Kompletní výsledky najdete uvnitř článku
KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ
Třída
štěňat – psi
1.
KRYŠTOF KOLUMBUS Malý kavalír 19.10.2012
8865/12
M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
VN1
Třída
mladých – psi
2.
GERRY SILVER Evbiar 23.5.2012
8683/12
M:
Eva Skřivánková, Příbramská 2005, 470 01 Česká Lípa
odstoupil
3.
GLAD RIVER Evbiar 23.5.2012
8684/12
M:
Eva Vondrová + Vlasta Aulická, Kojetická 116, 400 03 Ústí nad Labem
V2
4.
I NEED YOU Malý kavalír
7.3.2012 8536/12
M:
Daniela Ullrichová + Eva Kubíčková, Habří 16, Ústí nad Labem
V1,
ČKŠ - J
Mezitřída
– psi
5.
DASTIN vom Mühlengrund 28.8.2011
VDH11ZS42004252
M:
Knut Bernát, Hauptstrasse 108, Dürrröhrsdorf
V1,
ČKŠ
6.
GENIUS MAN
Malý kavalír 27.7.2011
8277/11
M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
nenastoupil
Třída
otevřená – psi
7.
BORN TO ME Malý kavalír 23.4.2010
7688/10
M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
V2,
res. ČKŠ
8.
FLESCHER Evbiar 13.7.2010
7811/10
M:
Eva Vondrová, Kojetická 116, 400 03 Ústí nad Labem
V1,
ČKŠ
Třída
vítězů – psi
9.
CH. BABY KING Bohemia Vulkan 15.1.2011
8032/11
M:
Hana Kurfürstová, Statenická 270, 252 64 Velké Přílepy
V1,
ČKŠ, OV, nejlepší v plemeni
Třída
mimo konkurenci – psi
10.
CH. CROSSFIRE Art´Marant 11.11.2009
7659/10
M:
MVDr. Dita Koláčková, Bukov 30, 270 04 Hořesedly
posouzen
Třída
štěňat – feny
11.
KORNELIE NELLIE Malý kavalír 19.10.2012
8867/12
M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
VN1
Třída
dorostu – feny
12.
JEANNIE SILVER Malý kavalír 22.9.2012
8816/12
M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
VN1
Třída
mladých – feny
13.
CHANCE McDANIEL Malý kavalír 19.11.2011
8405/11
M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
V1
Mezitřída
– feny
14.
FACE TO FACE Malý kavalír 26.7.2011
8273/11
M:
Daniela Ullrichová + Kamil Vodák, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
VD3
15.
FIRST OF ALL Malý kavalír 26.7.2011
8274/11
M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
V2,
res. ČKŠ
16.
MYSTERY Vzpomínka 21.9.2011
8350/11
M:
MVDr. Dita Koláčková, Bukov 30, 270 04 Hořesedly
V1,
ČKŠ
Třída
otevřená – feny
17.
BEAUTIFUL GIRL Malý kavalír 23.4.2010
7690/10
M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
VD2
18.
ELIZABETH QUEEN Malý kavalír 24.3.2011
8116/11
M:
Zdeněk Kohout, Spalova 2257, 269 01 Rakovník
VD1
Třída
vítězů – feny
19.
CH. BERENIKA Bohemia Vulkan 15.1.2011
8036/11
M:
Jana Tučková, Lesní 222, 267 29 Zadní Třebáň
V1,
ČKŠ, OV
Třída
mino konkurenci – feny
20.
ICH. RENDY REBECCA Malý kavalír 2.11.2007
6292/07
M:
Dagmar Rodinová, Okružní 905, 735 14 Orlová
menastoupila
Třída
veteránů – feny
21.
CHELSEA SILVER Malý kavalír 1.5.2003
5422/03
M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
V1,
ČKŠ - V
KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ
Mezitřída
– psi
22.
JCh. ARCHIE BLACK Benavente Moravia 7.11.2011
8386/11
M:
Dagmar Rodinová + Ing. Miroslav Kabilka, Okružní 905, 735 14 Orlová
V1,
ČKŠ, OV, nejlepší v plemeni
Třída
mimo konkurenci – psi
23.
