Mistrovství ČR ve výkonu kníračů 30.8.-1.9.2019

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výcvik
Vydáno dne 05. 09. 2019 (233 přečtení)




Mistrovství ČR ve výkonu kníračů 30.8.-1.9.2019 proběhlo v Čisté v Krkonoších

Mohli jsme vidět krásné a velmi kvalitní výkony, královské disciplíny IGP 3 se zúčastnillo 18 Velkých kníračů se svými psovody,což je rekordní počet. Na post nejvyšších dosáhli Mistr ČR IGP 3, MVDr Hanka Slowieczková s Cord Daches Drem,CACT a Mistr junior IGP1 Daniel Damm s Cairo Carsildan.

Také střední o malí kníračů si našli své kategorie.

Gratulujeme všem vítězům, nominaci na Mistrovství světa ISPU 2019 , všem kteří našli odvahu a přijeli si zazávodit, prožít slunný kníračí víkend a děkujme pořadatelům,rozhodčím i figurantům, sponzorům za zorganizování a podporu tak náročné akce.

Veronika Staniová


IGP 3

Kat.č. Start.č. Jméno psovoda Jméno psa Plem/pohl A B C Celkem Pořadí CACT
24 11 Hana Slowioczková Cord Daches Dream KV/P 94 94 92 280 1 CACT
15 17 Karel Kieweg Cis Hanno Veto KV/F 98 84 92 274 2 Res.CACT
20 18 Jiří Pavlík Alexandra Černá Zulu KV/F 90 94 90 274 3  
13 4 Kateřina Zwillingová Arach Giom Kastasi KV/F 95 90 88 273 4  
17 12 David Rohlena Jesse James Goldest Danubius         KV/P 92 94 85 271 5  
9 16 Andrea Zítková Akyro Giom Kastasi KV/P 97 83 89 269 6  
10 5 Helena Glänznerová Hannibal Barkas Radinie  KV/P 98 87 76 261 7  
8 2 Zdeněk Lukáš Record Arlin Stanios KV/P 80 88 85 253 8  
19 6 Marie Hasenőhrlová Bandit vom Weinhof KV/P 83 85 82 250 9  
22 3 Lenka Hubert Rocco Radinie KV/P 98 81 71 250 10  
12 15 Alice Zelinková Maigret Radinie  KV/P 76 81 88 245 11  
18 7  Hana Solarová Schöppová Czahik Daches Dream KV/F 73 86 79 238 12  
23 13 Kristýna Vodrážková Hella Heureka Radinie KV/F 80 59 75 214    
25 8 Lukáš Slowioczek Frenklin ze Slunečné verandy          KV/P 100 0 94 194    
21 14 Jana Krouman Kiss Me Radinie KV/F 7 83 82 172    
11 9 Michaela Pencáková Agrippina Giom Kastasi KV/F 27 82 0 109    
14 1 Jiří Solar Farro Black Dvomaro KV/P       DISK    
16 10 Želiborová Ludmila RINGO Stanios KV/P       DISK    
26 N Leoš Slatinský Nemesis IQ Stanios KV/F       NENASTOUPIL    

 

IGP1

Kat.č. Start.č. Jméno psovoda Jméno psa Plem/pohl A B C Celkem Pořadí CACT
7 24 Daniel Damm Cairo Carsildan KV/P 93 92 88 273 1  
3 27 Monika Olmrová Ivanhoe Hanno. Veto KV/P 89 87 90 266 2  
2 22 Veronika Vrzalíková Atticus Arx Fortunae KV/P 76 84 78 238 3  
1 23 Jitka Novotná Al Fawaris Paulla gang KV/F 15 87 83 185    
5 25 Michaela Doležalová Ebie Černý medvídek KV/F 76 79 0 155    
4 21 Radoslav Parolek  Rey Dlouhý dům KV/P 0 60 70 130 ODST. ZRANĚNÍ  
6 26 Švorcová Helena Odetta Olga Goldest Danubius KV/F         NENASTOUPIL  

 

ZZO1 knírač střední

Kat.č. Start.č. Jméno psovoda Jméno psa Plem/pohl A B C Celkem Pořadí CACT
27 41 Jitka Kopecká Annie ze Charlotina údolí KS/F   96   96 1  
30 44 Němečková Jiřina Wilbur Turnblat Velvet Dandy´s    KS/P   84   84 2  
29 42 Jana Stránská Querubin od Dalajského potoka       KS/P   77   77 3  
31 46 Vlastimil Bařinka Arinka Gwelara KS/F   76   76 4  
28 45 Vladimíra Cihelková Indiana Gloria Leones KS/F   71   71 5  
32 47 Petra Kříčková Hanny Fortuna Moravia KS/F   41   41    
33 43 Petra Kříčková Justine Fortuna Moravia KS/F   0   0    
34 48 MVDr. Ludmila Růžková Elsa Saltus ze Zahrabske      KS/F   58   58    

 

ZMP1 knírač malý

Kat.č. Start.č. Jméno psovoda Jméno psa Plem/pohl A B C Celkem Pořadí CACT
36 33 Pavlína Hýbnerová Natalia Tena Ernst Astronaut KM/P 90 90 68 248    
38 35 MVDr. Ján Hamerlík  ILEX Malé uško KM/P 88 76 62 226    
35 34  Helena Emmerová Berta z Adamovských lesů KM/F 20 90 74 184    
37 32 Božena Hamerlíková Jimmy Joe Malé uško KM/P 2 33 43 78    
39 31 Ing.Zuzana Rozová Valda z Roznetu KM/P 13 89 67 169    
40 36 Ing. Zuzana Rozová Unica z Roznetu KM/F 20 86 76 182    
                0    

 

FPr3 speciální závod

Kat.č. Start.č. Jméno psovoda Jméno psa Plem/pohl A B C Celkem Pořadí CACT
46 4 Zdeňka Stránská Avatar pro Marii KV/P 82     82 1  
44 2 Karolína Škubalová Daffy Donkey DaChes Dream KV/F 71     71 2  
45 5 Petr Žižka Asterix Arx Fortunae KV/P 62     62    
48 3 Jiří Škubal   Emma Ginni DaChes Dream KV/F 10     10    
47 1 Zdeňka Stránská Urgo ze Šternberské strže KM/P 8     8    

 

SPr1 speciální závod

Kat.č. Start.č. Jméno psovoda Jméno psa Plem/pohl A B C Celkem Pořadí CACT
50 3 Ing. Tereza Adamovská Lowa Hanno Veto  KV/F     88 88 1  
51 2 Miloslav Zítko Romi Stanios KV/F     85 85 2  
49 1 Petr Žižka Asterix Arx Fortunae KV/P     DISK 0 DISK  

 

ZZO1 speciální závod

Kat.č. Start.č. Jméno psovoda Jméno psa Plem/pohl A B C Celkem Pořadí CACT
43 1 Kateřina Šmídová Calamity Jane Pessoa KM/F   92   92 1  
41 2 Erika Zelinková Virginia Enel Fenomen KV/F   82   82 2  
42 3 Jana Melnyčuk Natasha Natty Goldest Danubius        KV/F   80   80 3