Oblastní klubová výstava Lovosice 2.6.20148

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 11. 06. 2018 (681 přečtení)






rozhodčí    Helena Glänznerová
 
 
Knírač malý  PEPŘ A SŮL
 
Mezitřída- psi
 
1. HENDRIK´S DE VILLA CAYNA                        8.1.2017        LOP539475/17            V1,ČKŠ, Oblastní vítěz
O: Jack Sparrow (De Miguel)
M:Pandora De Villa Cayna
Ch: Marques Luis Fernando
M:Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
  
Třída štěňata– feny
 
2. CHENTAKE  UNPLUGGED             1.1.2018            Fi15335/18                            VN1         
O:Attaway Northern light
M:Axcium´s Exellenzia
Ch: Ylikyla Nora
M:Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
 
Třída dorostu-feny
 
3. NANTY ISABELLE ASTRONAUT                       8.10.2017           11095/17                              VN1
O: Lucky Boy Astronaut
M: Rosalie Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M:Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
 
 Třída mladých– feny
 
4. DROTTNING BEATRIX Z NOVÉHO ETYNKU                         30.5.2017         10929/17        V1,ČKŠ-J           
O: Yankee Zephyr Astronaut
M: Beatrix Ekaterina Z Nového Etynku
Ch: Goga Jozef
M: Jozef Goga, Riegerova 16, 378 42 Nová Včelnice
 
5. UNIVERSE  Z VĚTROVA                                      31.8.2017                         11014/17                   V2
O:Uncas PS Rezlark
M:Odysea z Větrova
Ch:Berková Eva
M: Eva Berková, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
 
Mezitřída– feny
 
6. GRETHE ERNST ASTRONAUT            9.11.2016             10690/16                            V1,ČKŠ
O: Uncas PS Rezlark
M: Solimans Close Enought
Ch: Suchá Miroslava
M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
 
Třída otevřená-feny
 
7. BIBI ARITIMI                                                 16.3.2016             10352/16                            VD1      
O: Uncas PS Rezlark
M: Alisa Aritimi
Ch: Procházková-Trachtová Hana
M: Hana Lehká , Nová ulice 301, 273 53 Hostouň u Prahy
Třída vítězů– feny
 
8. ch. DOROTHEA ERNST ASTRONAUT                    25.4.2016  10431/16       V1,ČKŠ. Oblastní vítěz, Nejlepší malý knírač
O: Kashmir Starlings                                                                                                    Nejlepší pes výstavy
M: Izolda Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
 
Třída veteránů-feny
 
9. ch. MOON SONG MALÝ KAVALÍR     28.1.2010             7556/10                              V1,ČKŠ-V
O: Ch.Eos Rauhteufelchen
M: It´s My Life Malý kavalír
Ch:  Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80/266, 400 07Ústí nad Labem
 
 
Knírač malý ČERNOSTŘÍBŘITÝ
 
Třída mladých-psi
 
10. HYPERSONIC WHISPER OF WIND      6.3.2017            10979/17           V1,ČKŠ-J
O: Ch.Abye´s Dream Whisper of Wind
M: Grasant Whisper of Wind
Ch: Pietrzak Elzbieta
M: Miloš Richter, Otradica 31, 675 71 Náměšť nad Oslavou
 
Mezitřída –psi
 
11. ROBBY VZPOMÍNKA             1.11.2016             10668/16                            V1,ČKŠ
O: Cengo Bohemia Vulkan
M: Mystery Vzpomínka
Ch: MVDr.Koláčková Dita
M: Zdeněk Fobl, Nad Roklí 299, 267 03 Hudlice
 
Třída vítězů-psi
 
12. CLEVER CAMERON Z DIXIE              10.6.2016             JR73675Pš           V1,ČKŠ, Oblastní vítěz
O: Wild Wind z Dixie
M: One Moment z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Tuklaty 45, 250 82 Úvaly u Prahy
 
Třída veteránů-psi
 
13 CH. WILLY WUFF MALÝ KAVALÍR           24.10.2008                 6549/08                              V2
O: Meinkismah´s I Found My Thrill
M: Hattie Mc Daniel Malý kavalír
Ch: Ullrichová Daniela
M:  Daniela Ullrichová, Drážďanská 80/266, 400 07 Ústí nad Labem
 
14. CH. CROSSFIRE ART´MARANT        11.11.2009           7659/10                                              V1,ČKŠ-V
O: Benito of Taita´s Ushabti
M: Caribbean Sea Shell Sandora
Ch: Krotova Maria
M: MVDr.Dita Koláčková, Bukov 30, 270 04 Hořesedly
 
Třída mladých-feny
 15. FOLISH FRANCES  Z DIXIE                       27.4.2017             JR 73990 Pš                                 V1,ČKŠ-J, Nejlepší z třídy mladých
O: Wild Wind z Dixie
M: Pink Devil z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Tuklaty 45, 250 82 Úvaly u Prahy
 
16. CHARLOTTA Z DEVONU                              15.4.2017             10843/17                  V2
O: Cairo z Devonu
M: Eywy z Devonu
Ch: Ing.Popelková Hana
M: Ing.Iva Gebertová, Bruselská 4, 120 00 Praha 2
 
 
Mezitřída-feny
 
17.ELOISE SILVER GRAND CALVERA            3.11.2016              10709/16                 V1,ČKŠ,Oblastní vítěz
O: Chinon´s Unconditional Joy
M: Terry Silver Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
18. NARRA z  JAN-RU                                           14.6.2016               10514/16                 VD2
O: Honsetorps American Hall
M: Sophia Poslední skaut
Ch: Janečková Alena
M: Alena Janečková, Poštovní 452, 417 41 Krupka
 
Třída otevřená
 
19. AMÁLKA ACHMAK                           28.5.2016               10459/16                              VD3
O: Cairo z Devonu
M: Hailie Isabau
Ch.Kůs Bohumil
M: Alena Janečková, Poštovní 452, 417 41 Krupka
 
20. ROMANCE VZPOMÍNKA     1.11.2016             10669/16                                            V1,ČKŠ
O: Cengo Bohemia Vulkan
M: Mystery Vzpomínka
Ch: MVDr.Dita Koláčková
M: MVDr.Dita Koláčková, Bukov 30, 270 04 Hořesedly
 
21. SIMPLY MINE Z DOLLNAXU                      5.10.2015               10207/15                 V2, r.ČKŠ
O:Fox Mulder z Dollnaxu
M: Innocent z Dollnaxu
Ch: RNDr. Strnadová Zdeňka
M: Josef Maxa, K Jezeru 899/19, 149 00 Praha 4-Háje
  
Třída vítězů-feny
 
22. DONATHELLA SILVER GRAND CALVERA                       26.3.2016           10416/16       V1,ČKŠ
O: Chinon´s Unconditional Joy
M: Yakuma Silver Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
 Třída čestná-feny
 
23. Ch.FIRST OF ALL MALÝ KAVALÍR                                26.7.2011                            8274/11                 V1,VTČ
( Ch.KCHK, OKV)
O:Ch.Willy Wuff Malý Kavalír
M: She Is So Wonderful Malý Kavalír
Ch:Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
 
Třída veteránů-feny
 
24. Ch.ROXI ROTTARY MALÝ KAVALÍR                        2.11.2007       6294/07                         V1,ČKŠ-V
O:Cash Carry Malý kavalír
M: Ch.Algris Absolut Victory
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
 
 
Knírač malý ČERNÝ
 
Mezitřída- psi
 
25. DA VINCI BENAVENTE MORAVIA                        25.6.2016            10499/16                      V1,ČKŠ,Oblastní vítěz
O: His Eminence Androis
M: Butterfly Benavente Moravia
Ch: Rodinová Dagmar
M: Alena Moláčková, Skalní 49, 273 64 Doksy u Kladna
 
Třída pracovní-psi
 
26. UMBERTO ANDROIS                 ZMMP                  8.3.2016                 10353/16                      V1,ČKŠ
O: Astor z Chlumských luhů
M: Ariana Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M: Johann Marusch, Mechová 303, 350 02 Lipová-Cheb
 
Třída otevřená-feny
 
27. CASSIOPEA Z VĚTROVA                                3.3.2016          10340/16                                     V1,ČKŠ, Oblastní vitěz
O: His Eminence Androis
M: Gordona Rezlark
Ch:Berková Eva
M: Eva Berková, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
 
 
Knírač střední ČERNÝ
 
Třída mladých-feny
 
28. IBIZA VOM MANZENBACH                       26.4.2017            9188/17                                       V1,ČKŠ-J             
O: Lexus od Dalajského potoka
M: Zora in Black von der Talmuhle
Ch: Rihs Evelyn
M: Jana Filipová, Šultysova 169, 284 01 Kutná Hora
 
Třída otevřená-feny
 
29.LUCKY ROSE  GRAND CALVERA     24.8.2016             8989/16         V1,ČKŠ, Oblastní vítěz, Nejlepší střední knírač
O: Faust Black Grand Calvera
M: Zola Black Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Třída vítězů-feny
 
30. KARMA BLACK  GRAND CALVERA                      2.6.2016              8955/16                       V1,ČKŠ
O: Velvet Dandy´s Wilbur Turnblad
M: Black Betty Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
 
Knírač střední PEPŘ A SŮL
 
Třída dorostu- psi
 
31. DAN  ZE SPOŘICKÝCH LUK              1.11.2017                 9173/17                          nedostavil se
O: Royal Ring Alarm Beskyd
M: Edrien Vernika z Vysočiny
Ch:Lisnerová Stanislava, DiS.
M: Stanislava Lisnerová, DiS., Lipová 47, 431 01 Spořice
 
Mezitřída- psi
 
32. ORLANDO BLOOM  GLORIA LEONES            24.9.2016               8976/16                          VD1
O:Aulerco Obi-Wan Kenobi-PS
M: Diamond Gloria Leones Oriasis
Ch: Zubrická Michaela
M: Jiří Kareš, Jateční 5, 360 01 Karlovy Vary
 
Třída otevřená-psi
 
33. HARDY FORTUNA MORAVIA            8.7.2015                8798/15                           VD1
O: Frost Gloria Leones
M: Famous Fergle Fortuna Moravia
Ch: Vrchotová Petra
M: Hana Pjentaková, Horská 112, 417 41 Krupka
 
 
Třída vítězů-psi
 
34. DIESEL TOP ORIASIS                             24.6.2012             8273/12                              V1,ČKŠ, Oblastní vítěz
(český šampion, Grand šampion, CH KCHK, BOS)
O: Arrischiato Contre Gloria Leones
M: Crystal Clare Oriasis
Ch: Kubínová Radka
M: Jitka Worthová, Žižkova 215, 417 02 Dubí 2
 
Třída dorostu-feny
 
35. DAFNE SCHNAUZERS ZE SPOŘICKÝCH LUK            1.11.2017      9178/17         VN1 
O: Royal Ring Alarm Beskyd
M: Edrien Vernika z Vysočiny
Ch:Lisnerová Stanislava, DiS.
M: Stanislava Lisnerová, DiS., Lipová 47, 431 01 Spořice
 
 
Třída otevřená– feny
 
36. ZOOEY ALARM BESKYD                     25.7.2013             8514/13                                       V1,ČKŠ       
O:Ave Concorde Magnifigue
M: Ondine Alarm Beskyd
Ch: Fajkusová Lenka
M: Drahuše Hošková , Žofín 14, 407 57 Horní Podluží
 
Třída vítězů-feny
 
37. CH. DAYBREAK DAUGHTER ORIASIS          24.6.2012             8277/12                              V2,r.ČKŠ
O: Arrischiato Contre Gloria Leones
M: Crystal Clare Oriasis
Ch: Kubínová Radka
M: Drahuše Hošková, Žofín 14, 407 57 Horní Podluží
 
38. I´M ISKA GRAND CALVERA              25.12.2015           8863/15                                              V1,ČKŠ, Oblastní vítěz
O: Qaspar v. Achterpaetzchen
 M: Zeta Jones Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
 
Třída veteránů– feny
 
39. VICTORIA PEPPER GRAND CALVERA            8.7.2007       7570/07    V1,VTV, ČKŠ-V, Nejlepší za třídy veteránů
O: Fletcher Chapiro
M: New Victory Grey Tetis
Ch: Havelková Denisa
M: Marcela Meisnerová, Písty 66, 431 01 Roudnice nad Labem
 
 
Knírač velký ČERNÝ
 
Třída otevřená-psi
 
40. LEWIS SLUNEČNÍ PAPRSEK                              6.6.2014                               7072/14                              V1,ČKŠ, Oblastní vítěz
O: Abel od Devíti vrb
M: Enigma Black Dvomaro
Ch: Fraňková Lenka
M: MUDr.Jitka Paličková, Riegrova 909/5, 405 01 Děčín
 
 
Třída dorostu-feny
 
41.  NATHALY SLUNEČNÍ PAPRSEK    7.9.2017               7623/17                              VN1
O: Maigret Radinie
M: Bianca od Devíti vrb
Ch: Fraňková Lenka
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice
 
Třída mladých-feny
 
42.ARMIDA ZE ŠUMAVY            20.4.2017             7560/17                                              V,ČKŠ-J
O: Kotaro Mousaro
M: Coffee Jesstyno
Ch:Tykalová Veronika
M: Jitka Mudrová, Svojkovice 158, 338 22 Svojkovice
 
 
Třída otevřená-feny
 
43. MOYA SLUNEČNÍ PAPRSEK              30.1.2016      7336/16      V1,ČKŠ, Oblastní vítěz, Nejlepší velký knírač
O: Hannibal Barkas Radinie
M: Bianca od Devíti vrb
Ch: Fraňková Lenka
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice
 
44. EFFI  OD DEVÍTI VRB              10.3.2015             7193/15                              VD3
O: Devil Denny Goldest Danubius
M: Savali Infinity Power
Ch: Boháčová Kateřina
M: Dagmar Mžourková, Rooseveltova 23, 412 01 Litoměřice
 
45. TARRA RADINIE                   4.5.2016                         7422/16                      V2,r.ČKŠ
O: Rolls Roys von der Talmühle
M: Hella Heureka Radinie
Ch: Glänznerovi Zd+ Helena Ing.
M: Renáta Veselá, Lesní 522, 330 33 Město Touškov
 
Třída vítězů-feny
 
46. BIANCA  OD DEVÍTI VRB           2.7.2012                6768/12                       V1,ČKŠ
(CH.CZ,SK,ČMKU, ZPU1,ZZO1,BH)
O: Devil Denny Goldest Danubius
M: Savali Infinity Power
Ch: Boháčová Kateřina
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 304/2, 412 01 Litoměřice
 
Třída veteránů-feny
 
47. ENIGMA BLACK DVOMARO             16.4.2008             6020/08                              V1,VTV,ČKŠ-V
O: JFK Hajko Nerita
M: Nefertiti Triumental
Ch: Netíková Markéta
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 304/2, 412 01 Litoměřice
 
 
Nejhezčí pár psů
 
FIRST OF ALL MALÝ KAVALÍR  a CH. WILLY WUFF MALÝ KAVALÍR       
maj. Daniela Ullrichová
 
Nejlepší chovatelská skupina
 
Sluneční paprsek - maj. Fraňková Lenka
 
Soutěž mladý vystavovatel
 
Michaela Fraňková +  Bianka od Devíti vrb