Výsledky Oblastní klubové výstavy Braník 8.5.2019

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 05. 06. 2019 (365 přečtení)






Knírač malý pepř a sůl

Rozhodčí:    Karel Hořák                           

 

 

SOUTĚŽE

Dítě a pes    

Tereza Váňová – MALÝ KNÍRAČ PEPŘ A SŮL

Chovatelské páry -  KMB  - Elexandra White HelMich a The magic Touch z Šardanu – Helena Vacínková

Nejkrásnější štěně -       KVČ Eldorado Fantom Chlumu                     

Nejkrásnější dorost –       KMP+S  Noisette Pepper Androis                     

Nejkrásnější mladý jedinec – KMČ Stadtlers Dancing in The Dark in Prague

Nejkrásnější jedinec z třídy čestné– KSP+S Frank A Finta F Morava

Nejkrásnější veterán–  KVČ Aranka Jesstyno

Nejkrásnější chovný pár –

Nejkrásnější malý knírač –  KMP+S Natalia Tena Ernst Astronaut

Nejkrásnější střední knírač – KSČ Summer Storm Grand Calvera

Nejkrásnější velký knírač – KVČ Holly ze Slunečné verandy

 

Nejkrásnější knírač výstavy – KMP+S Natalia Tena Ernst Astronaut

 

Knírač malý bílý

PSI –třída čestná

 

The Magic Touch z Šardanu                  1.

o.:Sweet Toys Coco Jumbo      m.: Hope Blues La Nanasim

maj.: Vacínková helena

 

 

Feny – třída mladých

 

Adélka Píďalka       V1, ČKŠ-J

o.:  Felix Rezlark      m.: Paloma Švarcava

maj.: Šavrdová Hana

 

Feny – třída otevřená

 

Holly Vašata       V1, ČKŠ, OKV

o.:  Bairre Vašata        m.:Day Švarcava

maj.: Veronika Benešová

 

Paloma Švarcava       VD 2

o.:  Colombo WT Rezlark       m.:Fanny Švarcava

maj.: Šavrdová Hana

 

Feny – třída veteránů

 

Alexandra White Hel-Mich       V1, ČKŠ-V

o.: Zacharias of Bianco Olgas       m.:Feria Praegredior

maj.: Helena Vacínková

 

 

Knírač malý černostříbřitý

PSI –třída mladých

 

Chivalrous Chase z Dixie      V2

o.:  Clever Cameron z Dixie      m.: Undiscovered Beauty z Dixie  

maj.:  Otakar Křivohlavý.

 

 

 

Iago Silver Grand Calvera     V1, ČKŠ-J

o.:   Salwais on Top Bsfrom Rainbowland      m.: Cute Lilly Grand Calvera

maj.: Dita Koláčková MVDr.

 

Psi – třída mezitřída

 

Wonderful World z Dollnaxu       VD1

o.:   On The Top z Dixie    m.: Innnocent Rose z Dollnaxu 

maj.:  Strnadová Zdeňka RNDr.

 

 

Psi – třída pracovní

 

Angelo Poslední skaut      V1, ČKŠ, OKV

o.:   Sailers Dealthy Hallows    m.: Trisha Poslední skaut

maj.:  KřížováMarcela Mgr.

 

Psi – třída veteránů

 

Fox Mulder z Dollnaxu   V1, ČKŠ-V

o.:   Dabbler April v.D.n. Oppasser    m.: Borůvka z Dollnaxu

maj.:  Strnadová Zdeňak RnDr.

 

 

FENY  – třída mladých

 

Yogi Doggie z Dollnaxu         V1, ČKŠ-J

o.: Santa Knyrys Walker Rezlark    m.: Hairy Revolution z Dollnaxu

maj: Strnadová Zdeňka RnDr.

 

 

Feny – mezitřída

 

Fatima II Rezlark       V1, ČKŠ

o.:  Alexis Albertha vom Karlseck      m.: Zanithof of Taithas Ushabti

Maj.: Běhalová Martina

 

Feny – třída otevřená

 

Venus de Praga z Dollnaxu      V1, ČKŠ

o.: Wild Wind z Dixie    m.: Hairy Revolution z Dollnaxu

maj:  Strnadová Zdeňka RnDr.

 

Feny – třída vítězů

 

Elois Silver Grand Calvera        V1, ČKŠ, OKV

o.: Chinon‘s Unconditional Joy   m.:Terry Silver Grand Calvera

maj.:  Havelková Denisa

 

Feny – třída čestná

 

Daulie Blackit od Stříbrných tlapek      1.

o.: Art Marant Cross Fire   m.: Nikita Rezlark

maj.:  Vaculíková Jana

 

Feny – třída veteránů

 

Chottans Raw Model                  V1, ČKŠ-V

o.:Xdar Cosmic Wonder     m.:Chottans Just for You

maj.: Ulrichová Daniela

 

Nikita Rezlark                  V2

o.: Inspektor Rezlark     m.: Filomena Rezlark

chov.:  Rezková Larisa Ing.

maj.:  Vaculíková Jana

 

Knírač malý černý

PSI– třída mladých

 

Stadtlers Dancing in The Dark in Prague          V1, ČKŠ-J
o: Stadtlers – Wiloeisp Join in the Dark  m: Kingsway Hello My Honeey
maj.: Havelková Denisa a Kaniaková Jana

 

 

Feny  – mezitřída

 

Hannah Androis     V1, ČKŠ, OKV                                   

o.: Partner Rezlark     m.: Jacqueline Androis

maj.: Berková Dagmar Ing.

 

 

Feny – třída otevřená

 

Jacqueline Valorian       V1, ČKŠ                                      

o.: Cabo Quendoline Silesia   m.: Isabella valorian  

maj. Ing. Žaneta Valentová

 

Feny – třída vítězů

Emma Benavente Moravia      VD                         

o.: King Samuel Black Samba   m.: Butterfly Benavente Moravia

maj.: Rodinová Dagmar + Mlsnová Eva

 

Knírač malý pepř a sůl

PSI  – třída dorostu

 

Norbert Max Pepper Androis          VN1
o: Uncas PS Rezlark   m:  Dominga Pepper Androis
maj. Horáčková Petra

 

PSI – mezitřída

 

XXXAgent z Roznetu                 V1, ČKŠ, OKV
o: Uncas PS Rezlark   m:  Tasha z Roznetu
maj.:  Čejka Miloslav

 

Psi – třída vítězů

 

Denis z Bieleho domu               V1, ČKŠ

o.: Newmann Rezlark              m.: Xmas Snowflake z Šardanu

maj.:  Vacínková Helena

 

Psi – třída čestná

 

Fido Astronaut                 1.

o.: Empire Creatos At Moldau North             m.: Shakira Astronaut

maj.:  Dlouhá Dagmar

 

FENY  – třída dorostu

 

Noisette Pepper Androis            VN1
o: Uncas PS Rezlark   m: Dominica Pepper Androis
maj.Zaoralová Andrea

 

Feny – mladých

 

Panna Cotta Astronaut     V1, ČKŠ-J
o:Sailers Small Code - Pipper   m:  Ultra PS Rezlark
maj.: Dlouhá Dagmar

 

Winning Charm Hajan Polonia    V2
o:Starlings Kashmir   m: Just Only You Hajan Polonia
maj.: Ulrichová Daniela

 

Feny – mezitřída

 

 

Michelle Pepper  Androis     V2
o: Ivanhoe pepper Androis   m:  dominiga pepper Androis
maj: Zaoralová Andrea

 

Xtra  Lady z Roznetu            V1, ČKŠ
o: Uncas PS Rezlark   m:  Tasha z Roznetu
maj.:  Tušilová Olga

 

Feny – otevřená

 

Inna Astronaut             V1, ČKŠ
o: Zeus Pepper Astronaut   m:Ultra PS Rezlark
maj.:Valentová Lada

 

Feny – třída pracovní

 

Natalia Tena Ernst Astronaut          V1, ČKŠ, OKV

o: Lucky Boy Astronaut     m: Rosalie Astronaut
Maj.:  Hýbnerová Pavlína

 

Feny – třída veteránů

 

Jennifer Jennie Malý Kavalír               V2

o.: Kaspelix game in Time           m.: Dixi Queen Pepper Masly Kavalír

maj.:  Ulrichová Daniela

 

Yantia  Astronaut              V1, ČKŠ-V

o.: Directo Al GranoTajinastes             m.: Fyrit Lady MoldauNorth

maj.: Fodorová Martina

 

