Výsledky Oblastní klubové výstavy Lovosice 1.6.2019

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 13. 06. 2019 (673 přečtení)






Rozhodčí:  Jaroslava Drožová

Knírač velký ČERNÝ

 Třída mladých- psi

 1. CHAD OD DEVÍTI VRB                           3.1.2018        7647/18

O: Frenklin ze Sluneční verandy

M: Capabile od Devíti vrb                              V1,ČKŠ-J

Ch: Boháčová Kateřina

M:Vladimír Kratina, Doublice 212, 407 47 Doublice

 

 2. CHARON OD DEVÍTI VRB                        3.1.2018        7646/18

O: Frenklin ze Sluneční verandy

M: Capabile od Devíti vrb                             V2

Ch: Boháčová Kateřina

M:Svatava Kostelecká, Ortenova 85, Kutná Hora 284 01

 

Mezitřída– psi

 3. NEVILLE SLUNEČNÍ PAPRSEK                 7.9.2017         7618/17

O: Maigret Radinie

M: Bianca od Devíti vrb                              V1,ČKŠ, OKV, Nejhezčí velký knírač

Ch: Fraňková Lenka

M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice

 

Třída otevřená-psi

4. ALFONZO FROM BLACK  VELVET ROSE       4.4.2017    7547/17

O: Barthemius Magic Black Diamond

M: Betty od Devíti vrb                               V1,ČKŠ

Ch: Cimfe Jana, Mgr.

M: Mgr.Jana Cimfe, Štoka 254, 273 51 Uhnošť

 

Třída vítězů-psi

5. BALLI VAVR CLARE GIOM KASTASI              25.5.2017        7578/17

O: Abel od Devíti vrb

M: Arach Giom Kastasi                              V1,ČKŠ

Ch: Zwillingová Kateřina

M:Klára Pavlištová, Loučky 30, 565 01 Choceň

 

Mezitřída– feny

6. DOROTHY TRIUMETAL             8.10.2017           

O: Uriah Heep Radinie

M: Dian Francis Radinie                            V1,ČKŠ,OKV

Ch: Slačková Jaroslava, Ing.

M: Jana Kaniaková, Karlovarská 152,273 01 Kamenné Žehrovice

 

 7. KARMA HANNO VETO                                      1.9.2017            7613/17

O: Dustin vom Sonnenhof

M: Zenta Hanno Veto                                 V2

Ch: Pospíchalová Hana

M: Ing.Jarmila Kadlecová, Rakovnická 310/33, 405 01 Děčín II

 

Třída otevřená-feny

8. HOLLY ZE SLUNEČNÍ VERANDY            27.8.2016            7461/16

O: Charlie Hugo Radinie

M: Frencis ze Sluneční verandy                  V2

Ch: Volná Radmila

M: Ing.Žaneta Valentová, Husníkova 2087/24, 158 00 Praha 5

 

 9. NATHALY SLUNEČNÍ PAPRSEK            7.9.2017               7623/17

O: Maigret Radinie

M: Bianca od Devíti vrb                             V1,ČKŠ

Ch: Fraňková Lenka

M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice

 

 Třída vítězů– feny

10. MOYA SLUNEČNÍ PAPRSEK     30.1.2016        7336/16

O: Hannibal Barkas Radinie

M: Bianca od Devíti vrb                               V1,ČKŠ

Ch: Fraňková Lenka

M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice

 

Třída čestná-feny

 11.BIANCA  OD DEVÍTI VRB        2.7.2012               6768/12

(CH.CZ,SK,ČMKU, ZPU1, ZZO1,BH)

O: Devil Denny Goldest Danubius               V1

M: Savali Infinity Power

Ch: Boháčová Kateřina

M: Lenka Fraňková, Sokolovská 304/2, 412 01 Litoměřice

 

Třída veteránů-feny

 12. ENIGMA BLACK DVOMARO              16.4.2008            6020/08

O: JFK Hajko Nerita

M: Nefertiti Triumetal                             V1,ČKŠ-V, Nejlepší veterán

Ch: Netíková Markéta

M: Lenka Fraňková, Sokolovská 304/2, 412 01 Litoměřice

 

 Knírač velký PEPŘ A SŮL

 Třída štěňat-feny

13. GWENNA VE-FI        20.1.2019            7792/19

O: Bosman z Grodu Ksiazat  Pomorski

M: D´Ariana Ve-Fi                                        VN1

Ch: Fialová Veronika

M: Ing.Petra Štoková, Sokolovská 156/13, Liberec XIII

 

 

