šampionů
LUCKY
LUCIANO of Gipsy House - V1, CAC, r.CACIB
(Ricks de Pichera x Ketty) maj: I.Hodnics
+ M.Nenad – H
Feny –
třída otevřená
ONLY
ONE Wind of Dream - V1, CAC, CACIB, BOB
(Inteligent Land Wind of Dream x Gloris
Inherited Face) maj: Raymund Lángh – H
Knírač střední pepř a sůl
Psi –
třída mladých
Táncoslábú
SILVER ORKÁN - V1, CAJC
(Dante Punta Arenas x Trels Viol Vitels)
maj: Tamás Sipos – H
Psi –
třída otevřená
Hosszúbereki
Császár RANGER - V1, CAC
(Artu x Hosszúbereki Császár Sharon)
maj: Istvánné Hodnics – H
Psi –
třída šampionů
Kleff-Bestand
ALEXANDER SMIRNOFF - V1, CAC, CACIB, BOB
(Giorgio x Trels Basicable) maj: Jeanique
Linden – NL
Feny –
mezitřída
Hosszúbereki
Császár ZSAZSA - V1, CAC, CACIB
(Artu x Hosszúbereki Császár Sharon)
maj: Istvánné Hodnics – H
Knírač střední černý
Feny –
třída mladých
Sasvári
AMARIGE - nenastoupil
(Schwarz Glück Góliát x Haifa Bar Zakan)
maj: Benjamin Karó – H
Sasvári
ATLANTA - VD
(Schwarz Glück Góliát x Haifa Bar Zakan)
maj: János Pusztai – H
Feny –
mezitřída
YUCCA
BLACK Grand Calvera - V1, CAC, CACIB, BOB
(Malya Mojito x Nirvana Grand Calvera)
maj: Antonín Havlan – CZ
Knírač malý pepř a sůl
Psi –
třída mladých
Aegis
KRAMPUSZ - V1, CAJC
(Sasvári Debussy x Aegis Csipetke) maj:
Tamás Juhász
Mátraszépe
NORTHERN LIGHTS - V2
(Chelines Jhonatan Fulgencio x Mátraszépe
Virgin) maj: Istvánné Hodnics – H
Psi –
mezitřída
Feeling’s
TITAN PORTENO - V1, CAC, CACIB, BOB
(Feeling’s Klingon x Feeling’s Queen
of Hearts) maj: Istvánné Hodnics – H
Psi –
třída otevřená
BRIX
ze Severních hor - V1, CAC
(Unicum Ezüst Gránit x Deny z
Mlatců) maj: Roman Fišer - CZ
Psi –
třída šampionů
YEAGER
CHUCK Astronaut - V1, CAC, r.CACIB
(Mátraszépe Jaguar x Vanilla Moldau
North) maj: Kateřina Bošková – CZ
Feny –
třída mladých
Klauswalder
NINA - V1, CAJC, BOB Junior
(Sasvári Confetti x Klauswalder Funny)
maj: Ferenc Klausz – H
TIMI
von Gielgud - V2
(Nibelung Norman x Anett of Lonely Vojager)
maj: Dániel Molnár – H
Feny –
mezitřída
Sasvári
INGRID - V1, CAC, CACIB
(Mátraszépe Zankee x Tutty Frutty vh
Pauvenland) maj: Dr.Zsolt Bakos – H
Knírač malý černý
Psi –
třída mladých
Klauswalder
HOBO - V1, CAJC
(Salamanka’s Dream of Breed x Mikes
Uti Diana) maj: Tibor Püspöki – H
Psi –
třída otevřená
Malya
IPSOFACTO-N - V1, CAC, CACIB, BOB
(Malya Willybilly-N x Onde-Up-On-A the
de Lordship’s-N) maj: I.Hodnics + L.Koljadnaja
Psi –
třída šampionů
Arkovári
FELIX - V1, CAC,
r.CACIB
(Monet For Baby x Arkovári Afton) maj:
Dr.E.E.Szelényiné x Arkovári Kennel - H
Feny –
třída mladých
Klauswalder
LULU - V1, CAJC
(Salamanka’s Dream of Breed x Klauswalder
Afrodité) maj: Ferenc Klaus – H
Feny –
třída šampionů
Arkovári
FLOH - V2, r.CAC,
r.CACIB
(Monet for Baby x Arkovári Afton) maj:
Jeanique Linden – NL
BRITNEY
SPEARS z Sardanu - V1, CAC, CACIB
(X’Magicman v.d.Havenstad x Barbero
Black Nelor) maj: Dr.Viera Fedorova – SK
Knírač malý černostříbřitý
Psi –
třída mladých
AERON
Ikina - Nenastoupil
(Santa Knyrys Omar Sherif x Donnathela
Poslední skaut) maj: Monika Nizniková – SK
Mátraszépe
PASADOBLE - V1, CAJC
(Enjoy’s Phantom of the Opera x Mátraszépe
Nilda) maj: Istvánné Hodnics – H
Psi –
mezitřída
Black-Babilon
ERIK - V1, CAC, r.CACIB
(Mátraszépe Admiral x Silver-Ratler
Lammarmuri Luca) maj: Tibor Püspöki – H
Psi -
třída otevřená
Kökapu-Völgyi
GIZMO - V2, r.CAC
(Mátraszépe Admiral x Vanguard Henni)
maj: László Markó – H
Black-Babilon
DANI - V1, CAC, CACIB
(Mátraszépe Admiral x Silver-Ratler
Lammarmuri Luca) maj: Tibor Püspöki – H
Feny –
třída mladých
AEMY
Ikina - Nenastoupil
(Santa Knyrys Omar Sherif x Donnathela
Poslední skaut) maj: Henrieta Jančíková – SK
Mátraszépe
LET’S DANCE - V1, CAJC, BOB
(Enjoy’s Phantom of The Opera x Amy
v.d.Spikke) maj: Istvánné Hodnics – H
Feny –
mezitřída
Horedo
CHIBO - V1, CAC, CACIB
(Misku Gomez Adams x Kertesköi Azuczéna)
maj: E.Horváth + I.Horváth – H
Knírač malý bílý
Psi –
třída mladých
Mátraszépe
MASTERPIECE - V1, CAJC, BOB
(Bamburs Ivory Hurricane x Heather
v.d.Spikke) maj: Tibor Püspöki – H