 

Knírač střední černý

Psi – třída vítězů

 

Summer Storm Grand Calvera               V1, ČKŠ, OKV

o.: Hermes-N del Guidante   m.:  Kalokagathia Grand Calvera

maj.: Havelková Denisa

 

 

FENY  – třída mladých

 

Agnes Black Grand Calvera                    V1, ČKŠ-J

o.:  von Shamans Irish Image    m.: Tatum Black Grand Calvera

maj: Havelková Denisa

 

 

 

Knírač střední pepř a sůl

PSI– třída mezitřída

Kamikadze Saltus ze Záhrabské       V1, ČKŠ

o.: Skippy Saltus ze Záhrabské          m.:Georgeus Glory von Portenschlag

maj.: Svobodová Renata

 

PSI– třída otevřená

Bart Simpson Noční strážce       V1, ČKŠ

o.: Quentin Alarm Beskyd          m.:Indiana Gloria Leones

maj.: Frišová Daniela

 

 

 

 

Psi – třída vítězů

Artex Noční strážce       V1, ČKŠ, OKV

o.: Armani Poslední skaut          m.:Indiana Gloria Leones

maj.: Zajičkovi František a Marcela

 

Psi – třída veteránů

Loveboy Saltus ze Záhrabské       V1, ČKŠ-V

o.: Ablazerfirelightmylife-PS        m.: Unbelievable USA ze Záhrabské

maj.: Svobodová Renata

 

Psi – třída čestná

Frank A Finta F Morava       1.

o.: Shark A Finta F Top Target       m.: Anastasie Audry A finta F Morava

maj.: Benešovská Jitka

 

 

Feny – třída vítězů

Geena Alarm Beskyd       V1, ČKŠ

o.: Amore Mio Alarm Beskyd         m.:Zafira Alarm Beskyd

maj.: Benešovska Jitka

 

Knírač velký černý

PSI– třída štěňat

 

Eldorado Fantom Chlumu            VN 1.

o.: carravagio Medecki      m.:Ursuzsi Radinie

maj.: Hochová Miroslava

 

PSI– třída dorostu

 

Deseo-Con Todos Los Santos            VN 1.

o.: Tazz Con Todos Los Santos    m.: Xia Cruella Con Todos Los Santos

maj.: Vaculíková Jana

 

Psi –třída otevřená

 

Alfonzo from Black Velvet Rose      V1, ČKŠ, OKV

o.: Barthemius Magic Black Diamond         m.:   Betty od Devíti vrb

maj.: Cimfe Jana Mgr.

 

Feny – třída mezitřída

 

Arya Porta Aghan            V1, ČKŠ

o.: Xaron von Hatzbachtal       m.: Czahik Daches Dream

maj.: Rohlenová Petra

 

Karma Hanno Veto           V2

o.: Dustin vom Sonnenhof       m.: Zenta Hanno Veto

maj.: Kadlecová Jarmila Ing.

 

 Feny  – třída otevřená

 

Enny Ve-Fi       V2.

o.: Abel od Devíti vrb      m.:Kianga vom Hörren 

maj.: Placata Václav

 

 

Holly ze Slunečné verandy      V1, ČKŠ, OKV

o.: Charlie Hugo Radinie     m.:Frencis ze Slunečné verandy 

maj.: Valentová Žaneta Ing.

 

Feny – třída pracovní

Natasha Natty Goldest Danubius       VD 1

o.: Devil Denny Goldest Danubius      m.: Jennifer Jeane  Goldest Danubius 

maj.: Melnyčuk Jana 

 

Feny – třída vítězů

Urszi Radinie                             V1, ČKŠ

o.:  Enzo de Pichera                           m.. Fenja Hanno Veto

maj.: Hochová Miroslava

 

Feny – třída veteránů

Aranka Jesstyno                    V1, ČKŠ-V

o.: Larry King Radinie  m.: Jackie Jess Sluneční paprsek

maj.:Zaoralová Andrea

 

Knírač velký pepř a sůl

 

Feny – třída vítězů

Silver Senator Femme Fatale        V1, ČKŠ, OKV

o.: Mel Gibson v. Amber               m.: Silver Senator Rhisbee

maj.: Vaculíková Jana