Knírač střední ČERNÝ

Třída mladých-psi

14. YORICK BLACK GRAND CALVERA      6.4.2018               9291/18

O: Ilko v.d. Talmühle

M: Olympia Lady-N del Guidante       V1,ČKŠ-J

Ch: Havelková Denisa

M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Chlustina

 

 Mezitřída-psi

 15. TIME WILL TELL GRAND CALVERA      19.11.2017         9189/17

O: Deep Purple Grand Calvera

M: Viva Black Grand Calvera                 V1,ČKŠ,OKV,Nejhezčí střední knírač, Nejkrásnější pes výstavy

Ch: Havelková Denisa

M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Chlustina

 

Třída mladých-feny

16. CALYPSO OD DALAJSKÉHO POTOKA       1.7.2018          9322/18

O: Querubin od Dalajského potoka

M: Tina od Dalajského potoka                V1,ČKŠ-J

Ch: Kaprálková Martina, Ing.arch.

M:  Ing.arch.Martina Kaprálková,Kociánka 0160, 281 66 Jevany

 

17. CAMILLE OD DALAJSKÉHO POTOKA                        1.7.2018       9323/18

O: Querubin od Dalajského potoka

M: Tina od Dalajského potoka                   nenastoupil

Ch: Kaprálková Martina, Ing.arch.

M: Mgr.Svatava Rothová, Šternberská 236, 257 26 Divišov

 

Třída otevřená-feny

 18. QUEEN ELIZABETH GRAND CALVERA                  8.5.2017                 9114/17

O: Faust Black Grand Calvera

M: Cairo Black Grand Calvera                         V1,ČKŠ,OKV

Ch: Havelková Denisa

M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Chlustina

 

Třída vítězů-feny

19.SUMMER NIGHTS GRAND CALVERA         3.6.2017                 9088/17

O: Hermes del Guidante

M: Kalokagathia Grand Calvera                       V1,ČKŠ

Ch: Havelková Denisa

M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice

 

Knírač střední PEPŘ A SŮL

 Třída mladých-psi

20. BIANT SILVER GRACE                     28.8.2018              RKF 5338771

O: Avangard Nice Feddzhes

M: Sweet Rairy-Také Trels                               V1,ČKŠ-J

Ch.Leliakova Maria

M: Hana Kolářová, Dobřívská 235, 338 43 Mirošov

 

  Třída otevřená-psi

 21. HARDY FORTUNA MORAVIA               8.7.2015                8798/15

O: Frost Gloria Leones

M: Famous Fergle Fortuna Moravia              nenastoupil

Ch: Vrchotová Petra

M: Hana Pjentaková, Horská 112, 417 41 Krupka

 

Třída vítězů-psi

22. DIESEL TOP ORIASIS                24.6.2012            8273/12

(český šampion, Grand šampion, CH KCHK, BOS)

O: Arrischiato Contre Gloria Leones                 V1,ČKŠ,OKV

M: Crystal Clare Oriasis

Ch: Kubínová Radka

M: Jitka Worthová, Žižkova 215, 417 02 Dubí 2

 

Třída dorostu-feny

 23. PEPSI ALARM BESKYD                           10.9.2018                 9377/18

O: Miccosukees Winning Hand

M: Chiquita Alarm Beskyd                               VN1

Ch: Fajkusová Lenka

M: Vladislav Kužel, Velká Černoc 19, 438 01 Měcholupy

 

Třída mladých-feny

 24. PANDORA PEPPER GRAND CALVERA                       12.8.2018            9359/18

O:Miccosukees Winning Hand

M: I´m Iska Grand Calvera                                 V1

Ch:Havelková Denisa

M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Chlustina

 

Mezitřída-feny

25.DAFNE SCHNAUZERS ZE SPOŘICKÝCH LUK      1.11.2017      9178/17

O: Royal Ring Alarm Beskyd

M: Edrien Vernika z Vysočiny                                 V1

Ch:Lisnerová Stanislava, DiS.

M: Stanislava Lisnerová, DiS., Lipová 47, 431 01 Spořice

 

Třída otevřená-feny

26.MAYBE,MAYBE NOT GRAND CALVERA     3.10.2017        9187/17

O: Miccosukees Winning Hand

M: Henriette Pepper Grand Calvera                         V1,ČKŠ,OKV

Ch: Havelková Denisa

M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Chlustina

  

Třída vítězů-feny

 27. CH. ZOOEY ALARM BESKYD               25.7.2013            8514/13

O:Ave Concorde Magnifigue

M: Ondine Alarm Beskyd                                               V1,ČKŠ

Ch: Fajkusová Lenka

M: Drahuše Hošková , Žofín 14, 407 57 Horní Podluží

 

