Výsledky Oblastní klubové výstavy Lovosice 29.5.2021

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 07. 06. 2021 (741 přečtení)




Výsledky výstavy najdete v článku



                                   Rozhodčí: Petra Vodrážková
 
Letošní výstava stejně jako loni byla ovlivněna proticovidovými opatřeními, některé třídy nebyly vůbec otevřeny a závěrečné soutěže zrušeny.
Byly zadávány pouze tituly ČKŠ a Oblastní klubový vítěz.
 
 

Knírač velký ČERNÝ

Třída otevřená- psi
 
1.  NEVILLE SLUNEČNÍ PAPRSEK                 7.9.2017            V1, ČKŠ, OV
O: Maigret Radinie
M: Bianca od Devíti vrb
Ch: Fraňková Lenka
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice
 
Mezitřída– feny
 
2. CASSANDRA AIHANNMOR                         20.6.2019            V1, ČKŠ
O: Don Juan Radinie
M: Aira Hannah Moravia
Ch: Hauserová Renata
M: Miroslava Zelenková, Popovec 28, 538 65 Řepníky
 
Třída otevřenᖠfeny
 
3. NARNIE SLUNEČNÍ PAPRSEK                  7.9.2017                   VD1
O: Maigret Radinie
M: Bianca od Devíti vrb
Ch: Fraňková Lenka
M: Iveta Panýrková, Soběchleby 80, 438 01 Žatec
 
4. HAKIRA BLACK DVOMARO                      28.5.2019                   VD2
O: Orcan v. Elberfeld
M: Hearty Hexe Radinie
Ch: Netíková Markéta
M: Markéta Netíková, Pionýrů 694. 417 42 Krupka
  
Třída pracovní-feny
 
5. NATHALY SLUNEČNÍ PAPRSEK                7.9.2017            V1, ČKŠ, OV
             /   ZM /
O: Maigret Radinie
M: Bianca od Devíti vrb
Ch: Fraňková Lenka
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice
  
Třída vetránů-feny
 
6.HEARTY HEXE RADINIE                              13.5.2012               V1, ČKŠ-V
O: Bodo v. Hexenwald
M: Prime Brillance Radinie
Ch: Glanznerovi Zd.+H
M: Markéta Netíková, Pionýrů 694, 417 42 Krupka
 
 

Knírač velký PEPŘ A SŮL

Třída mladých-psi
 
7. FIRESILVER HARRY                                                    2.6.2020             V1, ČKŠ-J
O: Firesilver Ducati
M: Kitiara-PS
Ch: Alexander Timofeev
M: Ing.Petra Štoková, Sokolovská 156/13, Liberec XIII
 
Třída mladých-feny
 
8.ZOTTELBART VON  HETZELDORF  OPHELIA          3.2.2020          odstoupila
O: Zottelbart von Hetzeldorf Eros
M: Zottelbart von Hetzeldorf Madison
Ch: Fabini Henrik István
M: Šárka Vaculíková, Šmolíkova 899/58, 161 00 Praha 6
 
Třída vítězů-feny
 
9. GWENNA VE-FI                                                         20.1.2019          V1, ČKŠ, OV
O: Bosman z Grodu Ksiazat  Pomorski
M: D´Ariana Ve-Fi
Ch: Fialová Veronika
M: Ing.Petra Štoková, Sokolovská 156/13, Liberec XIII
 
Třída veteránů-feny
 
10. FEMME FATALE SILVER SENATOR                    25.4.2012        V1, ČKŠ-V
O: Mel Gibson v. Amber
M: Rhisbee Silver Senator
Ch: Szöllösi Aniko
M: Šárka Vaculíková, Šmolíkova 899/58, 161 00 Praha 6
 
 
 

Knírač střední ČERNÝ

Třída mladých-psi
 
11. GREAT LOGAN BOHEMIA CARDINAL               26.6.2020            V1,ČKŠ-J
O: Oregonized On Labor Day
M: Dj Luka Bohemia Cardinal
Ch: Miksová Martina
M: Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
 
Mezitřída-psi
 
12. ODIN SERAF DE´BRISE                                              24.1.2020              V1,ČKŠ 
O: Oregonized On Labor Day
M: Zoe Bohemia Cardinal
Ch: Bruesvold Heidy
M: Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
 
