NOVINKY ORGANIZACE ROZHODČÍ/FIGURANTI AREÁL STOPY UBYTOVÁNÍ PROPOZICE/KATEGORIE PROGRAM ZÁVODNÍCI VÝSLEDKY

Časový harmonogram MR a SZ kníračů 2018 včetně rozhodčích

start.č.

kat.č.

kategorie

sobota 1.9.2018

neděle 2.9.2018

A

B

C

A

B

C

14

2

IPO 1

14:20

 

 

 

7:30

9:00

15

6

IPO 1

14:10

 

 

 

7:30

9:10

16

5

IPO 1

14:00

 

 

 

7:55

9:20

17

1

IPO 1

13:50

 

 

 

7:55

9:30

18

3

IPO 1

13:40

 

 

 

8:20

9:40

19

4

IPO 1

13:30

 

 

 

8:20

9:50

1

11

IPO 3

 

8:00

9:15

10:15

 

 

2

10

IPO 3

 

8:00

9:25

10:15

 

 

3

7

IPO 3

 

8:25

9:35

10:15

 

 

4

20

IPO 3

 

8:25

9:45

10:15

 

 

5

21

IPO 3

 

8:50

9:55

9:30

 

 

6

8

IPO 3

 

8:50

10:05

9:30

 

 

7

13

IPO 3

 

10:15

11:45

9:30

 

 

8

15

IPO 3

 

10:15

11:55

8:45

 

 

9

18

IPO 3

 

10:40

12:05

8:45

 

 

10

16

IPO 3

 

10:40

12:15

8:45

 

 

11

17

IPO 3

 

11:05

12:25

8:00

 

 

12

12

IPO 3

 

11:05

12:35

8:00

 

 

13

19

IPO 3

 

11:05

12:45

8:00

 

 

20

22

ZZO 1 - SK

 

14:30

 

 

 

 

21

27

ZZO 1 - SK

 

14:40

 

 

 

 

22

23

ZZO 1 - SK

 

14:50

 

 

 

 

23

26

ZZO 1 - SK

 

15:00

 

 

 

 

24

28

ZZO 1 - SK

 

15:10

 

 

 

 

25

24

ZZO 1 - SK

 

hárá

 

 

13:00

 

26

29

ZMP 2 

10:30 / 12:00

 

 

 

11:00

12:00

27

30

ZMP 2

10:30 / 12:00

 

 

 

11:10

12:05

28

33

ZMP 2

10:30 / 12:00

 

 

 

11:20

12:10

29

32

ZMP 2

10:30 / 12:00

 

 

 

11:30

12:15

30

31

ZMP 2

10:30 / 12:00

 

 

 

11:40

12:20

31

40

ZZO 1 (SZ)

 

15:40

 

 

 

 

32

39

ZZO 1 (SZ)

 

15:50

 

 

 

 

33

35

ZZO 1 (SZ)

 

16:00

 

 

 

 

34

37

ZZO 1 (SZ)

 

16:10

 

 

 

 

35

38

ZZO 1 (SZ)

 

16:20

 

 

 

 

36

41

ZZO 1 (SZ)

 

16:30

 

 

 

 

37

36

ZZO 1 (SZ)

 

16:40

 

 

 

 

38

34

ZZO 1 (SZ)

 

16:50

 

 

 

 

39

47

FPr.1 (SZ)

14:50

 

 

 

 

 

40

42

FPr.1 (SZ)

15:00

 

 

 

 

 

41

48

FPr.1 (SZ)

15:10

 

 

 

 

 

42

43

FPr.1 (SZ)

15:20

 

 

 

 

 

43

44

FPr.1 (SZ)

15:30

 

 

 

 

 

44

45

FPr.1 (SZ)

15:40

 

 

 

 

 

45

49

FPr.1 (SZ)

15:50

 

 

 

 

 

46

57

FPr.3 (SZ)

8:00

 

 

 

 

 

47

50

FPr.3 (SZ)

8:00

 

 

 

 

 

48

55

FPr.3 (SZ)

8:00

 

 

 

 

 

49

53

FPr.3 (SZ)

8:45

 

 

 

 

 

50

52

FPr.3 (SZ)

8:45

 

 

 

 

 

51

54

FPr.3 (SZ)

8:45

 

 

 

 

 

52

51

FPr.3 (SZ)

9:30

 

 

 

 

 

53

58

FPr.3 (SZ)

9:30

 

 

 

 

 

54

56

FPr.3 (SZ)

9:30

 

 

 

 

 

55

60

SPr.1 (SZ)

 

 

 

 

 

10:00

56

62

SPr.1 (SZ)

 

 

 

 

 

10:10

57

61

SPr.1 (SZ)

 

 

 

 

 

10:20

58

59

SPr.1 (SZ)

 

 

 

 

 

10:30

59

63

SPr.1 (SZ)

 

 

 

 

 

10:40

60

64

SPr.3 (SZ)

 

 

12:55

 

 

 

61

65

SPr.3 (SZ)

 

 

13:05

 

 

 

62

66

SPr.3 (SZ)

 

 

13:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rozhodčí

oddíly

označení

doplňující informace k ZMP 2:

Hlaváč

40

 

 - u stop je uveden čas  zvedání 1. stopy/spec. cviku podle losu

 

 

 

 

 

Machová

40

 

´- čas na cvik vyhledání figuranta je uveden v oddílu "C" 

Havlová

42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

odjezdy na stopy : FPr.3, ZMP2, IPO 1 - 30 minut před vypracováním stopy 

 

 

 

 

 

 

 

 

odjezdy na stopy : FPr.1, IPO3 - 45 minut před vypracováním stopy

 

 

 

 

 

 

 

 

odjezd z parkoviště před areálem 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

trénink háravky 12:30

 

 

 

 

 

 

 

 








Jihočeská pobočka KCHK

Hlavní sponzor: Firma Tekro-Český výrobce špičkového krmiva pro psy Fortify

Výcvikový materiál na MR zapůjčila firma

kategorie malých kníračů
ch. st. ASTRONAUT
Miroslava Suchá


Poháry vítězů ZMP1 a ZMP2
Pavlína Nováková


kategorie IPO1
ch. st. STANIOS
Veronika Staniová


Kategorie středních kníračů
ch. st. GLORIA LEONES
Michaela Zubrická

Mediální partner mistrovství - časopis

Bc. Kristýna Zachová DoTh.
Psí masáže
doporučený terapeut a vet. fyzioterapeut


Ceny pro nejlepší výkon jednotlivých oddílů kategorií IPO3 a ZMP2
ch. st. Tarr-Winn
Alice Zelinková


Pohár pro nejúspěšnější fenu velkého knírače
ch. st. Tazmánský čert
Jiří Škubal


Pohár pro mistra ČR IPO3
společně věnují
ch. st. Tazmánský čert
Jiří Škubal
a
ch. st. Strážce klidu
Jana Malinská