DUO OBLASTNÍ KLUBOVÁ VÝSTAVA KNÍRAČŮ, Mladá
Boleslav, 21.04.2012
Děkujeme
hlavnímu sponzorovi výstavy
OBLASTNÍ KLUBOVÁ VÝSTAVA KNÍRAČŮ: PRAHA – MĚSTO
rozhodčí:
Juraj Frey, MVDr., SK
KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ
psi
– mezitřída
22. J. CH. KOKO JUMBO SWEET TOYS – V 1, VT, ČKŠ, OKV
* 01.09.2010,
HR 11083 PŠ
(Eternal
Gambler Step by Step x Fighter Ama-Pepsi )
chov.:
Špica Martyna
maj.:
Kollárová Šárka & Feil Davorko
feny
– třída mladých
23. ALEXANDRA WHITE HEL-MICH – V 1, VT, ČKŠ-J
*
12.03.2011, CMKU/KM/6473/08
(Zacharias
of Bianco Olgas x Feria Preegredior)
chov.
& maj.: Vacínková Helena
feny
– třída vítězů
24. J. CH. YOU ARE MY BABY AMA-PEPSI – V 1, VT, ČKŠ, OKV
*
07.05.2010, CMKU/KM/7946/10
(Mervar′s
Rising Star Ushabti x Ahovoy Emma Emmylou)
chov.:
Grabalowska-Strzelec Beata
maj.:
Velišová Alena
feny
– třída mimo konkurenci
39. CH. FERIA PRAEGREDIOR – posouzena
*
02.10.2008, CMKU/KM/6473/08
(Orin
Bianco Olgas x Belligera Praegredior)
chov.:
Vlčková Martina
maj.:
Vacínková Helena
KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ
psi
– třída štěňat
26. MASTER PIECE Z DIXIE – abs.
*
28.10.2011, č. z.: zažádáno
(Noble
Monument′s Encore x Extasy of Life z Dixie)
chov.:
Šindelářová Michala
maj.:
Šindelářová Michala & Kvídera P.
psi
– mezitřída
27. FRANCISCO PIZARRO GOLDTON – V 3
*
19.01.2011, CMKU/KM/8045/11
(Vamos
Vis a Vis x Carolain Happy Mafian)
chov.:
Havlan Antonín
maj.:
Beděrková Ivana
28. ICE SURPRISE z Dixie – V 2, r. ČKŠ
* 10.8.2010,
JR 72039 PŠ
(Noble
Monument′s Atman x Tropical Night z Dixie)
chov.:
Šindelářová Michala
maj.:
Říhová Michaela
29. ICE TOUCH Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ, OKV
*
10.08.2010, CMKU/KM/8359/10
(Noble
Monument′s Encore x Tropical Night z Dixie)
chov.:
Šindelářová Michala
maj.:
Holčapková Kateřina
psi
– třída otevřená
39. PATRIOTT POSLEDNÍ SKAUT – V 1, VT, ČKŠ
*
13.09.2009, CMKU/KM/6654/09
(Zodiak
z Dixie x Hipee Poslední skaut)
chov.
& maj.: Křížová Marcela, Mgr.
psi
– třída pracovní
79. J. CH. HÖNSETORPS AMERICAN HAL OF FAME – V 1, VT, ČKŠ
*
22.02.2010, CMKU/KM/7945/10
(Axcium′s
Clearedfortakeoff x Chottans It′s Magic Dream)
chov.:
Oskarsson Malin
maj.:
Večerka Ladislav, Ing.
feny
– třída štěňat
32. NIGHT DESIRE Z DIXIE – VN 1
*
01.11.2011, č. z.: zažádáno
(Noble
Monument′s Encore x Tropical Night z Dixie)
chov.
& maj.: Šindelářová Michala
feny
– třída mladých
33. LA DOLCE VITA Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ-J
*
08.07.2011, č. z.: zažádáno
(Noble
Monument′s Encore x Flawless Face z Dixie)
chov.:
Šindelářová Michala
maj.:
Matušková Klára.
34. TRISHA POSLEDNÍ SKAUT – V 2
*
11.05.2011, CMKU/KM/8218/11
(Angel
Family Darling′s x Mercedes Poslední skaut)
chov.
& maj.: Křížová Marcela, Mgr.
feny
– mezitřída
35. FLOORFILLA GOLDTON – V 2, r. ČKŠ
*
19.01.2011, CMKU/KM/8049/11
(Vamos
Vis a Vis x Carolain Happy Mafian)
chov.:
Havlan Antonín
maj.:
Beděrková Ivana
36. J. CH. KEEP ON SMILING Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ
*
01.12.2010, JR 72131 Pš
(Repetition′s
Indigo Sky x Xtravagance z Dixie)
chov.
& maj.: Šindelářová Michala
feny
– třída otevřená
37. CLEA ZE SKUHROVA – V 1, VT, ČKŠ
*
27.08.2008, CMKU/KM/6492/08
(Lucky
Boy z Dixie x Wendy Bohemia Vulkan)
chov.:
Vebrová Marie
maj.:
Matušová Klára
feny
– třída pracovní
38. BREISI Z DEVONU – V 1, VT, ČKŠ
*
30.01.2010, CMKU/KM/6711/10
(Dabbler-April
v. d. N′Oppasser x Jenny z Agova dvora)
chov.
& maj.: Popelková Hana, Ing.
feny
– třída vítězů
39. I. CH. FLAWLESS FACE Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ, OKV
*
20.12.2008, CMKU/KM/6570/08
(Sancho
del Berrocal x Tropical Night z Dixie)
chov.
& maj.: Šindelářová Michala
feny
– třída veteránů
40. HATTIE McDANIEL Malý kavalír – V 1, VT, ČKŠ-V
* 20.1.2003,
CMKU/KM/5348/03
(Zealous
Monty x Cristie Silver Malý kavalír)
chov.
& maj.: Ullrichová Daniela
KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ
psi
– třída dorostu
41. ALEX ALEA ONYXEA – VN 1, Nejlepší dorost
*
08.08. 2011, CMKU/KM/8395/11
(Golden
Gate Carboneum x Cleopatra Ignorant)
chov.:
Lásková Alena
maj.:
Blažková Dagmar
psi
– mezitřída
42. SPEED RACER ANDROIS – VD 2
*
28.11.2010, CMKU/KM/7984/10
(Ypsilon
Androis x Wilhelmina Androis)
chov.:
Zaoralová Andrea
maj.:
Müller Heike
43. QASHQAI ANDROIS – VD 1
*
28. 05. 2010, CMKU/KM/7787/10
(His
Eminence Androis x Luciana Androis)
chov.:
Zaoralová Andrea
maj.:
Pondělíčková Zuzana, Ing.
psi
– třída otevřená
44. ARCOS REBEL ALVE – VD 2
*
22.04.2009, CMKU/KM/6588/09
(Original
Rezlark x Panchira Knight of Danian)
chov.:
Velišová Alena
maj.:
Kořínková Lenka, Ing.
45. ASHLEY Z VĚTROVA – V 1, VT, ČKŠ
*
27.07.2008, CMKU/KM/6434/08
(Chasar
z Kočičího údolí x Arwen z Kozince)
chov.
& maj.: Berková Eva
psi
– třída vítězů
46. CH. MAN IN BLACK ANDROIS – V 1, VT, ČKŠ, OKV, Nejlepší pes
dne
*
16.10.2009, CMKU/KM/6700/09
(Ypsilon
Androis x Wilhemina Androis)
chov.