 Třída otevřená-psi
 
13. GUNVALD VANHAN PUROLAN                            7.1.2019              V1, ČKŠ
O: Emilio Don vom Königsdamm
M: Rools-Royce Vanhan Purolan
Ch: Cittova_Kontu Martina
M: Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
 
 
Třída vítězů-psi
 
14.GLAMAR PERFECT PERFORMANCE                        5.3.2019                      V1, ČKŠ, OV
O: Tacillan Yes Please
M: Sterne Grinsen Glafira Glamar
Ch: Alekseeva Irina
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Třída mladých-feny
 
15. GAPPY BOHEMIA CARDINAL                                 26.6.2020                       V1, ČKŠ-J
O: Oregonized On Labor Day
M: Dj Luka Bohemia Cardinal
Ch: Miksová Martina.
M:  Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
 
16. BAZALKA  GWELARA                                                   29.2.2020                      V2
O: Badarco od Dalajského potoka
M: Anie ze Charlotina údolí
Ch: Kopecká Jitka
M: Jitka Kopecká, Rádlo 185, 468 03 Rádlo
 
Mezitřída-feny
 
17. FAMI BOHEMIA CARDINAL                                     15.6.2019                         V1, ČKŠ
O: Hetés Bohemia Cardinal
M: Xena Bohemia Cardinal
Ch: Miksová Martina.
M:  Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
 
 Třída otevřená feny
 
18. FAMIRA CARDINAL  WANHAN  PUROLAN           17.5.2018                           V1, ČKŠ
O: York Simons von Den Kleinen Au
M: Black Banana Wanhan Purolan
Ch: Martina Cittová-Kontu
M:  Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
 
Třída vítězů-feny
 
19. ICE CUBE BLACK GRAND CALVERA                          7.11.2019                         V1, ČKŠ, OV
O: Perry Mason Grand Calvera
M: Thalia Black Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
 

Knírač střední PEPŘ A SŮL

Třída mladých-psi
 
20. ZACK ALARM BESKYD                                                   3.8.2020                  V1, ČKŠ-J
O: Magnifique Ave Concorde
M: One and Only Alarm Beskyd
Ch: Fajkusová Lenka
M: Jitka Worthová, Žižkova 215, 417 02 Dubí
 
Třída otevřená-psi
 
21. MICCOSUKEES  MR: NICE GUY                                  21.11.2017                   V1, ČKŠ, OV
O: Mihan Mesikämmen at Miccosukees
M: Miccosukees rumour has it
Ch:Hilary Lockyer
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Mezitřída-feny
 
22. ANYA JANA PÍSECKÝ HÁJEK                                    12.12.2019                      nenastoupila
O: Deimantas Vaivorykšte
M: Henriette Pepper Grand Calvera
Ch: Meisnerová Marcela
M: Viktorie Spilková, Pod Čimickým hájem 200/2, 180 00 Praha 8
 
Třída otevřená-feny
 
23. EDITH´S  SCHNAUZERS  ZE SPOŘICKÝCH LUK            18.5.2019                   V1, ČKŠ, OV
O: Cid Saltus ze Záhrabské
M: Edrien Vernika z Vysočiny
Ch: Lisnerová Stanislava
M: Šárka Matějovcová, Lidická 1347/13, 363 01 Ostrov nad Ohří
 
Třída veteránů-feny
 
24. DAYBREAK  DAUGHTER ORIASIS                                    24.6.2012                       V1, ČKŠ-V
O: Arrischiato Contre Gloria Leones
M: Crystal Clare Oriasis
Ch: Kubínová Radka
M: Drahuše Hošková, Žofín 5, 407 57 Horní Podluží
 
 

Knírač malý BÍLÝ

Třída mladých-psi
 
25. YASKO VON  DEN TASDORFER WIESEN                          16.8.2020                       V1,ČKŠ-J
O: Quinn von Snowwind
M: Ulara von denTasdorfer Wiesen
Ch: Kutzer Dagmar
M: Alena Velišová, Gorazdova 15, 120 00 Praha 2
 
Třída otevřená-psi
 
26. CHUCK  ŠVARCARA                                                           28.11.2016              neposouzen 
O: Gigolo Bianco of Taita´s Ushabti
M: Chiara Bianco of Taita´s Ushabti
Ch: Marková Hedvika
M: Irena Vosáhlová, Krásnostudenecká 715/67, 405 02 Děčín
 
