Oblastní klubová výstava Dvůr Králové n.Labem 6.5.2017

Autor: -mze- (zmarzemu@centrum.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 12. 05. 2017 (456 přečtení)




Uvnitř článku najdete kompletní výsledky



              

Oblastní klubová výstavy kníračů

 

Dvůr Králové nad Labem 6.5.2017

 

Povýstavní katalog

 

.

 

Tituly   finálových soutěží:                          katalogové číslo:

NEJKRÁSNĚJŠÍ ZE TŘÍDY ŠTĚŇAT                                   20.

- soutěží všichni přihlášení

NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST                                                       27.

-   soutěží všichni jedinci, kteří získali ocenění „Velmi nadějný  1“

NEJKRÁSNĚJŠÍ MLADÝ PES                                                 8.

-   soutěží všichni jedinci, kteří získali titul „Vítěz třídy mladých“

NEJKRÁSNĚJŠÍ VETERÁN                                                     17.

-   soutěží všichni jedinci, kteří získali titul „Vítěz třídy veteránů“

NEJKRÁSNĚJŠÍ MALÝ – 18. , STŘEDNÍ – 31.  A VELKÝ KNÍRAČ – 36.

-   soutěží jedinci s titulem „Oblastní klubový vítěz“ v každém velikostním rázu bez ohledu na barvu

NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ  OBLASTNÍ KLUBOVÉ VÝSTAVY    31.

-   soutěží nejkrásnější malý, střední a velký knírač

 

     

Seznam vystavovaných psů podle katalogových čísel

 

                               Knírač malý bílý

 

Mezitřída                                                                                                          psi

 

01. CIPÍSEK VAŠATA                                                 V1, ČKŠ

      nar.: 15.05.2015                                            CMKU/KM/10030/15

      o.: Lucky Boy White Star of Rainbowland  m.: Xerrie Švarcava

      ch.+ maj.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk

 

____________________________________________________________________        

Třída otevřená                                                                                                  psi

 

02. FELIX REZLARK                                                  V1, ČKŠ

       nar.: 22.11.2014                                            CMKU/KM/9819/14/16

       o.: Lucky Boy White Star of Rainbowland  m.: Urtica Mengo Celebration

       ch.: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany

       maj.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín 

 

______________________________________________________________________

Třída vítězů                                                                                                      psi

 

03. BAIRRE VAŠATA                                                  V2, r.ČKŠ

      nar.: 04.02.2014                                             CMKU/KM/9417/14

      o.: Karwish Strut Your Stuff                          m.: Xerrie Švarcava

      ch. + maj..: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk

 

04. GIGOLO BIANCO OF TAITA´S USHABTI    V1, ČKŠ, OV                               

       nar.: 07.02.2015                                            CMKU/KM/10313/16/16

       o.: Blaylock Love Me Tender                  m.: Blaylock Pim Pam Pum

       chov.: CH. + W. Stamm , 60437 Frankfurt                                            

       maj.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín 

 

______________________________________________________________________

Třída dorostu                                                                                                         feny

 

05. HERMIONA SARAH ANIBI                               VN1

      nar.: 20.09.2016                                            CMKU/KM/10613/16

      o.: Buran s Voznesenskogo posada               m.: Didi Anibi

      ch.: Koutný Vlastislav, Chlum 7, 675 07 Čechtín

      maj.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk

______________________________________________________________________

Třída otevřená                                                                                                       feny

 

06. BRIOLETA VAŠATA                                            V1, ČKŠ

      nar.: 04.02.2014                                            CMKU/KM/9422/14

       o.: Karwish Strut Your Stuff                        m.: Xerrie Švarcava

       chov.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk

       maj.: Janeček Pavel Mgr., Školní 230, 517 61 Rokytnice v Orlických horách

               + Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk

 

 

                         Knírač malý černostříbřitý

Třída vítězů                                                                                                            psi

 

07. CHINON´S UNCONDITIONAL JOY                V1, ČKŠ, OV

       nar.: 23.02.2015                                               DK 03833/15

       o.: Wild Rush´s Dream Catcher                       m.: Chinon´s Magic Miracle

      ch.: Helle Agerskov,DK

      maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86,  PSČ 267 51

 

______________________________________________________________________

Třída mladých                                                                                                     feny

 

08. ARČI OD ZDENČI                                                 V1, ČKŠ

      nar.: 24.04.2016                                                  CMKU/KM/10428/16

      o.: Andy Veselá kopa                                          m.: Yra ze Šternberské strže

      ch.: Stránská Zdeňka, Olomoucká 79, Šternberk

      maj.: Pavelka Lubomír, Lidická 12, 787 01 Šumperk

 

 

09. ASSARI ALTAN CORGO                                    V2

      nar.: 29.02.2016                                                  CMKU/KM/10347/16

      o.: Dog – Otho’s American Gigolo                     m.: Sixt Sense z Dixie

      ch.: Schneider Tomáš

      maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86,  PSČ 267 51

 

______________________________________________________________________

Mezitřída                                                                                                             feny

 

10. ELISABETH VON FALAKSA                             V1, ČKŠ, OV

      nar.: 03.07.2015                                                  CMKU/KM/10098/15

      o.: Mighty Shake z Dixie                                    m.: Coffe Black Falaksa

      ch.: Marková Pavlína, Zachrašťany 30, 504 01

      maj.: Zářecký Miloš + Marková Pavlína, čp. 30, 504 01 Zachrašťany

 

______________________________________________________________________

Třída otevřená                                                                                                     feny

 

11. JADA DANIELA’S GENUS                                  V1, ČKŠ

      nar.: 18.05.2014                                                  CMKU/KM/9576/14

      o.: Colorado Springs Daniela’s Genus            m.: New Hope For DG Grand Calvera

      ch.: Chrástecká Daniela, Chlebovice 76

      maj.: Pavelka Lubomír, Lidická 12, 787 01 Šumperk                                   

 

 

                                          Knírač malý černý

______________________________________________________________________

Třída otevřená                                                                                                    psi

 

12. BLACK DIAMOND Z VĚTROVA                                     V2, r.ČKŠ

      nar.: 30.08.2014                                                          CMKU/KM/9716/14/16

      o.: Offset Rezlark                                                        m.: Gordona Rezlark

      ch.+maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou

 

38. Day Dremer Androis                                                  V1, ČKŠ, OV

      nar.: 11.04.2013                                                          CMKU/KM/9093/13

      o.: Cabo Quendoline Silesia                                         m.: Can Fly Ka-Vanga

      ch.: Andrea Zaoralová, Zberaz

      m.: Jakub Mazur, Praha 4

 

______________________________________________________________________

Třída mladých                                                                                                   feny

 

13. CASSIOPEA Z VĚTROVA                                                 V1, ČKŠ-J

      nar.: 03.03.2016                                                           CMKU/KM/10340/16

      o.: His Eminence Androis                                            m.: Gordona Rezlark

      ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou

 

______________________________________________________________________

Mezitřída                                                                                                           feny

 

14. DEBORAH PLIMAR                                                            V1

      nar.: 31.08.2015                                                           CMKU/KM/10166/15

      o.: His Eminence Androis                                            m.: Up To Date Androis

      ch.: Plisková Marie, Lesní Jakubov 29, 675 73 Rapotice

      maj.: Gregorová Adéla, Herálec 75, 592 01

 

15. ELISHABETH PHANTOM OF EUROPE                        V2

      nar.: 21.11.2015                                                           CMKU/KM/10235/15

      o.: Ding – Dong Rezlark                                              m.: Fleurine Androis

      ch. + maj.: Zelenková Miroslava, Dolní Přím 1, 503 16

 

______________________________________________________________________

 

 

 

 

Třída otevřená                                                                                                   feny

 

16. CINDERELLA PARISETTE                                               VD

      nar.: 08.03.2015                                                           CMKU/KM/9924/15

      o.: Devilish Luck Androis                                            m.: Tullamore Dew Androis

      ch.: Vostřáková Klára, Maxe Knížete 180, Drahelčice

      maj.: Bohatcová Petra, Spojovací  229, 285 07 Rataje nad Sázavou

 

______________________________________________________________________

Třída veteránů                                                                                                       feny

 

17. KATHERINE ANDROIS                                                     V1, ČKŠ-V

      nar.: 19.04.2009                                                            CMKU/KM/6617/09/13

      o.: Ypsilon Androis                                                       m.: Luciana Androis

      ch.: Zaoralová Andrea,Zberaz

      maj.: Puhaná Jitka, Bartoňova 826, 530 12 Pardubice

 

 

 

                         Knírač malý pepř a sůl ______________________________________________________________________

Třída mezitřída                                                                                                     feny

 

39. AERIN TARR-WINN                                                           V1, ČKŠ

       nar.: 22.08.2015                                                         CMKU/KM/10157/15

       o.: Malleus Maleficarum Knížete Stern.                   m.: Gaga Lady Astronaut

       ch.: Erika Zelinková, Pod Křížkem 1268/1A, Praha

       m.: Mazur Robert, Krejpského 1531/6 149 00 Praha 4

 

 

Třída otevřená                                                                                                      feny

 

18. SCARLETT Z VĚTROVA                                                   V1, ČKŠ, OV

       nar.: 06.04.2015                                                         CMKU/KM/9946/15

       o.: Hildebert´s Owen Wilson                                     m.: Liberty Bell Moldau North

       ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké n. Jizerou

_____________________________________________________________________

                           

 

 

Knírač střední černý

 

Třída štěňat                                                                                                             psi

 

19. FIN KOSTELECKÝ RARÁŠEK                         VN2

      nar.: 11.12.2016                                                     CMKU/KS/9025/16

      o.: Miku’s Gero                                                      m.: Camelia Prima Anita

      ch.: Bařinková Věra, Příkopy 230, 517 41 Kostelec nad Orlicí

      maj.: Sedloň Petr, Nádražní 764, 564 01 Žamberk

 

20. FRAM KOSTELECKÝ RARÁŠEK                    VN1

      nar.: 11.12.2016                                                     CMKU/KS/9026/16

      o.: Miku’s Gero                                                      m.: Camelia Prima Anita

      ch. + maj.: Bařinková Věra, Příkopy 230, 517 41 Kostelec nad Orlicí

______________________________________________________________________

Třída dorostu                                                                                                          psi

 

21. IRISH IMAGE VON SHAMAN’S                       VN1

      nar.: 31.08.2016                                                      WS 55268002

      o.: Bartigeins Born On the 4th of uly                m.: Von Shaman’s Awerome Appeal

      ch.: Dr. Kathleen Fitzgerald

      maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86,  PSČ 267 51

______________________________________________________________________

Třída otevřená                                                                                                        psi

 

22. GORO BLACK GRAND CALVERA                 V1, ČKŠ

      nar.: 30.04.2015                                                      CMKU/KS/8765/15

      o.: Absolute Winner Dakuerto                                m.: Lashka Black Grand Calvera

      ch. + maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86,  PSČ 267 51

______________________________________________________________________

Třída vítězů                                                                                                             psi

 

23. DARK SIDE GRAND CALVERA                       V1, ČKŠ, OV

      nar.: 16.09.2014                                                      CMKU/KS/8675

      o.: Cherni Strazhnik Timly Find                             m.: Dark Beauty Grand Calvera

      ch. + maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86,  PSČ 267 51

______________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

Třída čestná                                                                                                            psi

 

24. QUERUBIN OD DALAJSKÉHO POTOKA                    V

      ICH, CH ČR,SR,HR,HU, JCH

      ZZO, ZZO1, ZM, ZVV1, BH, SPr1, IPO-VO

      nar.: 25.05.2012                                                       CMKU/KS/ 8261/12

      o.: Lazaras Duke of Earl                                       m.: Legenda od Dalajského potoka

      ch.: Kaprálková Martina Ing. Arch., Na Padesátém 871/6,  100 00 Praha 10

      maj.: manž. Stránských, Labská 14, 530 02 Pardubice

______________________________________________________________________

Mezitřída                                                                                                                feny

 

25. HAPPY MEDIUM GRAND CALVERA                           V1, ČKŠ, OV

      nar.: 22.11.2015                                                        CMKU/KS/8842/15

      o.: Mikes Uti Dark Boy                                             m.: Viva Black Grand Calvera

      ch. + maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86,  PSČ 267 51

______________________________________________________________________     

Třída vítězů                                                                                                                 feny

 

26. DARK LUCK GRAND CALVERA                                    V1, ČKŠ

      nar.: 16.09.2014                                                        CMKU/KS/8680/14

      o.: Cherni Strazhnik Timly Find                              m.: Dark Beauty Grand Calvera

      ch. + maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86,  PSČ 267 51

______________________________________________________________________            

                       

                         Knírač střední pepř a sůl

 

Třída dorostu                                                                                                       psi

 

27. DEIMANTAS VAIVORYKŠTÉ                                         VN1

      nar.: 22.09.2016                                                         CMKU/KS/9045/116

      o.: Argenta’s Kapten Kaempe                                    m.: Ave Concorde Shablis

      ch.: Alma Veršickiené, Vilnius, Litva

      maj.: Zubrická Michaela, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová

 

