OKV MLADÁ BOLESLAV 6.10.2018 Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 12. 11. 2018 (1326 přečtení) Rozhodčí: Andrea Zaoralová
Knírač malý bílý Psi třída otevřená 1 ARDETTE REBEL ALVE CMKU/KM/9440/14/16 18.02.2014 V1, ČKŠ O: Hugo Boss Boltres M: You Are My Baby Ama-Pepsi Chov: Velišová Alena, Maj: Horváthová Vendula
Psi třída vítězù / winner class 2 ABBADO REBEL ALVE CMKU/KM/9438/14 18.02.2014 V1, ČKŠ,OKV O: Hugo Boss Boltres M: You Are My Baby Ama-Pepsi Chov: Velišová Alena, Maj: Velišová Alena
PSI / MALE třída čestná / honour class 3 ABONI REBEL ALVE CMKU/KM/9439/14 18.02.2014 V1 O: Hugo Boss Boltres M: You Are My Baby Ama-Pepsi Chov: Velišová Alena, Maj: Velišová Alena
FENY / FEMALE mezitřída / intermediate class 4 CHARLOTA SARAH ANIBÍ CMKU/KM/10968/17 01.07.2017 V1, ČKŠ O: Lucky Boy White Star of Rainbowland M: Adina Anibí Chov: Koutný Vlastislav, Maj: Koutný Vlastislav7
FENY / FEMALE třída otevřená / open class 5 MIÒONKA SHADOW WHITE DE PEPA CMKU/KM/10566/16 17.08.2016 O: Larigosh Sherwood M: Berenica Hajan Polonia V1, ČKŠ Chov: Šichnárková Iva, Maj: Velišová Alena
FENY / FEMALE třída vítězù / winner class 6 MALINA SHADOW WHITE DE PEPA CMKU/KM/10563/16 17.08.2016 V1, ČKŠ, OKV O: Sherwood Larigosh M: Berenica Hajan Polonia Chov: Šichnárková Iva , Maj: Zápotocká Petra
Knírač malý černostříbřitý PSI / MALE třída otevřená / open class 7 ANGELO POSLEDNÍ SKAUT CMKU/10785/17 17.04.2017 V1, ČKŠ O: CDDealthyHallows Sailer's M: Trisha Poslednískaut Chov: Køížová Marcela, Maj: Køížová Marcela
PSI / MALE třída vítězù 8 CLEVER CAMERON Z DIXIE JR 73675 Pš 10.06.2016 V1, ČKŠ, OKV O: CIB. Wild Wind z Dixie M: CIB. One Moment z Dixie Chov: Šindelářová Michala, Maj: Šindelářová Michala
PSI / MALE třída veteránù / veteran class 9 BORN TO ME MALÝ KAVALÍR CMKU/KM/7688/10 23.04.2010 V1, ČKŠ- V O: Simply the Best Malý Kavalír M: Love Me Kate Malý Kavalír Chov: Ullrichová Daniela, Maj: Ullrichová Daniela
PSI / MALE třída čestná / honour class 10 SOLAR STONE Z DIXIE JR 72741 Pš 05.07.2013 V1 O: CIB. Xpresso z Dixie M: WW. CIB. Attention Please z Dixie Chov: Šindelářová Michala, Maj: Šindelářová Michala
FENY / FEMALE mezitøída / intermediate class 11 FOOLISH FRANCES Z DIXIE JR 73990 Pš 27.04.2017 V1, ČKŠ, OKV O: CIB. Wild Wind z Dixie M: CIB. Pink Devil z Dixie Chov: Šindeláøová Michala, Maj: Šindeláøová Michala
FENY / FEMALE třída otevřená / open class 12 AGATHA POSLEDNÍ SKAUT10877/17 17.04.2017 V1, ČKŠ O: CDDealthyHallows Sailer's M: Trisha Poslednískaut Chov: Křížová Marcela, Maj: Křížová Marcela
13 SIMPLY MINE Z DOLLNAXU CZ170001884818 05.10.2015 V2, r.ČKŠ O: Fox Mulder z Dollnaxu M: Innocent Rose z Dollnaxu Chov: RNDr Strnadová Zdeòka, Maj: Maxa Josef, Sp-maj: Maxová Ivanka
14 ZARRA POSLEDNÍ SKAUT CMKU/KM/10378/16 27.03.2016 nedostavil se O: Right Reason z Dixie M: Trisha Poslední Skaut Chov: Křížová Marcela, Maj: Veselá Monika
FENY / FEMALE třída veteránù / veteran class 15 UNIVERSE'S MISS MALÝ KAVALÍR CMKU/KM/6498/08 28.09.2008 V1, ČKŠ-V O: Vagabond For Me Chottans M: Irish Vanilla Ice Malý Kavalír Chov: Ullrichová Daniela, Maj: Ullrichová Daniela
KníraČ malý Černý PSI / MALE mezitřída / intermediate class 16 ZIPPO ANDROIS CMKU/KM/10662/16 23.10.2016 V1, ČKŠ, OKV O: Castro Ruzz Benavente Moravia M: Beautiful Androis Chov: Zaoralová Andrea , Maj: Svobodová Olga
FENY / FEMALE mezitøída / intermediate class 17 LITTLE BLACK PRIDE IMPUT TO WIN - N CMKU/KM/11143/17 11.04.2017 V1, ČKŠ, OKV O: Master Horus Craft's M: Incicta Law and Order -N Chov: Bertini Francesca, Maj: Skotáková Hana
Knírač malý pepř a sùl PSI / MALE třída mladých / junior class 18 FIRST KISS FOR ZELEBRITÄT FROM YARICA CMKU/KM/11089/17 18.09.2017 V1, ČKŠ-J O: Jackpot Zelebrität M: Wersense vom Römersberger Hof Chov: Kališová Jarmila, Maj: Kališová Jarmila
19 Z ROZNETU ZORRO cmku/km/11126/17 29.10.2017 V2, r.ČKŠ O: Yankee Zephyr Astronaut M: Unica z Roznetu z Roznetu Chov: Houda David, Maj: Houda David
PSI / MALE třída mezitřída 43 KRISTIAN ERNST ASTRONAUT CMKU/KM/10941/17 31.5.2017 V1, ČKŠ, OKV O: Zelebritat Jackpot M: Sabrina Ernst Astronaut Chov: Miroslava Suchá Maj: Miroslava Suchá
FENY / FEMALE třída dorostu / puppy class 20 GALICIA CZECH LADY CMKU/KM/11212/18 24.02.2018 VN1 O: Uncas PS Rezlark M: Peggy Lady z Vìtrova Chov: Fodorová Martina , Maj: Fodorová Martina
FENY / FEMALE třída mladých / junior class 21 MAURA ASTRONAUT CMKU/KM/11011/17 24.08.2017 V1, ČKŠ-J O: Ch. Yankee Zephyr Astronaut M: Ch. Ciara Ideal Pepper Astronaut Chov: Suchá Miroslava, Maj: Kindlová Dana
FENY / FEMALE mezitřída / intermediate class 22 DROTTNING BEATRIX Z NOVÉHO ETYNKU CMKU/KM/10929/17 30.05.2017 V1, ČKŠ, OKV O: Yankee Zephyr Astronaut M: Beatrix Ekaterina Z Nového Etynku Chov: Goga Jozef, Maj: Goga Jozef
FENY / FEMALE třída veteránù / veteran class 23 MOONLIGHT SHADOW MALÝ KAVALÍR CMKU/KM/7557/10 28.01.2010 V1, ČKŠ-V O: Eos Rauhteufelchen M: It's My Life Malý Kavalír Chov: Ullrichová Daniela, Maj: Ullrichová Daniela