CH. KING SAMUEL Black Samba 20.5.2009
6632/09
M:
Dagmar Rodinová + Ing. Miroslav Kabilka, Okružní 905 735 14
Orlová
posouzen
Mezitřída
– feny
24.
AURORA BLACK Benavente Moravia 7.11.2011
8390/11
M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
V1,
ČKŠ
Třída
otevřená – feny
25.
ANGELINA BLACK Benavente Moravia 7.11.2011
8389/11
M:
Eliška Křížová, Bradlecká 59, 507 13 Železnice
V2,
res. ČKŠ
26.
LET ME GO Black Samba
10.6.2010
7773/10
M:
Petr Křístek, Vrbová 501, 330 08 Zruč – Senec
V1,
ČKŠ, OV
Třída
mimo konkurenci – feny
27.
ICH. JELLYFISH Malý kavalír
18.12.2007
6263/07
M:
Dagmar Rodinová, Okružní 905, 735 14 Orlová
nenastoupila
Třída
veteránů – feny
28.
DANCING IN BLACK Malý kavalír 13.4.2004
5385/04
M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
V1,
ČKŠ - V
29.
NANCY od Modrého džbánu
6.9.2004
5482/04
M:
Mgr. Bohuslava Pavelková, Milbohov 8, 400 02 Ústí nad Labem
nenastoupila
KNÍRAČ MALÝ PEPŘ A SŮL
Třída
mladých – psi
30.
QUICKSTEP PEPPER Malý kavalír 20.3.2012
8596/12
M:
Knut Berndt, Hauptstrasse 108, Dürrröhrsdorf
V1,
ČKŠ - J
Mezitřída
- psi
31.
OSKAR PEPPER Malý kavalír
18.5.2011
8234/10
M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
V1,
ČKŠ
Třída
otevřená – psi
32.
EDDY GREY Evbiar
20.8.2007
7085/07
M:
Eva Vondrová, Kojetická 116, 400 03 Ústí nad Labem
V2,
res. ČKŠ
33.
XERXES Astronaut
19.12.2010
8008/10
M:
Ing. Václav Vokřál, Sekaninova 406, 500 11 Hradec Králové
V1,
ČKŠ
Třída
vítězů – psi
34.
CH. ZEUS PEPPER Astronaut
17.4.2011
8183/11
M:
Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice
V1,
ČKŠ, OV
Třída
štěňat – feny
35.
CHIQUI ERNST Astronaut
6.12.2012
8923/12
M:
Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice
VN2
36.
ONLY ONE z Marzemu
20.10.2012
8849/12
M:
Knut Berndt, Hauptstrasse 108, Dürrröhrsdorf
nenastoupila
37.
TESSA z Roznetu
2.11.2012
8882/12
M:
Eliška Křížová, Bradlecká 59, 507 13 Železnice
VN1
Třída
mladých – feny
38.
QUEEN OF RAIN Malý kavalír 20.3.2012
8598/12
M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
nenastoupila
Třída
otevřená – feny
39.
MOONLIGHT SHADOW Malý kavalír 28.1.2010
7557/10
M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
V2,
res. ČKŠ
40.
YOLANDA Astronaut
2.3.2011
8081/11
M:
Mgr. Radka Filoušová, Koštov 88, 400 02 Ústí nad Labem
V1,
ČKŠ
Třída
vítězů – feny
41.
CH. WAFLLE CACAO Astronaut 12.12.2010
7994/10
M:
Hana Vetešníková + Miroslava Suchá, U Koldomu 1571, 436 01 Litvínov
V1,
ČKŠ, OV, nejlepší v plemeni
Třída
Mimo konkurenci - feny
42.
ALEXIS KIM Astronaut
19.4.2011
8185/11
M:
Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice
posouzena
43.
MAMMA MIA z Marzemu 18.9.2009
7504/09
M:
Martina Zemanová, Zálesí 1126/88, 142 00 Praha 4
posouzena
Třída
veteránů – feny
44.
Ich. GRACE KELLY z Marzemu 13.11.2003
6280/03
M:
Martina Zemanová, Zálesí 1126/88, 142 00 Praha 4
V1,
ČKŠ - V
KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ
Třída
mladých – psi
45.
Miku´s GERO
25.5.2012
8350/12
M:
Alena a Petr Moláčkovi, Skalní 49, 273 64 Doksy u Kladna
V1,
ČKŠ -J
Třída
vítězů – psi
46.Ch.
CAR Velvarský tolar 11.
8. 2006 7073/06
M:
Pavel Port, Věšťany 65, 415 01 Teplice
V1,
ČKŠ, OV
Mezitřída
– feny
47.
XIXI Bohemia Cardinal
3.8.2011
8147/11
M:
Eva Vašková, Zeelenečská 355/22, 198 00 Praha 9
V1,
ČKŠ
Třída
otevřená - feny
48.
DE JESSIE Seraf de´Brise
10.3.2010
38200/10
M:
martina Miksová + Brusevold Heidi, Sikkelandsveien 266, 1730 Ise
V2,
res. ČKŠ
49.
FUNNY CARDINAL Seraf de´Brise
27.11.2010
60599/10
M:
Martina Miksová + Brusevold Heidi, Sikkelandveien 266, 1730 Ise
V1,
ČKŠ, OV, nejlepší v plemeni
KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ A SŮL
Třída
mladých – psi
50.
DIESEL TOP Oriasis
24.6.2012
8273/12
M:
Daniela Ullrichová + Jitka Worthová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem
V1,
ČKŠ - J
Třída
vítězů – psi
51.
Ich. LOVEBOY Saltus ze
Záhrabské 28.
4. 2008 HR10320SŠ
M:
Renáta Haláčková + Damir a Monika Skok, Martinova 537/26, 107 00
Praha 10
V1,
ČKŠ, OV, nejlepší v plemeni
Třída
mladých – feny
52.
DAYBREAK DAUGHTER Oriasis
24.6.2012
8277/12
M:
Drahuše Hošková, Rozmarýnova 1348/1, 434 01 Most
V1,
ČKŠ - J
KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ
Třída
otevřená - psi
53.
ACHILLEUS Goldest Daches
24.3.2009
6188/09
M:
Solarová Schöppová Hana, Draguš 680, 439 42 Postoloprty
V1,
ČKŠ, OV, nejlepší v plemeni
54.
CORTEX Radinie
8.8.2010
6460/10
M:
Jaroslava Lásková, Novoveská 8, 466 01 Jablonec nad Nisou
V2,
res. ČKŠ
KNÍRAČ
VELKÝ PEPŘ A SŮL
Mezitřída
– feny
55.
KALIOPE Enel Fenomén
24.10.2011
1864
M:
Denisa Omorodion, Burianova 920, 460 06 Liberec
V1,
ČKŠ,OV, nejlepší v plemeni
Výsledky
finálových soutěží:
Dítě
a pes: Victoria Heftenberger
Nejlepší
štěně: malá pepř a sůl Tessa z Roznetu
Nejlepší
dorost: malá černostříbřitá Jeannie Silver Malý kavalír
Nejlepší
mladý pes: střední černý Miku´s Gero
Nejlepší
mladá fena: střední pepř a sůl Daybreak Daughter Oriasis
Nejlepší
mladý jedinec (sponzorská cena): Miku´s Gero
Nejlepší
veterán: malá pepř a sůl Grace Kelly z Maržemi
Nejlepší
jedinec mimokonkurenci: malá pepř a sůl Alexis Kim Astronaut
Nejlepší
chovný pár: malí pepř a sůl Oskar Proper Malý kavalír a Moonlight
Shadow Malý kavalír
Nejlepší
chovatelská skupina: malí pepř a sůl Astronaut
Nejlepší
malý knírač: malý černostříbřitý Baby King Bohemia Vulkan
Nejlepší
střední knírač: střední černá Funny Cardinal Seraf de Brise
Nejlepší
velký knírač: velký černý Achilleus Goldest Daches
BIS:
Baby King Bohemia vulkan