Třída čestná-feny

 28. CH. DAYBREAK DAUGHTER ORIASIS              24.6.2012            8277/12

O: Arrischiato Contre Gloria Leones

M: Crystal Clare Oriasis                                                 V1

Ch: Kubínová Radka

M: Drahuše Hošková, Žofín 14, 407 57 Horní Podluží

 

Knírač malý BÍLÝ

Třída otevřená-psi

 29. CHUCK  ŠVARCARA                           28.11.2016                               10695/16            

O: Gigolo Bianco of Taita´s Ushabti

M: Chiara Bianco of Taita´s Ushabti                                    V1

Ch:Marková Hedvika

M: Irena Vosáhlová, Krásnostudenecká 715/67, 405 02 Děčín

 

Třída vítězů-psi

30. ABBADO REBEL ALVE                          18.2.2014                  9438/14

O:Hugo Boss Boltres

M: You Are My Baby Ama-Pepsi                                                V1,ČKŠ,OKV

Ch: Velišová Alena

M: Alena Velišová, Gorazdova 15, 120 00 Praha 2

 

Třída čestná-psi

 31. ABONI REBEL ALVE                          18.2.2014                  9439/14

O:Hugo Boss Boltres

M: You Are My Baby Ama-Pepsi                                               V1

Ch: Velišová Alena

M: Alena Velišová, Gorazdova 15, 120 00 Praha 2

  

Třída štěňat-feny

 32.CLEA SNOW SLIP                                        19.12.2018                 11608/18

O:Chuck Švarcara

M: Fran Fine Schadow White de Pepa                                          Nadějná

Ch: Vosáhlová Irena

M: Kateřina Cinibulková, Žižkova 2477, 413 01 Roudnice nad Labem

  

Třída mladých-feny

 33. FRANCESCA FALCO DOROTHEA ZE SOLNÉ       21.6.2018      11397/18

O: Abbado Rebel Alve

M: El Dixi Emporio Dorothea ze Solné                                          V1,ČKŠ-J

Ch: Wojnarová Jarmila

M: Alena Volfová, Olbrachtova 652/5, 460 15 Liberec 15

 

34. ADÉLKA PÍĎALKA                                               3.4.2018             11289/18

O: Felix Rezlark

M: Paloma Švarcara                                                                              VD

Ch: Šavrdová Hana

M: Hana Šavrdová, Kladěruby 98, 294 06 Březno u Mladé Boleslavi

 

  Mezitřída-feny

 35. NELLA ŠVARCARA                                          25.10.2017          11121/17

O: Ch.Colombo WT Rezlark

M. Ch. Gena Lee Nolin Grasant                                      V1,ČKŠ,OKV

Ch: Marková Hedvika

M: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Hraštice

 

 Třída otevřená-feny

 36. BEE BEE SNOW SLIP                                       7.12.2017                11164/17

O: Cipísek Vašata

M: Fran Fine Schadow White de Pepa                              VD

Ch: Vosáhlová Irena

M: Irena Vosáhlová, Krásnostudenecká 715/67, 405 02 Děčín

 

 Třída veteránů-feny

37.YOU ARE MY BABY AMA-PEPSI                        7.5.2010                   7946/10

O: Rising Star Ushabti Mervar´s

M: Emma Emmylou Ahovoy                                             V1,ČKŠ-V

Ch: Grabovska-Strzelec Beata, Ewelina

M: Alena Velišová, Gorazdova 15, 120 00 Praha 2

  

Knírač malý ČERNOSTŘÍBŘITÝ

 Třída dorostu-psi

38. SUNNY BOY VZPOMÍNKA            17.9.2018           11485/18     

O: Right Reason z Dixie

M: Mystery Vzpomínka                                               VN1

Ch: Koláčková Dita

M:  Nikola Linhartová , Tovární 254/5, 417 01 Dubí 1

 

Třída mladých-psi

39. IAGO SILVER GRAND CALVERA          8.4.2018                  11367/18

O: Always On Top BS From Rainbowland

M: Cute Lilly Grand Calvera                                         V1,ČKŠ-J

Ch: Havelková Denisa

M: MVDr. Dita Koláčková, Bukov 30, 270 04 Hořesedly

 

Mezitřída-psi

40. WONDERFUL WORLD Z DOLLNAXU         3.10.2017           11080/17     

O: On The Top z Dixie

M: Innocent Rose z Dollnaxu                                     nenastoupil

Ch: Strnadová Zdeňka, RNDr.

