Dnešní datum: 31. 10. 2020     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
  Klub chovatelů kníračů České republiky 1927 z. s.
  IČO: 62931661
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Genetika zbarvení srsti
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce
MR KNÍRAČU 2020
Zkoušky z výkonu
Den s kníračem
Podmínky nominace na MS
Klubový šampion práce
Archiv - výcvik

Sponzoři

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videa

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky Oblastní klubové výstavy HOrka n. Moravou 3.10.2020
Vydáno dne 07. 10. 2020 (266 přečtení)



 

Rozhodčí: Petra Vodrážková

 

Knírač malý bílý

PSI

Třída otevřená

Kat.č.: 1                                                                    V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Indi Sarah Anibi

CMKU/KM/11247/18

nar. 23.03.2018

O: Buran s Voznesenskogo posada

M: Didi Anibi

Chov: Marcela Jiskrová

Maj: Jan Jiskra, Valašské Meziříčí

FENY

Třída otevřená

Kat.č.: 2                                                                    V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Angel  Barcakol

CMKU/KM/11159/17/20

nar. 08.12.2017

O: Felix Rezlark

M: Lady Švarcava

Chov: Barbora Kolková

Maj: Eva Ševelová, Loděnice u Mor. Krumlova

Knírač malý černý      

PSI

Třída mladých

Kat.č.: 3                                                                   V1, VTM, ČKŠ-Junior

Doyl Darma

CMKU/KM/11942/19

nar. 15.07.2019

O: Castro Ruzz

M: Brita Androis

Chov: Dagmar Dlouhá, Hranice

Maj: Renata a Jarmila Štefkovy, Ostrava

Mezitřída

Kat.č.: 4                                                                   V2, Res.ČKŠ

Kristyan Androis

CMKU/KM/11549/18

nar. 21.10.2018

O: Beatle Androis

M: Irenne Androis

Chov: Andrea Zaoralová

Maj: Josef Hřebačka, Brno

 

Kat.č.: 5                                                                    V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Fabio Benavente Moravia

CMKU/KM/11663/19

nar. 31.01.2019

O: King Samuel Black Samba

M: C.I.B. Butterfly Benavente Moravia

Chov: Dagmar Rodinová, Orlová

Maj: Dagmar Rodinová, Orlová

FENY

Třída mladých

Kat.č.: 6                                                                 V2

Dacota Darma

CMKU/KM/11943/19

nar. 15.07.2019

O: Castro Ruzz

M: Brita Androis

Chov: Dagmar Dlouhá, Hranice

Maj: Libuše Bučková, Šenov u Nového Jičína

 

 

 

 

Kat.č.: 7                                                                   V1, VTM, ČKŠ-Junior

Felicity Aknara Black

CMKU/KM/11968/19

nar. 24.07.2019

O: Stadtler´s Dancing In The Dark In Prague

M: Chynthia Aknara Black

Chov: Sylva Pavlitová, Albrechtice

Maj: Sylva Pavlitová, Albrechtice

 

Třída vítězů

Kat.č.: 8                                                                      V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz, BIS malý

Franchesca Benavente Moravia

CMKU/KM/11665/19

nar. 31.01.2019

O: King Samuel Black Samba

M: C.I.B. Butterfly Benavente Moravia

Chov: Dagmar Rodinová, Orlová

Maj: Dagmar Rodinová, Orlová

Knírač malý černostříbřitý

PSI

Třída mladých

Kat.č.: 9                                                                   V1, VTM, ČKŠ-Junior

Remy Silver Grand Calvera

CMKU/KM/12087/19

nar. 15.10.2019

O: Dog-Otho´s American Gigolo

M: Zeta Ultra Majestic

Chov: Denisa Havelková, Chlustina

Maj: Mgr. Silvie Kany, Brušperk

Mezitřída

Kat.č.: 10                                                                 V1, VT, ČKŠ

Chandler Black J Isabau

CMKU/KM/11725/19

nar. 06.03.2019

O: Black Jack Bohemia Vulkan

M: Exclusive Eleanor z Dixie

Chov: Martina Běhalová, Velký Újezd

Maj: Lucie Běhalová, Velký Újezd

Třída vítězů

Kat.č.: 11                                                                  V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Sumantu Hajan Polonia

CMKU/KM/11969/18

nar. 14.07.2018

O: Morris The Star of Rainbowland

M: Ice Cream Of Taita\'s Ushabti

Chov: Halina a Joanna Janiszewska

Maj: Dagmar Rodinová, Orlová

Třída čestná

Kat.č.: 12                                                                absence

Hypersonic Whisper of Wind

CMKU/KM/10979/17

nar. 06.03.2017

O: C.I.B. Abye's Dream Whisper of Wind

M: Ch. Whisper of Wind Grasant

Chov: Elzbieta Pietrzak, Polsko

Maj: Miloš Richter, Otradice

FENY

Třída štěňat

Kat.č.: 13                                                                  VN1, BIS štěně

Cirka ze Šternberské strže

CMKU/KM/12274/20

nar. 19.04.2020

O: King Chov Pauli

M: Brys od Zdenči

Chov: Zdenka Stránská, Šternberk

Maj: Vlasta Hradilová, Přerov

 

 

 

Třída otevřená

Kat.č.: 14                                                               VD2

Flower For Ramses Dastynella elegant

CMKU/KM/11706/19

nar. 01.07.2018

O: Jewel Of The Nile

M: Orka Enel fenomen

Chov: Karol Pinter

Maj: Eva Nejezová, Tišnov

 

 

Kat.č.: 15                                                                  V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Izzi z Devonu

CMKU/KM/11304/18

nar. 22.04.2018

O: Solar Stone z Dixie

M: Eywy z Devonu

Chov: Ing. Popelková Hana, Blansko

Maj: Ing. Popelková Hana, Blansko

Třída vítězů

Kat.č.: 16                                                                V1, VT, ČKŠ

Iaiko z Devonu

CMKU/KM/11301/18/20

nar. 22.04.2018

O: Solar Stone z Dixie

M: Eywy z Devonu

Chov: Ing. Popelková Hana, Blansko

Maj: Ing. Popelková Hana, Blansko

Knírač malý pepř a sůl

PSI

Třída mladých

Kat.č.: 17                                                                 V1, VTM, ČKŠ-Junior

Nicolas Cage z Kosířských hvozdů

CMKU/KM/12098/19

nar. 28.11.2019

O: Kristian Ernst Astronaut

M: Jane Lady z Kosířských hvozdů

Chov: Jana Dostálová, Olomouc

Maj: Miroslava Konečná, Fryčovice

Třída otevřená

Kat.č.: 18                                                               VD1

Barney Chlum

CMKU/KM/11419/18

nar. 02.07.2018

O: Starlings Kashmir

M: Grace z Kosířských hvozdů

Chov: Karel Valentík

Maj: Ing. David Vaňura, Jemnice

Třída vítězů

Kat.č.: 19                                                                  V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Little Rock z Kosířských hvozdů

CMKU/KM/11151/17

nar. 03.12.2017

O: Yankee Zephyr Astronaut

M: Jane Lady z Kosířských hvozdů

Chov: Jana Dostálová, Olomouc

Maj: Ing. Eva Hermanová, Kolín

FENY

Třída mladých

Kat.č.: 20                                                               V1, VTM, ČKŠ-Junior

Imagine Darma

CMKU/KM/11786/19

nar. 07.04.2019

O: Kristian Ernst Astronaut

M: Frederika Darma

Chov: Dagmar Dlouhá, Hranice

Maj: Iva Randýsková, Vidče

Mezitřída

Kat.č.: 21                                                                   V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Ironie Darma

CMKU/KM/11787/19

nar. 07.04.2019

O: Kristian Ernst Astronaut

M: Frederika Darma

Chov: Dagmar Dlouhá, Hranice

Maj: Zdeněk Švub, Zlín

Třída otevřená

Kat.č.: 22                                                                 V2, Res.ČKŠ

Unna Perfecta Astronaut

CMKU/KM/11575/18

nar. 11.11.2018

O: Yankee Zephyr Astronaut

M: Fantastic Fury Astronaut

Chov: Miroslava Suchá, Praha

Maj: Marcela Zbořilová, Přerov

 

Kat.č.: 22a                                                               V1, VT, ČKŠ

Hanny Darma

CMKU/KM/11147/17

nar. 28.11.2017

O: Fido Astronaut

M: Frederika Darma

Chov: Dagmar Dlouhá, Hranice

Maj: Dagmar Dlouhá, Hranice

 

Knírač střední pepř a sůl

PSI

Třída vítězů

Kat.č.: 23

V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Maddox Alarm Beskyd

CMKU/KS/9261/18

nar. 15.03.2018

O: Edmont Alarm Beskyd

M: Fran Fine Alarm Beskyd

Chov: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

Maj: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

FENY

Třída dorostu

Kat.č.: 24

VN1, BIS dorost

Witch  Benavente Alarm Beskyd

CMKU/KS/9617/20

nar. 01.02.2020

O: C.I.B. Kouzelník Benavente Alarm Beskyd

M: Top Target Snehurka Alarm Beskyd

Chov: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

Maj: Dagmar Rodinová, Orlová

Mezitřída

Kat.č.: 25

V1, VT, ČKŠ

Rashmi Alarm Beskyd

CMKU/KS/9423/19

nar. 19.01.2019

O: Am' mades Quetionable Legality Shalimar

M: Aurora Alarm Beskyd

Chov: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

Maj: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

Třída otevřená

Kat.č.: 26

V1, VT, ČKŠ

Noreen Alarm Beskyd

CMKU/KS/9298/18

nar. 05.05.2018

O: Cid Saltus ze Záhrabské

M: Darlene Alarm Beskyd

Chov: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

Maj: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

 

