Výsledky Oblastní klubové výstavy Lovosice 30.5.2020

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 08. 06. 2020 (677 přečtení)






Rozhodčí: Lenka Fairaislová
 

Knírač velký ČERNÝ

 Třída mladých- psi
 1. OGGY OLIVER SLUNEČNÍ PAPRSEK                   16.2.2019                 V2
O: Charm Radinie
M: Bianka od Devíti vrb
Ch: Fraňková Lenka
M: Martina Chadimová, Studěněves 129, 273 79 Studěněves
 
2. TAURUS TARR GOLDEST DANUBIUS                  7.4.2019                 V1,ČKŠ-J,Nejlepší mladý jedinec
O:Ehdu von der Herrenwiese
M: Jennifer Jeana Goldest Danubius
Ch: Rohlenová Petra Bc.
M: Karla Taušová, Růžová 291/8, 40502 Děčín 3
 
Třída mladých-feny
 
3. ORIANNA SLUNEČNÍ PAPRSEK   16.2.2019                                       V1, ČKŠ-J
O: Charm Radinie
M: Bianka od Devíti vrb
Ch: Fraňková Lenka.
M: MUdr. Jitka Paličková, Riegrova 909/5, 405 01 Děčín 2
 
Třída otevřená– feny
 
4. ENNY VE-FI                                     25.1.2017                                       V1, ČKŠ
O: Ábel od Devíti vrb
M: Kianga v. Hören
Ch: Fialová Veronika
M: Václav Placata, Šilhavého 788, 273 06 Libušín
 
 Třída pracovní-feny
 5. NATHALY SLUNEČNÍ PAPRSEK   7.9.2017                                            V1,ČKŠ,OKV, Nejlepší velký knírač
             /   ZM /
O: Maigret Radinie
M: Bianca od Devíti vrb
Ch: Fraňková Lenka
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice
 
 

Knírač velký PEPŘ A SŮL

 Mezitřída-feny
 
6. GWENNA VE-FI                                         20.1.2019                       V1
O: Bosman z Grodu Ksiazat  Pomorski
M: D´Ariana Ve-Fi
Ch: Fialová Veronika
M: Ing.Petra Štoková, Sokolovská 156/13, Liberec XIII
 
Třída veteránů-feny
 
7. FEMME FATALE SILVER SENATOR               25.4.2012                 V1,ČKŠ-V
O: Mel Gibson v. Amber
M: Rhisbee Silver Senator
Ch: Szöllösi Aniko
M: Jana Vaculíková, Šmolíkova 899/58, 161 00 Praha 6
 
 

Knírač střední ČERNÝ

 
Mezitřída-psi
 
8.GUNVALD VANHAN PUROLAN                         7.1.2019                 V1,ČKŠ,OKV, Nejlepší střední knírač
O: Emilio Don vom Königsdamm
M: Rools-Royce Vanhan Purolan
Ch: Cittova_Kontu Martina
M: Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
 
Třída vetránů-psi
 
9. MIKU´S GERRO                                                  25.5.2012                 V1,ČKŠ-V, Nejlepší veterán
O: Mohner´s Dark Dare Devil
M: Revolution Black Grand Calvera
Ch: D.M Kure+ M.Kure
M: Alena Moláčková, Skalní 49,273 64 Doksy
 
Třída mladých-feny
10. FAMI BOHEMIA CARDINAL                              15.6.2019                V1,ČKŠ-J
O: Hetés Bohemia Cardinal
M: Xena Bohemia Cardinal
Ch: Miksová Martina.
M:  Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
 
Mezitřída-feny
 
48. FAMIRA CARDINALWANHAN PUROLAN                17.6.2018              V1,ČKŠ,OKV
O:York-Simons von der Kleinen AU
M:Wanhan Purolan Black Banana
Ch: Cittova_Kontu Martina
M: Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
 
 

Knírač malý BÍLÝ

 
Třída otevřená-psi
 
11. CHUCK  ŠVARCARA                                   28.11.2016                                 V1
O: Gigolo Bianco of Taita´s Ushabti
M: Chiara Bianco of Taita´s Ushabti
Ch:Marková Hedvika
M: Irena Vosáhlová, Krásnostudenecká 715/67, 405 02 Děčín
 
Mezitřída-feny
 
12. CLEA SNOW SLIP                                        19.12.2018                                VD1
O:Chuck Švarcara
M: Fran Fine Schadow White de Pepa
Ch: Vosáhlová Irena
M: Kateřina Cinibulková, Žižkova 2477, 413 01 Roudnice nad Labem
 
Třída otevřená-feny
 
13. MIŇONKA SHADOW WHITE  DE PEPA                     17.8.2016                    V1,ČKŠ,OKV
O: Sherwood Larigosh
M: Berenica Hajan Polonia
Ch: Šichnárková Eva
M: Alena Velišová, Gorazdova 15,120 00 Praha  2
 
Třída veteránů-feny
 
14.YOU ARE MY BABY AMA-PEPSI                        7.5.2010                               V1,ČKŠ-V
O: Rising Star Ushabti Mervar´s
M: Emma Emmylou Ahovoy
Ch: Grabovska-Strzelec Beata, Ewelina
M: Alena Velišová, Gorazdova 15, 120 00 Praha 2
 
 

Knírač malý ČERNOSTŘÍBŘITÝ

 
Třída mladých-psi
 
15. IRRESISTIBLE Z DIXIE                                         29.6.2019                                V1,ČKŠ-J
O: On The Top z Dixie
M: Pink Devil z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Stará Lysá 148,289 26 Stará Lysá
 
 
Mezitřída-psi
 16. CHIVALROUS CHASE Z DIXIE                 20.6.2018                                                       V1,ČKŠ,OKV 
O: Clever Cameron z Dixie
M: Undiscovered Beauty z Dixie
Ch: Šindelářová Michala.
M: Otakar Křivohlavý, Košťálkova 1536, 266 01 Beroun  2
 
 
Třída otevřená– psi
 
17. SUNNY BOY VZPOMÍNKA                              17.9.2018                                V1,ČKŠ
O: Right Reason z Dixie
M: Mystery Vzpomínka
Ch: Koláčková Dita
M:  Nikola Linhartová , Tovární 254/5, 417 01 Dubí 1
 
18. YANNI DIGGER Z DOLLNAXU                          23.4.2018                                V2,r.ČKŠ
O: Santa Knyrys Walker Rezlark
M: Hairy Revolution z Dollnaxu
Ch: Strnadová Zdeňka,RNDr.
M: Jiří Kopáč, Břasy 46, 338 24 Břasy
 
Třída vítězů- psi
 
19. WONDERFUL WORLD Z DOLLNAXU                3.10.2017                              V2,r.ČKŠ
O: On The Top z Dixie
M: Innocent Rose z Dollnaxu
Ch: Strnadová Zdeňka, RNDr.
M: RNDr. Zdeňka Strnadová, Pod Zahradami 151/16, 104 00 Praha 10
 
20. IAGO SILVER GRAND CALVERA                         8.4.2018                                  V1,ČKŠ
O: Always On Top BS From Rainbowland
M: Cute Lilly Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: MVDr.Dita Koláčková, Bukov 30, 270 04 Hořesedly
 
Třída veteránů-psi
 
21. ON THE TOP Z DIXIE                                     30.12.2011                                   V1,ČKŠ-V
O: Noble Monument´s Atman
M: Xtravagance z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Stará Lysá 148, 289 26 Stará Lysá
 
 
 Třída mladých-feny
 
 22. INCREDIBLE Z DIXIE                                        29.6.2019                                   V1,ČKŠ-J
O: On The Top z Dixie
M: Pink Devil z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Stará Lysá 148,289 26 Stará Lysá
 
23. TWENTY VZPOMÍNKA                                   19.4.2019                                        V2
O: Art´Marant Crossfire
M: Romance Vzpomínka
Ch: Koláčková Dita, MVDr.
M: MVDr.Dita Koláčková, Bukov 30,27004 Hořesedly
 
Mezitřída-feny
 
24. BELLA MIA LA DOLCE VITA STAR                  11.6.2018                                        V1,ČKŠ
O: Chinon´s Unconditional Boy
M: La Dolce Vita z Dixie
Ch: Matušová Klára
M: Klára Matušová, Hájek 104, 363 01 Ostrov
 
 
25. ARABELA STAR FOR LUCKY PAWS                  11.1.2019                                         V3
O: Oskar Hero z Dollnaxu
M: Jakarta Daniela´s Genus
Ch: Rokošová Lucie
M: Eva Zichová, Nová 653, 468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou
 
26.ZEN LADY Z DOLLNAXU                                  29.9.2018                                             V2,r.ČKŠ
O: Fox Mulder z Dollnaxu
M: Innocent Rose z Dollnaxu
Ch: RNDr.Zdeňka Strnadová
M: RNDr. Zdeňka Strnadová, Pod Zahradami 151/16, 104 00 Praha 10
 
Třída otevřená– feny
 
27.OH MY LOVE DU HAUT CUSSE                  21.9.2018                                                   V1,ČKŠ
O: Finus Don´t  You Worry
M: My Love At Future Look
Ch: Bonnaud Fabrice
M: Michala Šindelářová, Stará Lysá 148,289 26 Stará Lysá
  
Třída vítězů-feny
 
28. CHARMING CHILLI Z DIXIE                         20.6.2018                                          V1,ČKŠ,OKV,Nejlepší malý knírač
O: Clever Cameron z Dixie                                                                                            Nejkrásnější knírač výstavy
M: Undiscovered Beauty z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Stará Lysá 148,289 26 Stará Lysá
 
 Třída veteránů– feny
 
29. HAIRY REVOLUTION Z DOLLNAXU          17.11.2010                                        V2
O: Ops da Boa Barba
M: Borůvka z Dollnaxu
Ch: Strnadová Zdeňka,RNDr.
M: RNDr.Zdeňka Strnadová, Pod Zahradami 151/16, 104 00 Praha 10
 
30. CHANCE McDANIEL MALÝ KAVALÍR            19.11.2011                                      V1,ČKŠ-V
O: Willy Wuff Malý kavalír
M: Universe´s Miss Malý kavalír
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
 
 Knírač malý ČERNÝ
 
Mezitřída-psi
 
31. JOSHUA MY LOVE ANDROIS                              23.9.2018                                   V1,ČKŠ,OKV
O: Dreamkiss Illusion Comes True
M: Harmony Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
 
Třída mladých-feny
 
32.GRÉTA HAL BENAVENTE MORAVIA                   7.3.2019                                      V1,ČKŠ-J
O: Kelly´s Super Star
M: Endless Love Hajan Polonia
Ch:Rodinová Dagmar
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
 
 Mezitřída-feny
 
33. I LOVE STAR SOPHIE WILD RANE                23.8.2018                            V1,ČKŠ
O: Kelly´s Super Star
M: Victorious Star Just Beauty
Ch: Adamčikovi J+A
M: Lenka Dudová, Horská 857/1, 363 01 Ostrov
 
Třída otevřená-feny
 
34. JOSEPHINA ANDROIS                                      23.9.2018                            V1,ČKŠ,OKV
O: Dreamkiss Illusion Comes True
M: Harmony Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
 
Třída vetránů-feny
 
35. AURORA BLACK BENAVENTE MORAVIA       7.11.2011                           V1,ČKŠ-V
O: Waldemar Androis
M: Jellyfish Malý kavalír
Ch: Rodinová Dagmar
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
 
 

Knírač malý PEPŘ a SŮL

 
 Mezitřída-psi
 
36. XANDER ERNST ASTRONAUT                               4.1.2019                           V1,ČKŠ
O: Baloubet Trendin Worldwide
M: Dorothea Ernst Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
 
37. NORBERT MAX PEPPER ANDROIS                       17.9.2018                          V2,r.ČKŠ
O:Uncas PS Rezlark
M: Dominga Pepper Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M:Petra Horáčková, Na rovném 6, 154 00 Praha 5
 
Třída otevřená-psi
 
38. WORD TO THE WISE ASTRONAUT                      26.12.2018                        V1,ČKŠ,OKV
O: Baloubet Trendin Worldwide
M: Sabrina Ernst Astronaut
Ch: Suchá Miroslava.
M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
 
Třída vítězů-psi
 
39. FIRST KISS FOR ZELEBRITÄT FROM YARICA         18.9.2018                          V1,ČKŠ
O: Zelebrität Jackpot
M: Wersense vom Römersberger  Hof
Ch: Kališová Jarmila
M: Jarmila Kališová, U školky 625, 250 64 Měšice
 
 
Třída mladých-feny
 
40. WINNIFRED Z VĚTROVA                                 25.6.2019                                 V1,ČKŠ-J
O: First Kiss for Zelebritat from Yarica
M: Odysea z Větrova
Ch: Berková Eva
M: Eva Berková, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
 
Mezitřída-feny
 
41. WINNING CHARM HAJAN POLONIA             17.7.2018                                  V2,r.ČKŠ
O: Starlings Kashmir
M: Just Only You Hajan Polonia
Ch: Janiszewska Halina
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
 
42. NOISETTE PEPPER ANDROIS                           17.9.2018                                  V1,ČKŠ
O: Uncas PS Rezlark
M: Dominga Pepper Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M. Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
 
Třída otevřená-feny
 
43. XYLOPHIA ASTRONAUT                                   4.1.2019                                 V1,ČKŠ
O: Baloubet Trendin Worldwide
M: Dorothea Ernst Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M: Renáta Kvasilová, Kosice 140, 503 51  Chlumec nad Cidlinou
 
Třída pracovní-feny
 
44. NATHALIA TENA  ERNST ASTRONAUT             8.10.2017                            V1,ČKŠ
                            /ZMMP/
O: Lucky Boy Astronaut
M: Rosalie Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M: Pavlína Hýbnerová, Kout na Šumavě 256,345 02 Kout na Šumavě
 
Třída vítězů-feny
 
45. MICHELLE PEPPER ANDROIS                                    6.9.2017                        V1,ČKŠ,OKV
O: Ivanhoe Pepper Androis
M: Dominga Pepper Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
 
46. UNIVERSE Z VĚTROVA                                             31.8.2017                          V2,r.ČKŠ
O: Uncas PS Rezlark
M: Odysea z Větrova
Ch: Berková Eva
M: Eva Berková, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
 
Třída veteránů-feny
 
47. QUEEN OF RAIN MALÝ KAVALÍR                            20.3.2012                              V1,ČKŠ-V
O: Eos Rauhteufelchen
M: Jennifer Jennie Malý kavalír
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem