Oblastní klubová výstava kníračů - pob.Praha - východ Autor: -mze- (zmarzemu@centrum.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 05. 07. 2018 (1761 přečtení) Kompletní výsledky najdete uvnitř článku. Klub chovatelů kníračů – pobočka Praha východPOVÝSTAVNÍ KATALOGOblastní klubová výstava kníračů
všech velikostních a
barevných rázů 23.června 2018 Praha
8 – Libeň
Rozhodčí: Petra Vodrážková Knírač malý černostříbřitý Psi – třída
otevřená 1 BARNEY
Arbaca Bohemia nar: 4.4.2016 CMKU/KM/10417/16 V1, VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ O:
Santa Knyrys Walker Rezlark m: Cappi Charcharodon Charchadias Chov+maj:
Veronika Hynková Feny – třída mladých 2 CHARLOTTA
z Devonu nar: 15.4.2017 CMKU/KM/10843/17 V1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH O: Cairo
z Devonu m:
Eywy z Devonu Chov: Ing.Hana
Popelková maj: Ing.Ivana Gebertová Feny – třída
otevřená 3 HOLLI
z Devonu nar: 1.4.2016 CMKU/KM/10373/16 V1, VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ O: El Dorado
Danielas Genus m. : Anie
z Devonu Chov: Ing.Hana
Popelková maj: Barbora Vrublová Knírač malý černý Psi – třída
dorostu 4 BENJAMIN
Velesstar nar: 2.10.2017 CMKU/KM/11074/17 NADĚJNÝ O: Rus Darbis
Show Must Go On m: Bazinga
Noční strážce Chov: Mykola Karmanov maj:
Kateřina Milková Feny –
mezitřída 5 EBYGALE
Ne – Hai nar: 8.3.2017 CMKU/KM/10765/17 ABSENCE O:
Mirta’s Haus Ozzie Osborne m: Valleria Rezlark Chov: Jindra Fléglová maj: Ivana Hörnigová Feny – třída
otevřená 6 DAJANA
Plimar nar: 31.8.2015 ČMKU/KM/10165/15 VELMI DOBRÁ o:
His Eminence Androis m: Up to Date Androis chov+maj:
Marie Plisková 7 URIANA
Androis nar: 8.3.2016 ČMKU/KM/10356/16 V1, VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ, NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ VÝSTAVY O:
Astor z Chlumských luhů m: Ariana Androis Chov: Andrea Zaoralová maj: Věra
Felixová Knírač
malý pepř a sůl Psi – třída
dorostu 8 XXX
AGENT z Roznetu nar: 13.10.2017 CMKU/KM/11103/17 VELMI NADĚJNÝ 1, NEJHEZČÍ DOROST VÝSTAVY O: Uncas PS Rezlark m: Tasha z Roznetu Chov: Ing.Zuzana
Rozová maj: Olga Tušilová 9 ZEPHYR
z Roznetu nar: 29.10.2017 CMKU/KM/11125/17 VELMI NADĚJNÝ 2 O:
Yankee Zephyr Astronaut m: Unica z Roznetu Chov: Ing.Zuzana
Rozová maj: Hana Novotná 10 ZORRO
z Roznetu nar: 29.10.2017 CMKU/KM/11126/17 VELMI NADĚJNÝ 3 O:
Yankee Zephyr Astronaut m: Unica z Roznetu Chov: Ing.Zuzana
Rozová maj: David
Houda Psi – třída
mladých 11 KRISTIAN ERNST ASTRONAUT nar.: 31.05.2017 CMKU/KM/10941/17 V1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH,
NEJHEZČÍ MLADÝ VÝSTAVY o.: Zelebritat
Jackpot m.: Sabrina Ernst Astronaut ch. + maj.: Suchá
Miroslava Psi –
mezitřída 12 FORKYS
Astronaut nar: 24.10.2016 CMKU/KM/10650/16 V1, VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ o: Starlings Kashmir m: Alexis Kim Astronaut chov: Miroslava Suchá maj: Pavel
Hejduk sp.maj:
Gabriela Rývorová Psi – třída
vítězů 13 ZUNINO
Astronaut nar: 24.7.2015 ČMKU/KM/10125/15 ABSENCE o:
Ismael Ernst Astronaut m: Alexis Kim
Astronaut chov: Miroslava Suchá maj: Knut Berndt Psi – třída
veteránů 14 Starling’s KASHMIR nar: 15.4.2010 CMKU/KM/7971/10/12 V1, VÍTĚZ TŘÍDY VET., NEJHEZČÍ VETERÁN VÝSTAVY O: Axcium’s American Idol m: Starling’s
Miss Marple Chov: Merette
Stahr-Nielsen maj:
Miroslava Suchá Feny – třída
štěňat 15 Chentake UPLUGGED nar:
1.1.2018 Fi15335/18 VELMI NADĚJNÁ 1, NEJHEZČÍ ŠTĚNĚ VÝSTAVY O: Attaway Northern Light m: Axcium’s Eleganza Chov: Ylikyla
Nora maj: Miroslava Suchá Feny – třída
dorostu 16 NO
ANGEL Rauhteufelchen nar:17.11.2017 VDH17ZS40002847 VELMI NADĚJNÁ 2 o: Quickstep Malý kavalír m: Klärchen Rauhteufelchen chov: Knut Berndt+Kerstin Heftenberger, maj: Kerstin Heftenberger 17 XTRA
LADY z Roznetu nar: 13.10.2017 CMKU/KM/11104/17 VELMI NADĚJNÁ 3 O: Uncas PS Rezlark m: Tasha z Roznetu Chov: Ing.Zuzana
Rozová maj: Olga Tušilová 18 ZIZZI
z Roznetu nar: 29.10.2017 CMKU/KM/11129/17 VELMI NADĚJNÁ 1 O: Yankee Zephyr
Astronaut m: Unica
z Roznetu Chov: Ing.Zuzana
Rozová maj: Igor Churánek Feny
- třída mladých 19 KATTY KAY
ASTRONAUT nar.: 31.05.2017 CMKU/KM/10942/17 V1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH o.: Zelebritat
Jackpot m.: Sabrina Ernst Astronaut ch. + maj.: Suchá
Miroslava Feny –
mezitřída 20 JACKIE
Astronaut nar: 9.3.2017 CMKU/KM/10802/17 V1, VÍTĚZ TŘÍDY O:
Ismael Ernst Astronaut
m: Rosalie Astronaut Chov:
Miroslava Suchá maj: Jaroslava Ernstová Feny – třída
otevřená 21 FANTASTIC
FURY Astronaut nar:
24.10.2016 CMKU/KM/10652/16 V1, VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ o: Starlings Kashmir m: Alexis Kim Astronaut chov: Miroslava Suchá maj:
Gabriela Rývorová Feny – třída čestná 22 UNICA
z Roznetu nar: 19.2.2014 CMKU/KM/9453/14/17 V1, NEJHEZČÍ JEDINEC TŘ.ČESTNÁ O: Starlings
Kashmir m: Sisi Star
z Roznetu Chov+maj: Ing.Zuzana Rozová Feny – třída
veteránů 23 MAMMA
MIA z Marzemu nar: 18.9.2009
CMKU/KM/7504/09/12 V1, VÍTĚZ TŘÍDY VETERÁNŮ O: Sensations
Storm Watcher m: Grace Kelly
z Marzemu Chov+maj:
Martina Deverová Knírač střední pepř a sůl Psi – třída
mladých 24 KAMIKADZE
Saltus ze Záhrabské nar: 16.7.2017 HR 10740 SŠ V1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH O: Skippy Saltus ze Záhrabské m: Gorgeous Glory v.Portenschlag Chov: Monika a Damir Skok maj:
Renata Svobodová Psi – třída veteránů 25 LOVEBOY
Saltus ze Záhrabské nar:
28.5.2008 HR 10320 SŠ V1, VÍTĚZ TŘÍDY VETERÁNŮ O:
Ablazer Firelight Mylife PS
m: Unbelievable USA ze Záhrabské Chov: Monika a Damir Skok maj:
Renata Svobodová |