Výsledky Oblastní klubové výstavy HOrka n. Moravou 3.10.2020

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 07. 10. 2020 (265 přečtení)






 

Rozhodčí: Petra Vodrážková

 

Knírač malý bílý

PSI

Třída otevřená

Kat.č.: 1                                                                    V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Indi Sarah Anibi

CMKU/KM/11247/18

nar. 23.03.2018

O: Buran s Voznesenskogo posada

M: Didi Anibi

Chov: Marcela Jiskrová

Maj: Jan Jiskra, Valašské Meziříčí

FENY

Třída otevřená

Kat.č.: 2                                                                    V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Angel  Barcakol

CMKU/KM/11159/17/20

nar. 08.12.2017

O: Felix Rezlark

M: Lady Švarcava

Chov: Barbora Kolková

Maj: Eva Ševelová, Loděnice u Mor. Krumlova

Knírač malý černý      

PSI

Třída mladých

Kat.č.: 3                                                                   V1, VTM, ČKŠ-Junior

Doyl Darma

CMKU/KM/11942/19

nar. 15.07.2019

O: Castro Ruzz

M: Brita Androis

Chov: Dagmar Dlouhá, Hranice

Maj: Renata a Jarmila Štefkovy, Ostrava

Mezitřída

Kat.č.: 4                                                                   V2, Res.ČKŠ

Kristyan Androis

CMKU/KM/11549/18

nar. 21.10.2018

O: Beatle Androis

M: Irenne Androis

Chov: Andrea Zaoralová

Maj: Josef Hřebačka, Brno

 

Kat.č.: 5                                                                    V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Fabio Benavente Moravia

CMKU/KM/11663/19

nar. 31.01.2019

O: King Samuel Black Samba

M: C.I.B. Butterfly Benavente Moravia

Chov: Dagmar Rodinová, Orlová

Maj: Dagmar Rodinová, Orlová

FENY

Třída mladých

Kat.č.: 6                                                                 V2

Dacota Darma

CMKU/KM/11943/19

nar. 15.07.2019

O: Castro Ruzz

M: Brita Androis

Chov: Dagmar Dlouhá, Hranice

Maj: Libuše Bučková, Šenov u Nového Jičína

 

 

 

 

Kat.č.: 7                                                                   V1, VTM, ČKŠ-Junior

Felicity Aknara Black

CMKU/KM/11968/19

nar. 24.07.2019

O: Stadtler´s Dancing In The Dark In Prague

M: Chynthia Aknara Black

Chov: Sylva Pavlitová, Albrechtice

Maj: Sylva Pavlitová, Albrechtice

 

Třída vítězů

Kat.č.: 8                                                                      V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz, BIS malý

Franchesca Benavente Moravia

CMKU/KM/11665/19

nar. 31.01.2019

O: King Samuel Black Samba

M: C.I.B. Butterfly Benavente Moravia

Chov: Dagmar Rodinová, Orlová

Maj: Dagmar Rodinová, Orlová

Knírač malý černostříbřitý

PSI

Třída mladých

Kat.č.: 9                                                                   V1, VTM, ČKŠ-Junior

Remy Silver Grand Calvera

CMKU/KM/12087/19

nar. 15.10.2019

O: Dog-Otho´s American Gigolo

M: Zeta Ultra Majestic

Chov: Denisa Havelková, Chlustina

Maj: Mgr. Silvie Kany, Brušperk

Mezitřída

Kat.č.: 10                                                                 V1, VT, ČKŠ

Chandler Black J Isabau

CMKU/KM/11725/19

nar. 06.03.2019

O: Black Jack Bohemia Vulkan

M: Exclusive Eleanor z Dixie

Chov: Martina Běhalová, Velký Újezd

Maj: Lucie Běhalová, Velký Újezd

Třída vítězů

Kat.č.: 11                                                                  V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Sumantu Hajan Polonia

CMKU/KM/11969/18

nar. 14.07.2018

O: Morris The Star of Rainbowland

M: Ice Cream Of Taita\'s Ushabti

Chov: Halina a Joanna Janiszewska

Maj: Dagmar Rodinová, Orlová

Třída čestná

Kat.č.: 12                                                                absence

Hypersonic Whisper of Wind

CMKU/KM/10979/17

nar. 06.03.2017

O: C.I.B. Abye's Dream Whisper of Wind

M: Ch. Whisper of Wind Grasant

Chov: Elzbieta Pietrzak, Polsko

Maj: Miloš Richter, Otradice

FENY

Třída štěňat

Kat.č.: 13                                                                  VN1, BIS štěně

Cirka ze Šternberské strže

CMKU/KM/12274/20

nar. 19.04.2020

O: King Chov Pauli

M: Brys od Zdenči

Chov: Zdenka Stránská, Šternberk

Maj: Vlasta Hradilová, Přerov

 

 

 

Třída otevřená

Kat.č.: 14                                                               VD2

Flower For Ramses Dastynella elegant

CMKU/KM/11706/19

nar. 01.07.2018

O: Jewel Of The Nile

M: Orka Enel fenomen

Chov: Karol Pinter

Maj: Eva Nejezová, Tišnov

 

 

Kat.č.: 15                                                                  V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Izzi z Devonu

CMKU/KM/11304/18

nar. 22.04.2018

O: Solar Stone z Dixie

M: Eywy z Devonu

Chov: Ing. Popelková Hana, Blansko

Maj: Ing. Popelková Hana, Blansko

Třída vítězů

Kat.č.: 16                                                                V1, VT, ČKŠ

Iaiko z Devonu

CMKU/KM/11301/18/20

nar. 22.04.2018

O: Solar Stone z Dixie

M: Eywy z Devonu

Chov: Ing. Popelková Hana, Blansko

Maj: Ing. Popelková Hana, Blansko

Knírač malý pepř a sůl

PSI

Třída mladých

Kat.č.: 17                                                                 V1, VTM, ČKŠ-Junior

Nicolas Cage z Kosířských hvozdů

CMKU/KM/12098/19

nar. 28.11.2019

O: Kristian Ernst Astronaut

M: Jane Lady z Kosířských hvozdů

Chov: Jana Dostálová, Olomouc

Maj: Miroslava Konečná, Fryčovice

Třída otevřená

Kat.č.: 18                                                               VD1

Barney Chlum

CMKU/KM/11419/18

nar. 02.07.2018

O: Starlings Kashmir

M: Grace z Kosířských hvozdů

Chov: Karel Valentík

Maj: Ing. David Vaňura, Jemnice

Třída vítězů

Kat.č.: 19                                                                  V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Little Rock z Kosířských hvozdů

CMKU/KM/11151/17

nar. 03.12.2017

O: Yankee Zephyr Astronaut

M: Jane Lady z Kosířských hvozdů

Chov: Jana Dostálová, Olomouc

Maj: Ing. Eva Hermanová, Kolín

FENY

Třída mladých

Kat.č.: 20                                                               V1, VTM, ČKŠ-Junior

Imagine Darma

CMKU/KM/11786/19

nar. 07.04.2019

O: Kristian Ernst Astronaut

M: Frederika Darma

Chov: Dagmar Dlouhá, Hranice

Maj: Iva Randýsková, Vidče

Mezitřída

Kat.č.: 21                                                                   V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Ironie Darma

CMKU/KM/11787/19

nar. 07.04.2019

O: Kristian Ernst Astronaut

M: Frederika Darma

Chov: Dagmar Dlouhá, Hranice

Maj: Zdeněk Švub, Zlín

Třída otevřená

Kat.č.: 22                                                                 V2, Res.ČKŠ

Unna Perfecta Astronaut

CMKU/KM/11575/18

nar. 11.11.2018

O: Yankee Zephyr Astronaut

M: Fantastic Fury Astronaut

Chov: Miroslava Suchá, Praha

Maj: Marcela Zbořilová, Přerov

 

Kat.č.: 22a                                                               V1, VT, ČKŠ

Hanny Darma

CMKU/KM/11147/17

nar. 28.11.2017

O: Fido Astronaut

M: Frederika Darma

Chov: Dagmar Dlouhá, Hranice

Maj: Dagmar Dlouhá, Hranice

 

Knírač střední pepř a sůl

PSI

Třída vítězů

Kat.č.: 23

V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Maddox Alarm Beskyd

CMKU/KS/9261/18

nar. 15.03.2018

O: Edmont Alarm Beskyd

M: Fran Fine Alarm Beskyd

Chov: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

Maj: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

FENY

Třída dorostu

Kat.č.: 24

VN1, BIS dorost

Witch  Benavente Alarm Beskyd

CMKU/KS/9617/20

nar. 01.02.2020

O: C.I.B. Kouzelník Benavente Alarm Beskyd

M: Top Target Snehurka Alarm Beskyd

Chov: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

Maj: Dagmar Rodinová, Orlová

Mezitřída

Kat.č.: 25

V1, VT, ČKŠ

Rashmi Alarm Beskyd

CMKU/KS/9423/19

nar. 19.01.2019

O: Am' mades Quetionable Legality Shalimar

M: Aurora Alarm Beskyd

Chov: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

Maj: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

Třída otevřená

Kat.č.: 26

V1, VT, ČKŠ

Noreen Alarm Beskyd

CMKU/KS/9298/18

nar. 05.05.2018

O: Cid Saltus ze Záhrabské

M: Darlene Alarm Beskyd

Chov: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

Maj: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

 

Kat.č.: 27

absence

Temperance Brennan Gloria Leones

CMKU/KS/9436/19

nar. 17.03.2019

O: Deimantas Vaivorykšte

M: La Vida Loca Gloria Leones

Chov: Michaela Zubrická, Česká Třebová

Maj: Bohuslav Potrusil, Ostrožská Nová Ves

Třída vítězů

Kat.č.: 28

V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz, BIS střední, BIS

One and Only Alarm Beskyd

CMKU/KS/9327/18

nar. 28.06.2018

O: Ave Concorde Lukas

M: Favoritka Alarm Beskyd

Chov: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

Maj: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.

Knírač střední černý

PSI

Třída vítězů

 

Kat.č.: 29

 

V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

Badarco od Dalajského potoka

CMKU/KS/9271/18

nar. 01.04.2018

O: Valegro od Dalajského potoka

M: Well&Easy Kleo´s

Chov: Ing.arch. Martina Kaprálková

Maj: Ing. Ilona Šimoníková, Šenov

FENY

Třída mladých

 

 

Kat.č.: 30

V1,VTM,ČKŠ-Junior,BIS mladý

 

Hayko Black Grand Calvera

CMKU/KS/9543/19

nar. 02.10.2019

O: Ryan Black Grand Calvera

M: Summer Nights Grand Calvera

 

Chov: Denisa Havelková, Chlustina

Maj: Danuše Kolářová, Vysoké Mýto

 

           

 

Knírač velký černý

PSI

Třída mladých

Kat.č.: 31

absence

 

Noddy Cheprer z Bedýnky

CMKU/KV/7911/19

nar. 15.10.2019

O: Stablemaster´s Faiz

M: Indiana z Bedýnky

Chov: Františka Blatoňová

Maj: Hana Bránková, Holešov

Mezitřída

Kat.č.: 32

V2, Res.ČKŠ

 

Indigo od Devíti vrb

CMKU/KV/7766/18

nar. 28.10.2018

O: Arbatel od Devíti vrb

M: Oxana Skansen´s vom Ellys Meute

Chov: Kateřina Boháčová

Maj: Dagmar Trnčáková, Ostrava - Hrabůvka

 

Kat.č.: 33

V1, VT,ČKŠ

 

No Time To Lose Hanno Veto

CMKU/KV/7842/19

nar. 01.04.2019

O: Ehdu von der Herrenwiese

M: Zenta Hanno Veto

Chov: Ing. Jana Pospíchalová

Maj: Lukáš Slowioczek, Veverské Knínice

Třída otevřená

Kat.č.: 34

VD2

 

Ajax Arx Fortunae

CMKU/KV/7387/16

nar. 29.04.2016

O: Voyager´s Jack Daniels

M: Andora pro Marii

Chov: Hana Konrádová, Střelice

Maj: Aleš Křepela, Opava

 

Kat.č.: 35

VD1

 

Godric Venduno

CMKU/KV/7710/16

nar. 02.04.2016

O: Maigret Radinie

M: Frony Venduno

Chov: Vendulka Novotná

Maj: Miloslav Mazálek, Mokrá – Horákov

 

FENY

Meziřída

Kat.č.: 36                                                                V1, VT, ČKŠ

Inspirace od Devíti vrb

CMKU/KV/7768/18

nar. 28.10.2018

O: Arbatel od Devíti vrb

M: Oxana Skansen´s vom Ellys Meute

Chov: Kateřina Boháčová, Žermanice

Maj.: Kateřina Boháčová, Žermanice

Třída otevřená

Kat.č.: 37                                                                    V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz, BIS velký

Aurelia Arx Fortunae

CMKU/KV/7396/16

nar. 29.04.2016

O: Voyager´s Jack Daniels

M: Andora pro Marii

Chov: Hana Konrádová, Střelice

Maj: Marie Lohrerová, Liboš

 

Kat.č.: 38                                                                 neposouzena

Aya Porta Aghan

CMKU/KV/7628/17

nar. 28.09.2017

O: Xaron vom Hatzbachtal

M: Czahik Daches Dream

Chov: Hana Solarová Schoppová, Postoloprty

Maj: Bedřich Petrů, Lošov

 

 

 

 

Kat.č.: 39                                                                 V2, Res.ČKŠ

Isis ze Slunečné verandy

CMKU/KV/7727/18

nar. 16.04.2018

O: Crash Narsilion

M: Frencis ze Slunečné verandy

Chov: Radmila Volná, Brno

Maj: Radmila Volná, Brno

 

 

 

FINÁLOVÉ SOUTĚŽE

 

 

DÍTĚ A PES

 

Johann Mikulášek (4 roky) + Cirka ze Šternberské strže (MK černostříbřitý) - 1.místo

 

 

 

CHOVATELSKÁ SKUPINA

 

Alarm Beskyd (SK pepř + sůl) – chovatel: Lenka Fajkusová, Frýdlant - 1.místo