& maj.: Zaoralová Andrea
psi
– třída veteránů
47. Ch. CIDAN HURICAN Malý kavalír – V 1, VT,
ČKŠ-V
*
07.05.2003, CMKU/KM/5156/03
(Benett
v. d. Spikke x Ally Mc Beal Malý kavalír)
chov.
& maj.: Ullrichová Daniela
feny
– třída dorostu
48. AGRIPPINA ALEA ONYXEA – VN 1
*
08.08. 2011, CMKU/KM/8300/11
(Golden
Gate Carboneum x Cleopatra Ignorant)
chov.:
Lásková Alena
maj.:
Šívrová Alena
feny
– mezitřída
49. GORDONA REZLARK – V 3
*
24.10.2010, CMKU/KM/7944/10
(Dragon
Fly Carboneum x Folk Dance Rezlark)
chov.:
Rezková Larisa, Ing.
maj.:
Berková Eva
50. CHIMERA CARBONEUM – V 2
*
21.11.2010, CMKU/KM/7874/10
(Made
in Spain Cortado x Deily News Carboneum)
chov.:
Skotáková Hana
maj.:
Kořínková Lenka, Ing.
51. QUALITY ANDROIS – V 1
*
28.05.2010, CMKU/KM/778910
(His
Eminence Androis x Luciana Androis)
chov.:
Zaoralová Andrea
maj.:
Brettschneiderová Jana. Mgr.
feny
– třída otevřená
52. CAN FLY KA-VANGA – V 1, VT, ČKŠ, OKV
*
12.11.2010, CMKU/KM/8360/11
(Elkost
Head Hunter x Belladonna Tuk Baroness of Dolina Rivendell)
chov.:
Adamik Aleksandra
maj.:
Zaoralová Andrea
feny
– třída vítězů
53. NUTELLA ANDROIS – V 1, VT, ČKŠ
* 25.12.2009,
CMKU/KM/6720/09
(His
Eminence Androis x Manon Lescaut Androis)
chov.:
Zaoralová Andrea
maj.:
Procházková Jana
KNÍRAČ MALÝ PEPŘ A SŮL
psi
– třída mladých
1.
ZEUS PEPPER ASTRONAUT – V 1, VT, ČKŠ-J
*
17.04.2011, CMKU/KM/8183/11
(Schnauzer-Huset
Charm Looking x Shakira Astronaut)
chov.:
Suchá Miroslava
maj.:
Vetešníková Hana & Suchá Miroslava
psi
– mezitřída
2. NATAN z Marzemu – VD 1
* 22.11.2010,
CMKU/KM/7962/10
(Choo
Pa Choo z Marzemu x Christina Rezlark)
chov.:
Zemanová Martina
maj.:
Novotná Markéta
psi
– třída otevřená
3. BAROCK Hel-Mich – V 2, r. ČKŠ
* 19.10.2009,
č. z. 7519/09
(Claudius
Germanicus Quattrocento x Geisy z Povodí Oharky)
chov.
& maj.: Vacínková Helena
4. BONAPARTE DARMA – V 3
*
30.09.2009, CMKU/KM/7509/09
(Denethor
King of Dolina Rivendell x Heidy z Povodí Oharky)
chov.:
Dlouhá Dagmar
maj.:
Vorba Jiří, Ing.
5. IZZY Z AGOVA DVORA – V
*
31.12.2010, CMKU/KM/8018/10
(Honza-Dutch
v. d. N’Oppasser x Heidy z Agova dvora)
chov.:
Dřímalová Olga
maj.:
Neuberger Jaroslav
6. JACK Z POVODÍ OHARKY – výb. / exc. 4
*
13.03.2010, CMKU/KM/7592/10
(Eos
Rauhteufelchen x Chessie z Povodí Oharky)
chov.:
Poláková Jarmila
maj.:
Fuxová Vladimíra
7. J. CH. SASVÁRI XAN D′OR OLIVER – V 1, VT, ČKŠ
*
05.05.2009, CMKU/KM/7553/10
(Sasvári
One Easy Bad Boy is George x Sasvári „Q“ Dance Feeling Maya)
chov.:
Vadócz Éva, MVDr.
maj.:
Volková Vilma
psi
– třída vítězů
8. CH. CHUVISCO DA BOA BARBA – V 1, VT, ČKŠ, OKV
*
24.03.2009, CMKU/KM/8395/09
(Ynuyasha
da Boa Barba x Raposinha se Sellium)
chov.:
Plentz Oscar
maj.:
Goga Jozef
feny
– třída štěňat
9. AMELLIA KELLY-WOODOO – VN 1
*
16.11.2011, CMKU/KM/8398/11
(Barock
Hel-Mich x Fay Ne-Hai)
chov.
& maj.: Šimonová Pavlína
feny
– třída mladých
10. DAKOTA DOMINA PEPPER LARI BARDH – V 1, VT, ČKŠ-J
29.04.2011,
CMKU/KM/8171/11
(Geronimo
Lucky Astronautx Kasia z Větrova)
chov.:
Valentová Lada
maj.:
Heimerlová Halina
feny
– mezitřída
11. J. CH. WAFLLE CACAO ASTRONAUT – V 1, VT, ČKŠ
*
12.12.2010, CMKU/KM/7994/10
(Schnauzer-Huset
Charm Looking x Cacao Bean Astronaut)
chov.:
Suchá Miroslava
maj.:
Vetešníková Hana & Suchá Miroslava
feny
– třída otevřená
12. ANGIE Z PODOLSKÝCH SKAL – V 1, VT, ČKŠ, OKV, Nejlepší malý
knírač, BIS
*
17.12.2010, CMKU/KM/7982/10
(Tajinastes
Directo al Grano x Airine Pepper Androis)
chov.
/ br. & maj. / own.: Justová Renata
13. GIULIA DE ′MEDICI Quattrocento
– V 4
* 31.1.2010,
CMKU/KM/7559/10
(Skovsschnauz
Andronicus x Blanche de Valois Quattrocento)
chov.
& maj.: Havlínová Marcela
14. HEY JUDE Z KOPCE VÍTKOVA – VD
*
05.02.2010, CMKU/KM/7575/10
(Earle
Grey Carboneum x Issa z Kopce Vítkova)
chov.:
Jakubův Lenka
maj.:
Becková Jana
15. JESSY Z POVODÍ OHARKY – V 3
*
13.03.2010, CMKU/KM/7594/10
(Eos
Rauhteufelchen x Chessie z Povodí Oharky)
chov.:
Poláková Jarmila
maj.:
Poláková Jarmila & Křivanová Petra
16. MADAM Rezlark – V
* 12.3.2010, CMKU/KM/7733/10
(Deep
Space Astronaut x Claudia Rezlark)
chov.:
Rezková Larisa, Ing.
maj.:
Berková Eva
17. MOON SONG Malý kavalír – V 2, r. ČKŠ
* 28.1.2010,
CMKU/KM/7556/10
(Eos
Rauhteufelchen x It′s My Life Malý kavalír)
chov.
