Oblastní klubová výstava kníračů Nový Bor 9.9.2017

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 10. 10. 2017 (517 přečtení)






Posuzovala Lenka Fairaislová
 
 KNÍRAČ  MALÝ BÍLÝ
Feny:
 Mezitřída
1.Adella Bílé tornádo   VD-2  nar.16.04.2016
ČMKU/KM/10317/16
          
o.Colombo WT Rezlark       ch. Vojtová Vladimíra Ing  m.
Grace    Švarcava                    m.Adamcová Radka
 
                                                                                             
2.Desiree Švarcava             VD-1       nar. 21.04.2016
ČMKU/KM/10409/16
o.Colombo WT Rezlar         ch.Marková Hedvika
m.Geena Davis Grasant      m.Marková Hedvika
 
třída otevřená
3.Anetta Švarcava               abs.        nar. 16.04.2016  
ČMKU/KM/10400/16
o. Colombo WT Rezlark      ch. Marková Hedvika
m. Fanny Švarcava              m. Šavrdová Ivana
 
4.Bubbie Bianco Švarcava VD-2       nar. 29.03.2015
ČMKU/KM/9910/15
o. Colombo WT Rezlark      ch. Klimeš Miroslav ing
m. Klaudie Švarcava            m.Věra Szilvási Pohořalá MUDr.
 
5.El-Dixi Emporio Dorothea ze Solné  VD-1   nar. 13.07.2014
ČMKU/KM/9647/14
o. Silmaril Brillantino from  Dolina Rivendell   ch. Wojnarová Jarmila
m.Claudie Cardinale Dorothea ze Solné            m.Volfova Alena
 
KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ
PSI:
Mezitřída
6.Samuel Androis                  V1,ČKŠ   nar. 16.11.2015
ČMKU/KM/10245/15
o. Partner Rezlark               ch. Zaoralová Andrea
m. Beautiful Androis           m. Holuša Jan
 
Třída otevřená
7.Forward Mini Masterpiece´s V1,ČKŠ,OV    nar. 01.06.2016
 ČMKU/10714/16
o.Dreamkiss Know-Know                   ch. Y. Volodymyr
m. IKS Factor Schwarzen Dianmant m. Zaoralová Andrea
 
FENY:
Dorost
8.Ebygale Ne-Hai Nadějná nar. 08.03.2017
ČMKU/KM/10765/17
o. Mirta´s Haus Ozzie Osborne         ch. Fléglová Jindra
m.Valleria Rezlark                                m.Hörnigová  Ivana
 
9.Bella Mia Androis            VN-1      nar. 24.02.2017
 ČMKU/KM/10790/17
o.Ground Zero -N di monte Gentile                ch. Zaoralová Andrea
m.Can Fly Ka-Vanga                             m.A+A Zaoralovi
nejlepší dorost!
 
Mezitřída:
10.Casisopea Z Větrova      V1,ČKŠ   nar. 03.03.2016 
CMKU/KM/10340/16
o.His Eminence Androis     ch. Berková Eva
m.Gordona Rezlark             m. Berková Eva
 
Třída otevřená :
11.Love You Forever z Šardanu       V1,ČKŠ,OV  nar. 05.05.2016
 JR 81533
o.Kelly´s Super Star                   ch. Kollárová Šárka
m.Rarita z Šardanu              m. Havelková Denisa
 
KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ
PSI:
Třída mladých
12.Robby Vzpomínka    V1,ČKŠ-J      nar. 01.11.2016  
ČMKU/10668/16
o. Cengo Bohemia Vulkan  ch. Koláčková Dita MVDr.
m.Mystery  Vzpomínka         m. Koláčková Dita + Fóblová
nejlepší mladý pes !
 
Mezitřída
13.Brilliant Shaped Z Dixie                       V1,ČKŠ            nar. 12.11.2015
JR 73431 Pš
o.Solar Stone Z Dixie          ch. Šindelářová Micha
m.Flawless Face Z Dixie      m. Nadine Ilse
 
14.Dzielny Tadeusz From Dolina Rivendell        V2,r.ČKŠ  nar. 12.05.2016
 ČMKU/KM/ 10829/
o. Fildela John Travolta                                      ch. I. a R. Podolsky
m. Princess of Wales From Dolina Rivendell    m. Paulik Juraj
 
Třída otevřená
15.Zorro ZDixie   V1,ČKŠ OV nar. 30.04.201  S JR 73325 Pš
o.Clarkmar´s Ataboy                           ch.Šindelářová Michala
m. Attention Please Z Dixie               m.Nadine  Ilse
nejlepší malý knírač            !!
 
Třída vítězů
16.T-TO Win Z Dixie   V1,ČKŠ           nar. 05.07.2013  JR 72749 Pš
o. CIB.On The Edge Z Dixie                                ch.Šindelářová  Michala
m.CIB. Tropical Night Z Dixie                             m. Nadine Ilse
 
Tř.veteránů
17.Ch.Willy Wuff Malý kavalír  V1,ČKŠ-V       nar. 24.10.2008
ČMKU/KM/6549/08
o. Meinkisman´s I Found My Thrill                  ch. Ullrichová Daniela
m. Hattie McDaniel Malý kavalír                      m.  Ullrichová Daniela
 
FENY:
Třída  štěňat
18.Zeta Ultra Majestic        VN          nar. 21.03.2017  
PKR II- 129452
o.Kelly ´s Super Star           ch. Czarnopolska A.
m.Lucky Star With Me        m. Havelková Denisa
nejlepší štěně      !!
 
Třída  mladých
19.Eloise Silver Grand Calvera  V1,ČKŠ-J        nar. 03.11.2016
ČMKU/KM/10709
o.Chinon ´s Unconditional Joy          ch. Havelková Denisa
m.Terry Silver Grand Calvera            m. Havelková Denisa
 
20.Romance Vzpomínka  V2             nar. 01.11.2016
ČMKU/KM/10669/16
o.Cengo Bohemia Vulkan   ch. Koláčová Dita MVDr.
m. Mystery Vzpomínka       m. Koláčová Dita MVDr                     
 
Mezitřída
21.Cora Silver Grand Calvera  abs.  nar. 20.12.2015
ČMKU/KM/10276/15
o.Sailer´s CD Dealthy Hallows           ch. Havelková Denisa
m. Vivien Silver Grand Calvera         m. Zdenka Bohunová MUDr.
 
22.Darling Frea Grand Calvera  V1,ČKŠ,OV   nar. 26.03.2016
 ČMKU/KM/10412/16
o.Chionon ´s Unconditional Joy        ch. Havelková Denisa
m.Yakuma Silver Grand Calvera        m. Kleckerová Tereza
 
Třída otevřená    
23.Cibetka Černý Doradus   V1,ČKŠ                nar.03.02.2015
ČMKU/KM/9858/15
o. o.Dog-Otho ´s American Gigolo   ch. Švorc Igor ing
m.Sadie z Agova dvora       m. Švorcovi Helena a Igor ing.
 
24.Donathella Silver Grand Calvera                V2,r.ČKŠ nar.26.03.2016
 ČMKU/KM/10416/16
o.Chionon ´s Unconditional Joy        ch. Havelková Denisa
m.Yakuma Silver Grand Calvera        m. Havelková Denisa
 
25.Maidie Loučenská tvrz abs.        nar. 06.06.2016  
ČMKU/KM/10467/16
o.Santa Knyrys Walker Rezlark         ch. Hlušičková Kateřina
m.Kessie Loučenská tvrz                   m. Hlušičková Kateřina
 
Třída  vítězů
26.Assari Atlan Corgo        V1,ČKŠ nar. 29.02.2016
ČMKU/KM/10347
o.Dog-Otho ´s American Gigolo       ch. Schneider Tomáš
m.Sixth Sense z Dixie                         m. Havelková Denisa                                                                                        
 
Třída veteránů
27.Amazing Arin Bohemia Vulkan   V1,ČKŠ-V  nar. 24.05.2009
ČMKU/KM /6615/09
o. Scedir Lexluthor-NA                      ch. Kurfürstová Hana
m. Scedir Geenadavis-NA                  m. Fáberová Radmila
 
28.Queen  Elizabeth Malý kavalír    V2           nar. 02.07.2007
ČMKU/KM/ 6248/07
o. Chottan ´s Vagabond For Me                        ch. Ullrichová Daniela
m. Irish Vanilka Ice Malý kavalír                       m. Ullrichová Daniela
 
KNÍRAČ MALÝ PEPŘ a SŮL
PSI:
Třída  otevřená
29.Jackpot  Drofa                           V1,ČKŠ                        nar. 12.08.2015
ČMKU/KM/10141/15
o. Starlings Kashmir                            ch. Drožová Jaroslava
m. Gracy Gwendy Drofa                    m. Fodorová Martina
 
Třída vitězů
30.Zunino Astronaut                    V1,ČKŠ,OV  nar. 24.07.2015
ČMKU/KM/10125/15
o. Ismael Ernst Astronaut                  ch. Suchá Miroslava
m. Alexis Kim Astronaut                    m. Kunt Berudt
 
FENY:
Třída mladých
31.Grethe Ernst Astronau      V1,ČKŠ-J           nar. 09.11.2016  
ČMKU/KM/ 10690/16
o. Uncas PS Rezlark                            ch. Suchá Miroslava                                          
m. Solimans Close Enought               m. Suchá Miroslava
nejlepší mladá fena!!
 
Mezitřída:
32.Dorothea Ernst Astronaut  V1,ČKŠ,OV      nar. 25.04.2016
ČMKU/KM/10431/16
o. Starlings Kashmir                            ch. Suchá Miroslava
m. Izolda Astronaut                            m. Suchá Miroslava
 
Třída  otevřená
33.Caramelle Jones Astronaut  V1,ČKŠ          nar. 28.02.2016  
ČMKU/KM/10328/16
o. Zeus Pepper Astronaut                 ch. Suchá Miroslava
m. Ermanda Jones Astronaut            m. Janečková Ivana
 
34.Quality Contessa Owen z Barokamu   abs. nar. 03.09.2014
ČMKU/KM/9737/4
o. Hildebert´s Owen Wilson                             ch. Melcrová Barbara
m. Contessa Diablo z Barokamu       m. Šimon Zdeněk
 
35.Yamaha Royal Star Astronaut  V2,r.ČKŠ     nar. 02.04.2015  
ČMKU/KM/9951/15
o. Zeus Pepper Astronaut                 ch. Suchá Miroslava
m. Solimans  Close Enought              m.Kvasilová Renáta
               
Třida vítězů
36.Frederika Darma           V1,ČKŠ   nar. 20.04.2015  
ČMKU/KM/9974/15
o. Honza-Dutch v.D´n Opapsser       ch. Dlouhá Dagmar
m. Cori Darma                                     m. Dlouhá Dagmar
 
Třída  mimo konkurenci
37.Ermanda Jones Astronaut  V-posouzena    nar. 29.04.2012
ČMKU/KM/8633/12
o. Starlings Kashmir                            ch. Suchá Miroslava
m. Grace Jones Astronaut                 m. Janečková Ivana
nejlepší jedinec mimo konkurenci  !!            
 
Třída veteránů
38.Grace Jones Astronaut  V1,ČKŠ-V       nar. 07.06.2008
ČMKU/KM/7249/08
o. Zeus de Coa Negra                         ch. Suchá Miloslava
m. Oxana Astronaut                           m. Janečková Ivana
 
KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ
PSI:
Mezitřída
39.Akim Gwelara   VD-1     nar. 27.01.2016
ČMKU/KS/8879/16
o. Miku´s Gerro                   ch. Zvolánková Jitka MVDr.
m.Annie ze Charlotina údolí                m. Váňová Jitka
 
40.Euro Bohemia Cardinal    abs.     nar. 25.04.2016  
ČMKU/KS/8913/16
o. Lejacks Ace Play Now                    ch. Miksová Martina
m.Seraf De Brise Funny Cardinal     m. Miksová Martina
 
Třída otevřená
41.Black Bond Grand Calver   V1,ČKŠ,OV      nar. 10.06.2014
ČMKU/KS/8632
o.von Shaman ´s Walk on Air            ch. Havelková Denisa
m.Jewel Black Grand Calvera            m. Havelková Denisa
 
Třida vítězů
42.Faust Black Grand Calvera V1,ČKŠ             nar. 20.03.2015  
ČMKU/KS/8739
o.Totem Otisboanergos Grand Calvera           ch. Havelková Denisa
m. Marge Simpson Grand Calvera                   m. Havelková Denisa
 dodatek
 
Třída veteránů
58.NO NAME Grand Calvera  V1,ČKŠ-V          nar.18.12.2004   
ČMKU/KS/6678/04
o.Coson´s Moshe Dayan                    ch. Havelková Denisa
m.Alta Vista Grand Calvera                m. Němečková Jiřina
nejlepší veterán!!              
 
FENY
Mezitřída
43.Karma Black Grand Calvera    V1,ČKŠ        nar. 02.06.2016
ČMKU/KS/8955
o. Velvet Dandy ´s Wilbur Turnbland              ch. Havelková Denisa
m.Black Betty Grand Calvera                            m. Havelková Denisa
 
Třída otevřená
44.Atlantida Bohemia Cardinal            abs.     nar.13.10.2013
ČMKU/KS/8539/13
o.Ikko Bohemia Cardinal                    ch. Miksová Martina
m.Yoko Ono v.d.Kleinen Au               m. Miksová M +Hubálková A.ing
 
Třída vítězů
45.Happy Medium Grand Calvera   V1,ČKŠ,OV   nar. 22.11.2015
ČMKU/KS/8842
o.Mikes Uti Dark Boy                                         ch. Havelková Denisa
m. Viva Black Grand Calvera                             m. Havelková Denisa
 
KNÍRAČ STŘEDNÍ  PEPŘ a SŮL
PSI:
Mezitřída
46.Miccosukees Winning Hand  V1,ČKŠ        nar. 15.10.2015  
AS04023404
o.Miccosukees Action Man                              ch.Lockyer Hilary
m.Miccosukees Weather Gril                          m. Havelková Denisa
 
Třída  otevřená
47.Hardy Fortuna Moravia                V1,ČKŠ   nar. 08.07.2015
ČMKU/KS/8798/15
O .Frost Gloria Leones                                    ch. Vrchotová Petra
m. Famous Fergie Fortuna Moravia                m. Pjentaková Hana
 
Třída vítězů
48.Diesel Top Oriasis          V1,ČKŠ,OV            nar. 24.06.2012
ČMKU/KS/ 8273/12
o.Arrischiato Contre Gloria Leones                ch. Kubínová Radka
m. Crystal Clare Oriasis                                      m.Worthová Jitka
 
FENY:
Mezitřida
49.Chrismas Jingle Bell Grand Calvera   V1,ČKŠ   nar. 17.12.2015          
ČMKU/KS/8859
o.Quel Filou v. Fidibus                        ch. Havelková Denisa
m.Fatima Pepper Grand Calvera      m. Havelková Denisa
 
Třída otevřená
50.Daybreak Daughter Oriasis  V1,ČKŠ,OV   nar. 24.06.2012
ČMKU/KS/8277/12
o. Arrischiato Contre Gloria Leones                               ch. Kubínová Radka
m. Crystal Clare Oriasis                                      m.Hošková Drahuše
nejlepší střední knírač!!     nejkrásnější knírač výstavy!!
 
Třida vítězů
51.Zooey Alarm Beskyd   V1,ČKŠ     nar. 25.07.2013  
ČMKU/KS/8514/13
o. Ave Concorde Magnifique           ch. Fajkusová Lenka
m. Ondine Alarm Beskyd                   m .Hošková Drahuše
 
KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ
PSI:
Třída dorostu
52.Briggis Aihannmor           VN1      nar. 02.02.2017
ČMKU/KV/7522/17
o.Sashimi Absolut Expert                   ch. Hauserová Renata
m. Aira Hanah Moravia                      m. Hauserová Renata
 
Mezitřída
53.Morris Sluneční paprsek             V1,ČKŠ,OV   nar. 30.01.2016
ČMKU/KV/7333/16
o. Hannibal Barkas Radinie                ch. Fraňková Lenka
m. Bianca od Devíti vrb                      m. Lásková Jaroslava
nejlepší velký knírač          
 
Třída pracovní
54.Aros  Zdestru       V1,ČKŠ              nar. 04.05.2014  
ČMKU/KV/7064/14
o. Sir Jack von Elberfeld                    ch. Struska Jan
m. Xena Zdestru                                  m. Blažek Bedřich              
 
FENY:
Třída  mladých
55.Odetta Olga Goldest Danubius   V1,ČKŠ-J    nar. 16.10.2016              
ČMKU/KV/7485/16
o. Niko v.Lindelbrunn                         ch. Rohlenová Petra Bc.
m. Happy Hilary Goldest Danubius   m. Helena a Igor Švorcovi
 
Mezitřída
56.Natasha Natty Goldest Danubius   V1,ČKŠ,OV  nar. 27.04.2016         
ČMKU/KV/7401/16
o. Devil  Denny Goldest Danubius                   ch. Rohlenová Petra Bc.
m. Jennifer Jeane Goldest Danubius               m. Jana Melnyčuk
 
Třída otevřená
57.Ashley Aihannmor        V1,ČKŠ  nar. 21.04.15                      
ČMKU/KV/7225/15
o.Cortex Radinie                                 ch. Hauserova Renata
m. Aira Hannah Moravia                    m. Hauserová Renata
 
Soutěž Dítě a pes
 
  1. František Merta  a KM P+S   Giulia´D Medici Quatrocento
Veronika Valešová a KM ČSTŘ Darling Freya Grand Calvera
                Tereza Váňová a KMČ
                Alžběta Szilvasi a KMB Bubbie Bianco švarcava
                Aneta Zaoralová a KMČ Bella Mia Androis