26.-27.4.2003 - za zpracování kompletních výsledků děkujeme Martině Zemanové
Rozhodčí: Jana Parylová – knírač malý bílý, knírač střední, velký
Andrea Horáková – knírač malý p+s, černý, černostříbřitý
Knírač malý bílý
Psi – mezitřída
IRAK BONZA Bianco Olgas - D
(ICH.Zappa v.d.Spikke x Bona Prima od Bastera) maj: Stanislava Bernardová
Psi – třída veteránů
CH.DENIS od Bastera - Nejlepší veterán
(Maurycy Siepacz z Pretorii x Gracja Cla Ripp Samantino Polonica) maj: Alena Brašnová
Feny – mezitřída
ANGELINA JOLIE pod Koldumem - nepřijela
(Tails Win at Wildwood x Barbie Ardnaxela) maj: Hana Lišková
CALISTÉ Olympia Albra - V2
(Tails Win at Wildwood x Arthemis Olympia Albra) maj: Alena Brašnová
MÁTRASZÉPE WHITE PEARL for Švarcava - V1
(CH.Alats It’s Kind of Magic x CH.Heather v.d.Spikke) maj: Hedvika Marková
Knírač malý černostříbřitý
Psi – třída mladých
DAMIENTS EXOT z Císařovy louky - V1, CAJC
(Nikolas Bohemia Vulkan x Extra z Dixie) maj: Věra Žůrková
FRED FLINSTONE Malý kavalír - V2
(Charlie Bohemia Vulkan x Babsi Silver Malý kavalír)
Psi – mezitřída
BIG LORD Vzpomínka - V2, r.CAC
(Gino Mounty z Dixie x Rotti Robo Zaphir) maj: Alena Foblová
LUCKY BOY z Dixie - V1, CAC
(Gorbi Pigmej x Galaxy z Dixie) maj: Jaroslav Čermák
Psi – třída otevřená
Algris Zealous MONTY - V1, CAC
(CH.Santa Kniris Grum Boss x CH.Alfa Adrian Exotic Lady) maj: Daniela Ullrichová
BRILLANT SUN Vzpomínka - V2, r.CAC
(Gino Mounty z Dixie x Rotti Robo Zaphir) maj: Dagmar Čechová
Psi – třída šampionů
NIKOLAS Bohemia Vulkan - V2, r.CAC, r.CACIB
(Abatare’s All Night Man x Lola Bohemia Vulkan) maj: Karel Stehlík
GINO MOUNTY z Dixie - V1, CAC, CACIB, BOB
(ICH.Bolero v.d.Brunnengärten x ICH.Coca Cola z Dixie) maj: Michaela Šindelářová
Psi – třída veteránů
GORBI Pigmej - Nejlepší veterán
(Cliff v.Montebello x Reza Pigmej) maj: Michaela Šindelářová
Feny – třída dorostu
HIPI z Majklovy zahrady - VN
(Bak z Jabkenických doubků x Eliška z Majklovy zahrady) maj: Josef Ludvík
Feny – mezitřída
MAGIC METAXA z Dixie - V1, CAC
(Big-Boss-Sheela v.d.Opasser x Coca Cola z Dixie) maj: Marek Svoboda
MISSION IMPOSSIBLE z Dixie - V2, r.CAC
(Big-Boss-Sheela v.d.Opasser x Coca Cola z Dixie) maj: Karel Antonín
Feny – třída otevřená
BRENDA Ne – Hai - V3
(Cruise Tom z Dixie x Haidi ze Severních hor) maj: Holubovi Petr a Karin
EASY ELISABETH Malý kavalír - V2, r.CAC
(ICH.Edy Vulkan x Ich.Arnika Silver Malý kavalír) maj: Daniela Ullrichová
OXALANA Bohemia Vulkan - V1, CAC, r.CACIB
(ICH.King Bohemia Vulkan x Lola Vulkan) maj: Hana Kurfürstová
Feny – třída šampionů
GALAXY z Dixie - V1, CAC, CACIB
(ICH.Bolero v.d.Brunnengärten x ICH.Coca Cola z Dixie) maj: Michaela Šindelářová
Knírač malý černý
Psi – mezitřída
HARRY POTTER Androis - V1, CAC, CACIB
(Da Vinci v.d.Brunnengärten x Queen Victoria Androis) maj: Vladimíra Faktorová
