Výsledky OKV liberecké pobočky - Chrastava
Vydáno dne 08. 09. 2003 (5341 přečtení)
výsledky a fotografie z OKV Chrastava 6.9.2003
11. OBLASTNÍ KLUBOVÁ VÝSTAVA KNÍRAČŮ
6. září 2003
Rozhodčí: MVDr. Oldřich Emmer
Zpracoval pan Šteckel – vedoucí kruhu
KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ
Třída otevřená – psi
BARNABY BAD Brilliant Crystal – velmi dobrý
Třída otevřená – feny
CROCODILLA Bianco Olgas – výborná 1.
KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ
Třída dorostu – psi
LUCK od Modrého džbánu – nenastoupil
Třída dorostu – feny
UTOPIA Rezlark – velmi nadějná 1.
Utopia Rezlark
foto: Marcela Havlínová
Třída mladých – feny
WAY z Hofjaru – nenastoupila
Mezitřída – feny
CAROL od Hrabáka – nenastoupila
Třída otevřená – feny
TOFFEE Rezlark – výborná 1., ČKŠ, Oblastní vítěz
Toffee Rezlark
foto: Marcela Havlínová
KNÍRAČ MALÝ PEPŘ A SŮL
Třída mladých – psi
RINGO STAR Drofa – výborný 1., Vítěz třídy mladých, Nejlepší jedinec dorostu
Ringo Star Drofa
foto: Marcela Havlínová
CALVIN KLEIN Malý kavalír – výborný 2.
Mezitřída – psi
Ch. ARMAN z Mardenu – výborný 1., ČKŠ
Arman z Mardedu
foto: Marcela Havlínová
Třída otevřená – psi
Ch. BILLY KID PEPPER Malý kavalír – výborný 1., ČKŠ
Třída vítězů – psi
I. ch. YEAGER CHUCK Astronaut – výborný 1., ČKŠ, Oblastní vítěz, Nejkrásnější malý knírač, Nejkrásnější knírač oblastní klubové výstavy
Yeager Chudl Astronaut
foto: Marcela Havlínová
Ch. WEEKEND WARRIOR Empire´s – nenastoupil
Třída čestná – psi
I. ch. CLARK Drofa – Vítěz třídy čestné
Třída dorostu – feny
DANIELLE STEEL Malý kavalír – velmi nadějná 1.
DIXI QUEEN Malý kavalír – velmi nadějná 2.
Třída mladých – feny
REVOLUTION GIRL Drofa – výborná 1., Vítěz třídy mladých
SANDRA BULLOCK Drofa - nenastoupila
Mezitřída – feny
ANASTASIA Moldau North - výborná
Třída otevřená – feny
WHISKY Moldau North – výborná 1.
FRANCHESCA z Větrova – výborná 2.
AMI-BRANDY Silver Bounty – výborná 3.
BASSILLICA BONA DEA Nová legenda – velmi dobrá
Třída pracovní – feny
EIMY z Povodí Oharky – výborná 1., ČKŠ, Oblastní vítěz
Eimy z Povodí Oharky
foto: Marcela Havlínová
Třída vítězů – feny
J. ch. EXTRA BEAUTY Northhumberland - nenastoupila
KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ
Mezitřída – psi
ANTONY BOY Goldton – výborný 1., ČKŠ, Oblastní vítěz
Antony Boy Goldton
foto: Marcela Havlínová
Mezitřída – feny
ANEMARIA Merbs Bohemia - nenastoupila
Třída otevřená – feny
MORFINA Mafioso – výborná 1., ČKŠ
Třída vítězů – feny
EASY ELIZABETH Malý kavalít – výborná 1., ČKŠ, Oblastní vítěz
KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ
Třída dorostu – psi
STEVEN SEAGAL de Manso Pelegri – velmi nadějný
Steven Seagal de Manso Pelegri
foto: Marcela Havlínová
Mezitřída – psi
FORREST GUMP od Dalajského potoka – výborný 1.
Třída otevřená – psi
Meingret DENVER DEN – výborný 1., ČKŠ, Oblastní vítěz, Nejkrásnější střední knírač
Meingret Denver Den
foto: Marcela Havlínová
Třída vítězů – psi
DINO od Dalajského potoka – výborný 1., ČKŠ
Dino od Dalajského potoka
foto: Marcela Havlínová
Třída čestná – psi
I. ch. CLIF od Dalajského potoka – Vítěz třídy čestné, Nejlepší jedinec třídy čestné
Clif od Dalajského potoka
foto: Marcela Havlínová
Třída dorostu – feny
PAMELA z Hofjaru – velmi nadějná
PALOMA z Hofjaru - nadějná
Třída otevřená – feny
MERRY z Hofjaru – výborná 1, ČKŠ, Oblastní vítěz
Třída vítězů – feny
I. ch. ARKA TŘETÍ z Hofjaru – výborná 1., ČKŠ
KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ
Třída veteránů – feny
BÁRA z Hofjaru - nenastoupila
Třída otevřená – feny
J. ch. HEZY STING Sluneční paprsek – výborná 1., ČKŠ, Oblastní vítěz, Nejkrásnější velký knírač
Hezy Sting Sluneční paprsek
foto: Marcela Havlínová
TOP DOLLAR Radinie - nenastoupila
Nejlepší chovatelská skupina: „Malý kavalír“
Nejhezčí pár: „z Hofjaru“
( Autor: -mz- | )
|