kompletní výsledky výstavy
OKV
Chrastava – 08.09.2012
Rozhodčí
: Jaroslava Drožová
Nejlepší malý knírač Ch. Ketty Astronaut
Nejlepší střední knírač Ich. Loveboy Saltus ze Záhrabské
Nejlepší velký knírač Anette Jesstyno
Nejlepší knírač výstavy Anette Jesstyno
KNÍRAČ
MALÝ BÍLÝ
PSI
Mezitřída:
1)Simon
Švarcava V1,
ČKŠ, OKV
nar.
26.03.2011 ČMKU/KM/8118/11
(
I´Am Snowman v.d.Spikke x Kingsport´s Batticuore Whgue)
Ch.+M.
Marková Hedvika, 26203 Malá Hraštice 151
FENY
Mezitřída:
2)Quinny
Švarcava nar.13.02.2011 ČMKU/KM/8067/11
(Euro
Snowwhite v.d. Spikke x Made in Spain Topten) V1,ČKŠ
Ch.+M.
Marková Hedvika, 26203 Malá Hraštice 151
Tř.
Otevřená:
3)Adina
Anibí nar. 15.10.2009 ČMKU/KM/6695/09/11
(Karwish
Strut Your Stuff x Anie Ravanelis) V1,ČKŚ
Ch.
Koutný Vlastislav
Koutný
Vlastislav, Moskevská 21, 36005 Karlovy Vary
4)Karin
Švarcava nar.10.02.2010 ČMKU/KM/6752/10
(Cid
White Star Švarcava CSx Qwendy Švarcava) VD
Ch.+M.
Marková Hedvika, 26203 Malá Hraštice 151
5)Klaudie
Švarcava nar.10.02.2010 ČMKU/KM/6755/10
(Cid
White Star Švarcava CSx Qwendy Švarcava) VD4
Ch.+M.
Marková Hedvika, 26203 Malá Hraštice 151
6)Klea
Švarcava nar.10.02.2010 ČMKU/KM/6753/10
(Cid
White Star Švarcava CSx Qwendy Švarcava) VD
Ch.+M.
Marková Hedvika, 26203 Malá Hraštice 151
7)Noemi
Švarcava nar.25.07.2010 ČMKU/KM/7818/10
(Euro
Snowwhite v.d. Spikke x Brixie Švarcava) VD3
Ch.+M.
Marková Hedvika, 26203 Malá Hraštice 151
Tř.Pracovní:
8)Alexandra
White Hel-Mich nar. 12.03.2011 ČMKU/KM/8085/11
Zk.
ZMMP,BH V1.ČKŠ,OV
(Zacharias
of Bianco Olgas x Feria Praegredior)
Ch.+M.
Vacínková Helena ,Mařákova 12,16000 Praha 6
KNÍRAČ
MALÝ ČERNÝ
Psi
Tř.otevřená
9)Cewin
ze Sněhurčina lesa nar. 10.08.2009 ČMKU/KM/663/09
(Ypsilon
Androis x Caribbean Peart Bohemia Ness) V1.ČKŠ,OV
Ch..Bulířová
Irena
M.
Behenských Stanislava JUDr. A MUDr. Jan
FENY
Tř.mladých
10)Aurora
Black Benavente Moravia nar.07.011.2011 ČMKU/KM/8390/11
(Waldemar
Androis x Jellyfish Malý kavalír) V1,ČKŠ-J
Ch.Rodinová
Dagmar
M.Ullrichová
Daniela ,Habří 16,40002 Ústí nad Labem
mezitřída
11)Gordona
Rezlark nar. 24.10.2010 ČMKU/KM/7944/10
(Dragon
Fly Carboreumx Folk Dance Rezlark) V1,ČKŠ
Ch.Rezková
Larisa
M.Berková
Eva, Horní Tříč 71,51301 Vysoké nad Jizerou
Tř.
Otevřená
12)Alesandra
Phantom of Europe nar. 14.01.2010 ČMKU/KM/6723/10
(Inter
Leader Rezlark x Fleurine An drois) D
Ch.
Zelenková Miroslava
M.
Hannová Marie ,Blattného 2315,15800 Praha 5
13)Chimera
Carboneum nar.21.11.2010 ČMKU/KM/7950/10
(Made
in Spain Cortado x Daily News Carboneum) V
Ch.Skotáková
Hana
M.Kořínková
Lenka ing.,St.Hudečka 1975,50401 Nový Bydžov
14)Let
Me Go Black Samba nar.10.06.2010 ČMKU/KM/7773/10
V2,r.ČKŠ
(His
Eminence Androis x Just Do It Black Samba)
Ch.Křížek
St.
M.Křístek
Petr,Vrbová 501,33008 Zruč –Senec
15)Trinity
Androis nar.02.05.2011 ČMKU/KM/8220/11
(Original
Rezlark x Quo Vadis Androis) V
Ch.Zaoralová
Andrea
M.
Hradec Milan, Havlíčkova 713,29301Ml.Boleslav
KNÍRAČ
MALÝ PEPŘ a SŮL
PSI
Tř.štěňat
16)Quicl
Step Malý kavalír nar.20.03.2012 ČMKU/8596/12
(Eos
Rauhteufelchen x Jennifer Jenni Malý kavalír) VN1
Ch.Ullrichová
Daniela
M.K.Berndt,Haupt
Str.108, 01833 Dittersbach D
Tř.mladých
17)Oskar
Pepper Malý kavalír nar.18.05.2011 ČMKU/KM/8234/11
V1.ČKŠ-J
– Nejlepší mladý pes
(Kaspelix
Came in Time x For Baby Gril Malý kavalír)
M.CH.
Ullrichová Daniela, Habří 16, 40002 Ústí nad Labem
Mezitřída
18)Zeus
Pepper Astronaut nar.17.04.2011 ČMKU/KM/8183/11
(Schnauzer-Huser
Charm Looking x Shakira Astronaut) V1,ČKŠ
Ch.+M.
Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97,27715 Tišice
Tř.otevřená
19)Zacharias
Astronaut nar.17.04.2011 ČMKU/KM/8181/11
(Schnauzer-Huset
Charm Looking x Shakira Astronaut) V1,ČKŠ,OV
Ch.Suchá
M.
M.
Dědková Květa a Vohnout Petr, Sv.Čecha 604,50601 Jičín
Tř.vítězů
20)Barock
Hel-Mich nar.19.10.2009 ČMKU/KM/7519/09
(Claudius
Germanicus Quattrocento x Geisy z Povodí Oharky) V2
Ch.+M.
Vacínková Helena ,Mařákova 12,16000 Praha 6
21)Kill
Bill z Marzemu nar.12.08.2008 40U00041
(Zeb
Dutch v.d.N´Oppasser x Grace Kelly z Marzemu) V1.ČKŠ
Ch.
Zamanová M.
M..K.Berndt,Hauptsh.108,
01833 Dittersbach D
Feny
Tř.
štěňat
22)Ermanda
Jones Astronaut nar. 29.04.2012 ČMKU/KM/8633
(Kashmir
Starlings x Grace Jones Astronaut) VN1
– Nejlepší štěně
Ch.
Suchá Miroslava
M.Janečková
Ivana, Karlín 24, 40782 Dolní Poustevna
Tř.dorostu
23)Alabama
Baffo Blu nar. 30.01.2012 ČMKU/KM/8461/12
(Empire
Creator At Moldau North x Aireene Hel-Mich) Nadějná
Ch.+M.
Havlíková Pavlína, Sosnová 474,46001 Liberec
mezitřída
24)Alexis
Kim Astronaut nar.19.04.2011 ČMKU/KM/8185/11
V1,ČKŠ
(Honza-Dutch
v.d.N´Oppasser x Gebories Diplomat of Astronaut)
Ch.+M.
Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97,27715 Tišice
Tř.otevřená
25)Dominga
Pepper Androis nar.21.09.2010 ČMKU/KM/7893/10
(Zeb-Dutch
v.d. N´Opasser xAngelina Pepper Androis) V2,r.ČKŠ
Ch.+M.
Zaoralová Andrea ,Zebraz DS 4,26401 Sedlčany
26)Liberty
Bell Moldau North nar.23.09.2008 ČMKU/KM/7313/08
(Gun
Fire Moldau North x Especialy For Moldau North) V4
Ch.+M.
Stikarovská Libuše, Jindřichovice pod Smrkem 284,46366
27)Madam
Rezlark nar.12.05.2010 ČMKU/KM/7733/10
(Deep
Space Astronaut x Claudia Rezlark) V3
Ch.
Rezková Larisa
M.
Berková Eva, Horní Tříč 71,51301 Vysoké nad Jizerou
28)Queen
Elisabeth Astronaut nar.15.01.2010 ČMKU/KM/7549/10
(Tajinastes
Directa Al Grano x Oxana Astronaut) V1,ČKŠ
Ch.+M.
Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97,27715 Tišice
Tř.vítězů
29)Ch.Cayenne
Pepper Androis nar.09.10.2009 ČMKU/KM/7517/09
(Sensation
Storm Watcher x Rosinanta Androis) V3
Ch.+M.
Zaoralová Andrea ,Zebraz DS 4,26401 Sedlčany
30)Ch.Grizabella
Rauhteufelchen nar.29.08.2008 40001503
(Barry
Brigs Malý kavalír x Valentina Toy Les Amis du Channel) V2,r.ČKŚ
Ch.
Heftenberger
M.K.Berndt
u K. Heftenberger, Hauptsh.108, , 01833 Dittersbach D
31)Ch.Ketty
Astronaut nar.21.06.2009 ČMKU/KM/7457/09
(Littie
Buddha v.Erbhof x Shakira Astronaut) V1,ČKŠ,OV
Ch.+M.
Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97,27715 Tišice nejlepší
malý knírač
Tř.Mimo
konkurenci
32)Grace
Jones Astronaut nar. 07.06.2008 ČMKU/KM/7249/08
(Zeus
de Coa Negra x Oxana Astronaut) V1,
Nejlepší mimo konkurenci
Ch.
Suchá Miroslava
M.
Janečková Ivana , Karlín 24,40782 Dolní Poustevna
Tř.
veteránů
33)Felicia
Mengo Celebration nar. 20.03.2003 ČMKU/KM/6344-04/03 PKR II- 75690
(YeaGer
Chuck Astronaut x Jasmina Hajan) V,ČKŠ-V,
Nejlepší veterán
Ch.Kmiecik
Oksana
M.
Janečková Ivana , Karlín 24,40782 Dolní Poustevna
Knírač
malý černostříbřitý
Psi
34)Budulínek
Černý Doradus nar.10.05.2012 VN1
(Nenevale
Fan Mail x Sadie z Agova dvora)
Ch.+M.
Švorcovi Helena a ing.Igor , Koperníkova 1210/6,40801Rumburk
Feny
Tř.štěňat
35))Baccara
Černý Doradus nar.10.05.2012 VN1
(Nenevale
Fan Mail x Sadie z Agova dvora)
Ch.+M.
Švorcovi Helena a ing Igor, Koperníkova 1210/6,40801 Rumburk
Tř.
mladých
36)Jacobina
CS Rezlark nar. 14.09.2011 ČMKU/KM/8335/11
(Savali
Holiday xs Rachel REZLARK) V,ČKŠ
– J, Nejlepší mladá fena
Ch.
Lukov
M.
Lukeš Vlastimil ing. Dolní Paseky 68,46343 Český Dub
Mezitřída
37)Bria
Bohemia Vulkan nar. 15.01.2011 ČMKU/KM/8037/11
(Funflash
Chinook x Scedir Geenadavis-NA) V2,r.ČKŠ
Ch.
Kurfurstová Hana
M.Fialová
Hana,U Sluneč. Lázní 1140,46014 Liberec
38)Sheila
Černý Havran nar. 12.12.2010 ČMKU/KM/7981/10
(Alex
Alonso Bohemia Dream x Danae Grand Calvera) V1,ČKŠ
Ch.+M.
Kombercová Lenka, Svinišťany 48, 55204 Dolany
39)Tessy
Silver Grand Calvera nar.28.02.2011 ČMKU/KM/8106/11
(Ops
da Boa Barba x Kessy Silver Grand Calvera) VD3
Ch.
Havelková Denisa
M.Fialová
Hana,U Sluneč. Lázní 1140,46014 Liberec
Tř.
otevřená
40)Enny
ze Štrojaru nar. 08.06.2010 ČMKU/KM/7757/10
(Simply
the Best Malý Kavalír x Lotta Rezlark) V1,ČKŠ
Ch.
Kratěnová V.
M.
Zajptová Olga, J.Jabůrkové 4,40001 Ústí nad Labem
41)
Lady Rezlark nar. 03.11.2007 ČMKU/KM/628/07
(Djakantas
Uptown Boy x Bouvbear´s m for Rezlark) VD3
Ch.Rezková
L.
M.Svobodová
Jana
42)Ornela
Věčný Rival nar. 31.12.2010 ČMKU/KM/8022/10
(Angel
Family Darlind S x Lady Rezlark) VD4
Ch.
Fialová V.
M.
Svobodová Jana ,Tyršova 976,28002Kolín
43)O
Richiee Věčný Rival nar.31.12.2010 ČMKU/KM/8023/10
(Angel
Family Darlind S x Lady Rezlark) VD2
Ch.
Fialová V.
M.
Svobodová Jana ,Tyršova 976,28002Kolín
Tř.veteránů
44)Alix
Grand Calvera nar.18.03.2003 ČMKU/KV/5385/03/04
(Edy
Vulkán CS x Rebecca de Nador Cleville) ABSENCE
Ch.
Havelková Denisa
M.
Páleníková Dobromila MVDR.,Borová 17,56601 Vysoké Mýto
45)Scheila
Bohemia Vulkán nar.16.04.2003 ČMKU/KM/5407/03/05
(Kink
Bohemia Vulkán x Miss Elegance Bohemia Vulkán) ČKŠ
- V
Ch.Kurfirstová
M.
Zajptová Olga, J.Jabůrkové 4,40001 Ústí nad Labem
Knírač
střední černý
Psi
Tř.mladých
46)Xapatan
Bohemia Cardinal nar. 03.08.2011 ČMKU/KS/8142/11
(Mohner´s
Dark Danish Design x Yoko Ouo von der Kleinen Au) VD1
Ch.Miksová
Martina
M.
Hradec Pavel , vinec 92, 186 Praha 8 – Karlín
Tř.otevřená
47)Cherni
Strazhnik z Hofjaru nar.17.08.2009 RKF2570644,Bap 136
(Ch.Maaambo
N 5 De Manso Pelegri x Chrni Strazhnik Funn Trill) ČMKU/KS/7945/10
Ch.
M.Egorsheva V,
ČKŠ, OV
M.
Hofman Jaroslav,Jindřichovice pod Smrkem 287,46365
Feny
Tř.mladých
48)Xawi
Bohemia Cardinal nar.03.08.2011 ČMKU/KS/8145/11
(Mohner´s
Dark Danish Design x Yoko Ouo von der Kleinen Au) V,ČKŠ
- J
Ch.Miksová
Martina
M.Forejtek
Jaroslav ing., Tichá 227, 27711Neratovice
49)Xi
Xi Bohemia Cardinal nar.03.08.2011 ČMKU/KS/8147/11
(Mohner´s
Dark Danish Design x Yoko Ouo von der Kleinen Au) V2
Ch.Miksová
Martina
M.
Vašková Eva, Zelenečská 355/22,19000 Praha –východ
Tř.
otevřená
50)Zoe
z Hofjaru nar.11.09.2009 ČMKU/KS/7770/09
(Simons
Marvel ot Barbatsusy x Viola z Hofjaru) VD1
CH.+M.
Hofman Jaroslav,Jindřichovice pod Smrkem 287,46365
Knírač
střední pepř a sůl
Psi
Tř.otevřená
51)/Armigero
Arés Gloria Leones nar.20.05.2007 ČMKU/KS/7237/07
(Zorba
Calcera av Serjas x Infiniti Pepper Grand Calvera) V1
Ch.
Zubrická Michaela
M.
Grubner Petr MVDr., Perlová 1/372, 46001 Liberec 2
52)TOP
TARGET SHRK A FINTA F nar. 18.06.2010 ČMKU/KS/8090/11 / AUJ 406
(Mohner´S
Titan x Top Target Family Jewel) V2
Ch.
N.O. Sviridova
M.
Benešová Jitka, Tyršova 24, 66451 Šlapanice
Tř.vítězů
53)Ich.Loveboy
Saltus ze Zahrebske nar.28.05.2008 HR 10320SŠ
(Ablazer
Firelight Mylife – PS x Unbelievable Usa ze Zahrebske)
V1,ČKŠ,OV,
nejlepší
střední knírač
Ch.
Skok D.a M.
M.
Skok a Halačková Renata, Martinova 537/26,16700 Praha 10 Dubeč
Feny
Tř.mladých
54)Reklama
Alarm Beskyd nar.18.11.2011 ČMKU/KS/8157/11
(Top
Target National Pride x Lolitta Alarm Beskyd) V1,ČKŠ
- J
Ch.Fajkusová
Lenka
M.Lustykovi
Martin a Adéla, Kvasiny 297,51702 Kvasiny
Tř.otevřená
55)Dispensa
Gloria Leones nar. 24.02.2010 ČMKU/KS/7858/10
(Argenta
´s Lojnant Loke x Infinity Pepper Grand Calvera) V1,ČKŠ
M.+Ch.
Zubrická Michaela, Lhotka 179,56002 Česká Třebová
Tř.
vítězů
56)Anastasie
Audry A Finta Moravia nar. 19.03.2009 ČMKU/KS/7687/09/11
(Barren
mac adamian x Finta F Alarm Beskyd) V1,
ČKŠ, OV
Ch.+M.
Benešová Jitka,Tyršova 24,66451 Šlapanice
KNÍRAČ
VELKÝ ČERNÝ
PSI
Tř
dorostu
57)Charon
z Bedýnky nar.09.02.2012 ČMKU/KV/
(Cameron
Veduno x Florance z Bedýnky) VN1,
Nejlepší dorost
Ch.
Blatoňová Františka
M.
Kurandová Zuzana, Trnková 19/5,46008 Liberec
Mezitřída
58)Dark
Devil Radinie nar.18.01.2011 ČMKU/KV/6533/11
(Missing
Ravel x Lady vom Kossower Land) V1,
ČKŠ
Ch.
Glanznerovi Zd. + Helena ing.
M.
Birgit Muller, Karlstr.12, D-06308 Klostermannsfeld
59)Dino
Ravel Radinie nar.18.01.2011 ČMKU/KV/6531/11
(Missing
Ravel x Lady vom Kossower Land) V2
r. ČKŠ
Ch.
Glanznerovi Zd. + Helena ing.
M.Miloslav
Kabátek ,Veselá 83,29501 Mnichovo Hradiště
Tř.otevřená
60)Aron
z pod Kaple nar.05.04.2011 ČMKU/KV/6565/11
(Richie
Zdestru x Claudia Poppapea Dvomaro) VD2
CH.M.
Vidner Miloš, Pod Kaplí 16, 47127 Stráž Pod Ralskem
61)Cortex
Radinie nar.08.08.2010 ČMKU/KV/6460/10
(St.Brillant
Radinie x Riesen Artic´s Creater For Radinie) V1,
ČKŠ, OV
Ch.
Glanznerovi Zd.+Helena ing.
M.
Lásková Jaroslava, Novoveská 8. 46601 Jablonec nad Nisou
FENY
Mezitřída
62)Aira
Hanah Moravia nar.13.03.2011 ČMKU/KV/6558/11
(Devil
Denny Goldest Danubius x Grace Todos-Los-Santos) VD
4
Ch.
Strnad Jaroslav
M.
Hauserová Renata, Pod Vodárnou 35/2,46605 Jablonec nad Nisou
63)Ambra
Cederikon nar.16.12.2010 ČMKU/KV/6520/10
(Richie
Zdestru x Safira Zdestru) absence
Ch.+M.
Demeterová Petra, Na Obci 161,29443 Všejany
64)Amelie
Cederikon nar.16.12.2010 ČMKU/KV/6521/10
(Richie
Zdestru x Safira Zdestru) V2,r.
ČKŠ,
Ch.
Demeterová Petra
M.
Kosina Jiří ,Ohrazenice 225,51101 Turnov
65)Anette
Jesstyno nar.11.09.2010 ČMKU/KV/6485/10
(Larry
King Radinie x Jackie Jess Sluneční paprsek) V1,ČKŠ,OV,nejlepší
velký
knírač, vitěz výstavy
Ch.
Vaňková Marie
M.Váchová
Jaroslava, K.H.Máchy 297/11, 41702 Dubí 2
66)Yrsty
Zdestru nar..02.12.2010 ČMKU/KV/6516/10
(Richie
Zdestru x Tifany Zdestru) V3
Ch.
Strusková Zdeňka
M.Lerlová
Dagmar ing., Famfulíkova 1145/9 18200 Praha
Tř.
otevřená
67)Alisa
zpod Kaple nar. 05.04.2011 ČMKU/KV/6568/11
Richie
Zdestru x Claudia Poppapea Dvomaro) VD2
CH.M.
Vidner Miloš, Pod Kaplí 16, 47127 Stráž Pod Ralskem
68)
Anny Cederikon nar.16.12.2010 ČMKU/KV/6522/10
(Richie
Zdestru x Safira Zdestru) V1
ČKŠ
Ch.
Demeterová Petra
M.Henzlová
Alice , Vejprty
Tř.
pracovní
69)Xena
Zdestru nar.13.12.2009 ČMKU/KV/6329/09
Zk.ZM,FPr
1,ZPU 1,ZOP V1,ČKŠ
(Richie
Zdestru x Orsi Zdestru)
Ch.
Zdena Strusková
M.
Verner Ladislav, Bínova 528/4 , 18200 Praha 8
KNÍRAČ
VELKÝ PEPŘ a SŮL
Feny
70)Tř.mladých
Kaliope
Enel fenomen nar.24.10.2011 SPKP 1864
(Gloris
Genial Gott x Z´eridanu dog love Elizabeth Queen) absence
Ch.
Butyková Miriam
M.Omorodion
Denisa, Burianova 920,46006 Liberec6
Chovné páry: Shark A
Finta F Top Target x Anastasie Audry A Finta F Moravia
Knírač SK p+s maj.
Jitka Benešovská