& maj.: Ullrichová Daniela
18. ORINKA STAJIKA – VD
*
25.03.2010, CMKU/KM/7606/09
(Belmondo
z Kopce Vítkova x Beatrice Ignorant)
chov.:
Kabeláčová Jiřina
maj.:
Zemanová Andrea
feny
– třída pracovní
19. SISI STAR z Roznetu – V 1, VT,
ČKŠ
* 10.12.2008,
CMKU/KM/7373/08
(Honza-Dutch
v. d. N′Oppasser x Princess Peg z Roznetu)
chov.
& maj.: Rozová Zuzana, Ing.
feny
– třída vítězů
20. CH. ROSALIE CACAO ASTRONAUT – V 1, VT, ČKŠ
*
25.01.2010, CMKU/KM/7551/10
(Tajinastes
Directo al Grano x Shakira Astronaut)
chov.:
Suchá Miroslava
maj.:
Vetešníková Hana & Suchá Miroslava
feny
– třída veteránů
21. DIXI QUEEN PEPPER Malý kavalír – V 1, VT, ČKŠ-V
* 27.12.2002,
CMKU/KM/6042/02
(Yeager
Chuck Astronaut x Agatha Christie Malý kavalír)
chov.
& maj.: Ullrichová Daniela
KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ
psi
– třída dorostu
54. XU XU BOHEMIA CARDINAL – VN 1
*
03.08.2011, CMKU/KS/8144/11
(Mohner′s
Dark Danish Design x Yoko Ono von der kleinen Au)
chov.
& maj.: Miksová Martina
psi
– mezitřída
55. FALCO SLUNEČNÍ VÍTR – D
*
31.05.2010, CMKU/KS/7910/10
(Han
Bohemia Cardinal x Bea Sluneční vítr)
chov.:
Karafiátová Zuzana
maj.:
Moucha Oldřich
56. NUGGET od Dalajského potoka – V 1, VT,
ČKŠ
* 14.06.2010,
CMKU/KS/7931/10
(Samurai
Bohemia Cardinal x Janette od Dalaj. Potoka)
chov.:
Kaprálková Martina, Ing., arch.
maj.:
Kimel František
57. SERAF DE'BRISE FIGARO CARDINAL – V 1, VT, ČKŠ
*
03.08.2011, CMKU/KS/8144/11
(Mohner′s
Dark Danish Design x Yoko Ono von der kleinen Au)
chov.:
Miksová Martina
maj.:
Miksová M. & Tangen Wenche
psi
– třída vítězů
4. CH. MANDARINO OD DALAJSKÉHO POTOKA – V 1, VT, ČKŠ, OKV
*
21.12.2009, CMKU/KS/7819/09
(Lazaras
Duke of Earl x X-Antype de Manso Pelegrí)
chov.
& maj.: Kaprálková Martina, Ing., arch.
psi
– třída mimo konkurenci
5. I. CH. INDIGO OD DALAJSKÉHO POTOKA – posouzen
*
11.10.2007, CMKU/KS/7340/07
(Steven
Segal de Manso Pelegrí x Genesis od Dalajského potoka)
chov.
& maj.: Kaprálková Martina, Ing., arch.
feny
– mezitřída
60. CAMELIA Prima Amita – V 2, r. ČKŠ
*
07.07.2010, CMKU/KS/7948/10
(Muchomacho-N
Malya x Cindy Kostelecký rarášek)
chov.:
Nečas František, Ing.
maj.:
Bařinková Věra
61. WACHCHI Bohemia Cardinal – V 1, VT,
ČKŠ, OKV
* 22.09.2010,
CMKU/KS/7999/10
(Ikko
Bohemia Cardinal x Lollypop Bohemia Cardinal)
chov.
& maj.: Miksová Martina
feny
– třída otevřená
62. VEGAS Bohemia Cardinal – V 1, VT,
ČKŠ
* 11.05.2010,
CMKU/KS/7908/10
(Samurai
Bohemia Cardinal x Kiss Bohemia Cardinal)
chov.
& maj.: Miksová Martina
KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ A SŮL
psi
– třída štěňat
63. ROYAL RING Alarm Beskyd – VN 1
* 18.11.2011,
CMKU/KS/8156/11
(Top
Target National Pride x Lolitta Alarm Beskyd)
chov.:
Fajkusová Lenka
maj.:
Lisnerová Stanislava, DiS.
psi
– třída mladých
64. ORIGINAL Alarm Beskyd – V 1, VT,
ČKŠ-J
* 22.04.2011,
CMKU/KS/8075/11
(Hauke-Jazz
vom Fidibus x Home Happiness Alarm Beskyd)
chov.
& maj.: Fajkusová Lenka
psi
– třída otevřená
65. MAJESTY Alarm Beskyd – V 1, VT,
ČKŠ, OKV
* 19.10.2009,
CMKU/KS/7794/09
(Epoha
Kurabo Esenin x Britle Bambi Alarm Beskyd)
chov.
& maj.: Fajkusová Lenka
psi
– třída vítězů
66. Ch. DREAMS OF SILVER Fortuna Moravia – V 2, r. ČKŠ
* 30.03.2008,
CMKU/KS/7468/08
(Mohner′s
Peppermill x Able Abigail Fortuna Moravia)
chov.:
Vrchotová Petra
maj.:
Jurajda Jiří
67. Ch. LIMIT Alarm Beskyd – V 1, VT,
ČKŠ
* 19.08.2009,
CMKU/KS/7756/09
(Spencer
Tracy Vaz v. Portenschlag x Elegant Eunice Alarm Beskyd)
chov.:
Fajkusová Lenka
maj.:
Musilová Stanislava
68. I. ch. LOVEBOY Saltus ze Záhrabské – V 3
* 28.05.2008,
HR 10320 PŠ
(Ablazer
Fire Light My Life-PS x Unbelievable Usa ze Záhrabské)
chov.:
Skok Damir & Monika
maj.:
Skok Damir & Monika & Haláčková Renáta
psi
– třída veteránů
69. I. ch. ERVIN ze Vsackých luhů – V 1, VT,
ČKŠ-V
*
09.05.2003, CMKU/KS/6200/03
(Artu′-PSx
Brixa ze Vsackých luhů)
chov.:
Pavlíček Radomír
maj.:
Filipová Jana
feny
– třída mladých
70. ONDINE Alarm Beskyd – V 1, VT,
ČKŠ-J
* 22.04.2011,
CMKU/KS/8079/11
(Hauke-Jazz
vom Fidibus x Home Happiness Alarm Beskyd)
chov.
& maj.: Fajkusová Lenka
feny
– mezitřída
71. J. ch. FAMOUS FERGIE Fortuna Moravia – V 1, VT,
ČKŠ
* 11.08.2010,
CMKU/KS/7968/10
(Mohner′s
Peppermill x Able Abigail Fortuna Moravia)
chov.:
Vrchotová Petra
maj.:
Vrchotovi Petra & Petr, Ing.
72. FREE SPIRIT Fortuna Moravia – V 2, r. ČKŠ
* 11.8.2010,
CMKU/KS/7969/10
(Mohner′s
Peppermill x Able Abigail Fortuna Moravia)
chov.:
Vrchotová Petra
maj.:
Lisnerová Stanislava, DiS.
feny
– třída otevřená
73. Ch. LADY LANE Alarm Beskyd – V 1, VT,
ČKŠ
* 19.08.2009,
CMKU/KS/7761/09
(Spencer
Tracy Vaz v. Portenschlag x Elegant Eunice Alarm Beskyd)
chov.:
Fajkusová Lenka
maj.:
Tůmovi Jindřiška & Jaroslav
feny
– třída vítězů
74. Ch. LOLITTA Alarm Beskyd – V 1, VT,
ČKŠ, OKV
* 19.08.2009,
CMKU/KS/7762/09
(Spencer
Tracy Vaz v. Portenschlag x Elegant Eunice Alarm Beskyd)
chov.
& maj.: Fajkusová Lenka
KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ
psi
– třída mladých
75. ARON zpod Kaple – VD 2
*
05.04.2011, CMKU/KV/6565/11
(Richie
Zdestru x Claudia Poppapea Dvomaro)
chov.
& maj.: Vidner Miloš
76. DON JUAN Radinie – V 1, VT,
ČKŠ-J
* 18.01.2011,
CMKU/KV/6537/11
(Missing
Ravel x Lady v. Kossower Land)
chov.:
Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing.
maj.:
Zelenková Miroslava
psi
– mezitřída
77. ABEL od Devíti vrb – V 2, r. ČKŠ
*
02.11.2010, CMKU/KV/6501/10
(Newcomer
Nelson v. d. Klinger x Savali Infinity Power)
chov.
& maj.: Boháčová Kateřina
78. D′ARTAGNAN Radinie – V 3
* 18.01.2011,
CMKU/KV/6535/11
(Missing
Ravel x Lady v. Kossower Land)
chov.:
Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing.
maj.:
Glänznerová Helena
79. DINO RAVEL Radinie – V 1, VT,
ČKŠ
* 18.01.2011,
CMKU/KV/6536/11
(Missing
Ravel x Lady v. Kossower Land)
chov.:
Glanznerovi Helena & Zdeněk, Ing.
maj.:
Kabátek Miloslav
psi
– třída otevřená
80. ANGE z Labirisu – VD 2
* 18.04.2010,
CMKU/KV/6379/10
(Pedro
Zdestru x Rebeka Zdestru)
chov.
& maj.: Šmídová Irena
81. ARCHY Magic Black Diamond – V 1, VT,
ČKŠ, OKV
* 22.08.2009,
CMKU/KV/6288/09
(Carbon
Bright ze Slunečné verandy x Chessie Radinie)
chov.:
Podrabská Iveta
maj.:
Marcinek Dalibor
feny
– třída mladých
82. ALISA zpod Kaple – VD 4
*
05.04.2011, CMKU/KV/6568/11
(Richie
Zdestru x Claudia Poppapea Dvomaro)
chov.
& maj.: Vidner Miloš
83. AMELIE Cederikon – V 1, VT,
ČKŠ-J
* 16.12.2010,
CMKU/KV/6521/10
(Richie
Zdestru x Safira Zdestru)
chov.:
Demeterová Petra
maj.:
Kosina Jiří
84. MILEY von Blackmoore – V 3
* 31.03.2011,
VDH11RS 61010425
(Devil
Denny Goldest Danubius x Inyala von Blackmoore)
chov.
/ br. & maj. / own.: Müller Heike
85. YORI Zdestru – V 2
*
02.12.2010, CMKU/KV/6515/10
(Richie
Zdestru x Tifany Zdestru)
chov.
& maj.: Strusková Zdeňka
feny
– mezitřída
86. ASARAH Cederikon – V 2, r. ČKŠ
* 16.12.2010,
CMKU/KV/6524/10
(Richie
Zdestru x Safira Zdestru)
chov.:
Demeterová Petra
maj.:
Došková Kateřina
87. DE LUXE JOY Radinie – V 1, VT,
ČKŠ
* 18.01.2011,
CMKU/KV/6540/11
(Missing
Ravel x Lady v. Kossower Land)
chov.:
Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing.
maj.:
Müller Heike
feny
– třída otevřená
88. AGNES Goldest Daches – V 4
* 24.03.2009,
CMKU/KV/6193/09
(Chesterfield
Pip Strážce klidu x Famira Farah Gold. Danubius)
chov.:
Sobotková Jaroslava, DiS.
maj.:
Davidová Michaela
89. BLACKMOORE Radinie – V 3
* 20.02.2010,
CMKU/KV/6377/10
(Missing
Ravel x Prime Brillance Radinie)
chov.:
Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing.
maj.:
Müller Heike
90. GEISHA z Bedýnky – V 2, r. ČKŠ
* 19.02.2009,
CMKU/KV/6175/09
(Cardinal
Venduno x Anita z Bedýnky)
chov.:
Blatoňová Františka
maj.:
Friedlaenderová Dagmar
91. KIANGA vom Horren – V 1, VT,
ČKŠ, OKV
* 13.02.2010,
CMKU/KV/6666/12
(Gloris
Freest x Dark Angel vom Horren)
chov.:
Werner Astrid
maj.:
Djurovičová Vendula
feny
– třída pracovní
92. TIFANY Zdestru – V 1, VT,
ČKŠ
*
06.11.2007, CMKU/KV/5958/07
(Szczurolap
z Dalekiej Remus x Ozi Zdestru)
chov.
& maj.: Strusková Zdeňka
93. XENA Zdestru – V 2, r. ČKŠ
* 13.12.2009,
CMKU/KV/6329/09
(Richie
Zdestru x Orsi Zdestru)
chov.:
Strusková Zdeňka
maj.:
Verner Ladislav, Ing.
feny
– třída vítězů
94. DARA GIOM von Elberfeld – V 1, VT,
ČKŠ
* 28.03.2009,
č. z. 6283/09
(Ferro
von Elberfeld x Bille von Elberfeld)
chov.:
Moormann Martina
maj.:
Zwillingová Kateřina. Mgr.
KNÍRAČ VELKÝ PEPŘ A SŮL
psi
– mezitřída
95. BOSMAN z Grodu Książąt Pomorskich – V 1, VT,
ČKŠ, OKV
* 28.06.2010,
CMKU/KV/6625/11
(Explosiv′s
Quick Quake x Fermina)
chov.:
Krywan Ewa
maj.:
Djurovičová Vendula
feny
– třída dorostu
95. KALIOPE Enel Fenomen – VN 1
* 24.10.2011,
č. z.: zažádáno
(Gloris
Genial Gott x Z′Eridanu dog love Elizabeth Queen)
chov.:
Butyková Miriam
maj.:
Omorodion Denisa
FinalOVÉ soutěže
Krása
a výkon
Vítězka soutěže:
BLACKMOORE
Radinie – KVČ
– fena, video: http://www.youtube.com/watch?v=12UQj6LsmMw
maj.:
Müller Heike
PES
|
MAJITEL
|
OBRANA
|
EXTERIÉR
|
POČET BODŮ
|
UMÍSTĚNÍ
|
BLACKMOORE RADINIE
|
Müller Heike
|
49
|
11
|
60
|
1
|
CH. DARA GIOM VON ELBERFELD
|
Zwilingová Kateřina, Mgr.
|
47
|
12
|
59
|
2
|
XENA ZDESTRU
|
Verner Ladislav, Ing.
|
43
|
10
|
53
|
3
|
AGNES GOLDEST DACHES
|
Davidová Michaela
|
46
|
3
|
49
|
4
|
DE LUXE JOY RADINIE
|
Müller Heike
|
28
|
9
|
37
|
5
|
D'ARTAGNAN RADINIE
|
Glänznerová
Helena
|
absence
|
Dítě a pes
Vernerová Tereza & Xena
Zdestru
– KVČ – fena
Nejlepší
chovatelská skupina
Alarm Beskyd – KSP&S – chov.:
Fajkusová Lenka
Nejlepší
štěně
AMELLIA Kelly-Woodoo – KMP&S – fena
maj.:
Šimonová Pavlína
Nejlepší
dorostenec
ALEX Alea Onyxea – KMČ – pes
maj.:
Blažková Dagmar
Nejlepší
mladý jedinec
LA DOLCE VITA z Dixie – KMČST – fena
maj.:
Matušová Klára
Nejlepší
mimo konkurenci
I. ch. INDIGO od Dalajského potoka – KSČ – pes
maj.:
Kaprálková Martina, Ing., arch.
Nejlepší
veterán
Ch. DIXI QUEEN PEPPER Malý kavalír – KMP&S – fena
maj.:
Ullrichová Daniela
Nejlepší
malý knírač
ANGIE z Podolských skal – KMP&S – fena
maj.:
Justová Renata
Nejlepší
střední knírač
Ch. LOLITTA Alarm Beskyd – KSP&S – fena
maj.:
Fajkusová Lenka
Nejlepší
velký knírač
ARCHY Magic Black Diamond – KVČ – pes
maj.
/ own.: Marcinek Dalibor
Nejlepší
knírač oblastní klubové výstavy
ANGIE z Podolských skal – KMP&S – fena
maj.:
Justová Renata
Nejlepší
knírač dne
Ch. MAN IN BLACK Androis – KMČ – pes
maj.:
Zaoralová Andrea
Krása
a výkon
BLACKMOORE Radinie – KVČ – fena
maj.:
Müller Heike
OBLASTNÍ KLUBOVÁ VÝSTAVA KNÍRAČŮ: STŘEDOČESKÁ
POBOČKA
rozhodčí:
Jolanta Jablonská, PL
KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ
psi
– mezitřída
35. J. CH. KOKO JUMBO SWEET TOYS – V 1, VT, ČKŠ, OKV
01.09.2010,
č. z.: HR 11083 PŠ
(Eternal
Gambler Step by Step x Fighter Ama-Pepsi )
chov.:
Špica Martyna
maj.:
Kollárová Šárka & Feil Davorko
psi
– třída otevřená
36. ARCAS SNOW SLIP – abs.
*
09.11.2009, č. z.: 6705/09
(Bounty
Hebanova Sfora x Ogma of Bianco Olgas)
chov.:
Vosáhlová Irena
maj.:
Jarošová Renáta, Ing.
feny
– třída mladých
37. ALEXANDRA WHITE HEL-MICH – V 1, VT, ČKŠ-J
*
12.03.2011, č. z.: 6473/08
(Zacharias
of Bianco Olgas x Feria Preegredior)
chov.
& maj.: Vacínková Helena
feny
– třída vítězů
38. J. CH. YOU ARE MY BABY AMA-PEPSI – V 1
*
07.05.2010, č. z.: 7946/10
(Mervar′s
Rising Star Ushabti x Ahovoy Emma Emmylou)
chov.:
Grabalowska-Strzelec Beata
maj.:
Velišová Alena
feny
– třída mimo konkurenci
39. CH. FERIA PRAEGREDIOR – posouzena
*
02.10.2008, č. z.: 6473/08
(Orin
Bianco Olgas x Belligera Praegredior)
chov.:
Vlčková Martina
maj.:
Vacínková Helena
KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ
psi
– třída štěňat
75. MASTER PIECE Z DIXIE – abs.
*
28.10.2011, č. z.: zažádáno
(Noble
Monument′s Encore x Extasy of Life z Dixie)
chov.
& maj.: Šindelářová Michala
psi
– mezitřída
76. FRANCISCO PIZARRO GOLDTON – V 2, r. ČKŠ
*
19.01.2011, č. z.: 8045/11
(Vamos
Vis a Vis x Carolain Happy Mafian)
chov.:
Havlan Antonín
maj.:
Beděrková Ivana
77. ICE TOUCH Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ
*
10.08.2010, Č. Z.: 8359/10
(Noble
Monument′s Encore x Tropical Night z Dixie)
chov.:
Šindelářová Michala
maj.:
Holčapková Kateřina
psi
– třída otevřená
78. PATRIOTT POSLEDNÍ SKAUT – V 1, VT, ČKŠ, OKV
*
13.09.2009, č. z.: 6654/09
(Zodiak
z Dixie x Hipee Poslední skaut)
chov.
& maj.: Křížová Marcela, Mgr.
psi
– třída pracovní
79. J. CH. HÖNSETORPS AMERICAN HAL OF FAME – V 1, VT, ČKŠ
*
22.02.2010, č. z.: 7945/10
(A
xcium′s Clearedfortakeoff x Chottans It′s Magic Dream)
chov.:
Oskarsson Malin
maj.:
Večerka Ladislav, Ing.
feny
– třída štěňat
80. NIGHT DESIRE Z DIXIE – VN 1, Nejlepší štěně
*
01.11.2011, č. z.: zažádáno
(Noble
Monument′s Encore x Tropical Night z Dixie)
chov.
& maj.: Šindelářová Michala
feny
– třída mladých
81. LA DOLCE VITA Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ-J
*
08.07.2011, č. z.: zažádáno
(Noble
Monument′s Encore x Flawless Face z Dixie)
chov.:
Šindelářová Michala
maj.:
Matušková Klára.
82. TRISHA POSLEDNÍ SKAUT – V 2
*
11.05.2011, č. z.: 8218/11
(Angel
Family Darling′s x Mercedes Poslední skaut)
chov.
& maj.: Křížová Marcela, Mgr.
feny
– mezitřída
83. J. CH. KEEP ON SMILING Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ
*
01.12.2010, č. z.: JR 72131 Pš
(Repetition′s
Indigo Sky x Xtravagance z Dixie)
chov.
& maj.: Šindelářová Michala
feny
– třída otevřená
84. CLEA ZE SKUHROVA – V 2, r. ČKŠ
*
27.08.2008, č. z.: 6492/08
(Lucky
Boy z Dixie x Wendy Bohemia Vulkan)
chov.:
Vebrová Marie
maj.:
Matušová Klára
85. FLOORFILLA GOLDTON – V 1, VT, ČKŠ
*
19.01.2011, č. z.: 8049/11
(Vamos
Vis a Vis x Carolain Happy Mafian)
chov.:
Havlan Antonín
maj.:
Beděrková Ivana
feny
/ females – třída pracovní
86.
BREISI Z DEVONU – V 1, VT, ČKŠ
*
30.01.2010, č. z.: 6711/10
(Dabbler-April
v. d. N′Oppasser x Jenny z Agova dvora)
chov.
& maj.: Popelková Hana, Ing.
feny
– třída vítězů
87. I. CH. FLAWLESS FACE Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ, OKV
*
20.12.2008, č. z.: 6570/08
(Sancho
del Berrocal x Tropical Night z Dixie)
chov.
& maj.: Šindelářová Michala
KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ
psi
– třída dorostu
21. ALEX ALEA ONYXEA – abs.
*
08.08. 2011, č. z.: 8395/11
(Golden
Gate Carboneum x Cleopatra Ignorant)
chov.:
Lásková Alena
maj.:
Blažková Dagmar
psi
– mezitřída
22. SPEED RACER ANDROIS – VD 2
*
28.11.2010, č. z.: 7984/10
(Ypsilon
Androis x Wilhelmina Androis)
chov.:
Zaoralová Andrea
maj.:
Müller Heike
23. QASHQAI ANDROIS – V 1, VT, ČKŠ
*
28. 05. 2010, č. z.: 7787/10
(His
Eminence Androis x Luciana Androis)
chov.:
Zaoralová Andrea
maj.:
Pondělíčková Zuzana, Ing.
psi
– třída otevřená
24. ARCOS REBEL ALVE – VD 3
*
22.04.2009, č. z.: 6588/09
(Original
Rezlark x Panchira Knight of Danian)
chov.:
Velišová Alena
maj.:
Kořínková Lenka, Ing.
25. ASHLEY Z VĚTROVA – V 2, r. ČKŠ
*
27.07.2008, č. z.: 6434/08
(Chasar
z Kočičího údolí x Arwen z Kozince)
chov.
& maj.: Berková Eva
26. MIRTA′S HAUS OZZIE OSBORNE – V 1, VT, ČKŠ
*
28.08.2008, č. z.: 8128/11
(Unjedi
Stone x Mirta′s Haus Flashon Design)
chov.:
Brajša-Moslavac Sandra
maj.:
Rezková Larisa, Ing.
psi
– třída vítězů
27. CH. MAN IN BLACK ANDROIS – V 1, VT, ČKŠ, OKV, Nejlepší malý
knírač, BIS, BOD
*
16.10.2009, č. z.: 6700/09
(Ypsilon
Androis x Wilhemina Androis)
chov.
& maj.: Zaoralová Andrea
feny
– třída dorostu
28. AGRIPPINA AlEA ONYXEA – VN 1, Nejlepší dorost
*
08.08. 2011, č. z.: 8300/11
(Golden
Gate Carboneum x Cleopatra Ignorant)
chov.:
Lásková Alena
maj.:
Šívrová Alena
feny
– mezitřída
29. CAN FLY KA-VANGA – V 1, VT, ČKŠ
*
12.11.2010, č. z.: 8360/11
(Elkost
Head Hunter x Belladonna Tuk Baroness of Dolina Rivendell)
chov.:
Adamik Aleksandra
maj.:
Zaoralová Andrea
30. GORDONA REZLARK – VD 3
*
24.10.2010, č. z.: 7944/10
(Dragon
Fly Carboneum x Folk Dance Rezlark)
chov.:
Rezková Larisa, Ing.
maj.:
Berková Eva
31. CHIMERA CARBONEUM – VD 2
*
21.11.2010, č. z.: 7874/10
(Made
in Spain Cortado x Deily News Carboneum)
chov.:
Skotáková Hana
maj.:
Kořínková Lenka, Ing.
feny
– třída otevřená
32. GERONIMA REZLARK – V 1, VT, ČKŠ, OKV
*
24.10.2010, č. z.: 7943/10
(Dragon
Fly Carboneum x Folk Dance Rezlark)
chov.
& maj.: Rezková Larisa, Ing.
33. QUALITY ANDROIS – odstoupila
*
28.05.2010, č. z.: 778910
(His
Eminence Androis x Luciana Androis)
chov.:
Zaoralová Andrea
maj.:
Brettschneiderová Jana. Mgr.
feny
– třída vítězů
34. J. ch. NUTELLA ANDROIS – V 1, VT,
ČKŠ
* 25.12.2009,
č. z.: 6720/09
(His
Eminence Androis x Manon Lescaut Androis)
chov.:
Zaoralová Andrea
maj.:
Procházková Jana
KNÍRAČ MALÝ PEPŘ A SŮL
psi
– třída mladých
58. ZEUS PEPPER ASTRONAUT – V 1, VT, ČKŠ-J, Nejlepší junior
*
17.04.2011, č. z.: 8183/11
(Schnauzer-Huset
Charm Looking x Shakira Astronaut)
chov.:
Suchá Miroslava
maj.:
Vetešníková Hana & Suchá Miroslava
psi
– mezitřída
59. HÁDES ENEL FENOMEN – V 2, r. ČKŠ
*
30.06.2010, č. z.: 8358/10
(Skovsschnauz
Andronicus x I′m Mini Pepper z Marzemu)
chov.:
Butyková Miriam
maj.:
Paulík Juraj
60. IZZY Z AGOVA DVORA – V 1, VT, ČKŠ
*
31.12.2010, č. z.: 8018/10
(Honza-Dutch
v. d. N′Oppasser x Heidy z Agova dvora)
chov.:
Dřímalová Olga
maj.:
Neuberger Jaroslav
psi
– třída otevřená
61. BONAPARTE DARMA – odstoupil
*
30.09.2009, č. z.: 7509/09
(Denethor
King of Dolina Rivendell x Heidy z Povodí Oharky)
chov.:
Dlouhá Dagmar
maj.:
Vorba Jiří, Ing.
62. JACK Z POVODÍ OHARKY – V 2, r. ČKŠ
*
13.03.2010, č. z.: 7592/10
(Eos
Rauhteufelchen x Chessie z Povodí Oharky)
chov.:
Poláková Jarmila
maj.:
Fuxová Vladimíra
63. J. CH. SASVÁRI XAN D′OR OLIVER – V 1, VT, ČKŠ
*
05.05.2009, č. z.: 7553/10
(Sasvári
One Easy Bad Boy is George x Sasvári „Q“ Dance Feeling Maya)
chov.:
Vadócz Éva, MVDr.
maj.:
Volková Vilma
psi
– třída vítězů
64. CH. CHUVISCO DA BOA BARBA – V 1, VT, ČKŠ, OKV
*
24.03.2009, č. z.: 8395/09
(Ynuyasha
da Boa Barba x Raposinha se Sellium)
chov.:
Plentz Oscar
maj.:
Goga Jozef
feny
– třída štěňat
65. AMELLIA KELLY-WOODOO – VN 1
*
16.11.2011, č. z.: 8398/11
(Barock
Hel-Mich x Fay Ne-Hai)
chov.
& maj.: Šimonová Pavlína
feny
– třída mladých
66. DAKOTA DOMINA PEPPER LARI BARDH – V 1, VT, ČKŠ-J
29.04.2011,
č. z.: 8171/11
(Geronimo
Lucky Astronaut x Kasia z Větrova)
chov.:
Valentová Lada
maj.:
Heimerlová Halina
feny
– mezitřída
68. MADAM REZLARK – V 2, r. ČKŠ
*
12.05.2010, č. z.: 7733/10
(Deep
Space Astronaut x Claudia Rezlark)
chov.:
Rezková Larisa, Ing.
maj.:
Berková Eva
69. J. CH. WAFLLE CACAO ASTRONAUT – V 1, VT, ČKŠ
*
12.12.2010, č. z.: 7994/10
(Schnauzer-Huset
Charm Looking x Cacao Bean Astronaut)
chov.:
Suchá Miroslava
maj.:
Vetešníková Hana & Suchá Miroslava
feny
– třída otevřená
67. ANGIE Z PODOLSKÝCH SKAL – V 1, VT, ČKŠ, OKV
*
17.12.2010, č. z.: 7982/10
(Tajinastes
Directo al Grano x Airine Pepper Androis)
chov.
& maj.: Justová Renata
70. HEY JUDE Z KOPCE VÍTKOVA – VD 4
*
05.02.2010, č. z.: 7575/10
(Earle
Grey Carboneum x Issa z Kopce Vítkova)
chov.:
Jakubův Lenka
maj.:
Becková Jana
71. JESSY Z POVODÍ OHARKY – V 3
*
13.03.2010, č. z.: 7594/10
(Eos
Rauhteufelchen x Chessie z Povodí Oharky)
chov.:
Poláková Jarmila
maj.:
Poláková Jarmila & Křivanová Petra
72. ORINKA STAJIKA – VD
*
25.03.2010, č. z.: 7606/09
(Belmondo
z Kopce Vítkova x Beatrice Ignorant)
chov.:
Kabeláčová Jiřina
maj.:
Zemanová Andrea
73. RUSSKIY ASSORTI′C GLAFIRA – V 2, r. ČKŠ
*
31.12.2010, č. z.: 8018/10
(Russkiy
Assorti′c Kornet VIP x Russkiy Assorti′c Raiskaja Skazka)
chov.:
Gorbova G. & Natalchenko E.
maj.:
Rezková Larisa, Ing.
feny
– třída vítězů
74. CH. ROSALIE CACAO ASTRONAUT – V 1, VT, ČKŠ
*
25.01.2010, č. z.: 7551/10
(Tajinastes
Directo al Grano x Shakira Astronaut)
chov.:
Suchá Miroslava
maj.:
Vetešníková Hana & Suchá Miroslava
KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ
psi
– třída dorostu
1. XU XU BOHEMIA CARDINAL – VN 1
*
03.08.2011, č. z.: 8144/11
(Mohner′s
Dark Danish Design x Yoko Ono von der kleinen Au)
chov.
& maj.: Miksová Martina
psi
– mezitřída
2. FALCO SLUNEČNÍ VÍTR – VD
*
31.05.2010, č. z.: 7910/10
(Han
Bohemia Cardinal x Bea Sluneční vítr)
chov.:
Karafiátová Zuzana
maj.:
Moucha Oldřich
psi
– třída otevřená
3. SERAF DE'BRISE FIGARO CARDINAL – V 1, VT, ČKŠ, OKV
*
03.08.2011, č. z.: 8144/11
(Mohner′s
Dark Danish Design x Yoko Ono von der kleinen Au)
chov.:
Miksová Martina
maj.:
Miksová M. & Tangen Wenche
psi
– třída vítězů
4. I. ch. MANDARINO OD DALAJSKÉHO
POTOKA – V 1, VT, ČKŠ
*
21.12.2009, č. z.: 7819/09
(Lazaras
Duke of Earl x X-Antype de Manso Pelegrí)
chov.
& maj.: Kaprálková Martina, Ing., arch.
psi
– třída mimo konkurenci
5. I. CH. INDIGO OD DALAJSKÉHO POTOKA – posouzen 2
*
11.10.2007, č. z.: 7340/07
(Steven
Segal de Manso Pelegrí x Genesis od Dalajského potoka)
chov.
& maj.: Kaprálková Martina, Ing., arch.
6. CH. MOHNER′S DARK DANISH DESIGN – posouzen 1, Nejlepší
mimo konkurenci
*
31.07.2009, č. z.: DK 00633/2008
(Bardwoods
Black Jack x Mohner′s Viva Lalandia)
chov.:
Stavros Ch. & Jorgensen H. M.
maj.:
Miksová M. & Brusevold H.
feny
– mezitřída
7. CAMELIA PRIMA AMITA – VD 2
*
07.07.2010, č. z.: 7948/10
(Muchomacho-N
Malya x Cindy Kostelecký rarášek)
chov.:
Nečas František, Ing.
maj.:
Bařinková Věra
8. WACHCHI BOHEMIA CARDINAL – V 1
*
22.09.2010, č. z.: 7999/10
(Ikko
Bohemia Cardinal x Lollypop Bohemia Cardinal)
chov.
& maj.: Miksová Martina
feny
– třída otevřená
9. VEGAS BOHEMIA CARDINAL – V1
*
11.05.2010, č. z.: 7908/10
(Samurai
Bohemia Cardinal x Kiss Bohemia Cardinal)
chov.
& maj.: Miksová Martina
KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ A SŮL
psi
– třída mladých
10. ORIGINAL ALARM BESKYD – V 1
*
22. 04. 2011, č. z.: 8075/11
(Hauke
Jazz vom Fidibus x Home Happiness Alarm Beskyd)
chov.
& maj.: Fajkusová Lenka
psi
– třída otevřená
11. FAN FAN ZE VSACKÝCH LUHŮ – VD
*
08.08.2006, č. z.: 7087/06
(Ave
Concorde Mont Blanc x Elisa ze Vsackých luhů)
chov.:
Pavlíček Radomír
maj.:
Paulík Juraj
12. J. CH. MAJESTY ALARM BESKYD – V 1, VT, ČKŠ
*
19. 10. 2009, č. z.: 7794/10
(Epocha
Kurabo Esenin x Britle Bambi Alarm Beskyd)
chov.
& maj.: Fajkusová Lenka
psi
– třída vítězů
13. CH. DREAMS OF SILVER FORTUNA MORAVIA – VD
*
30.03.2008, č. z.: 7468/08
(Mohner′s
Peppermill x Able Abigail Fortuna Moravia)
chov.:
Vrchotová Petra
maj.:
Jurajda Jiří
14. CH. LIMIT ALARM BESKYD – V 1, VT, ČKŠ, OKV
*
19. 08. 2009, č. z.: 7756/09
(Spencer
Tracy Vaz von Portenschlag x Elegant Eunice Alarm Beskyd)
chov.:
Fajkusová Lenka
maj.:
Musilová Stanislava
15. I. CH. LOVELYBOY SALTUS ZE ZÁHRABSKÉ – V 2, r. ČKŠ
*
28.05.2008, č. z.: HR 10320 SŠ
(Ablazerfirelightmylife-PS
x Unbelievable ze Záhrabské)
chov.
& maj.: Skok Monika & Damir
psi
– třída veteránů
16. I. CH. ERVIN ZE VSACKÝCH LUHŮ – V 1, VT, ČKŠ-V
*
09.05.2003, č. z.: 7087/06
(Artu-PS
x Brixa ze Vsackých luhů)
chov.:
Pavlíček Radomír
maj.:
Filipová Jana
feny
– třída mladých
17. ONDINE ALARM BESKYD – V 1, VT, ČKŠ
*
22. 04. 2011, č. z.: 8079/11
(Hauke
Jazz vom Fidibusx Home Happiness Alarm Beskyd)
chov.
& maj.: Fajkusová Lenka
feny
– mezitřída
18. J. CH. FAMOUS FERGIE FORTUNA MORAVIA – V 1, VT, ČKŠ
*
11.08.2010, č. z.: 7968/10
(Mohner’s
Peppermill x Able Abigail Fortuna Moravia)
chov.:
Vrchotová Petra
maj.:
Vrchotová Petra & Petr
feny
– třída otevřená
19. CH. LADY LANE ALARM BESKYD – V 1
*
19. 08. 2009, č. z.: 7761/09
(Spencer
Tracy Vaz von Portenschlag x Elegant Eunice Alarm Beskyd)
chov.:
Fajkusová Lenka
maj.:
Tůmovi Jindřiška & Jaroslav
feny
– třída vítězů
20. CH. LOLITTA ALARM BESKYD – V 1, VT, ČKŠ, OKV, Nejlepší
střední knírač
*
19.08.2009, č. z.: 7762/09
(Spencer
Tracy Vaz von Portenschlag x Elegant Eunice Alarm Beskyd)
chov.
