Výsledky Celostátní klubové výstavy Hlučín 13.5.2017

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 29. 05. 2017 (1289 přečtení)




Nejkrásnější knírač Celostátní klubové výstavy
Henriette Grand Calvera
chov. + maj.: Denisa Havelková
 
kompletní výsledky výstavy s fotkami vítězů soutěží najdete v článku
 
 
 
 
 
 
 
 


 Rozhodčí Andraš Polgar (SRB)


Knírač malý bílý

Pes otevřená 396 Abbado Rebel Alve V1, CAC, KV, ISPU, ČKS, BOB
Pes vítězů 397 Aboni Rebel Alve V1, CAC, ČKS, ISPU
Fena mladých 398 I Am Olivia Larigosh V1, CAJC, KV ML., BOJ, ČKŠ, IS
Fena otevřená 399 Ejmi Sarah Anibí VD1

Knírač malý černostříbřitý

Pes dorostu 401 Albert Dadadream VN1
Pes mladých 400 Agon od Zdenči VD
Pes vítězů 402 Chinon´s Uncondittional Love V1, CAC, KV, ČKŠJ, ISPU, BOB
Fena dorostu 403 Adalind Dadadream VN1
Fena mladých 404 Arči od Zdenči VD3
Fena mladých 405 Assari Altan Congo V2
Fena mladých 406 Ice Cream of Taita's Ushabti V1, CAJC, KV, ČKŠJ, ISPU, BOS
Fena mezitřída 407 Cute Lilly Grand Calvera V1, CAC, ČKŠ, ISPU, KV
Fena otevřená 408 Jada Daniela's Genus V1, CAC, ČKŠ, ISPU
Fena veteránů 409 Lucky Star Silver Grand Calvera V1, ČKŠ, BOV

Knírač malý černý

Pes dorostu 410 Bricassarte z Gloribamu N1
Pes mladých 411 Da Vinci Benavente Moravia V1, CAJC, ISPU, ČKŠJ, KVM, B
Fena dorostu 412 Bumble Bee z Gloribamu VN1
Fena mladých 413 Endless Love Hajan Polonia V1, CAJC, ISPU, ČKŠJ, KVM, B
Fena mladých 414 Chynthia Aknara Black V2
Fena mezitřída 415 Olivia Nella Bohemia Ness V1, CAC, ISPU, ČKŠ, KV
Fena vítězů 416 Abigail Aknara Black V1, CAC, ISPU, ČKŠ

Knírač malý pepř a sůl

Pes mezitřída 417 Vasco z Roznetu V1, CAC, ISPU, ČKŠ
Pes otevřená 418 Green Pepper NENASTOUPIL
Pes otevřená 419 Ivanhoe Pepper Androis V2, RES.CAC
Pes otevřená 420 Ozzy Quiento z Barokamu VD3
Pes otevřená 421 Yankee Zephyr Astronaut V1, CAC, ISPU, ČKŠ, KV, BOB
Pes vítězů 422 Quentin Owen z Barokamu NENASTOUPIL
Pes vítězů 423 Samuel Astronaut NENASTOUPIL
Pes veteránů 424 Malleus Maleficarum Knížete Sternenho V1, ISPU, ČKŠV
Fena dorostu 425 Eimy z Šenovského Slivníku VN1
Fena mladých 426 Dorothea Ernst Astronaut V1, CAJC, BOJ, ISPU, ČKŠJ, BO
Fena mladých 427 Theodora Jingle Owen z Barokamu V2
Fena mezitřída 428 Fabienne´s Gold Spirited Away VD
Fena otevřená 429 Frederika Darma V1, CAC, ISPU, ČKŠ, KV
Fena otevřená 430 Juliette VD2
Fena otevřená 431 Resi Fantagíra z Barokamu VD3
Fena vítězů 432 Jane Lady z Kosířských hvozdů V1, CAC, ISPU, ČKŠ

Knírač střední černý

Pes otevřená 433 Goro Black Grand Calvera V1, CAC, ISPU, ČKŠ
Pes vítězů 434 Dark Side Grand Calvera V1, CAC, ISPU, KV, BOB
Pes veteránů 435 Indi Iringa V1, ISPU, ČKŠV, BOV, KVV
Fena mladých 436 Happy Meidum Grand Calvera V1, CAJC, BOJ, KLVM, BOS
Fena mladých 437 Paulie Iringa D1
Fena vítězů 438 Black Betty Grand Calvera V1, CAC, ISPU, ČKŠ, KV
Fena veteránů 439 Monique Iringa V1, ISPU, ČKŠV, KVV

Knírač střední pepř a sůl

Pes mladých 440 Chevrolet Alarm Beskyd V1, CAJC, ISPU, ČKŠJ, BOS
Pes mezitřída 441 Fargo Alarm Beskyd V1, CAC, ISPU, ČKŠ, KV
Pes vítězů 442 Yad Alarm Beskyd V1, CAC, ISPU, ČKŠ
Pes veteránů 443 Armanni Poslední skaut V1, ISPU, ČKŠV, BOV, KVV
Fena mladých 444 Geena Alarm Beskyd VD2
Fena mladých 445 Invidia Dios Notte Stella Alarm Beskyd V1, CAJC, ISPU, ČKŠJ, BOJ
Fena mezitřída 446 Favoritka Alarm Beskyd V1, CAJC, ISPU,ČKŠ
Fena otevřená 447 Elza z Královské pevnůstky VD3
Fena otevřená 448 Gwenn A Finta F Morava VD2
Fena otevřená 449 Henriette Pepper Grand Calvera V1, CAC, ISPU, ČKŠ, KV, BOB
Fena vítězů 450 Vivien Alarm Beskyd V1, CAC, ISPU, ČKŠ

Knírač velký černý

Pes mladých 451 Alexei Rovelis NENASTOUPIL
Pes mladých 452 Azrael Rovelis V1, CAJC, ISPU, ČKŠJ
Pes mezitřída 453 Roky Dlouhý dům V1, CAC, ISPU, ČKŠ
Pes otevřená 454 Ernie od Devíti vrb V1, CAC, ISPU, ČKŠ
Pes pracovní 455 Cadmiel Cairo od Devíti vrb V1, CAC, ISPU, ČKŠ, KV, BOB
Fena mladých 456 Gabby od Devíti vrb V1, CAJC, ISPU, ČKŠ, BOJ
Fena mladých 457 Lana Z Bedýnky V2
Fena mezitřída 458 Ebony Princes Rovelis V1, CAC, ISPU, ČKŠ
Fena otevřená 459 Ebony od Deviti vrb V1, CAC, ISPU, ČKŠ
Fena otevřená 460 Oxaine Radinie VD3
Fena otevřená 461 Zlata Ze Best Rovelis VD2
Fena vítězů 462 Oxana Skansen's von Elly's Meute V1, CAC, ISPU, ČKŠ, KV, BOS
Fena veteránů 463 Lucky Laurence Triumetal V1, KVV, BOV

Knírač velký pepř a sůl

Fena mezitřída 464 D´Ariana Ve-Fi V1, CAC, ISPU, ČKŠ, KV, BOB
 
 
 
Nejlepší dorost
 
Nejlepší mladý jedinec
 
Nejlepší veterán
 
Nejlepší malý knírač
 
Nejlepší střední knírač
 
Nejlepší velký knírač
 
BIS - Henriette Grand Calvera