M: RNDr. Zdeňka Strnadová, Pod Zahradami 151/16, 104 00 Praha 10

 

Třída vítězů- psi

41. VOL DAMM INEDIT SWEETSCHNAUZERS    8.5.2017     11556/18

O: Sweetschnauzers Gladiator

M: Sweetschnauzers Clarion                                        V1,ČKŠ,OKV

Ch:Garcia Alejandra

M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Chlustina

 

 Třída veteránů-psi

 42. HÖNSETORPS AMERICAN HALL OF FAME         22.2.2010        7945/10

O: It´s a Magic Dream Chottans

M: Clearedfortakeoff Axcium´s                                       nenastoupil

Ch: Oskarsson Maliu

M: Ing.Ladislav Večerka, Oldřichov 117, 417 24 Oldřichov

 

43. CH. WILLY WUFF MALÝ KAVALÍR             24.10.2008              6549/08

O: Meinkisman´s I Found My Thrill

M: Hattie Mc Daniel Malý kavalír                                     V1,ČKŠ-V

Ch: Ullrichová Daniela

M: Daniela  Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem

 

Třída mladých-feny

44. YOGI DOGGIE Z DOLLNAXU                      23.4.2018                 11318/18

O: Walker Rezlark Santa Knyrys

M: Hairy Revolution z Dollnaxu                                       nenastoupil

Ch: Strnadová Zdeňka, RNDr.

M: RNDr.Zdeňka Strnadová, Pod Zahradami 151/16, 104 00 Praha 10

 

Třída otevřená– feny

 45.FORTUNE SILVER GRAND CALVERA       24.3.2017       10908/17

O: Hönsertop Back Me Up

M: Vivivan Silver Grand Calvera                                       V1,ČKŠ,OKV

Ch: Havelková Denisa

M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Chlustina

 

 Třída pracovní-feny

 46. CHARLOTTA Z DEVONU                           15.4.2017            10843/17

       ZMMP

O: Caira z Devonu

M: Eywy z Devonu                                                               V1,ČKŠ

Ch: Popelková Hana, Ing.

M: Ing.Iva Gebertová, Bruselská 4, 120 00 Praha 2

 

Třída vítězů-feny

47. ZETA ULTRA MAJESTIC          21.3.2017            11144/17

O: Kelly´s Super Star

M: Lucky Star With Me                                                          V1,ČKŠ

Ch: Anna Czarnopolska

M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice

 

Třída veteránů– feny

48. CH.CHOTTANS RAW MODEL              22.12.2009          7760/10

O: Xjar Cosmic Wonder

M: Chottans Just For You                                                         V1,ČKŠ-V

Ch: Orre Charlotte

M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem

 

 

Knírač malý ČERNÝ

  Třída dorostu-psi

 49. JOSHUA MY LOVE ANDROIS               23.9.2018            11517/18

O: Dreamkiss Illusion Comes True

M: Harmony Androis                                     VN1, Nejlepší dorost

Ch: Zaoralová Andrea

M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany

 

Třída mladých-psi

 50.STADTLERS DANCING IN THE DARK IN PRAGUE      10.3.2018  RN32021601

O:Stadtlers-Wiloeisp Join in the Dark

M: Kingsway Hello My Honey                             V1,ČKŠ,Nejlepší mladý jedinec

Ch: Daphne L. Young

M: Denisa Havelková a Jana  Kaniaková, Chlustina 86, 267 51 Zdice

 

Třída otevřená-psi

 51. ZIPPO ANDROIS                                           23.10.2016              10662/16

O: Castro Ruzz Benavente Moravia

M: Beautiful Androis                                                V1,ČKŠ,OKV,Nejlepší malý knírač

Ch: Zaoralová Andrea

M: Olga Svobodová, nám.T.G.Masaryka 596/22, 290 01 Poděbrady

 

Třída dorostu 

52. JOSEPHINA ANDROIS                23.9.2018             11520/18

O: Dreamkiss Illusion Comes True

M: Harmony Androis                                                 VN1

Ch: Zaoralová Andrea

M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany

 

Mezitřída-feny

 53. BAMBI VELESSTAR                      2.10.2017              11077/17

O: Rus Darbis Show Must Go On

M: Bazinga Noční strážce                                           VD

Ch: Karmanov Mykola

M: Stanislav Hodač, Nad Parkánem 188/18, 103 00 Praha

 

Třída otevřená-feny

 54. JACQUELINE VALORIAN            7.8.2016               10547/16

O: Cabo Quendoline Silesia

M: Isabella Valorian                                                       V1,ČKŠ

Ch: Valentová Žaneta Ing.

M: Ing. Žaneta Valentová, Husníkova 2087/24,  158 00 Praha 5

 

55. JANEANE VALORIAN              7.8.2016                 10548/16

O: Cabo Quendoline Silesia

M: Isabella Valorian                                                       VD2

Ch: Valentová Žaneta Ing.