Kat.č.: 27

absence

Temperance Brennan Gloria Leones

CMKU/KS/9436/19

nar. 17.03.2019

O: Deimantas Vaivorykšte

M: La Vida Loca Gloria Leones

Chov: Michaela Zubrická, Česká Třebová

Maj: Bohuslav Potrusil, Ostrožská Nová Ves

Třída vítězů

Kat.č.: 28

V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz, BIS střední, BIS

One and Only Alarm Beskyd

CMKU/KS/9327/18

nar. 28.06.2018

O: Ave Concorde Lukas

M: Favoritka Alarm Beskyd

Chov: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

Maj: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

Knírač střední černý

PSI

Třída vítězů

 

Kat.č.: 29

 

V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Badarco od Dalajského potoka

CMKU/KS/9271/18

nar. 01.04.2018

O: Valegro od Dalajského potoka

M: Well&Easy Kleo´s

Chov: Ing.arch. Martina Kaprálková

Maj: Ing. Ilona Šimoníková, Šenov

FENY

Třída mladých

 

 

Kat.č.: 30

V1,VTM,ČKŠ-Junior,BIS mladý

 

Hayko Black Grand Calvera

CMKU/KS/9543/19

nar. 02.10.2019

O: Ryan Black Grand Calvera

M: Summer Nights Grand Calvera

 

Chov: Denisa Havelková, Chlustina

Maj: Danuše Kolářová, Vysoké Mýto

 

           

 

Knírač velký černý

PSI

Třída mladých

Kat.č.: 31

absence

 

Noddy Cheprer z Bedýnky

CMKU/KV/7911/19

nar. 15.10.2019

O: Stablemaster´s Faiz

M: Indiana z Bedýnky

Chov: Františka Blatoňová

Maj: Hana Bránková, Holešov

Mezitřída

Kat.č.: 32

V2, Res.ČKŠ

 

Indigo od Devíti vrb

CMKU/KV/7766/18

nar. 28.10.2018

O: Arbatel od Devíti vrb

M: Oxana Skansen´s vom Ellys Meute

Chov: Kateřina Boháčová

Maj: Dagmar Trnčáková, Ostrava - Hrabůvka

 

Kat.č.: 33

V1, VT,ČKŠ

 

No Time To Lose Hanno Veto

CMKU/KV/7842/19

nar. 01.04.2019

O: Ehdu von der Herrenwiese

M: Zenta Hanno Veto

Chov: Ing. Jana Pospíchalová

Maj: Lukáš Slowioczek, Veverské Knínice

Třída otevřená

Kat.č.: 34

VD2

 

Ajax Arx Fortunae

CMKU/KV/7387/16

nar. 29.04.2016

O: Voyager´s Jack Daniels

M: Andora pro Marii

Chov: Hana Konrádová, Střelice

Maj: Aleš Křepela, Opava

 

Kat.č.: 35

VD1

 

Godric Venduno

CMKU/KV/7710/16

nar. 02.04.2016

O: Maigret Radinie

M: Frony Venduno

Chov: Vendulka Novotná

Maj: Miloslav Mazálek, Mokrá – Horákov

 

FENY

Meziřída

Kat.č.: 36                                                                V1, VT, ČKŠ

Inspirace od Devíti vrb

CMKU/KV/7768/18

nar. 28.10.2018

O: Arbatel od Devíti vrb

M: Oxana Skansen´s vom Ellys Meute

Chov: Kateřina Boháčová, Žermanice

Maj.: Kateřina Boháčová, Žermanice

Třída otevřená

Kat.č.: 37                                                                    V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz, BIS velký

Aurelia Arx Fortunae

CMKU/KV/7396/16

nar. 29.04.2016

O: Voyager´s Jack Daniels

M: Andora pro Marii

Chov: Hana Konrádová, Střelice

Maj: Marie Lohrerová, Liboš

 

Kat.č.: 38                                                                 neposouzena

Aya Porta Aghan

CMKU/KV/7628/17

nar. 28.09.2017

O: Xaron vom Hatzbachtal

M: Czahik Daches Dream

Chov: Hana Solarová Schoppová, Postoloprty

Maj: Bedřich Petrů, Lošov

 

 

 

 

Kat.č.: 39                                                                 V2, Res.ČKŠ

Isis ze Slunečné verandy

CMKU/KV/7727/18

nar. 16.04.2018

O: Crash Narsilion

M: Frencis ze Slunečné verandy

Chov: Radmila Volná, Brno

Maj: Radmila Volná, Brno

 

 

 

FINÁLOVÉ SOUTĚŽE

 

 

DÍTĚ A PES

 

Johann Mikulášek (4 roky) + Cirka ze Šternberské strže (MK černostříbřitý) - 1.místo

 

 

 

CHOVATELSKÁ SKUPINA

 

Alarm Beskyd (SK pepř + sůl) – chovatel: Lenka Fajkusová, Frýdlant - 1.místo



( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )