Výsledky OKV 16.4.2016 - Ústecká pobočka Autor: -mze- (zmarzemu@centrum.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 24. 05. 2016 (2326 přečtení) Výsledky Oblastní speciální
výstavy 16.4.2016 Trmice KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ Mezitřída – psi 1.
FELIX Rezlark 22.11.2014 9819/14 V1, ČKŠ, OV O: Lucky Boy White Star of
Rainbowland M: Urtica Mengo Celebration Ch: Ing. Larisa Rezková M:
Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín Třída dorostu – feny 2.
AMANDA Lokerien Bohemia 1.8.2015
10118/15 VN1 O: The Magic Touch z Šardanu M:
Xebec Io E Te Ch: Helena Holá Cynková M: Monika Zaňáková, Hořín 5, 276 01 Mělník Mezitřída – feny 3.
ESTHER WT Rezlark 12.8.2014 9733/14 V1,ČKŠ O: Lucky Boy White Star of
Rainbowland M: Eurydice Praegredior Ch: Ing. Larisa Rezková M: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262
03 Nový Knín 4.
FIONA Rezlark 22.11.2014 9824/14 V2 O: Lucky Boy White Star of
Rainbowland M: Urtica Mengo Celebration Ch: Ing. Larisa Rezková M: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262
03 Nový Knín Třída otevřená – feny 5.
DEWITTA WT Rezlark 21.7.2014 9689/14 V2 O: Lucky Boy White Star of
Rainbowland M: Barbarella WT Rezlark Ch: Ing. Larisa Rezková M: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262
03 Nový Knín 6.
EL-DIXIEMPORIO Dorothea ze
Solné 13.7.2014 9647/14
V1,ČKŠ,OV O: Silmaril Brillantino from
Dolina Rivendell M: Claudia Cardinale
Dorothea ze Solné Ch: Jarmila Wojnarová M: Alena Volfová, Olbrachtova 602/5, 460 15
Liberec XV KNÍRAČ MALÝ
ČERNOSTŘÍBŘITÝ Třída
dorostu – psi 7.
QWESTIN Vzpomínka 21.9.2015
10181/15 VN1 O:
Art´Marant Crossfire M: Mystery
Vzpomínka Ch:
MVDr. Dita Koláčková M:
Lenka Trejbalová, Bukov 10, 270 04 Hořesedly Třída
mladých – psi 8.
Chinon´s UNCODITIONAL JOY 23.2.2015 DK03833/15 V1,ČKŠ-J O:
Wild Rush´s Dream Catcher M: Chinon´s
Magic Miracle Ch:
Helle Agerskov M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice Třída otevřená – psi 9.
FLESHER Evbiar 13.7.2010 7811/10 V3 O: Simply the Best Malý kavalír
M: Best Girl from Evbiar Ch: Eva Vondrová M: Eva Vondrová, Kojetická 116, 400 03 Ústí nad Labem 10. GLAD
RIVER Evbiar 23.5.2012 8684/12 V2,res.ČKŠ O: Ch. Chottans Vagabond for Me
M: Midnight Lady Malý kavalír Ch: Eva Vondrová M: Vlasta Aulická, Mezidomí
707/1, 400 01 Ústí nad Labem 11. X
MAN SILVER Grand Calvera 13.5.2013 9149/13 V1,ČKŠ,OV O: Dog Otho´s American Gigolo M: Happy Hannah Grand Calvera Ch. Denisa Havelková M: Denisa Havelková, Chlustina 86,
267 51 Zdice Třída vítězů – psi 12. CH. WILLY WUFF Malý kavalír 24.10.2008 6549/08 V1,ČKŠ O:
Ch. Meinkismah´s I Found My Thrill M:
Hattie Mc Daniel Malý kavalír Ch:
Daniela Ullrichová M: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad
Labem Třída
veteránů – psi 13. CH. SIMPLY THE BEST Malý kavalír 6.4.2008 6373/08 V1,ČKŠ-V O:
CH. Chottans Vagabond for Me M: Universe´s
Miss Ch: Daniela Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem Třída
mladých – feny 14. DAPHNE
Černý Doradus 6.5.2015 10026/15 V1,ČKŠ-J O:
Santa Knyrys Walker Rezlark M: Baccara
Černý Doradus Ch:
Ing.Igor Švorc M: Helena Švorcová, Koperníkova 6, 408 01
Rumburk Třída otevřená – feny 15. BACCARA
Černý Doradus 10.5.2012 8671/12 V2,res.ČKŠ O: Nenevale Fan Mail M: Sadie z Agova dvora Ch: Ing. Igor Švorc M: Helena Švorcová, Koperníkova 6, 408 01