Třída mladých-feny
 
27. DORIA VAL VELJAR                                                            13.4.2020                             V
O: Abbado Rebel Alve
M: Heda Vašata
Ch: Veletová Jarmila
M: Irena Vosáhlová, Krásnostudenecká 715/67, 405 02 Děčín
 
 Mezitřída-feny
 
28. ADELAIDE   BLANKA FRAMBO                                         17.12.2019                 V1,ČKŠ, OV
O: Aboni Rebel Alve
M: Malina Shadow White de Pepa
Ch: Zápotocká Petra
M: Petra Zápotocká, Novomeského 692/2, 149 00 Praha 4
 
 
 
 

Knírač malý ČERNOSTŘÍBŘITÝ

Třída mladých-psi
 
29. KNIGHT KENNY  Z DIXIE                                   22.8.2020                           V1, ČKŠ-J
O: Wild Wind z Dixie
M: Pink Devil Z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Miloš Richter, Otradice 31, 675 71 Nám욝 nad Oslavou
 
Mezitřída-psi
 
30. OGIN Z JAN-RU                                                    15.11.2019                             VD1
O: Santa Knyrys Walker Rezlark
M: Narra z Jan-Ru
Ch: Janečková Alena
M: Kateřina Gunarová, Vladislavova 663, 440 01 Louny
 
Třída otevřenᖠpsi
 
31. GILSWAY  GRAND  DESIGN                              28.3.2019                                  V1, ČKŠ, OV
O: Funflash Euphoric Wonder
M: Silversocks Say Yes To Gilsway
Ch: M.Gill
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
  
Třída vítězů- psi
 
32. IRRESISTIBLE  Z  DIXIE                                        29.6.2019                                      V1, ČKŠ
O: On The Top z Dixie
M: Pink Devil z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Stará Lysá 148,289 26 Stará Lysá
 
Třída mladých-feny
 
33. TALI  SILVER GRAND CALVERA                          28.7.2020                                V1, ČKŠ-J
O: Vol Damm Inedit Sweet Schnauzers
M: Asari Altan-Corgo
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Mezitřída-feny
 
34. TRUE TO TYPE  ART´MARANT                            3.12.2019                                 V1, ČKŠ
O: Crossfire Art´Marant
M: On Point Art´Marant
Ch: Krotova Maria
M: MVDr.Dita Koláčková, Bukov 30,27004 Hořesedly
 
 Třída otevřenᖠfeny
 
35. SMILE SILVER BOHEMIA NESS                                16.7.2019                             V1, ČKŠ
O: Dancing in tThe Dark in Prague Stadler´s
M: Ulrike Kristina Wild Rane
Ch: Kaniaková Jana
M:Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Třída vítězů-feny
 
36. INCREDIBLE Z DIXIE                                                29.6.2019                          V1, ČKŠ, OV
O: On The Top z Dixie
M: Pink Devil z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Stará Lysá 148,289 26 Stará Lysá
 Třída veteránů– feny
 
37. CHANCE  McDANIEL  MALÝ KAVALÍR                19.11.2011                       V1, ČKŠ-V
O: Willy Wuff Malý kavalír
M: Universe´s Miss Malý kavalír
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
 

 

Knírač malý ČERNÝ

Třída mladých-psi
 
38. QUINTES  DAGGY ANDROIS                                   1.5.2020                           V1, ČKŠ-J
O: Chivas Regal Androis
M: Bela Mia Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M: Věra Sedmihradská, Fingerova 2179/13, 158 00 Praha
 
Mezitřída-psi
 
39. HAKIM PHANTOM OF EUROPE                              15.6.2019                         V1, ČKŠ
O: Akim Phantom of Europe
M: Elishabeth Phantom of Europe
Ch: Zelenková Miroslava
M: Miroslav Zelenková, Popovec 28, 538 65 Řepníky
 
Třída otevřená-psi
 
40. NIKOLAS ANDROIS                                                        28.5.2019                         V1, ČKŠ, OV
O: Chivas Regal Androis
M: Harmony Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
 
Třída vítězů-psi
 
41. JOSHUA  MY  LOVE  ANDROIS                                     23.9.2018                          V1, ČKŠ
O: Illusion Comes True Dreamkiss
M: Harmony Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
  
Třída mladých-feny
 
42.CARAMELA MINI BLACK GRAND CALVERA                 27.7.2020                   V1, ČKŠ-J
O: Dancing in The Dark in Prague Stadler´s
M: Amelia Mini Black Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
 Mezitřída-feny
 
43. TEQUILA BOHEMIA NESS                                                     31.10.2019                 V1, ČKŠ
O: Dancing in The Dark in Prague Stadler´s
M: For Your Eyes Only Dog-Otho´s
Ch: Kaniaková Jna
M: Alena Velišová, Gorazdova 15, 120 00 Praha 2
 
Třída otevřená-feny
 
44. JOSEPHINA ANDROIS                                         23.9.2018                  V1, ČKŠ, OV
O: Dreamkiss Illusion Comes True
M: Harmony Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
 45. AFFRA ONEROI                                                               28.8.2019                    V2, r.ČKŠ
O: Manit´s Simply Black Magic
M: Uriana Androis
Ch:Felixová Věra
M: Daniela Koláčová, Hřebečská 2632, 272 01 Kladno
  
Třída vítězů-feny
 
46. GRÉTA HAL BENAVENTE MORAVIA                     7.3.2019                      V1, ČKŠ
O: Kelly´s Super Star
M: Endless Love Hajan Polonia
Ch:Rodinová Dagmar
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
 
47. ORCHIDEA BLACK ANDROIS                                      21.9.2019                       V2, r.ČKŠ
O: Chivas Regal Androis
M: Beautiful Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
 
 

Knírač malý PEPŘ a SŮL

Třída mladých-psi
 
48. DICTATOR ERNST ASTRONAUT                                29.7.2020                           V1, ČKŠ-J
O: Xander Ernst Astronaut
M: Cheantake Unplugged
Ch: Suchá Miroslava
M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
 
49. XAVIER Z VĚTROVA                                                       16.5.2020                               V2
O: First Kiss for Zelebritat from Yarica
M: Scarlett z Větrova
Ch: Berková Eva
M: Eva Berková, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
 
 
Třída vítězů-psi
 
50. WORD TO THE WISE ASTRONAUT                             26.12.2018                             V1, ČKŠ, OV
O: Baloubet Trendin Worldwide
M: Sabrina Ernst Astronaut
Ch: Suchá Miroslava.
M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
 
Třída veteránů-psi
 
51. ISMAEL ERNST ASTRONAUT                                           16.12.2012                             V1, ČKŠ-V
O:Zeus Pepper Astronaut
M: Cacao Bean Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
 
 
Třída mladých-feny
 
52. BABY BUTTERFLY FROM ASTRONAUT                          1.7.2020                                   V1, ČKŠ-J
O: Fido Astronaut
M: Sabrina Ernst Astronaut
Ch: Suchá Miroslva
M:Iva Granetová, K Rokli 625, 190 15 Praha 9
 
53. XANTIPE Z VĚTROVA                                                    16.5.2020                           V2
O: First Kiss for Zelebritat from Yarica
M: Scarlett z Větrova
Ch: Berková Eva
M: Eva Berková, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
 
Mezitřída-feny
 
54. WINNIFRED Z VĚTROVA                                              25.6.2019                           V1,ČKŠ, OV
O: First Kiss for Zelebritat from Yarica
M: Odysea z Větrova
Ch: Berková Eva
M: Eva Berková, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
 
Třída otevřená-feny
 
55. WINNING CHARM HAJAN POLONIA                        17.7.2018                           V2, r.ČKŠ
O: Starlings Kashmir
M: Just Only You Hajan Polonia
Ch: Janiszewska Halina
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
 
56.ULTIMA ASTRONAUT                                                     11.11.2018                          V1, ČKŠ
O: Yankee Zephyr Astronaut
M: Fantastic Fury Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M:Veronika Denglerová, Ježovská 118/9, 15000Praha 5
 
ída veteránů-feny
 
57. ROMANTICA PEPPER MALÝ KAVALÍR                        28.1.2013                           V2
O: Kaspelix Came in Time
M: Kiss Me Keissy Malý kavalír
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
 
 58. GALAXY GRANET ASTRONAUT                                   4.7.2012                           V1, ČKŠ-V
O: Kashmir Starlings
M: Lady Jane Grey Astronaut
Ch: Suchá Miroslav
M: Iva Granetová, K Rokli 625, 190 15 Praha 9