Mezitřída                                                                                                              feny

 

28. I’M ISKA GRAND CALVERA                                           V1, ČKŠ

      nar.: 25.12.2015                                                          CMKU/KS/8863/15

      o.: Quaspar  v. Achterplätzchen                                  m.: Zeta Jones Grand Calvera

      ch. + maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86,  PSČ 267 51

 

Třída otevřená                                                                                                      feny

 

29. DARLENE ALARM BESKYD                                            V2

      nar.: 01.04.2015                                                           CMKU/KS/8733/15

      o.: Rapid Reflex Alarm Beskyd                                  m.: Ideal Image Alarm Beskyd

      ch.: Fajkusová Lenka, Nová Ves 141,

      maj.: Pfeiferová Ivana, Na stráni 223, 530 02 Mikulovice

 

30. MYLLENNE GLORIA LEONES                                       V1, ČKŠ

      nar.: 26.04.2015                                                            CMKU/KS/8751/15

      o.: Von Shaman’s Tiz Now Grand Calvera          m. Diamond Gloria Leones Oriasis

      ch. + maj.: Zubrická Michaela, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová

______________________________________________________________________

Třída vítězů                                                                                                         feny

 

31. HENRIETTE PEPPER GRAND CALVERA                   V1, ČKŠ, OV

      nar.: 11.04.2015                                                            CMKU/KS/8777/15

      o.: Aulerco Obi Wan Kenobi                                   m.: Clytia Pepper Grand Calvera

      ch. + maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86,  PSČ 267 51

 

    ______________________________________________________________________                                              

                            

                               Knírač velký černý

 

Třída vítězů                                                                                                              psi

 

32. CARAVAGGIO MADECKI                                                V1, ČKŠ, OV

      nar.: 20.11.2012                                                           CMKU/KV/6813/12

      o.: Larry King Radinie                                                 m.: Lucky Laurence Triumetal

      ch. : Madecká Jana Bc., Třanovice 323, 739 53

      maj.: Zelenková Miroslava, Náměstí Josefa Haška 12, 538 63 Chroustovice

 

Mezitřída                                                                                                                 feny

 

33. DOREEN VE-FI                                                                     VD

      nar.: 14.12.2015                                                           CMKU/KV/7310/15

      o.: Don Juan Radinie                                                   m.: Kianga vom Horren

      ch.: Fialová Veronika, 280 02 Volárna 13

      maj.: Zelenková Miroslava, Náměstí Josefa Haška 12, 538 63 Chroustovice

 

 

Třída otevřená                                                                                                      feny

 

34. BRIXIE VE-FI                                                                        V2

      nar.: 16.02.2014                                                            CMKU/KV/7026/14

      o.: Abel od Devíti vrb                                                   m.: Kianga vom Horren

      ch.: Fialová Veronika, Volárna 13, 280 02

      maj.: Pilař Jaromír, Brněnská 32/66, 500 08 Hradec Králové

 

35. GAIA HANNO VETO                                                           V1

      nar.: 17.06.2014                                                           CMKU/KV/7090/14

      o.: Arek v. Schill                                                         m.: Astra Hanno Veto

      ch.. Pospíchalová Hana Ing., Tlumená 47, 322 00 Plzeň – Křimice

      maj.. Vodenka Tomáš, Andělská hora 156, 364 7

______________________________________________________________________

 

 

                              Knírač velký pepř a sůl

__________________________________________________

Mezitřída                                                                                                               feny

 

36. D’ARIANA VE-FI                                                                 V1, ČKŠ, OV

      nar.: 12.12.2015                                                         CMKU/KV/7300/15

      o.: Horus Kelador                                                      m.: Meggie Věčný rival

      ch.. Fialová Věra

      maj.: Fialová Veronika, Volárna 13, 280 02

______________________________________________________________________

Třída otevřená                                                                                                      feny

 

37. VIRGINIA ENEL FENOMEN                                            V1, ČKŠ

       nar.: 23.08.2015                                                        CMKU/KV/7320/15                        

       o.: Horus Kelador                                                      m.: Cherryl Enel Fenomen

       ch.: Butyková Miriam, č. 137, 908 74 Malé Leváre

       maj.: Zelinková Erika, Pod Křížkem 1268/1a, 147 00 Praha 4 – Braník

______________________________________________________________________