Feny – třída mladých
IPHIGENIA-ISSIS Androis - V1, CAJC
(Quandary Androis x Stad of Haven Xenia) maj: Václav Holubovský
MOVIE STAR Kinght of Danian - V2
(Bennet v.d.Spikke x Juliette Knight of Danian) maj: Ing.Daniela Koláčová
Feny – mezitřída
AVE MARIA Valorian - V1, CAC, r.CACIB
(James Bond Rezlark x Oriana Androis) maj: Žaneta Valentová
ELISABETH QUEEN Black Samba - V2, r.CAC
(Goodbey Again v.d.Spikke x Bonnie Clyde Black Samba) maj: Petr Sloup
BLACK CHERRY Malý kavalír - V3
Feny – třída otevřená
ARMY U.S. Black Samba - V4
(Jebema-Canada Night Staff x Quatro Suzi Androis) maj: Eva Mlsnová
BLACK WIDOW Androis - V3
(Da Vinci v.d.Brunnengärten x Sweet Sara Moldau North) maj: Blanka Skalická
ENERGIA ERIKA Androis - V2, r.CAC
(Da Vinci v.d.Brunnengärten x Sweet Samatha Androis) maj: Martina Nováková
JULIETTE Knight of Danian - V1, CAC
(Da Vinci v.d.Brunnengärten x Her Majesty Knight of Danian) maj: Ing.Dana Koláčová
Feny – třída šampionů
DONATELLA Androis - V1, CAC, CACIB, BOB
(Quandary Androis x Royal Rapsodie Androis) maj: Libor Sakař
Knírač malý pepř a sůl
Psi – mezitřída
ARMAN z Mardedu - V1, CAC, CACIB, BOB
(Top Target Emigrant x Diana z Větrova) maj: Dědkovi Marcela a Jan
BARON ze Zámeckého dvora - VD
(Unicum Ezüst Gránith x Brenda Jojo) maj: Eugenie Vošahlíková
BENJAMIN BRATT Malý kavalír - V2, r.CAC
(Jaguar Matraszepe x Brenda z Marzemu) maj: JUDr.Slavoj Zemánek
FRANK ZAPPA z Marzemu - V4
(Made in Spain Tutiplen x ICH.Cecille z Marzemu) maj: Martina Zemanová
BARRY BRIGS Malý kavalír - V3
(Jaguar Matraszepe x ICH.Brenda z Marzemu) maj: Daniela Ullrichová
Psi – třída otevřená
BILLY KID PEPPER Malý kavalír - V1, CAC
(Jaguar Matraszepe x ICH.Brenda z Marzemu) maj: Daniela Ullrichová
Psi – třída šampionů
EMILIAN Etruria - V2, r.CAC
(Ranger Blythewood x Doris Day od Kawy) maj: Iwona Kuczys
YES YES Astronaut - V1, CAC, r.CACIB
(Matraszepe Jaguar x Vanilla Moldau North) maj: Helena Hrabáková
Yes Yes Astronaut (foto: M. Halvínová, J. Riedlová)
Feny – třída mladých
IRIS CHELSEA Semerádovic Lupínek - V1, CAJC
(Fabien Drofa x Caya Semerádovic lupínek) maj: Veronika Knoppová
Feny – mezitřída
FANTASTIC GREY z Marzemu - V1
(Made in Spain Tutiplen x ICH.Cecille z Marzemu) maj: Petr Madej
Feny – třída otevřená
PRINCESS PEG z Roznetu - V1, CAC, CACIB
(Voyager v.d.Havenstad x Ira z Roznetu) maj: Ing.Zuzana Rozová
Princess Peg z Roznetu (foto: M. Havlínová, J. Riedlová)
Knírač střední černý
Psi – třída mladých
EBAR Bohemia Cardinal - V1, CAJC
(Palfas v.Mandelröschen x Bína Bohemia Cardinal) maj: Štěpánka Stuchlíková
Psi – mezitřída
ADAM z Rakovníka - V1, CAC, r.CACIB
(Herbert-N del Grande Moro x Aina Dračí skály) maj: Stránských J. a S.
Psi – třída otevřená
SEBASTIAN vom Mandelröschen - V1, CAC, CACIB
(Herbert-N del Grande Moro x Farah v.Gengelbach) maj: Stránských J. a S.
Feny – třída mladých
XANTHIPPE BLACK Grand Calvera - V1, CAJC
(Vulturium Ludovico – N x Cheyene Black Grand Calvera) maj: Ivo Došek
Feny – mezitřída
VICTORY IN BLACK Grand Calvera - V1, CAC, CACIB, BOB
(Stahlkrieger’s Johhny Cash x Fame Black Grand Calvera) maj: Havelkovi Denisa + Miloš
Feny – třída otevřená
DOTTIE Bohemia Cardinal - V1, CAC
(Herbert –N del Grande Moro x Famir z Melmiru) maj: Martina Miksová
Feny – třída šampionů
RHAPSODIE de Nador Cleville - V1, CAC, r.CACIB
(Poker D’As de Nador Cleville x Kore‘ de Manso Pelegri) maj: Havelkovi Denisa + Miloš
Knírač střední pepř a sůl
Psi – třída mladých
ZORBA CALVERA Av Serjas - V1, CAJC
(Perico Av Serjas x Medeline Av Serjas) maj: Havelkovi Denisa + Miloš
Psi – mezitřída
ARGO Borůvka - odstoupil
(Ave Concorde Mont Blanc x Aja Ořechov) maj: Pavlišta R.+Miksová
OUTSTANDING ONE ze Záhrabské - odstoupil
(Tiger Chapiro x Galactic Gwen ze Záhrabské) maj: Mgr.Daniela Holečková
Psi – třída otevřená
CORRY Bohemia Top Star - V1, CAC, CACIB, BOB
(Sting Fain Monstr x Christin ze Záhrabské) maj: Vratislav Festa
Feny – třída mladých
QUEASY QANANA ze Záhrabské - VD
(Ave concorde Mont Blanc x Darling Diana ze Záhrabské) maj: Radoslava Němejcová
RENDY RAVENA ze Záhrabské - V2
(Ave concorde Mont Blanc x Dear Debie ze Záhrabské) maj: Petra Dvořáková
SYMPATIC SISSI ze Záhrabské - V1
(Cassanova Kid Odivane x Great Goldisis ze Záhrabské) maj: Radka Břízová
Feny – mezitřída
BABETTE GOLD od Blaníku - V1, CAC, CACIB
(Hossubereki-Czasár Gamma Mera-team x Felinn Márli) maj: Dagmar Livoncová
Feny – třída otevřená
CRAZY COMEDY Bohemia Top Star - V1, CAC, r.CACIB
Sting Fain Monstr x Christin ze Záhrabské) maj: Ing.Martina Zajíčková
Knírač velký černý
Psi – třída mladých
RAINMAKER Triumetal - V1
(Gloris Remix x Jessica Sarah Radinie) maj: Ing.Juraj Sabo
Psi – mezitřída
CAR Ladior - V1
(Chris z Destru x Andulka Bitt Box) maj: Ludmila Želiborová
Psi – třída otevřená
JACKY Bitt Box - V1, CAC, r.CACIB
(Brillant Radinie x Michaela Ladior) maj: Michaela Pfannenstiel
AMADEUS Černá magie - V2, r.CAC
(Imbo v.Talmühle x Fanny Starý perštýn) maj: Helena Hášová
PERSEUS REX Radinie - nepřijel
(Stabelmaster’s Sir Arthur x Gloris Sun Breeze) maj: Helena Glänznerová
Psi – třída pracovní
INCREASE SPEED Triumetal - V1, CAC, CACIB, BOB
(Zoco de Clotet x Barbara Triumetal) maj: Jan Šrámek
Feny – třída mladých
TOP DOLLAR Radinie - V1
(John Ross Radinie x Lucky Star Radinie) maj: J.Šebestová + R.Kubín
Feny – třída otevřená
NOBLE NELLIE Triumetal - odstoupila
(Stabelmaster’s Newsmaker x Barbara Triumetal) maj: Alena + Petr Tököly
ODREY Radinie - VD
(Chaos-Man v.Bartenwetzer x First Lady Radinie) maj: Věra Kralertová
PERFECT SILOUETTE Radinie - V1, CAC, r.CACIB
(Stabelmaster’s Sir Arthur x Gloris Sun Breeze) maj: J.Šebestová + R.Kubín
Feny – třída pracovní
NEAT NELLY Radinie - V1, CAC, CACIB
(Gloris Remix x Hella v.Trollenhorst) maj: H.Glänznerová + P.Vodrážková
KENTUCKY Radinie - odstoupila
(Ilko v.Lobbachtal x First Lady Radinie) maj: Libuše Martanová
Knírač velký pepř a sůl
Feny – třída šampionů
D’SANDRA Věčný rival - V1, CAC, CACIB
(Dutch Ladior x Conny Ladior) maj: Věra Fialová