Knírač střední černý PSI / Male mezitřída / intermediate class 24 BENJAMIN AMIGO ZE CHARLOTINA ÚDOLÍ CMKU/KS/8999/16 26.10.2016 V1, ČKŠ, OKV O: Dark Danish Desing Mohner M: Sixteen od Dalajského potoka Chov: Filipová Jana, Maj: Petrová Jaroslava
Psi /Male třída čestná / honour class 25 QUERUBIN OD DALAJSKÉHO POTOKA CMKU/KS/8261/12/13 25.05.2012 V1 O: Duke of Earl Lazaras M: Legenda od Dalajského potoka Chov: Kaprálková Martina, Maj: Stránská Jana
FENY / FEMALE mezitřída / intermediate class 26 IBIZA VOM MANZENBACH CMKU/KS/9188/17 26.04.2017 V1, ČKŠ, OKV O: Lexus od Dalajského potoka M: Zora in Black von der Talmühle Chov: Rihs Evelyn, Maj: Filipová Jana
FENY / FEMALE třída vítězù / winner class 27 WELL&EASY KLEO'S UKU.0266950 10.11.2015 V1, ČKŠ O: Volvo v.d. Talmühle M: Barbariska Ebony Eddy's Chov: Kischuk Olga , Maj: Kaprálková Martina
FENY / FEMALE třída čestná / honour class 28 SIXTEEN OD DALAJSKÉHO PTOKA CMKU/KS/8354/12 29.12.2012 V1 O: Ilko v.d.Talmühle M: Kersee od Dalajského potoka Chov: Kaprálková Martina, Maj: Filipová Jana
Knírač střední pepř a sůl PSI / MALE trída dorostu / puppy class 29 IGGY FORTUNA MORAVIA CMKU/KS/9195/18 01.02.2018 VN 1 O: Amore Mio Alarm Beskyd M: Hadley Fortuna Moravia Chov: Vrchotová Petra, Maj: Oplt Ondrej
PSI / MALE mezitrída / intermediate class 30 BARBOSA NOCNÍ STRÁŽCE CMKU/KS/9090/17 21.05.2017 VD1 O: Quentin Alarm Beskyd M: Indiana Gloria Leones Chov: Cihelková Vladimíra, Maj: Pos Jirí
PSI / MALE trída otevrená / open class 31 BART SIMPSON NOCNÍ STRÁŽCE CMKU/KS/9091/17 21.05.2017 VD1 O: Quentin Alarm Beskyd M: Indiana Gloria Leones Chov: Cihelková Vladimíra, Maj: Frišová Daniela FENY / FEMALE trída dorostu / puppy class 32 JUSTINE FORTUNA MORAVIA CMKU/KS/9230/18 12.03.2018 VN1 O: Magnifique Ave Concorde M: Hanny Fortuna Moravia Chov: Vrchotová Petra, Maj: Vrchotová Petra
FENY/ FEMALE třída mladých 45 POCHONTAS GLORIA LEONES CMKU/KS/9068/17 27.4.2017 V1, ČKŠ-J O: Loveboy Saltus ze Záhrabské M: Florette Gloria Leones Chov: Zubrická Michaela Maj: Zubrická Michaela
FENY / FEMALE trída otevrená / open class 33 HANNY FORTUNA MORAVIA CMKU/KS/8802/15 08.07.2015 V1,ČKŠ,OKV O: Frost Gloria Leones M: Famous Fergie Fortuna Moravia Chov: Vrchotová Petra, Maj: Vrchotová Petra
FENY / FEMALE trída veteránu / veteran class 34 FAMOUS FERGIE FORTUNA MORAVIA CMKU/KS/7968/10 11.08.2010 V1, ČKŠ-V O: Peppermill Mohner's M: Able Abigail Fortuna Moravia Chov: Vrchotová Petra, Maj: Vrchotová Petra
Knírac velký černý PSI / MALE trída otevrená / open class 35 DEVIL VE-FI CMKU/KV/7306/15 14.12.2015 VD2 O: Don Juan Radinie M: Kianga vom Horren Chov: Fialová Veronika, Maj: Hlavatá Vera