& maj.: Fajkusová Lenka
KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ
psi
– třída mladých
40. DON JUAN RADINIE – V 1, VT, ČKŠ-J
*
18.01.2011, č. z.: 6537/11
(Missing
Ravel x Lady vom Kossower Land)
chov.:
Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing.
maj.:
Zelenková Miroslava
psi
– mezitřída
41. ABEL OD DEVÍTI VRB – V 1, VT, ČKŠ
*
02.11.2010, č. z.: 6501/10
(Newcomer
Nelson von der Klinger x Savali Infinity Power)
chov.
& maj.: Boháčová Kateřina
42. DINO RAVEL RADINIE – VD 2
*
18.01.2011, č. z.: 6536/11
(Missing
Ravel x Lady vom Kossower Land)
chov.:
Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing.
maj.:
Kabátek Miloslav
psi
– třída otevřená
43. ARCHY MAGIC BLACK DIAMOND – diskvalifikován
*
22.08.2009, č. z.: 6288/09
(Carbon
Bright ze Slunečné verandy x Chessie Radinie)
chov.:
Podrabská Iveta
maj.:
Marcinek Dalibor
44. D′ARTAGNAN RAVEL RADINIE – V 1, VT, ČKŠ
*
18.01.2011, č. z.: 6535/11
(Missing
Ravel x Lady vom Kossower Land)
chov.:
Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing.
maj.:
Glänznerová Helena
feny
– třída mladých
45. AMBRA CEDERIKON – V 2
*
16.12.2010, č. z.: 6520/10
(Richie
Zdestru x Safira Zdestru)
chov.
& maj.: Demeterová Petra
46. AMELIE CEDERIKON – V 3
*
16.12.2010, č. z.: 6521/10
(Richie
Zdestru x Safira Zdestru)
chov.:
Demeterová Petra
maj.:
Kosina Jiří
47. MILEY VON BLACKMOORE – V 4
*
18.01.2011, č. z.: VDH11RS61010425
(Devil
Denny Goldest Danubius x Inyala von Blackmoore)
chov.
& maj.: Müller Heike
48. YORI ZDESTRU – V 1, VT, ČKŠ-J
*
31.03.2011, č. z.: 6515/10
(Richie
Zdestru x Tifany Zdestru)
chov.
& maj.: Strusková Zdeňka
feny
– mezitřída
49. ASARAH CEDERIKON – V 1, VT, ČKŠ
*
16.12.2010, č. z.: 6524/10
(Richie
Zdestru x Safira Zdestru)
chov.:
Demeterová Petra
maj.:
Došková Kateřina
50. DE LUXE JOY RADINIE – V 2
*
18.01.2011, č. z.: 6540/11
(Missing
Ravel x Lady vom Kossower Land)
chov.:
Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing.
maj.:
Müller Heike
feny
– třída otevřená
51. BLACKMOORE RADINIE – V 1, VT, ČKŠ, OKV, Nejlepší velký knírač
*
20.02.2010, č. z.: 6377/10
(Missing
Ravel x Prime Brillance Radinie)
chov.:
Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing.
maj.:
Müller Heike
feny
/ females – třída pracovní / working class
52. TIFANY ZDESTRU – V 1, VT, ČKŠ
*
06.11.2007, č. z.: 5958/07
(Szczurolap
z Dalekiej Remus x Ozi Zdestru)
chov.
& maj.: Strusková Zdeňka
53. XENA ZDESTRU – V 2, r. ČKŠ
*
13.12.2009, č. z.: 6329/09
(Richie
Zdestru x Orsi Zdestru)
chov.:
Strusková Zdeňka
maj.:
Verner Ladislav
feny
– třída vítězů
54. CH. DARA GIOM VON ELBERFELD – V 1, VT, ČKŠ
*
28.03.2009, č. z.: 6283/09
(Ferro
vom Elberfeld x Bille vom Elberfeld)
chov.:
Moormann Martina
maj.:
Zwillingová Kateřina
KNÍRAČ VELKÝ PEPŘ A SŮL / GIANT SCHNAUZER PEPPER AND SALT
psi
– třída otevřená
55. ACHILES ENEL FENOMEN – V 1, VT, ČKŠ, OKV
*
13.6.2007, č. z.: 6455/10
(Silver
Senator Quintus x Z′Eeridanu dog love Elizabeth Queen)
chov.:
Butyková Miriam
maj.:
Paulík Juraj
feny
– třída dorostu
56. KALIOPE ENEL FENOMEN – VN 1
*
24.10.2011, č. z.: zažádáno
(Gloris
Genial Gott x Z Eridanu dog love Elizabeth Queen)
chov.:
Butyková Miriam
maj.:
Omorodion Denisa
feny
– mezitřída
57. CHIMA ENEL FENOMEN – V 1, VT, ČKŠ, OKV
*
01.09.2010, č. z.: 6525/10
(Anton
vom Rangau x Z′Eridanu dog love Elizabeth Queen)
chov.:
Butyková Miriam
maj.:
Paulík Juraj
FINÁLOVÉ SOUTĚŽE
Dítě
a pes
Vernerová Tereza & Xena Zdestru – KVČ – fena
Nejlepší
chovatelská skupina
Alarm Beskyd – KSP&S
chov.:
Fajkusová Lenka
Nejlepší
chovný pes
Ch. Mandarino od Dalajského potoka – KSČ – pes
maj.:
Kaprálková Martina, Ing., arch.
Nejlepší
štěně
NIGHT DESIRE Z DIXIE – KMB&S – fena
maj.:
Šindelářová Michala
Nejlepší
dorostenec
AGRIPPINA ALEA ONYXEA – KMČ – fena
maj.:
Šívrová Alena
Nejlepší
junior
ZEUS PEPPER ASTRONAUT – KMP&S – pes
maj.:
Vetešníková Hana & Suchá Miroslava
Nejlepší
veterán
I. CH. ERVIN ZE VSACKÝCH LUHŮ – KSP&S – pes
maj.:
Filipová Jana
Nejlepší
mimo konkurenci
CH. MOHNER'S DARK DANISH DESIGN – KSČ – pes
maj.:
Miksová M. & Brusevold H.
Nejlepší
malý knírač
CH. MAN IN BLACK ANDROIS – KMČ – pes
maj.:
Zaoralová Andrea
Nejlepší
střední knírač
CH. LOLITTA ALARM BESKYD – KSP&S – fena
maj.
/ own.: Fajkusová Lenka
Nejlepší
velký knírač / Best Giant Schnauzer
BLACKMOORE RADINIE – KVČ – fena
maj.
/ own.: Müller Heike
Nejlepší
knírač oblastní klubové výstavy / BIS
CH. MAN IN BLACK ANDROIS – KMČ – pes
maj.:
Zaoralová Andrea
Nejlepší
knírač dne / BOD
CH. MAN IN BLACK ANDROIS – KMČ – pes
maj.:
Zaoralová Andrea
Marcela Havlínová se velice omlouvá pí Ireně Šmídové se psem Angie z Laribisu a p. Miloši Vidnerovi za poškození jejich psů v hodnocení. Vzniklo neúmyslně díky nepozornosti při zpracování výsledků výstavy.