Výsledky Oblastní klubové výstavy Braník 8.5.2018

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 07. 06. 2018 (464 přečtení)






SOUTĚŽE

Dítě a pes -  KVČ Felission Kelador a Kamilka Kapalínová
Nejkrásnější dorost – KSČ Wittorio Flavago      
Nejkrásnější mladý pes  – KMČST Angelo Poslední skaut      
Nejkrásnější mladá fena  – KMB Holly Vašata
Nejkrásnější jedinec z třídy čestné– KSČ  Balu   Bohemia Cardinal                       
Nejkrásnější veterán– KVČ  Felission Kelador                             
Nejkrásnější chovný pár – KSČ Balu Bohemia Cardinál + Atlantida  Bohemia Cardinál
Nejkrásnější chov. skupina – KSČ  Bohemia Cardinál maj.: Miksová Martina
Nejkrásnější malý knírač – KMČ Olivia Nella  Bohemia Ness     
Nejkrásnější střední knírač – KSČ Euro Bohemia Cardinal    
Nejkrásnější velký knírač – KVČ Carin Carsildan
Nejkrásnější knírač výstavy – KMČ Olivia Nella  Bohemia Ness     
 

rozhodčí Antonín Tománek

Knírač malý bílý

PSI –třída vítězů
 
 Abbado Rebel Alve               V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější  v  plemeni  
o.: Boltres Hugo Boss                         m.: You are my Baby Ama-Pepsi
chov+maj.: Velišová Alena
 
FENY  – třída mladých
 
Holly Vašata                         V1, ČKŠ-J
o.:  Bairre Vašata                               m.: Joy Švarcava
chov.: Nováková Radmila
maj.: Beneš Libor
 
FENY - třída mezitřída
 
Ella Švarcava                             V1
o.:  Colombo WT Rezlark                  m.: Gena Lee Nolin Grasant 
chov. + maj. Marková Hedvika
Feny – třída otevřená
 
Ela Sarah Anibí                      VD3
o.:  Boltres Hugo Boss                       m.: Adina Anibí
chov.:  Koutný Vlastislav
maj.: Nosková Zuzana
 
 
Florance Švarcava                D4
o.: Simon Švarcava                            m.: Fiona Rezlark
chov. + maj. Marková Hedvika
 
Anetta Švarcava                    V2
o.:  Colombo WT Rezlark                  m.: Fanny Švarcava
chov.:  Marková Hedvika
maj.: Šavrdová Ivana
 
Malina shadow white de Pepa       V1, ČKŠ, OKV
o.:  Sherwod Larigosh                                               m.: Berenica Hajan Polonia
chov.: Šichnárková Iva
 maj.:  Zápotocká Petra
 
Feny – třída veteránů
           
Andra of Bianco Olgas                   V1, ČKŠ-V
o.:   Finndream Cemidwens                           m.: Mysteria Liza of Bianco Olgas
chov.: Snížková Olga
maj.: Nosková Zuzana
 
 

Knírač malý černostříbřitý

PSI –třída mladých
 
Angelo Poslední skaut                    V1, ČKŠ-J
o.:  Sailers CD Dealthy Halows                    m.: Trisha Poslední skaut 
chov. + maj.:  Křížová Marcela Mgr.
 
 
Psi – třída otevřená
 
Barney Arbaca Bohemia                 V2
o.:   Santa Knyrys Walker Rezlark                             m.: Cappi Charcharodon Carcharias
chov. + maj.:  Hynková Veronika
 
Zorro Poslední skaut                                 V1, ČKŠ, OKV
o.:   Right Reason z Dixie                              m.: Trisha Poslední skaut 
chov. + maj.:  Křížová Marcela Mgr.
 
 
Psi - třída vítězů
Fox Mulder z Dollnaxu                             V1
o.:   Dabbler Aprill v.d.N.Oppasser                             m.: Borůvka z Dollnaxu
chov. + maj.:  RNDr. Strnadová Zdeňka
 
Psi – třída veteránů
 
Willy Wuff Malý kavalír                 V1, ČKŠ-V
o.:   Meinkismahs I found my Thrill                 m.: Hattie McDaniel  Malý kavalír
chov. + maj.:  Ullrichová Daniela
 
 
FENY  – třída dorostu
 
Baby Doll Poslední skaut                             VN1
o.:  Drak Bohemia Vulkán                                m.: Xendy Poslední skaut 
chov. + maj.:  Křížová Marcela Mgr
 
FENY  – třída mladých
 
Venus DePraga z Dollnaxu                       V1, ČKŠ-J
o.:  Wild Wind z Dixie                                     m.: Hairy Revolution z Dollnaxu
chov. + maj.:  RNDr. Strnadová Zdeňka
 
Feny – třída mezitřída
Maidie Loučeňská Tvrz                   V1, ČKŠ
o.:  Santa Knyrys Walker Rezlark                   m.: Kessy Loučenská Tvrz
chov.: +  maj.: Hlušičková Kateřina
 
Feny – třída otevřená
 
 
Zarra  Poslední skaut                                  V1, ČKŠ
o.:  Right Reason z Dixie                                  m.: Trisha Poslední skaut 
chov.:  Křížová Marcela Mgr.
maj.: Veselá Veronika Bc.
 
Feny – třída vítězů
 
Darling Freya Grand Calvera          V1, ČKŠ, OKVNejkrásnější  v  plemeni  
o.:Chinoons unconditional Joy                                             m.: Yakuma silver Grand Calvera
chov.: Havelková Denisa
maj:  Kleckerová Tereza
 
True Trinity z Dollnaxu                                    V2
o.:Fox Mulder z Dollnaxu                                                    m.: Jeannie Silver Malý kavalír
chov. + maj.:  RNDr. Strnadová Zdeňka
 
Feny – třída čestná
Xendy Poslední skaut                                        V1
o.: Baby King Bohemia Vulkan                                            m.: Trisha Poslední skaut 
chov. + maj.:  Křížová Marcela Mgr.
 
 
Feny – třída veteránů
 
Nikita Rezlark                                                            V1, ČKŠ-V
o.: Inspektor Rezlark                                                             m.: Filomena Rezlark
chov.:  Rezková Larisa Ing.
 maj.:  Vaculíková Jana
 
Queen Elisabeth Malý Kavalír                              V2
o.:Chotans Vagabond for me                                                           m.: Irish vanilla Ice Malý kavalír
chov. + maj.:  Ullrichová Daniela
 

Knírač malý černý

PSI– třída mladých
 
Beatle Androis                                                   V1, ČKŠ-J
o: Ground Zero-N di monte Gentile                                     m:  Can Fly Ka- Vanga
chov:  Zaoralová Andrea
maj.:  Zoulová Martina
 
Psi – třída mezitřída
 
Da Vinci Benavente Moravia                            V1, ČKŠ,OKV                              
o.: His Eminence Androis                                                     m.: Butterfly Benavente Moravia
chov: Rodinová Dagmar
 maj.:  Vaculíková Jana + Moláčková A.
 
Psi – třída otevřená
Show Must Go On Rus Darbis                         V1,ČKŠ                         
o.: Victorious Star Wonder                                                   m.: Rus Dorbis Uvertura  Zimnaya Skazka
chov: Sheveleva T.I.
Maj.: Karmanov Nina + Mykola
 
Psi – třída vítězů
 
Samuel  Androis                                      V1,ČKŠ                                 
o.:   Partner Rezlark                                                   m.: Beautiful Androis
chov.:   Zaoralová Andrea
maj.: Holuša Jan
 
Psi – třída veteránů
Lancaster Androis                                   V1, ČKŠ-V
o.:Dragon Fly Carboneum                                         m.: Xaira IBJ v.portenschlag 
chov.: Zaoralová Andrea
maj.: Kaniaková Jana
 
FENY– třída mladých
 
Carrie Androis                                         V1, ČKŠ-J                                         
o:Maestro Androis                                                    m: Tullamore Dew Androis
chov: Zaoralová Andrea
maj.: Cihelková Vladimíra
 
Feny  – mezitřída
 
Angel Delight Velesstar                            V1
o.: His Eminence Androis                                         m.: Bazinga Noční strážce    
chov + maj: Karmanov Mykola
 
Feny – třída otevřená
 
Cruella Devill Noční Strážce                              V2                           
o.: His Eminence Androis                                         m.: Bazinga Noční strážce    
chov+maj.: Cihelková Vladimíta
 
 
Flossie Rezlark                                         V1, ČKŠ                                
o.:    Partner Rezlark                                                  m.: Vikina  Rezlark
chov: Rezková Larisa Ing.
Maj.: Ciniburg Jaroslav
 
Feny – třída vítězů
Olivia Nella  Bohemia Ness         V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější  v  plemeni  
o.: Natan Hamlet Wild Rane                                     m.: Dog-Othos for Your Eyes Only
chov+maj.: Kaniaková Jana
 

Knírač malý pepř a sůl

PSI – třída otevřená
 
Jackpot Drofa                                                    V1, ČKŠ
o: Starlings Kashmir                                                  m:  Gracy Gwendy Drofa
chov:  Drožová Jaroslava
maj.:  Fodorová Martina
 
Psi – třída vítězů
 
Albert Crownprince Mirafann                V1, ČKŠ, OKV
o.: Starlings Kashmir                                                 m.: Fanny z Košířských Hvozdů
chov+ maj.:  Nedbalová Vladimíra
 
FENY  – třída mladých
 
Drottining Beatrix z Nového Etynku      V1
o: Yankee Zebhyr Astronaut                                                m:  Beatix Ekatrina z Nového Etynku
chov: +maj.:  Goga Jozef
 
Kiss Me Baby Drofa                                odstoupila
o: Yankee Zebhyr Astronaut                                                m:  Gracy Gwendy Drofa
chov.: + maj.:  Drožová Jaroslava
 
Feny – třída mezitřída
 
Kiss Me Caroline z Košířských Hvozdů   V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější  v  plemeni  
o: o.: Starlings Kashmir                                                  m:  Enji z Košířských Hvozdů
chov.: Dostálová Jana
 maj.: Kroupová Zlatuše
 
Feny – třída otevřená
 
Daphne Astronaut                                   VD1
o.: Starlings Kashmir                                                 m.:Izolda Astronaut
Chov.: Suchá Miroslava
Maj.:  Cihelková Vladimíra
 
 
Feny – třída veteránů
 
Moon Song Malý kavalír                     V2
o.: Eos Rauhteufelchen                                    m.: It´s My Life Malý Kavalír
chov. + maj.:  Ullrichová Daniela
 
Mama Mia z Marzemu                        V1, ČKŠ-V
o.: Eos Rauhteufelchen                                    m.: It´s My Life Malý Kavalír
chov. + maj.:  Ullrichová Daniela
 
 

rozhodčí Lenka Faraislová

Knírač střední černý

PSI – třída dorostu
 
Wittorio Flavago                             VN1
o.:  Balu   Bohemia Cardinal                         m.: Malaga Flavago
chov.: Gajda Dariusz
 maj.: Miksová Martina
 
Psi –třída otevřená
 
Euro Bohemia Cardinal                   V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější  v  plemeni  
o.:  Lecks Ace Play Now                               m.:Seraf De Funny Cardinal
chov. +maj.: Miksová  Martina
 
Psi – třída čestná
 
Balu   Bohemia Cardinal                   V1
o.: Mohner´s  Dark Danish Design                m.:  Seraf De´Brise Funny Cardinal
chov. +maj.: Miksová  Martina
 
FENY – třída otevřená
 
Atlantida Bohemia Cardinal         V1, ČKŠ, OKV
o.:  Ikko  Bohemia Cardinal                          m.: Yoko Ono Von Der Kleinen Au
chov. +maj.: Miksová  Martina
 
Demi Nidonero                                VD2
o.: Cherni Strazhnik Timply Fint                   m.: Inga Stellaris
chov.: Edyda Surovka
maj.: Marhoulová Jana
 
 

Knírač střední pepř a sůl

PSI– třída mladých
Kamikadze Saltus ze Záhrabské             V1, ČKŠ-J
o.: Skyppy Saltus ze Záhrabské                                m.: Goagedus Glory Us Von Porteschlag
chov. Skok Damir + Monika
maj.: Svobodová Renata
 
 
Psi –třída otevřená
Artex Noční strážce                                           V1, ČKŠ
o.: Armani Poslední skaut                                           m.: Indiana Gloria Leones
chov. Cihelková Vladimíra
maj.: Zajíčkovi František + Marcela
 
 
Psi – třída vítězů
 
Yad Alarm Beskyd                                   V1, ČKŠ, OKV  
o.: Armani Poslední skaut                                          m.: Lady Lane Alarm Beskyd
chov. Fajkusová Lenka
maj.: Pokorná Kamila
 
Psi  – třída veteránů
Armanni Poslední Skaut                         V1, ČKŠ-V
o.: Mohners Peppermill                                             m.: Brooke Bogy Fortuna Moravia
chov. Křížová Marcela
maj.: Pokorná Kamila
 
Psi – třída čestná
Loveboy Saltus ze Záhrabské                     V1
o.: Ablazerfirelightmylife-PS                                    m.: Unbelievable USA ze Záhrabské
chov. Skok Monika + Damir
maj.: Svobodová Renata
 
FENY   – mezitřída
Hermína A Finta F Morava                     V1, ČKŠ
o.:  Sharu A Finta F Top Target                                m.: Anastasie Audry A Finta F Morava        
chov.:+ maj.: Benešovská Jitka
 
Feny  – třída otevřená
 
Aira Noční Strážce                                   V1, ČKŠ, OKV
o.: Armani Poslední skaut                                         m.: Indiana Gloria Leones
chov. Cihelková Vladimíra
maj.: Tichá Markéta
 
Feny – třída veteránů
 
Victoria Pepper Grand Calvera              V1, ČKŠ-V
o.: Fletcher Chapiro                                                   m.: Grey Tetis NewVictory
chov.: Havelková Denisa
maj.: Meisnerová Marcela
 

Knírač velký černý

PSI– třída mezitřída
 
Cairo Carsildan                                                V1, ČKŠ, OKV
o.: Maigret Radinie                                                   m.: Aerin Carsildan
chov + maj.: Damm Daniel
 
Psi –třída otevřená
 
Bolt Rytíř ze Semic                                   V1, ČKŠ
o.: Sir Jack von Elberfeld                                          m.:   Zaira z Destru
chov. + maj.: Rytíř Pavel
 
 
Feny – třída mladých
 
Mia z Bedýnky                                                              V1, ČKŠ-J
o.: Frenklin ze Slunečné verandy                              m.:Indiana z Bedýnky
chov.: Blatoňová Františka
maj.: Davídková Kateřina
 
Feny – třída mezitřída
 
Caerin  Carsildan                                    V3
o.: Maigret Radinie                                                   m.: Aerin Carsildan
chov + maj.: Damm Daniel
 
Carin Carsildan                                       V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější  v  plemeni  
o.: Maigret Radinie                                                   m.: Aerin Carsildan
chov + maj.: Damm Daniel . 
 
Oddetta Olga Goldest Danubius                            V2, res. ČKŠ
o.: Niko von Lindelbrunn                                        m.: Happy Hilary Goldest Danubius 
chov. Rohlenová Petra  Bc.
maj.: Švorcovi Helena a Igor
 
Feny  – třída otevřená
 
Beatrix Rytíř ze Semic                                       V1, ČKŠ
o.: Sir Jack von Elberfeld                                          m.:   Zaira z Destru
chov.: Rytíř Pavel
maj.: Vacátková Pavlína
 
Simonette v. Blackmoore                                         V2, res. ČKŠ
o.: Frajer Frenkie   Goldest Danubius                       m.: Blackmoore Radinie 
chov. Müller Haike
maj.: Rohlenová Petra
 
Feny – třída veteránů
 
Felission Kelador                                      V1, ČKŠ-V
o.: Terco de Pichera                                                   m.: Reward For Love Wind of Dream
chov.: Straková Zuzana
maj.: Justová Renata
 
Walerry Radinie                                                V2
o.: St.Briland Radinie                                                           m.: Genial Grace Radinie
chov.: Glänznerová Helena + Zdeněk
maj.: Hradcová Iveta
 

Knírač velký pepř a sůl

Feny – třída vítězů
Silver Senator Femme Fatale          V1, ČKŠ, OKV, Nejkrásnější  v  plemeni  
o.: Mel Gibson v. Amber                                           m.: Silver Senator Rhisbee
chov. Szöllösi Anikó 
maj.: Vaculíková Jana