Výsledky OKV Praskolesy 24.11.2018

Autor: -mze- (zmarzemu@centrum.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 30. 11. 2018 (309 přečtení)




Uvnitř článku najdete kompletní výsledky z Oblastní klubové výstavy v Praskolesích pořádané pobočkou Praha - východ



Knírač malý bílý

Klub chovatelů kníračů – pobočka Praha východ

 

POVÝSTAVNÍ KATALOG

XVIII. Oblastní klubová výstava kníračů

všech velikostních a barevných rázů

24.listopad 2018

Praskolesy

Rozhodčí: Helena Glänznerová

 

 

BIS – Bonny Bloom Black Androis

 

Knírač malý bílý

 

Feny – třída otevřená

1        INDICIE Shadow White de Pepa     DISKVALIFIKACE

          O: Armani Genstat  m: Blaylock Is Magic

          Chov: Iva Šichnárková maj: Iva Račková Zoubková

         

Knírač malý černostříbřitý

 

Psi – třída dorostu

2        IAGO SILVER Grand Calvera            VN1

          O: Always On Top BS from Rainbowland  m: Cute Lilly Grand Calvera

          Chov: Denisa Havelková Maj: Dita Koláčková

 

Psi – mezitřída

3        GONJO SILVER Grand Calvera         V1, ČKŠ

          O: Repitition´s Indigo Sky  m: Yakuma Silver Grand Calvera

          Chov: Denisa Havelková Maj: Tomáš Schneider

 

Psi – třída otevřená

4        URBAN HERO z Dollnaxu                  NENASTOUPIL

          O: Oskar HeroDollnaxu  m: Jeannie Silver Malý kavalír

          Chov: RNDr.Zdeňka Strnadová Maj: Mgr.Jana Lavičková

 

Psi – třída vítězů

5        Sweetschnauzers VOL DAMM INEDIT   V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Sweetschnauzers Gladiator  m: Sweetschnauzers Clarion

          Chov: Alejandra Garcia Maj: Denisa Havelková,  

 

Psi – třída veteránů

6        CROSSFIRE Art’Marant                     V2

O: Benito of Taita’s Ushabti  m: Ceribbean Seashell Sandora

Chov: Maria Krotova Maj: Dita Koláčková,  

 

7        Hönsetorps AMERICAN HALL OF FAME V3

O: Axcium’s Clearedfortakeoff m: Chottans It’s A Magic Dream

Chov: Oskarsson Malin Maj: Ing.Ladislav Večerka,  

 

8        SIMPLY THE BEST Malý kavalír        V1, ČKŠ-V

O: Chottans Vagabond for Me  m: Universe’s Miss

Chov+maj: Daniela Ullrichová,  

                   

Feny – třída dorostu

9        IMANI SILVER Grand Calvera           VN1

          O: Always On Top BS from Rainbowland  m: Cute Lilly Grand Calvera

          Chov + Maj: Denisa Havelková,  

 

Feny – mezitřída

10      BALAADITYA Altan-Corgo                V1, ČKŠ

          O: Chinon´s Unconditional Joy  m: Sixth Sense z Dixie

          Chov + Maj: Tomáš Schneider,  

 

11      VANILLAE FLOS z Dollnaxu               VD2

          O: Wild WindDixie  m: Hairy RevolutionDollnaxu

          Chov: Zdeňka Strnadová Maj: Ing.Ludmila Benediktová

 

Feny – třída otevřená

12      GWENDY SILVER Grand Calvera      V1, ČKŠ

          O: Repitition´s Indigo Sky  m: Yakuma Silver Grand Calvera

          Chov + Maj: Denisa Havelková,  

 

Feny – třída vítězů

13      ZETA Ultra Majestic                           V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Kelly´s Super Star  m: Lucky Star Weth Me

          Chov: Czarnopolska Anna Maj: Denisa Havelková

 

Feny – třída čestná

14      FIRST OF ALL Malý kavalír               V1

          O: Willy Wuff Malý kavalír  m: She is So Wonderful Malý kavalír

Chov+maj: Daniela Ullrichová,  

 

Feny – třída veteránů

15      UNIVERSE’S MISS Malý kavalír        V1, ČKŠ-V

          O: Chottan’s Vagabond for Me  m: Irish Vanila Ice Malý kavalír

Chov+maj: Daniela Ullrichová,  

 

Knírač malý černý

 

Psi – třída dorostu

16      CHIVAS REGAL Androis                     VN1

O: Mini Masterpiece’s Forward  m: Tullamore Dew Androis

Chov+maj: Andrea Zaoralová,  

 

Psi – třída otevřená

17      BEATLE Androis                                 V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Ground Zero’n Di Mote Gentile  m: Can Fly Ca Vanga

          Chov: Andrea Zaoralová  Maj: Martina Zoulová,  

 

Psi – třída veteránů

18      LANCASTER Androis                          NENASTOUPIL

          O: Dragon Fly Carboneum  m: Xaira v.Portenschlag

          Chov: Andrea Zaoralová maj: Jana Kaniaková,  

 

Feny – třída dorostu

19      CHRISTIE Androis                             VN1

O: Mini Masterpiece’s Forward  m: Tullamore Dew Androis

Chov+maj: Andrea Zaoralová,  

 

Feny – třída mladých

20      EMMA Benavente Moravia                V1, ČKŠ-J

          O: King Samuel Black Samba  m: Butterfly Benavete Moravia

          Chov+maj: Dagmar Rodinová,  

 

Feny – mezitřída

21      BELLA MIA Androis                           V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Ground Zero’n Di Mote Gentile  m: Can Fly Ca Vanga

Chov+maj: Andrea Zaoralová,  

 

Feny – třída vítězů

22      LOVE YOU FORVER z Šardanu          V1, ČKŠ

          O: Kelly´s Super Star                  m: Rarita z Šardanu

Chov: Šárka Kollárová maj: Denisa Havelková,  

 

Feny – třída čestná

23      OLIVIA NELLA Bohemia Ness           NENASTOUPILA

          o: Natar Hamlet Wild Rane  m: Dog-Otho’s For Your Eyes Only

          chov+ maj: Jana Kaniaková,  

 

Knírač malý pepř a sůl

 

Psi – mezitřída  

24      ALEX z Černého nebe                        V2, r.ČKŠ

          O: Fido Astronaut  m: Lassy Gymor

          Chov: Josef Raclavský Maj: Blanka Markovic,  

 

25      KRISTIAN ERNST Astronaut             V1, ČKŠ

          O: Zelebritat Jackpot m: Sabrina Ernst Astronaut

          Chov + maj: Miroslava Suchá,  

 

Psi – třída otevřená

26      HENDRICK ´s  De Villa Cayna           V1, ČKŠ

O: Jack Sparrow De Miguel m: Pandora De Villa Cayna

Chov: Marques Luis Fernardo Gaudencio Maj: Miroslava Suchá,  

 

Psi – třída vítězů

27      Baloubet TRENDIN WORLDWIDE    V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Chentake Limited Edition at Wellingley m: Baloubet Sky´s The Limit

          Chov: DKL Ingarfill Maj: DKL Ingarfill + Miroslava Suchá

 

Feny – třída mladých

28      UNPLUGGED Cheantake                  V1, ČKŠ-J

O: Attaway Northern Light  m: Axcium´s Exellenzia

Chov: Ylikyla Nora Maj: Miroslava Suchá

 

Feny – mezitřída

29      INNA Astronaut                                V1, ČKŠ

          O: Zeus Pepper Astronaut  m: Ultra PS Rezlark

          Chov: Miroslava Suchá Maj: Lada Valentová

 

Feny – třída otevřená

30      KATTY KAY ERNST Astronaut           V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Zelebritat Jackpot m: Sabrina Ernst Astronaut

          Chov + maj: Miroslava Suchá,  

 

Feny – třída vítězů

31      DIDA ze Židenických zahrad            V2, r.ČKŠ

          O: Ir z Agova dvora  m: Droga z Apatyky

          Chov: Hana Kučerová Maj: Blanka Markovic

 

32      DOROTHEA ERNST Astronaut           V1, ČKŠ

          O: Starlings Kashmir         m: Izolda Astronaut

          Chov + maj: Miroslava Suchá

 

Feny – třída veteránů

33      MAMMA MIA z Marzemu                   V1, ČKŠ-V

          O: Sensations Storm Watcher  m: Grace KellyMarzemu

          Chov+maj: Martina Deverová

 

34      NORTH STAR Malý kavalír                NENASTOUPILA

          O: Eos Rauhteufelchen  m: Hello Maxi Malý kavalír

Chov+maj: Daniela Ullrichová,  

 

 

Knírač střední černý

 

Psi – třída dorostu

35      YORICK BLACK Grand Calvera         VN1

          O: Ilko v.d. Talmühle  m: Olympia Lady – N del Guidante

          Chov + Maj: Denisa Havelková,  

Psi – třída mladých

36      CAR z Hofjaru                                    V1, ČKŠ-J

          O: Querubin od Dalajského potoka  m: Bára z Hofjaru

          Chov: Jaroslav Hofman Maj: Ing.Kateřina Filáková,

 

37      US ARMY BLACK Grand Calvera       V2

          O: Goro Black Grand Calvera  m: Jessica Black Grand Calvera

          Chov: Denisa Havelková Maj: Andrea Botová

 

Psi – mezitřída

38      PERRY MASON Grand Calvera          V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Hermes – N del Guidante  m: Tatum Black Grand Calvera 

          Chov + Maj: Denisa Havelková

 

Psi – třída vítězů

39      Von Shaman´s IRISH IMAGE           V1, ČKŠ

O: Bartigeins Born On The 4th of July m: Von Shaman´s AWESOME APPEAL

          Chov: Dr. Kathleen Fitzgerald Maj: Denisa Havelková,  

 

Feny – mezitřída

40      SUMMER NIGHTS Grand Calvera     V1, ČKŠ

          O: Hermes – N del Guidante        m: Kalokagathia Black Grand Calvera 

          Chov + Maj: Denisa Havelková,  

 

feny – třída otevřená

41      ROYAL RUBY Grand Calvera             V1, ČKŠ

          O: von Shaman´s Walk on Air     m: ZZ Black Grand Calvera 

          Chov + Maj: Denisa Havelková

 

feny – třída vítězů

42      LUCKY ROSE Grand Calvera             V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Faust Black Grand Calvera      m: Zola Black Grand Calvera 

          Chov + Maj: Denisa Havelková

 

43      QUEEN VICTORIA Grand Calvera     V2, r.ČKŠ

          O: Faust Black Grand Calvera       m: Cairo Black Grand Calvera 

Chov: Denisa Havelková Maj: Eric Taupin & Denisa Havelková  

 

 

Knírač střední pepř a sůl

 

Psi – mezitřída

44      KOUZELNÍK Benavente Alarm Beskyd  V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Tombola’s Dragonheart  m: Aurora Alarm Beskyd

          Chov: Lenka Fajkusová Maj: Dagmar Rodinová

 

Feny – třída dorostu

45      Top Target SNĚHURKA BENAVENTE    VN1

          O: Top Target Chizar  m: Top Target Gloria Stuart

          Chov: Natalia Sviridova Maj: Dagmar Rodinová

 

Feny – třída mladých

46      MAYBE, MAYBE NOT Grand Calvera   V1, ČKŠ-J

          O: Miccosukees Winning Hand  m: Henriette Pepper Grand Calvera

          Chov: Denisa Havelková  Maj: Jitka Minaříková,  

 

Feny – mezitřída

47      PRUE PAXTON Gloria Leones            V1, ČKŠ

          O: Loveboy Saltus ze Záhrabské  m: Florette Gloria Leones

          Chov: Michaela Zubrická Maj: Hana Loužilová

 

Feny – třída otevřená

48      KORA PEPPER Grand Calvera           V1, ČKŠ

          O: Mama Schram´s Caesar  m: Fatima Pepper Grand Calvera

          Chov: Denisa Havelková  Maj: Michael Svoboda,  

 

Feny – třída pracovní

49      ELSA Saltus ze Záhrabské                 V1, ČKŠ

          O: Skippy Saltus ze Záhrabské  m: Roxana Saltus ze Záhrabské

          Chov: Monika Skok Maj: MVDr.Ludmila Růžková   

 

Feny – třída vítězů

50      QWAERY Gloria Leones                     V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Corrado Poslední skaut  m: Žaltvykslé Vaivorykšté

          Chov: Michaela Zubrická  Maj: Hana Jakešová

 

Knírač velký černý

 

Psi – mezitřída

53      BALLI VAVRCLARE Giom Kastasi     V1, ČKŠ

          O: Abel od Devíti vrb  m: Arah Giom Kastasi

          Chov: Kateřina Zwillingová maj: Klára Pavlištová

 

Psi – třída otevřená

51      CYDR From Black Despair                V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: WaskezTartaku  m: Ina z Bedýnky

          Chov: Aleksandra Maria Szponar Maj: Ing.Marcela Chladová

 

52      GARRON Black Dvomaro                  V2, r.ČKŠ

          O: Frenklin ze Slunečné verandy  m: Hearty Hexe Radinie

          Chov: Markéta Netíková  maj: Jiří Vlastník

 

Feny – mezitřída

 

54      BONNY BLOOM Black Androis  V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

O: Archie Arrow Earle Black  m: Aranka Jesstyno

Chov: MUDr.Jarmila Gajdárová Maj: Miloslava Endrstová,  

 

Feny – třída otevřená

55      URIANA JESSIE Radinie                   V1, ČKŠ

          O: Enzo de Pichera  m: Fenja Hanno Veto

          Chov: Helena Glänznerová  Maj: Ing.Marcela Chladová

 

 

Soutěže:

 

Dítě a pes

  

1.místo Veronika Vlastníková 5 let Garron Black Dvomaro

 

Chovné páry

1.Dorothea Ernst Astronaut x Hendricks De Villa Caynamaj: Miroslava Suchá

2.Simply the Best Malý kavalír x Universe’s Miss Malý kavalír – maj: Daniela Ullrichová

 

Chovatelská skupina:

  1. Androis – knírač malý černý – chov: Andrea Zaoralová
  2. Malý kavalír – knírač malý černostříbřitý – chov: Daniela Ullrichová

 

Nejlepší dorost:

YORICK BLACK Grand Calver maj:Denisa Havelková

 

Nejlepší mladý:

CAR z Hofjaru  - Maj: Ing.Kateřina Filáková,

 

Nejlepší čestná:

FIRST OF ALL Malý kavalír - maj: Daniela Ullrichová

 

Nejlepší veterán:

SIMPLY THE BEST Malý kavalír - maj: Daniela Ullrichová,

 

Nejlepší MK:

KATTY KAY ERNST Astronaut  - maj: Miroslava Suchá,  

 

Nejlepší SK:

PERRY MASON Grand Calvera -maj: Denisa Havelková

 

Nejlepší VK:

BONNY BLOOM Black Androis  - maj: Miloslava Endrstová

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ VÝSTAVY – BIS

BONNY BLOOM Black Androis  - maj: Miloslava Endrstová

 

BÁŤŮV MEMORIAL:

KATTY KAY ERNST Astronaut  - maj: Miroslava Suchá,