Dnešní datum: 23. 05. 2019     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2019
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2019
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

ISPU Show Glogow
Vydáno dne 26. 09. 2003 (5909 přečtení)

ze dne 14.9.2003, výsledky MKp+s zaslala Miroslava Suchá

ISPU Show Glogow

Miniature Shnauzer p+s

Puppy – males

SEMIR Wzgorze Redlowske - VN1
(Emirat Etruria x Ajtra Sabajszos) maj: Agnieszka Sobiecka – PL

UBU KROL z Wilczej Skarpy - VN2
(Blythewood Ranger x Dolly z Wilczej Skarpy) maj: Paulina Walkowska – PL

UNION Northumberland - VN3
(Uli Moldau North x Tessy Silvana) maj: Piotr Krystof – PL

Junior - males

Alert Charm ABSINTHE TO WILKEN - V1, ISPU Junior Winner
(Trixer Underberg x Virgilia Moldau North) maj: Nevala M.Palander, J. Koljonen – FIN

FAJNY FACET Corigentia - V2
(Bandsman’s Catapulta x Eroika ad Operam) maj: Aneta Lazarewicz – PL

PARYS Etruria Polonia - V3
(Capricio Mafioso x Emigracja Etruria) maj: Justina Ostropolska - PL

RINGO STAR Drofa - V4
(Empires Weekend Warrior x Karamella Drofa) maj: Jaroslava Drožová – CZ

A’ARAGORN Grand Hajan - V
(Sasquehanna Campari x Aiarancaria Toscana Hajan) maj: Isabela Podolska - PL

ELDORADO Nefer Tari - V
(Uli Moldau North x Ima Sumak Nefer Tari) maj: Ewa Dolata – Barczynska - PL

RINGO Mijagoz - VD
(Kurt Northumberland x Liza Lezkowe pole) maj: Miroslawa Gozik - PL

Intermediat – males

Blythewood THE BUCK STOPS HERE - V1, CWC, ISPU – S.A.
(Blythewood Robert Mitchum x Blythewood Diva of Opera) maj: Malgorzata Supronowcz - PL

GRAND GRIM Hajan - V2
(Kurt Northumberland x Jessica Hajan) maj: Marzena Kunysz - PL

LOCKSLEY Aurefix - VD
(Emirat Etruria x Febe Majalu) maj: Monika Nowicka - PL

Open – males

Sasvari DEBUSSY - V1, CWC, ISPU Winner
(De Chippirusquis Aidan x Tutti Frutti v.h.Pauwenland) maj: Aniko Szoloi – H

BENEFIT Rezlark - V2
(Brisco Tombola x Quyra v.d.Spikke) maj: Vera Kuznecova – LI

Sasquehanna GENIUSZ - V3
(Blythewood Picture This x Phanta Sasquehanna) maj: A.E.Bes – PL

Sasquehanna EUSEBIO - V4
(Blythewood Picture This x Norita Sasquehanna) Sitnik I., Domanska D. – PL

HUGO BOSS v.d.Kossower Land - VD
(Majestix v.Sirius x Number One v.Sirius) maj: Ulrike Shcmidt – D

KAPSEZ z Jedrusiowej Zagrody - VD
(Flash Majalu x Twixy z Filmowego Poddasza) maj: Piotr Kristof – PL

LITTLE BUDHA v.Erbhof - VD
(Quantro v.d.Spikke x Nichi v.d.Spikke) maj: Joachim Snetter – D

TIMUR Cerber - VD
(Al Capone Rezlark x Gabi Cerber) maj: Alfreda Michalska – PL

ZEUS v.d.Gremlins - VD
(Elias v.Kreuzweg x Elli v.d. Stadt Dachau) maj: Berndt K., Heftenberger K. – D

Champion – males

INTI INKA Nefer Tari - V1, CWC, ISPU – S.A.
(Ring Leader Moldau North x Killia Nefer Tari) maj: Justyna Zaran – PL

RAMOS Tostom - V2
(Blythewood Ranger x Nokia Sasquehanna) maj: Tosiak Tkacz Roslovi – PL

EMIRAT Etruria - V3
(Ranger Blythewood x Doris Day od Kawy) maj: Agnieszka Stobiecka – PL

EMILIAN Etruria - V4
(Ranger Blythewood x Doris Day od Kawy) maj: Iwona Kucysz – PL

DURAI v.Lausbubeneck - V
(Oleg v.Laascher Wall x Annika v.Lausbubeneck) maj: Monika Boehnke – D

Empires Weekend Warrior - V
(Annfield Just Top Dollar x Empires Northern Light) maj: Vicki Stephens, L.Stikarovká

GROGGIE Kosmate Lapy - V
(Uli Moldau North x Demi Kosmate Lapy) maj: Bozena Czempas – PL

LEE Dan – Cel - V
(Baggio Essenia x Fama – Fanta Alvis) maj: Danuta Celler – PL

Veteran – males

LARY z Miasta Piastów - Best Veteran
(Bandsman’s Wild Card x Alma Daj Pól) maj: Danuta Szunlicka – PL

Puppy – Females

TOLA Northumberland - VN1
(Uli Moldau North x Xena V.P.Moldaun North) maj: Dorota Temus – PL

VALENTINA TOY Les Amis de Channel - VN2
(Toyke Baboeska les Amis de Channel x Whisler) maj: Bernd K., Heftenberger K. – D

COCO CHANNEL Piwowar - VN3
(Baldur Esseni x Pocahontas Northumberland) maj: Budasz K., Frackowiak K. - PL

Junior - females

HIGUERA Essenia - V1, Junior ISPU Winner
(Baldur Esseni x Barcheta Essenia) maj: B.Szymcak – PL

ORKA Ekado - V2
(Lary z Miasta Piastow x Valentina Moldau North) maj: Renata Baczkiewicz – PL

A’ALAYA ZARA Grand Hajan - V3
(Sasquehanna Campari x A’Araucaria Toscana Hajan) maj: Halina Janiszewska - PL

ESTRELLA Nefer Tari - V4
(Uli Moldau North x Ima Sumak Nefer Tari) maj: Sebastian Zarnowski – PL

A’ARWEN Grand Hajan - V
(Sasquehanna Campari x A’Araucaria Toscana Hajan) maj: Isabela Podolska – PL

REVOLUTION GIRL Drofa - V
(Empires Weekend Warrior x Karamella Drofa) maj: Jaroslava Drožová – CZ

VIZYTOWKA Etruria Polonia - VD
(Blythewood Ranger x Doris Day od Kawy) maj: Adriana Buks – Ziolkiwski - PL

Intermediat – females

POLOPYRINA Tostom - V1, CWC, ISPU - S.A.
(Ranger Blythewood x Nokia Sasquehanna) maj: Zofia Tosiak – PL

SHARON Northumberland - V2
(Uli Mnoldau North x Silvana Tessy) maj: Danuta Szumlicka – PL

FLORENCJA Essenia - V3
(Baldur Esseni x Barchetta Essenia) maj: Wiktoria Swietek – PL

ANTOINETTE MARIE Quattrocento - V4
(Emilian Etruria x Virgilia Moldau North) maj: Marcela Havlínová – CZ

GRAND GRIVA Hajan - V
(Kurt Northumberland x Jessica Hajan) maj: Jadwiga Janiszewska – PL

BAJA DILLO Alvis - VD
(Capriccio Mafioso x Gabi Gaga Alvis) maj: Halina Marciniak – Drajewska – PL

WYBRANKA Etruria Polonia - VD
(Blythewood Ranger x Doris Day od Kawy) maj: Katarzyna Mierzewa – PL

Open – females

FIORELLA Tostom - V1, CWC, ISPU – S.A.
(Ranger Blythewood x Nokia Sasquehanna) maj: Dorota Domanska – PL

MAHUELA ad Opream - V2
(Flash Majalu x Bardot Sasquehanna) maj: Renata Jagla – PL

ANABELLE of Maple Leaf - V3
(Viper Baboeska Les Amis de Channel x Yo Yo Astronaut) maj: Berndt K., Heftenberger K. – D

LIZA LIGIA Lezkowe Pole - V4
(Capriccio Mafioso x Reza Gorecki) maj: Miroslawa Gozik – PL

JENNY JILL Alvis - VD
(Ring Leader Moldau North x Gabi Gaga Alvis) maj: Waldemar Konieczny - PL

JOKA WOMAN Piwowar - VD
(Capriccio Mafioso x Pocahontas Northumberland) maj: Janusz Grzeskowiak - PL

Champion – females

FIRST COCQUETTE Piwowar - V1, CWC, ISPU Winner, BOB
(Capriccio Mafioso x Pocahontas Northumberland) maj: Oksana Kmiecik – PL

A’ARAUCARIA Toscana Hajan - V2
(Uli Moldau North x Jessica Hajan) maj: Halina Janiszewska - PL

NOKIA Sasquehanna - V3
(Bandsman’s Wild Card x Przemek’s Minolta) maj: Zofia Tosiak - PL

FURORA Etruria - V4
(Ranger Blythewood x Doris Day od Kawy) maj: M.+ U. Jamiolkowskie - PL

BEAVERLI BOGEMA BESTA Boruzelle - V
(Voyager v.d.Havenstad x Santa Knyrys Grum Biskvit) maj: Vera Kuznecova – LI

EMIGRACJA Etruria - V
(Ranger Blythewood x Doris Day od Kawy) maj Adriana Buks – Ziolkowska – PL

IMA SUMAK Nefer Tari - V
(Ring Leader Moldau North x Kilia Nefer Tari) maj: Justyna Zaran – PL

Veteran – females

FRAJDA od Bordowego - Best veteran
(Blondy Sladoch z duchny x Kalia od Gustawa) maj: Halina Janiszewska - PL



( Autor: -mš- | Informační e-mailVytisknout článek )