M: Ing. Žaneta Valentová, Husníkova 2087/24,  158 00 Praha 5

 

 Třída vítězů-feny

56. IMPUT TO WIN-N LITTLE BLACK PRIDE      11.4.2017       11143/17

O: Horus Craft´s Master

M: Law and Order-N Invicta                                          V1,ČKŠ,OKV

Ch: Bertini Francesca

M: Hana Skotáková, Táhlá 824, 251 68 Kamenice-Těptín

 

Knírač malý PEPŘ a SŮL

 Třída otevřená-psi

57. XXXAGENT Z ROZNETU                           13.10.2017     11103/17

O: Uncas PS Rezlark

M: Tasha z Roznetu                                                 V1,ČKŠ,OKV

Ch: Rozová Zuzana, Ing.

M: Miloslav Čejka, Albrechtice nad Vltavou 166, 398 16 Albrechtice nad Vltavou

 

Třída pracovní-psi

 58. KVIDO Z POVODÍ OHARKY                      4.10.2012          8830/12

     ZZO, BH, ZOP, ZZO1, ZMMP

O: Eos Rauhteufeichen

M: Chessie z Povodí Oharky                                   V1,ČKŠ

Ch: Poláková Jarmila

M: Marcela Palfiová, Novosedlická 1452/38, Teplice

 

Třída štěňat-feny

59. AMY ZEPHYRA Z ROZNETU                      27.1.2019          11661/19

O: Yankee Zephyr Astronaut

M: Unica z Roznetu                                                 VN1

Ch: Rozová Zuzana, Ing.

M: Ing.Zuzana Rozová, Petrohradská 25, 101 00 Praha 10

 

Třída dorostu-feny

 60. NOISETTE PEPPER ANDROIS                     17.9.2018         11515/18

O: Uncas PS Rezlark

M: Dominga Pepper Androis                                     VN1

Ch: Zaoralová Andrea

M. Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany

 

Třída mladých-feny

61. WINNING CHARM HAJAN POLONIA        17.7.2018        PKR 51669

O: Starlings Kashmir

M: Just Only You Hajan Polonia                              V1,ČKŠ-J

Ch: Janiszewska Halina

M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem

 

 

Mezitřída- feny

 62.UNPLUGGED CHEANTAKE                       1.1.2018           11467/18

O:Attaway Northern Light

M:Axcium´s Exellenzia                                    V1,ČKŠ

Ch: Ylikyla Nora

M:Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást

  

63. GALICIA CZECH LADY                       24.2.2018                 11212/18

O:  Uncas PS Rezlark

M: Peggy Lady z Větrova                                     V2

Ch: Fodorová Martina

M: Martina Fodorová, 17.listopadu 4777, 430 04 Chomutov

 

Třída otevřená-feny

 64. INNA ASTRONAUT                        7.3.2017       10799/17

O: Zeus Pepper Astronaut

M: Ultra PS Rezlark                                         nenastoupil

Ch: Suchá Miroslava

M: Lada Valentová, Plzeňská 326, 348 02 Bor

 

65. IKONA PEPPER ANDROIS          4.1.2015           9848/15

O: Ismael Ernst Astronaut

M: Cayenne Pepper Androis                           V3

Ch: Zaoralová Andrea

M: Eva Šafářová, Dělnická 1569, 413 01 Roudnice nad Labem

 

66. MICHELLE PEPPER ANDROIS       6.9.2017            10039/17

O: Ivanhoe Pepper Androis

M: Dominga Pepper Androis                           V2,res.ČKŠ

Ch: Zaoralová Andrea

M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany

 

67. XTRA LADY Z ROZNETU                13.10.2017           11104/17

O: Uncas PS Rezlark

M: Tasha z Roznetu                                              V1,ČKŠ

Ch: Rozová Zuzana, Ing.

M: Olga Tušilová, Albrechtice nad Vltavou 166, 398 16 Albrechtice nad Vltavou

 

Třída vítězů-feny

 68. GRETHE ERNST ASTRONAUT                9.11.2016            10690/16

O: Uncas PS Rezlark

M: Close Enought Solimans                                     V1,ČKŠ,OKV

Ch: Suchá Miroslava

M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást

 

 Třída veteránů-feny

 69. JENNIFER JENNIE MALÝ KAVALÍR           9.11.2007        7140/07

O: Kaspelix Came in Time

M: Dixi Queen Pepper Malý kavalír                              V1,ČKŠ-V

Ch: Ullrichová Daniela

M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem