Výsledky MVP Praha 23.3.2008 Rozhodčí :
VK + SK Schneider Hans-Karl (D)
MK MVDr. Petr Pavelek
Výsledky z MVP Praha 23
Výsledky z MVP Praha 23.3.2008
Rozhodčí Schneider Hans-Karl (D)
Knírač střední černý
Psi:
Tř.mezitřída
Cherni Strazhnik Lucky´s Cowboy, V1, CAC, r.CACIB
CMKU/KS/7187/07/26,RKF 1915742,
o.Lucky Del Grande Moro, ICH.
m.Cerni Strazhnik Lucky Choice,
ch.Egorsheva Marina m. Filipová Jana
Tř.otevřená
Chrni Strazhnik Luck Mandelroeschen, V1,
CAC, CACIB
RKF 19115741
o.Lucky Del Grande Moro, ICH.
m.Cherni Strazhnik Lucky Choice
ch.Egorsheva M.
m. Baier Uwe
Feny:
Tř.mezitřída
Christiane Od Dalajského Potoka, V1. CAC,
CACIB, BOB
CMKU/KS/7099
o.Steven-Seagal De Manso Pelegri
m.Elisette Serjas Od Dalajského potoka
ch.+m. Kaprálková Martina
Tř.
otevřená
Jessie Bohemia Cardinal V1,CAC,r.CACIB
CMKU/KS/6808/05
o.Simons Marcel Ot Barbatsutsy
m.Dottie Bohemia Cardinal,ICH.
Ch.+m. Miksová Martina
Tř.championů
X-Antype Manso Pelegri,CH- V1.
CAC
CMKU/KS/7128-06/05/0
o.Hosszubereki-Csaszar Gamma
m.Operaprima De Manso Pelegri
ch.Bugeja H.
m.Kaprálková Martina
Brandy Vom Mandelroschen, CH. V2, r.CAC
VDh04S 51000798
o.Norwin Von Mandelroschen
m.Yamira Von Mandelroschen
ch.+m. baier Uwe
Knírač střední p+s
Psi:
Tř.dorost
Wustefuch Cranberry Mesa X
WS23135602
o.Asgard Navigátor Wustefuchs,CH.
m.Asgard Mesa Mist Wustefuchs, CH.
ch.Laron L.Smith+Suzanne T. m.Caswell Heidrun
Tř.mladých
Backbeard Šedá střela X
CMKU/KS/7213/07
o.Outstanding One ze Záhrabské
m.Queasy Qanana ze Záhrabské
ch.+m. Němejcová Radoslava
Arrischaiato Contre Gloria Leones VD
CMKU/KS/7238/07
o.Zorba Calvera Av Serjas,CH.
m.Infinity Proper Grand Calvera
ch.Zubrická Michaela m.Příhonská Jana,RNDR,.DR.
Epocha Kurabo Elenin VD2
CMKu/KS/7401-07/07,RKF LAT 122
o.Nois Epoha Rckfeller
m.Undina Walky
ch.Kurikska
Galina m.Fajkusová Lenka
Tř.
otevřená
Agent Bohemia Cardinal V1, CAC, r.CACIB
CMKU/KS/6716/05
o.Warm Winter ze Záhrabské
m.Adela Rezlark
ch.+m. Miksová Martina
Eldorádo Imoona VD
CMKU/KS/6385/04/06
o.Jasper Proper Grand Calvera
m.Bellarix star imoona
ch.Bajerová Petra
m.Haláčková Renata
Felipe Jarní květen V2, r.CAC
CMKU/KS/6642/04
o.Hosszúbereki-Császár Gamma Mer
m.Chessie Chattel ze Zábranské
ch.Zahradníková Jaroslava m. Krestová Michaela,Mgr.
Tř.šampionů
Rufus Hurricane V1, CAC, CACIB
LOI 04/21075
o.Love Is a Risky Business
m.Rufus Esmeralda
ch.Pentenero Gianni
m.Canu Ambra
Feny:
Tř.mezitřída
Elegant Eunice Alarm Beskyd V1,
CAC, CACIB, BOB
CMKU/KS/7021/06
o.Ankor Kurazh Bombastik,CH.
m.Britle Babi Alarm Beskyd
ch.+m.Fajkusová Lenka
Tř.otevřená
GAudeamus Lumina X
WS13417802
o.Gaudeamus Graf Pyrple,CH.
m.Baroness-Bella ze Záhrabské
ch.Ostrander S.+Caswell H. m.Caswell Heidrun
Princess Peggie Grand Calvera V1, CAC, r.CACIB
CMKU/KS/6967/06/07
o.Corry Bohemia Top Star
m.Mohner´s Outlaw,CH.
ch.Havelková Denisa
m.Kříž Václav,Ing.
Buffy Vampire Pilsner Top
CMKU/KS/6940/06
o.Zar Hosszúbereki-Császár,CH.
m.Alissa Rezlark,CH
ch.Kružliaková Hana
m.Macháček Jaroslav
Knírač velký černý
Psi:
Tř.štěňat
Andy z Podzámčí Benátek VN
CMKU/KV/5920/07
Ot.Max z Destru
m. Viktoria trimetal
ch.Kolářová Jana m.Sládková Petra
Tr.mezitřída
Larry King Radinie V1, CAC, CACIB
CMKU/KV/5765/06
o.Terco De Pichera
m.Lady V.Kossower Land
ch.Glanznerovi Zd.+H.,ing. M.Kučera M.,ing.
Tř.otevřená
Excalibur Radinie V1, CAC,
CMKU/KV/5395/04
o.Ontario z Tartaku,CH.
m.Frejsi Bitt Box
ch. Glanznerovi Zd.+H. m.Mašková M.
Basco Black Dvomaro V2, r.CAC
CMKU/KV/5472/05
o.Prisco z Tartaku,
m.Nefertiti Triumetal
ch.Šifaldová Markéta m.Stříbrný Hynek
Tř.pracovní
Pedro Odestru
V1, CAC
CMKU/KV/5132/03/05
o.Gloris Remix
Kelly odestru
Ch.Strusková Zdena
m.Ševčík Prokop
Feny:
Tř.mladých
Amparo Black Baroo V1, CAJC
CMKU/KV/5764/06
o.Parsival Nergal,ICH.
m.Natty Bitt Box
ch.Rysková Andrea
m.Ryskovi Martin+Andrea
Fakíra Farah Goldest Danubius V2
CMKU/KV/5800/07
o.Akido Von Elberfeld
m.Nev Lemar Barbara,CH.
ch.Árvaiová Petra,BC.
M.Sobotková J.
Tř.mezitřída
Xclamation Bitt Box V1, CAC, r.CACIB
CMKU/KV/5694/06
o.Ewers Bitt Box
m.Xclamation Radinie
ch.Matuška Jiří m.Míčová Karin
Tř.otevřená
Dgentli Born Rosemary V1, CAC, CACIB, BOB
CMKU/KV/5734-06/06
o.Hip Hop De Vandami,CH.
m.Dgentli Born Qwendoline, ICH.
Ch.Vlasová Anna m.Glanznerová H.
Greisy Věčný Rival X
CMKU/KV/5497/05
o.Ewers Bitt Box
m.Illusion Trimetal,CH.
ch.Fialová věra m.Djurovičová V.
Ginni Wessely Vom Lobbachtal V2,
r.CAC
CMKU/KV/5792-06/06,VDH06RS61005223
o.Blizzard Von Der Talmuhle
m.Roma Vom Lobbachtal
ch.Sentiwany-Roth
m.Kamenická Lenka
Cassi z Polabí Boner odstoupil
CMKU/KV/5027/03
o.Alex Arabona
m.Cathy Bitt Box
ch.Benešová Eva m.Míčová Karin
Knírač malý bílý
Knírač malý bílý
Psi -mezitřída
3416 LAS VEGAS VOM HELLA-HOF 26.8.2006
o: Mátraszépe Revolution
m: Empire Stalet Vom Hella-Hof
maj.:Kalder Hanze
Výborný 1
tř.otevřená
3417 –FALCO POWERS FOR VICTORY OF MAPLE LEAF 1.3.2005
o: Quasi White Winter Storm V.D.S.
m: I´ts Now Or Never V:D.Spikke
maj: Berndt Knut
Dobrá
3418- BENETTON WELL FAIR 25.10.2005
o:Sarin Fluid Bianco Olga
m:New Orange Bianco Olga
maj: Chvátalová Petra
Velmi dobrý 1
Feny -tř.mladých
3419-PENELOPA OF BIANCO OLGAS 11.3.2007
o:Zacharias Of Bianco Olga
m:Babeta Hallowen Bianco Olga
maj:Krbálková Vendula
Velmi dobrý 1
tř.otevřená
3420- MÁTRASZÉPE HASTA LA VISTA 23.10.2002
o.Made in Spain Chinchon
m:Heather V.D.Spikke
maj:Kalder Hanze
Výborný 1,CAC,CACIB,BOB,Vítěz Prahy
tř.šampionů
3421-EMPIRE STARLET VOM HELLA-HOF 3.11.2004
o.Starś of White Night Versace
m:MátraszépeHasta La Vista
maj:Kalder Hanze
nenastoupil
Knírač malý černý
Psi –tř.otevřená
3422-CSABAŚ HEART VON HELLA-HOF 26.5.2004
o:DontForget Me.V.D.Spikke
m:Riding-Angel Vom Hella Hof
maj:Kalder Hanze
Výborný 1,CAC,CACIB
tř.šampionů
3423-GIZMO –GRANT OF DUTCH DYNASTY 20.4.2005
O: Cliff Von Der Friedrichsburg
M: Carmen of Dutch Dynasty
Maj:Spath Martin
odstoupil,chybí 2xP3
3424- ERNEST V.HEIDEKORBCHEN 23.3.2004
O:Chopin Van De Spikke
M:Hormony Vom Bit-Castell
Maj: Kos Monika
Výborný 1
3425-DON´T FORGET ME V.D.SPIKKE 28.1.2002
O: James Bond Rezlark
M:Make My Day V.D.Spikke
Maj:Kalder Hanze
nenastoupil
Feny-tř.mladých
3426-BEAUTY NOVOZÁMECKÁ 21.10.2006
O:Chelines Black- Balduino
M:Barbie od Ježků
Maj:Káňová Alice
Velmi dobrý 2
3427-MACMASTERŚ WILMA IN BLACK 28.3.2007
O:Impactś Valid Victory
M:Ika-Beschnauzs Bonita in Bla
Maj:Kubincová Jiřina
Velmi dobrý 1
Tř.otevřená
3428-FUNKY TOWN DE EXTREME BLOOD 13.11.2005
O:Bersuit Vergarabat De Extréme
M: Beberly Spain De Extréme Blood
Maj:Skotáková Hana
Výborný 1,CAC,CACIB,BOB,Vítěz Prahy
3429-PACHIRA KNIGHT OF DANIAN 7.12.2005
O:Playboy Rezlark
M: Juliette Knight of Danian
Maj:Vališová Elena
Velmi dobrá 2
Tř.šampionů
3430-CSABIŚ LOVE VOM HELLA HOF 26.5.2004
O:Dont Forget Me V.D.Spikke
M:Riding-Angel Vom Hella Hof
Maj:Kalder Hanze
Výborný 2
3431-GINA-QUEEN OF DUTCH DYNASTY 20.4.2005
O:Cliff Von Der Friedrichsburg
M:Carmen of Dutch Dynasty
Maj:Spath Martin
Výborný 1,CAC
3432-FENYA V.HEIDEKORBCHEN 28.3.2005
O:Chopin Van De Spikke
M:Hormony Vom Bit-Castell
Maj:Gobel Angelika
Velmi dobrá 2
Knírač malý černostříbřitý
Psi –tř.mladých
3433-DRAK Z DOLLNAXU 3.3.2007
O:Lucky Boy z Dácie
M: Borůvka z Dollnaxu
Maj:Janotová Zuzana
Výborný 1,CAJC
3434-NUGGET JADYA 16.3.2007
O:Kelly MC Gill Malý Kavalír
M:Kaily Cherry Jadya
Maj:Filoušová Radka
nenastoupil
3435-HAKIM VZPOMÍNKA 22.3.2007
O:Chottans Vagabond For Me
M:DebbieQuite Vzpomínka
Maj:Soudil František
Velmi dobrá 2
Mezitřída
3436-INSPECTOR REZLARK 25.11.2006
O:Sancho Del Berrocal
M:Bouvbears I´M For Rezlark
Maj:Stehlík Karel
Výborný 1,CAC,r.CACIB
Tř.otevřená
3437-MEINKISMAHŚ I FOUND MY THRILL 5.4.2006
O:Opalmis Sthe Real Deal
M:Meinkismahs I´M Sírius Damit
Maj:Jeřábek Michal
Výborný 1,CAC,CACIB,BOB,Vítěz Prahy
Tř.šampionů
3438-CHOTTANS VAGABOND FOR ME 6.6.2005
O:Chottans In Your Dreams
M:Chottans Goa Gumma
Maj:Ullrichová Daniela
Výborný 1
Tř.veteránů
3439-NAXOS KRÁSNÁ FANFÁRA 13.3.1996
O:Cato Vulkan
M:Ira Fanfára
Maj:Strnadová Zdeňka
Výborný 1
Feny –tř.mladých
3440-NARYA NENA JADYA 16.3.2007
O:Kelly MC Gill Malý kavalír
M:Kaily Cherry Jadya
Maj:Filoušová Radka
Výborný 1,CAJC
Mezitřída
3441-NEW VICTORY MALÝ KAVALÍR 13.11.2006
O:Chottans vagabond For Me
M:Algris Absolut Victory
Maj:Ullrichová Daniela
Váborný 2,r.CAC,r.CACIB
3442-GARANCE VZPOMÍNKA 16.7.2006
O:Algris Zealous Monty
M:Calista mia Vzpomínka
Maj:Koláčková Dita
Velmi dobrá 3
3443-SCEDIR GEENADAVIS-NA 7.7.2006
O:Scedir freddymercury-na
M:Scedir Jodiefoster-na
Maj:Fáberová Radmila
Výborný 1,CAC,CACIB
Tř.otevřená
3444-I´M KISS REZLARK 25.11.2006
O:Sancho Del Barrocal
M:Bouvbearś I´M for Rezlark
Maj:Škoda Jan
nenastoupil
3445-AQUILLA-AQUALINEA BOHEMIA DREAM 1.6.2005
O:Rampage´s Love z Dácie
M:Magic Metala z dácie
Maj:Paulík Juraj
odstoupil-navrženo D
3446-NEVER SAY NEVER MALÝ KAVALÍR 13.11.2006
O:Chottans Vagabond for Me
M:Algris Absolut Victory
Maj:Velíšková Martina
Velmi dobrá 1
Tř.veteránů
3447-ASTRA OD STŘÍBRNÝCH TLAPEK 12.1.2000
O:Druide Tom z Dácie
M:Bibinka Rabaty
Maj:Vaculíková Šárka
Výborný 1
3448-BIBINKA RIBATY 4.12.1997
O:Derick z Melmiru
M:Leslie Char-nett
Maj:Vaculíková Šárka
Výborný 2
Knírač malý pepř a sůl
Psi –tř.mladých
3449-DERRYL EVBIAR 1.3.2007
O:Barry Brigs Malý Kavalír
M:Birki ze Severních hor
Maj:Vondrová Eva
nenastoupil
3450-IGGY POP Z MARZEMU 14.6.2007
O:Honza Dutch Van De Oppasser
M:Grace Kelly z Marzemu
Maj:Papírník Petr
Dostatečná
Mezitřída
3451-EOS RAUHTEUFELCHEN 5.8.2006
O:Little Buddha Vom Erbhof
M:Valentina Toy Les Amis Du Chan
Maj:Ullrichová Daniela
Výborný 1,CAC,CACIB
Tř.šampionů
3452-KLONDAIKES ELDORADO 9.10.2003
O:Apachegeronimovaliantchief
M:Klondaikes Sweet N´Sassy
Maj:Nagel Gottfried+Helga
Výborný 1
Tř.veteránů
3453-ALEC BALDWIN MALÝ KAVALÍR 3.6.1999
O:Voyager Van De Havenstad
M:Brenda z Marzemu
Maj:Paulík Juraj
Výborný 1
Feny-tř.dorost
3454-AIRINA PEPPER ANDROIS 3.6.2007
O:James Bond De Los Grisones
M:Rosinanta Androis
Maj:Justová Renata
Velmi nadějná
Tř.mladých
3455-JEANNE D´ARC Z MARZEMU 20.06.2007
O:Yes Yes Astronaut
M:Great Beatrix z Marzemu
Maj:Goga Jozef
Velmi dobrá 3
3456-ANN QUINN DROFA
O:Ringo Star Drofa
M:Karolina Semerádovic lupínek
Maj:Skalická Blanka+Škoda Pavel
Výborný 2
3457-BALLANTINES PERFECT GIFT 12.12.2006
O:In-Petto De Gabritho
M:Ice Princes Fergie Semerádovic lupínek
Maj:Rývorová Gabriela
Výborný 1,CAJC,BOB,Vítěz Prahy
Mezitřída
3458-GEBORIES DIPLOMAT OF ASTRONAUT 21.7.2006
O:Starlings Narnia
M:Gebories X-Elle
Maj:Suchá Miroslava
Výborný 1,CAC,CACIB
Tř.otevřená
3459-TOFFIFEE ASTRONAUT 4.2.2006
O:Empire Creator At Moldau North
M:Whitney Houston Astronaut
Maj:Hájková Michaela
Výborný 1,CAC,r.CACIB
Tř.veteránů
3460-AGHATA CHRISTIE MALÝ KAVALÍR 3.6.1999
O:Voyager Van De Havenstad
M:Brenda z Maržemi
Maj:Ullrichová Daniela
Výborný 1