MR ve výkonu kníračů 31.8.2008 - Ostravice
Vydáno dne 09. 09. 2008 (3249 přečtení)
Výsledky Mistrovství republiky ve výkonu kníračů. Za zaslání děkujeme paní Janě Malinské.
IPO1 Junior
IPO1 Junior
Jméno
|
Stopa
|
Poslušnost
|
Obrana
|
Celkem
|
1.Musilová,Carbon Bright ze Slunečné
verandy
|
93
|
88
|
95
|
276
|
2.R.Parolek,Hilton
Stanios
|
73
|
77
|
89
|
239
|
3.H.Vaněčková,Xandino v.Elberfeld
|
58
|
64
|
89
|
211
|
IPO3
Jméno
|
Stopa
|
Poslušnost
|
Obrana
|
Celkem
|
1.Jaroslav Vidrna,Challenger
Pip Strážce klidu
|
92
|
95
|
98
|
285
|
2.J.Malinská,Highlander
Pip Strážce klidu
|
88
|
82
|
93
|
263
|
3.Katka Zwillingová, Ax z Libějovického parku
|
80
|
74
|
96
|
250
|
4.G.Petrů,Uragan v.Elberfeld
|
70
|
85
|
85
|
240
|
5.K.Boháčová,Aida z Bedýnky
|
98
|
75
|
67
|
240
|
6.J.Sobotková,Chesterfield Pip Strážce klidu
|
68
|
84
|
78
|
230
|
ZMP1
Jméno
|
Stopa
|
Poslušnost
|
Spec.cviky
|
Celkem
|
1.Carin z Dobrého bydla,M. Zbořilová
|
94
|
91
|
98
|
283
|
2.A.Zelinková
Winning Star z Dixie
|
93
|
96
|
88
|
277
|
3.J.Čermák.Lucky
Boy z Dixie
|
96
|
81
|
91
|
268
|
4.Eva Kubelková.Baron Goldton
|
92
|
70
|
88
|
250
|
5.Zítková
Andrea,Cowboy z Benova
erbu
|
100
|
95
|
50
|
245
|
6.V.Cihelková Drupi Zdestru
|
78
|
73
|
65
|
216
|
7.I.Štýrská,Cedra z Ilkanu
|
16
|
90
|
88
|
194
|
8.Strouhal Jaroslav,Abbe Ardnaxela
|
|
|
|
diskv.
|
Speciální závod
FPr1 stopy
1.Stránská Zdeňka,Pira ze Šternberské
strže
|
96
|
2.Z.Míková,Chenny Stanios
|
96
|
3.V.Staniová,Lady v.Kossowerland
|
92
|
4.K.Pavlištová, Axel
z Olomoucké pevnůstky
|
82
|
5.MUDr Viktor Beneš,Bája z Libějovického parku
|
80
|
6.Z.Stránská,
Oxi ze Šternberské strže MK
|
10
|
FPr2 stopy
J.Zemanová,Tony Bitt-Box
|
92
|
FPr3 stopy
1.V.Staniová,Baileys Stanios
|
95
|
2.A.Zelinková
Winning Star z Dixie
|
93
|
3.G.Petrů
,Carah Stanios
|
92
|
4.H.Kropáčková,Charly z Hofjaru
|
85
|
5.J.Urbanová,Charlotte Pip Strážce klidu
|
84
|
6.Sochor Rudolf,Gin Stanios
|
82
|
7.P.Zatloukalová,Ilusion Chov Pauli
|
5
|
8.M.Lohrerová,Poli ze Šternberské
strže
|
5
|
IPO1 obrany
1.L.HradeckáCassius Clay Goldest Danubius
|
90
|
2.R.Sochor Gin Stanios
|
86
|
3.L.Vrabcová Dark Derek
Goldest Danubius
|
86
|
4.J.ZemanováTony Bitt-Box
|
79
|
5Z.StránskáPira ze Šternberské strže
|
diskv.
|
6.R.NovákováGrand Ghost
Radinie
|
diskv.
|
IPO3 poslušnost
1.J.Urbanová, Charlotte Pip Strážce klidu
|
77
|
IPO3 obrany
1.V. Staniová,Baileys Stanios
|
93
|
2.H.Vaněčková,Xandino v.Elberfeld
|
diskv.
|
Cena Strážce klidu (nejlepší součet stopy a
obrany) IPO1 H.Musilová Carbon Bright
ze Slunečné verandy
Cena Strážce klidu (nejlepší součet stopy a
obrany) IPO 3 J.Vidrna Challenger
Pip Strážce klidu
Cena ch.s. Tazmánský čert - nejlepší fena VK K. Boháčová Aida z
Bedýnky
( Autor: -mze- | )
|