44 TRIBUTE TO YORK CMKU/KS/7421/16 4.5.2016 VD1 O: Rolls Roys von der Talmühle M: Hella Heureka Radinie Chov: Helena Glänznerová Maj: Novák Pavel
PSI / MALE trída pracovní / working class 36 AROS ZDESTRU CMKU/KV/7064/14/17 04.05.2014 D O: Sir Jack von Elberfeld M: Xena Zdestru Chov: Struska Jan, Maj: Blažek Bedrich
FENY / FEMALE trída dorostu / puppy class 37 ARANKA JAVRKOS CMKU/KV/7658/18 16.01.2018 nedostavil se O: Alvin Rytír ze Semic M: Berenika Ve-Fi Chov: Vrkoslavová Jana , Maj: Vrkoslavová Jana, Sp-maj: Valenta Martin
FENY / FEMALE trída mladých / junior class 38 NATHALY SLUNECNÍ PAPRSEK CMKU/KV/7623/17 07.09.2017 V1, ČKŠ-J O: Maigret Radinie M: Bianca od Devíti vrb Chov: Franková Lenka , Maj: Franková Lenka
FENY / FEMALE mezitrída / intermediate class 39 BONNY BLOOM BLACK ANDROIS SK 2083 08.03.2017 V1, ČKŠ, OKV O: Archie Arrow Earl Black M: Aranka Jesstyno Chov: Gajdárová MUDR. Jarmila , Maj: Endrstová Miloslava
FENY / FEMALE trída otevrená / open class 40 AIRA RYTÍR ZE SEMIC CMKU/KV/7186/15 15.03.2015 VD1 O: Sir Jack von Elberfeld M: Zaira Zdestru Chov: Rytír Pavel , Maj: Midrlová Jana
FENY / FEMALE trída pracovní / working class 41 NATASHA NATTY GOLDEST DANUBIUS CMKU/KV/7401/16 27.04.2016 V1 O: Devil Denny Goldest Danubius M: Jennifer Jeane Goldest Danubius Chov: Rohlenová Petra, Maj: Melnycuk Jana
FENY / FEMALE trída vítezu / winner class 42 MOYA SLUNECNÍ PAPRSEK CMKU/KV/7336/16 30.01.2016 V1, ČKŠ O: Hannibal Barkas Radinie M: Bianca Od devíti vrb Chov: Franková Lenka, Maj: Franková Lenka
Soutěžě:
Dítě a pes Kateřina Skotáková - knírač malý černý
Nejlepší pár psů - knírač malý bíly Aboni Rebel Alve+ Miňonka Shadow White de Pepa Majitel: Velišová Alena
Nejlepší Chovatelská skupina: z Dixie majitel: Michala Šindelářova
Nejlepší jedinec dorostu Justine Fortuna Moravia ( knírač střední pepř a sůl) majitel: Vrchotová Petra
Nejlepší mladý jedinec Nathaly Sluneční Paprsek ( knírač velký černý) majitel: Fraňková Lenka
Nejlepší jedinec z třídy čestné Querubin od Dalajského potoka majitel: Jana Stránská
Nejlepší veterán Famous Fergie Fortuna Moravia ( knírač střední pepř a sůl) majitel: Vrchotová Petra
Nejkrásnější malý knírač Foolish FRANCES z Dixie ( knírač malý černostříbřítý) Maj.: Šindelářová Michala
Nejkrásnější střední knírač IBIZA VOM MANZENBACH (knírač střední černý) Maj. Bc.Jana Filipová
Nejkrásnější velký knírač Bonny Bloom Black Androis majitel: Edrstová Miloslava
Nejkrásnější pes výstavy Bonny Bloom Black Androis ( knirač velký černý) majitel: Edrstová Miloslava |