Oblastní klubová výstava kníračů – Třebčín 3.10.2009
Rozhodčí: Andrea
Zaoralová
Knírač malý bílý
PSI
Třída otevřená
1.Adam
z Blazického
vršku
CMKU/KM/6356/08
nar.12.4.2008
O:Mercury
Švarcava M:Izabela
Uličník
Chov:J.Glacová
Maj:P.Krasavin
VD 2
2.Adam
Mabafr
CMKU/KM/5869/06/07
nar.28.3.2006
O:Mercury
Švarcava M:Andy King
Rascal
Chov:M.Bavlnková
Maj:D.Pešáková
V 1
FENY
Tř.mladých
3.Beefeater Bellami
Dorothea ze Solné
CMKU/KM/6506/08
nar.4.11.2008
O:ICH.Black
Beatle´s Yoschka-Supergirl M:CH.Dorothea z Malé
Štěpánské
Chov . a maj:
J.Wojnarová
V 1, VTM,Nejhezčí mladý knírač výstavy
Třída otevřená
4.JCH.Amálka Ami
Dorothea ze Solné
CMKU/KM/5990/06
nar.15.9.2006
O:ICH:Karwish Strut
Your Stuff M: CH.Dorothea z Malé
Štěpánské
Chov . a
maj:J.Wojnarová
V 1,VT,ČKŠ,Oblastní vítěz
Třída vítězů
5.Penelopa of
Bianco Olgas
CMKU/KM/6091/07
nar.11.3.2007
O:CH.Zacharias of
Bianco Olgas M: Babeta Malloween Bianco
Olgas
Chov:O.Snížková
Maj:J.Veletová a V.Krbálková
neúčast
Knírač malý
černý
PSI
Třída dorostu
6.Golden Gate
Carboneum
CMKU/KM/6545/09
nar.16.2.2009
O:CH.Meisterstuck
v.d.Konigssaule M: CH.Funky Town de Extreme
Blood
Chov:H.Skotáková
Maj:K.Jendřejčíková
VN 1,Nejhezčí dorost výstavy
Třída otevřená
7. Barney
Novozámecká
CMKU/KM/6017/06
nar.21.10.2006
O:Chelines
Black-Balduino M:Barbie od
Ježků
Chov: Mgr.A.Káňová
Maj:I.Řehánková
V 1,VT,ČKŠ,Oblastní vítěz
8.Erwin od
Hrabáku
CMKU/KM/5729/05
nar.8.9.2005
O:ICH.Inter Leader
Rezlark M:Carol od
Hrabáku
Chov:J.Strnadová
M:Ing.J.Boháček
VD 2
FENY
Třída štěňat
9.Karin
Androis
CMKU/KM/6616/09
nar.19.4.2009
O:Ypsilon Androis
M:Luciana
Androis
Chov:A.Zaoralová
Maj:J.Ožana
VN 1,Nejhezčí štěně výstavy
Mezitřída
10.Cleopatra
Ignorant
CMKU/KM/6316/08
nar.9.3.2008
O:CH.Artic Ice
Carboneum M:Ebby Iceflower Bikin
Dvor
Chov:D.Zočková
Maj:K.Boháčová
V 2,Res.ČKŠ
11.Helloween
Androis
CMKU/KM/6241/07
nar.23.11.2007
O:Bouvbear´s High
Five M:Wilhemina Androis
Chov:A.Zaoralová
Maj:K.Jendřejčíková
V 1,ČKŠ
Třída otevřená
12.Barunka Plimar
CMKU/KM/5942/06
nar.28.6.2006
O:Da Vinci von.den
Brunnengarten M:Anka Arisa
Morava
Chov:M.Plisková
Maj:R.Benešová
neúčast
13. Beauty
Novozámecká
CMKU/KM/6018/06
nar.21.10.2006
O:Chelines
Black-Balduino M:Barbie od
Ježků
Chov. a maj:
Mgr.A.Káňová
V 2,Res.ČKŠ
14.Cassandra
Androis
CMKU/KM/6099/07
nar.16.3.2007
O:CH.Yeoman Nelson
Androis M:ICH.Stad of Haven Xenia
Chov:A.Zaoralová
Maj:J.Wojnarová
V 1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz
15. Fiona
Androis
CMKU/KM/6196/07
nar.27.9.2007
O:Waldemar Androis
M: ICH.Luciana
Androis
Chov:A.a A.Horákovi
Maj:J.Veletová
V 3
16.Geraldina
Androis
CMKU/KM/6201/07
nar.4.10.2007
O:Birli´s Im Still
Standing M:CH.Manon Lescaut Androis
Chov:A a.A.Horákovi
Maj.K.Sadílková
V 4
Knírač malý
černostříbřitý
PSI
Třída mladých
17.Urgo ze
Šternberské strže
CMKU/KM/6545/06
nar.6.10.2008
O:Aronn Falaxa
M:Oxi ze Šternberské
strže
Chov:Z.Stránská
Maj:
J.Strouhal
V 1
Mezitřída
18.Destroy z
Dixie
CMKU/KM/6423/08
nar.13.5.2008
O:Expresso z Dixie
M:Vogue z
Dixie
Chov:M.Šindelářová
maj: J.Starosta V 1,VT,ČKŠ,Oblastní
vítěz,Nejhezčí malý knírač výstavy
19.Roxy
z Agova
dvora
CMKU/KM/6434/08
nar.12.6.2008
O:Djakartas Uptown
Boy M:Emy z Agova
dvora
Chov.a
maj:O.Dřímalová
VD 2
Třída otevřená
20. Áres
z Kraje
snů
CMKU/KM/5903/05/07
nar.21.10.2005
O:Jork Chov Pauli
M:Pelli Chov
Pauli
Chov. a maj:
K.Kučerová
V 1
21. Benjamin od Tří
grácií
CMKU/KM/6018/06
nar.26.4.2006
O:Excalibur
Rezlarki M:Airyn
Evbiar
Chov:A.Orságová
Maj:
V.Pecinová
VD 2
22.Rasty
z Agova dvora
CMKU/KM/6431/08
nar.12.6.2008
O: Djakartas
Uptown M: Emy z Agova
dvora
Chov.a
maj:O.Dřímalová
VD 3
23.Robbi
z Agova
dvora
CMKU/KM/6432/08
nar.12.6.2008
O: Djakartas Uptown
M: Emy z Agova
dvora
Chov.a
maj:O.Dřímalová
VD 4
24.Sailer´s CD
Dealthy Hallows
CMKU/KM/6613/09
nar.26.8.2007
O: Ceni Beneta
O´Breim M: Sailer´s HF
Olga
Chov:D.Reis de
Carvalho
maj:MUDr.D.Páleníková
neúčast
Třída pracovní
25.Roki ze
Šternberské
strže
CMKU/KM/6142/06
nar.2.12.2006
O:Damients Exot
z Císařovy louky M:Jolli ze Šternberské
strže
Chov. a maj:
Z.Stránská
V 1
Třída veteránů
26.Juk ze
Šternberské
strže
CMKU/KM/4989/01/03
nar.4.3.2001
O:Cesar
z Devonu M:Sisinett
Char-Nett
Chov. a maj:
Z.Stránská
V 1,VT
FENY
Třída mladých
27.Ellisa Aida
Isabau
CMKU/KM/6466/08
nar.2.8.2008
O: Blade
Charcharadon Charcharias M:Daisy
Isabau
Chov.a
maj:M.Běhalová
V 1,VT
Třída pracovní
28.Oxi ze
Šternberské
strže
CMKU/KM/5798/05
nar.18.4.2005
O:Damients Exot
z Císařovy louky M:Jolli ze Šternberské strže
Chov. a maj:
Z.Stránská
V 2,Res.ČKŠ
29.Reny ze
Šternberské
strže
CMKU/KM/6144/06
nar.2.12.2006
O: Damients Exot
z Císařovy louky M:Jolli ze Šternberské strže
Chov:Z.Stránksá
maj:N.Kučerová
V 1,ČKŠ,Oblastní vítěz
Knírač malý pepř a
sůl
PSI
Třída dorostu
30.Enricco
z Kosířských hvozdů
ČMKU/KM/7394/09
nar.17.2.2009
O: CH.Zeb-Duch
v.d.N´Oppasser M:CH. Beatrice od Komáří
vížky
Chov:J.Dostálová
Maj:J.Přikrylová
N 1
Třída mladých
31.Best Best z
Šardanu
SPKP
019309
nar.22.11.2008
O:Skovsschnauz
Andronicus M:La Toya z
Šardanu
Chov:Š.Kollárová
Maj:A.Palánková
D 2
32.Herbert
Jeffrey
Astronaut
CMKU/KM/7280/08
nar.13.8.2008
O:ICH.Deep Space
Astronaut M:ICH.Juliette Ernst
Astronaut
Chov:M.Suchá
Maj:MUDr.J.Kaderková
V 1,VT
Mezitřída
33.Cowboy
z Kosířských
hvozdů
CMKU/KM/7170/08
nar.12.1.2008
O:Empire Creator at
Moldau North M:CH.Beatrice od Komáří
vížky
Chov:J.Dostálová
Maj:M.Zavadilová
V 1
Třída otevřená
34.Brit
Nebia
CMKU/KM/6855/06
nar.19.6.2006
O:Mátraszépé
Nutrcracker M:Igita
Astronaut
Chov:R.Kvasilová
Maj:P.Hofman
VD 2
35.Cris
z Budětského
dvora
CMKU/KM/6898/06
nar.31.7.2006
O:Sternenhoch
Diablo de Trufas Negras M:Dolly z Nikolčiny
náruče
Chov:Mgr.P.Procházková
Maj:JUDr.M.Kollár
V 1,VT,ČKŠ
Třída vítězů
36.Enzo
z Benova
erbu
CMKU/KM/6995/08
nar.
7.2.2007
O:Golden Age
Knížete Sternenhocha M:Agilé´m Abigail z Benova
erbu
Chov.a
maj:Ing.L.Rulfová
V 1,VT,ČKŠ,Oblastní vítěz
FENY
Třída štěňat
37.Handy Elsa
Garbo
PP ve
vyhot.
nar.3.6.2009
O: Foucault´s
Pendulum Knížete Sternenhocha M:Eiminis Qwin
Aniretak
Chov. a maj:
RNDr.D.Šubová a
K.Kop
VN 1
Třída dorostu
38.Enji
z Kosířských
hvozdů
CMKU/KM/7397/09
nar.17.2.2009
O:
CH.Zeb-Duch v.d.N´Oppasser M:CH. Beatrice od Komáří
vížky
Chov. a maj:
J.Dostálová
VN 1
Třída mladých
39.Babette
z Královské
pevnůstky
CMKU/KM/7331/08
nar.7.10.2008
O:Foucault´s
Pendulum Knížete Sternenhocha M:Britney od Komáří
vížky
Chov. a maj:
L.Zuščíková
V 1
40.Fran Fine
z Benova
erbu
CMKU/KM/7276/08
nar.17.7.2008
O:Golden Age
Knížete Sternenhocha M:Agilé´m Abigail z Benova
erbu
Chov:Ing.L.Rulfová
Maj:H.Valentíková
VD 2
Mezitřída
41.Cristine
z Kosířských
hvozdů
CMKU/KM/7173/08
nar.12.1.2008
O:Empire Creator at
Moldau North M:CH.Beatrice od Komáří
vížky
Chov:J.Dostálová
Maj:J.Volek
neúčast
Třída otevřená
42.Aischa
z Královské
pevnůstky
CMKU/KM/7044/07
nar.17.5.2007
O:ICH.In-Petto de
Gabrtitho M:Britney od Komáří vížky
Chov. a
maj:L.Zuščíková
VD 3
43.Jeanne D´Arc z
Marzemu
CMKU/KM/7060/07
nar.20.6.2007
O:ICH.Yes Yes
Astronaut M:CH.Great Beatrix z
Marzemu
Chov:M.Zemanová
Maj:J.Goga
V 1,VT,ČKŠ
44.Jessika Moldau
North
CMKU/KM/7101/07
nar.18.9.2007
O:Empire Creator at
Moldau North M:Especialy For Moldau
North
Chov:L.Stikarovská
Maj:Ing.L.Rulfová
V 2,Res.ČKŠ
Třída vítězů
45.Conny
z Budětského
dvora
CMKU/KM/6900/06 nar.31.7.2006
O: Sternenhoch
Diablo de Trufas Negras M:Dolly z Nikolčiny náruče
Chov. a
maj:Mgr.P.Procházková
V 1,VT,ČKŠ,Oblastní vítěz
Knírač střední
černý
PSI
Mezitřída
46.Fram ze Slunečné
verandy
CMKU/KS/7417/08
nar.12.1.2008
O:Han Bohemia
Cardinal M:Extra ze Slunečné
verandy
Chov:R.Volná
Maj:J.Slavík
VD 1
FENY
Mezitřída
47.Elitte Bea
Sluneční
vítr
CMKU/KS/7476/08
nar.3.4.2008
O:Kill Bill Grand
Calvera M:Bea Sluneční
vítr
Chov. a
maj:Z.Karafiátová
V 1,VT,ČKŠ,Oblastní vítěz,Nejhezčí střední knírač
výstavy
48.Imaginatia od
Kobylího potoka
CMKU/KS/7453/08
nar.16.3.2008
O:Centurion Rubin
of Barbatsusy M:Finesse od Kobylího
potoka
Chov.a maj:Ing.A.Nytrová
V 2,Res.ČKŠ
49.Lady
Iringa
CMKU/KS/7378/07
nar.14.10.2007
O:Simons Marvel ot
Barbatsutsy M:Hajja Iringa
Chov. a maj:
I.Kucharčíková
V 3
Třída otevřená
50.Cindy Kostelecký
rarášek
CMKU/KS/7160/07
nar.6.2.2007
O:Cedrik
z Benova dvora M:Berry z Plotišského
vršku
Chov:V.Bařinková
Maj:Ing.F.Nečas
V 2,Res.ČKŠ
51.Deisy
Duhovka
CMKU/KS/7257/07
nar.18.5.2007
O:Forrest Gump od
Dalajského potoka M:Unesca Ave
Bengal
Chov:E.Lachmanová
Maj:M.Driáková
neúčast
52.Integrita od
Kobylího
potoka
CMKU/KS/7455/08
nar.16.3.2008
O:Centurion Rubin
of Barbatsusy M:Finesse od Kobylího
potoka
Chov:Ing.A.Nytrová
Maj:J.Kučera
V 1,VT,ČKŠ
Třída veteránů
53.Berry
z Plotišského
vršku
CMKU/KS/5559/00/04
nar.27.12.2000
O:CH.Herbert-N del
Grande Moro M:Erika Temný
stín
Chov:I.Kejklíčková
Maj:V.Bařinková
V 2
54.CH.Daphné
Iringa
CMKU/KS/5065/98/02
nar.6.9.1998
O:ICH.Shadow Black
Grand Calvera M:CH.Brixi
Iringa
Chov. a
maj:I.Kucharčíková
V 1,VT
Knírač střední pepř
a sůl
PSI
Třída mladých
55.Jupiter Alarm
Beskyd
CMKU/KS/7598/08
nar.15.9.2008
O:CH.Dronas Jules
Verne M:CH.Britle Bambi Alarm
Beskyd
Chov:.L.Fajkusová
Maj:S.Horák
V 1,VT
Třída otevřená
56.Dusty
z Královské
pevnůstky
CMKU/KS/7234/07
nar.19.5.2007
O:CH.Czech Concept
Bohemia Top Star M:Diana z Kosířských
hvozdů
Chov:L.Zuščíková
Maj:MUDr.J.Kaderková
VD 1
Třída veteránů
57.Barren
Macadamian
ČMKU/KS/5447-00/00/03
nar.11.5.2000
O:JCH.Hosszúbereki-Cszászár
Siber M:Benina Padi-Šach
Chov:J.Horváthová
Maj:J.Benešovská
V 1,VT,Nejhezčí veterán výstavy
FENY
Třída dorostu
58.Alicia Sarah-A
Finta F Morava
ČMKU/KS/7685/09
nar.19.3.2009
O: Barren
Macadamian M:Finta F Alarm
Beskyd
Chov:J.Benešovská
Maj:R.Matis
VN 2
59.Anastasie Audry
a Finta F Morava
CMKU/KS/7687/07
nar.19.3.2009
O: Barren
Macadamian M:Finta F Alarm Beskyd
Chov.a
maj:J.Benešovská
VN 1
Mezitřída
60.Alba del Molino
Mágico
CMKU/KS/7389/07
nar.28.10.2007
O: Xanthos Xen ze
Záhrabské M:Clea z Královské
pevnůstky
Chov:S.Přibyl
Maj:M.Geschwinder
V 2
61.Geena ze
Vsackých
luhů
CMKU/KS/7368/07
nar.5.10.2007
O: Rus Top Rate
Unicum M:Elisa ze Vsackých
luhů
Chov:R.Pavlíček
Maj:V.Raabová
V 1,VT,ČKŠ
Třída otevřená
62.Armonico Áté
Gloria
Leones
CMKU/KS/7242/07 nar.20.5.2007
O: CH.Zorba Calvera
av Serjas M:CH.Infinity Pepper Grand
Calvera
Chov:M.Zubrická
Maj:K.Stejskal
V 4
63.Dafné
z Královské
pevnůstky
CMKU/KS/7235/07 nar.19.5.2007
O:CH.Czech Concept
Bohemia Top Star M:Diana z Kosířských
hvozdů
Chov:L.Zuščíková
Maj:P.Pečinka
VD
64.Finta F Alarm
Beskyd
CMKU/KS/7039/06 nar.26.6.2006
O:Ankor Kuraz
Bombastik M:Alisa Srdce
Beskyd
Chov:L.Fajkusová
Maj:J.Benešovská
V 3
65.Fortuna
Fay Alarm
Beskyd
CMKU/KS/7038/06 nar.26.6.2006
O:Ankor Kuraz
Bombastik M:Alisa Srdce
Beskyd
Chov:L.Fajkusová
Maj:K.Boháčová
V 2,Res.ČKŠ
66.Freesia od
Kobylího
potoka
CMKU/KS/7058/06 nar.1.7.2006
O:Stahlkrigers
Jason´s Legend M:Cairina od Kobylího potoka
Chov.a
maj:Ing.A.Nytrová
V 1,VT,ČKŠ
Třída veteránů
67. CH.Cindy
z Kosířských
hvozdů
CMKU/KS/4632 /97/01
nar.30.4.1997
O:ICH.Lars Wisant
M:Arin z Ajarova
dvora
Chov. a
maj:J.Dostálová
V 1,VT
Knírač velký černý
PSI
Mezitřída
68. Adar
Zoeira
CMKU/KV/6004/08
nar.17.3.2008
O:CH.Terco de
Pichera M:Zoe
Nergal
Chov.a
maj:I.Kubíčková
V 1,VT,ČKŠ
69.Nar Chov
Pauli
CMKU/KV/6028/08
nar.4.5.2008
O:Uragan von
Elberfeld M:Conny Věčný
Rival
Chov.a
maj:L.Nejmetová
VD 3
70.Tyfus
Zdestru
CMKU/KV/5954/07
nar.6.11.2007
O:Szczurolap
z Dalekiej Remus M:Ozi
Zdestru
Chov:Z.Strusková
Maj:P.Ševčík
VD 2
Třída vítězů
71.Pedro
Zdestru
CMKU/KV/5132/03
nar.31.10.2003
O:Gloris
Remix M:Kelly
Zdestru
Chov:Z.Strusková
Maj:P.Ševčík a
Z.Strusková
V 1,VT,ČKŠ,Oblastní vítěz
Mimo Konkurenci
72.Richie
Zdestru
CMKU/KV/5627/06
nar.19.3.2006
Výstava:CH.KCHK,3xR.CACIB,CACIB,3xCAC,3xCACA,6Xčkš,2xOV,KV,ISPU
cert.ZK:ZVV1,FPr1
O:CH.Byron
v.Goldberg M:Ozi
Zdestru
Chov.a
maj:Z.Strusková
neúčast
FENY
Třída dorostu
73.Amanda
Kostelecký
rarášek
CMKU/KV/6163/09 nar.23.2.2009
O: Uragan von
Elberfeld M:Twixey Bitt Box
Chov.a
maj:V.Bařinková
VN 2
74.Derika
Apovery
CMKU/KV/6157/09
nar.16.2.2009
O: Bricas Vatikán
M:Angie
z Bedýnky
Chov:N.Kučerová
Maj:M.Lohrerová
VN 1
Mezitřída
75.Tifany
Zdestru
CMKU/KV/5958/07
nar.6.11.2007
O: Szczurolap
z Dalekiej Remus M:Ozi
Zdestru
Chov.a
maj:Z.Strusková V 1,VT,ČKŠ,Oblastní
vítěz,Nejhezčí velký knírač výstavy,Nejhezčí knírač výstavy
Třída otevřená
76.Ashika
Gabricio
CMKU/KV/5852/07
nar.5.5.2007
O: Uragan von
Elberfeld M:Sarah
Stanios
Chov: G.Petrů
Maj:P.a.H.Bránkovi
neúčast
77.Saga
Zdestru
CMKU/KV/5808/07
nar.14.2.2007
O:York Star Radinie
M:Orsi
Zdestru
Chov:
Z.Strusková Maj: J.Kuneš
VD
78.Savali Infinity
Power
CMKU/KV/6160/09 nar.28.12.2007
O:Savali Meulen
Keudzh M:Gloris Choice for
Savali
Chov:O. a B.Saliy
Maj:K.Boháčová
V 2,Res.ČKŠ
79.Scarlet
Zdestru
CMKU/KV/5812/07
nar.14.2.2007
O:York Star Radinie
M:Orsi
Zdestru
Chov:
Z.Strusková Maj: V.Šenkýř
V 1,VT,ČKŠ
Třída pracovní
80.Champ´Xandina
Stanios
CMKU/KV/5819/07
nar.14.3.2007
O:Xandino
v.Elberfeld M:Bailey´s
Stanios
Chov.a
maj:V.Staniová
V 2,Res.ČKŠ
81.Twixey Bitt
Box
CMKU/KV/5411/05/09
nar.11.1.2005
O: Ewers Bitt
Box M:Pretty Polly
Radinie
Chov:J.Matuška
Maj:V.Bařinková a
V.Bařinka
V 1,VT,ČKŠ
Třída vítězů
82.Lucky Laurence
Triumetal
CMKU/KV/5973-08/07 nar.24.5.2007
O:Xandro Radinie
M:Jessica Sarah
Radinie
Chov:Ing.J.Slačková
Maj:Bc.J.Madecká
V 1,VT,ČKŠ
Mimi konkurenci
83.Angie z Bedýnky
CMKU/KV/5091/03
nar.25.6.2003
Výstava:CH.CZ,NV,Vítěz
Slovenska,CACIB,BOB,ZK:ZVV3,ZPS2,F2,ZZP2
O:CH.Increase Speed
Triumetal M:Iris Bitt
Box
Chov:F.Blatoňová
Maj:N.Kučerová
V
SOUTĚŽE:
Nejhezčí pár psů:
Knírač malý černý –
Golden Gate Carboneum + Helloween
Androis  Vítěz soutěže nejhezčí
pár psů
Knírač malý
černostříbřitý – Oxi a Roky ze Šternberské
strže
Knírač velký černý
– Tifany + Pedro Zdestru
Nejhezčí
chovatelská skupina:
Knírač malý
černostříbřitý – Urgo+Oxi+Roky ze Šternberské
strže
Knírač velký černý
– Tifany+Richie Zdestru – Vítěz soutěže
nejhezčí chov.skupina
Dítě a pes:
Jendřejčíková Bára
(9 let) – knírač malý černý – Golden Gate Carboneum - 1.místo
Stránská Soňa –
knírač malý černostříbřitý – Juk ze Šternberksé
strže
Šnajdr Milan(5 let)
- knírač malý pepř a sůl – Holly z Kopce
Vítkova
Šnajdr Radek(5 let)
- knírač malý pepř a sůl – Conny z Budětského
dvora
Podhajský Ondřej –
knírač velký černý – Scarlet
Zdestru
Štěpán Látal
(4roky) – knírač malý pepř a sůl – Enzo z Benova
erbu
Eliška Látalová
(6roků) - knírač malý pepř a sůl – Jessika Moldau
North
Sofie Zuščíková -
knírač malý pepř a sůl – Aischa z Královské pevnůstky