Rumburk 16. FIRST OF ALL Malý kavalír 26.7.2011 8274/11 V1,ČKŠ O: CH. Willy Wuff Malý kavalír M: She is so Wonderful Malý kavalír Ch: Daniela Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem Třída vítězů – feny 17. HOPE OF LOVE Isabau 24.1.2014 9416/14 V1,ČKŠ,OV O: Black Jack Bohemia Vulkan M: Ellisa Aida Isabau Ch: Martina Běhalová M:
Dagmar Rodinová, Ztracená 410, 735 14 Orlová Třída čestná – feny 18. CH. NEW VICTORY Malý kavalír 13.11.2006 6100/06 V1,VT O: CH. Chottans Vagabond for Me M: CH. Algris Absolut Victory Ch: Daniela Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem Třída veteránů – feny 19. CH. LOVE ME KATE Malý
kavalír 14.7.2005 5857/05 V1,ČKŠ-V O: CH. Algris Zealous Monty M: CH. Easy Elizabeth Malý kavalír Ch: Daniela Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem KNÍRAČ MALÝ
ČERNÝ Mezitřída
– psi 20. CASTRO RUZ Benavente Moravia 27.9.2014 9756/14 V1,ČKŠ,OV O: Dragon Fly Carboneum M: Jellyfish Malý kavalír Ch: Dagmar Rodinová M: Dagmar Rodinová, Ztracená 410, 735 14
Orlová Třída
otevřená – psi 21. MAESTRO
Androis 23.9.2014 9749/14 V1,ČKŠ O: Buschman Androis M: Wilhemina Androis Ch: Andrea Zaoralová M: Andrea Zaoralová, Zberaz 4, 264 01
Sedlčany 22. MR. SNOOPY Bohemia Ness 22.2.2014 9451/14 V2,res.ČKŠ O: Lancaster Androis M: Dog-Otho´s for Your Eyes Only Ch: Jana Kaniaková M: Jana Kaniaková, Karlovarská 152, 273
01 Kamenné Žehrovice Třída vítězů – psi 23.
TENDER REBEL Knight of Danian 1.7.2014 9642/14
nenastoupil O: Altair
Fatalia Arva M: Victory for Me z Šardanu Ch: Ing.
Daniela Koláčová M: Ing. Daniela Koláčová, Hřebečská 2632, 272 01
Kladno Třída mladých – feny 24.
DESIRE FOR LOVE Hajan Polonia 1.5.2015
PKRII-121602 V1,ČKŠ-J O: Archie
Black Benavente Moravia M: OH La Bella
Bianca of Taita´s Ushabti Ch:
Halina Janiszewska M:
Joanna Janiszewska, Komandorska 4a/9, 50-022 Wroclaw Mezitřída – feny 25.
ANGEE Pomatina 13.12.2014 9830/14 V1 O:
Lancaster Androis M: Haidy ze Slunečné verandy Ch:
Martina Matoušková M:
Martina Matoušková, Jílovská 427/25, 142 00 Praha 4 Třída vítězů – feny 26.
CH. BUTTERFLY Benavente Moravia 19.6.2013
9180/13 V1,ČKŠ,OV O: ICH.
Dragon Fly Carboneum M: ICH. Jellyfish Malý
kavalír Ch:
Dagmar Rodinová M: Dagmar
Rodinová, Ztracená 410, 735 14 Orlová Třída veteránů – feny 27.
ICH. JELLYFISH Malý kavalír 18.12.2007 6263/07 V1,ČKŠ-V O:
Birli´s Im Still Standing M: Black Cherry
Lady Malý kavalír Ch: Daniela
Ullrichová M: Dagmar
Rodinová, Ztracená 410, 735 14 Orlová KNÍRAČ MALÝ
PEPŘ A SŮL Třída dorostu – psi 28. JACKPOT Drofa 12.8.2015 10141/15 VN1 O: Starling´s Kashmir M: Gracy Gwendy Drofa Ch: Jaroslava Drožová M: Martina Fodorová, Veselice 20, 296 04
Dolní Bousov Třída mladých – psi 29. YANKEE ZEPHYR
Astronaut 2.4.2015 9949/15 V1,ČKŠ-J O: ICH. Zeus Pepper Astronaut M: ICH. Solimans Close Enought Ch: Miroslava Suchá M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97,
277 15 Tišice Mezitřída – psi 30. WAMP Astronaut 20.12.2014 9833/14 V1,ČKŠ O: Honza-Dutch v. D´n Oppasser M: Rosalie Astronaut Ch: Miroslava Suchá M: Ing. Václav Vokřál, Sekaninova 406,
500 11 Hradec Králové 11 Třída otevřená – psi 31. OSKAR PEPPER Malý
kavalír 18.5.2011 8234/10 V1,ČKŠ O: Jch. Kaspelix Came in Time M: Ch. For Baby Girl Malý kavalír Ch: Daniela Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem Třída vítězů – psi 32. UNCAS PS Rezlark 12.5.2014 9578/14 V1,ČKŠ,OV O:
ICH. Kopukats Captain Crunch M: ICH.
Russkiy Assortic Glafira Ch: Ing. Larisa Rezková M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97,
277 15 Tišice Třída čestná - psi
33. CH. EOS Rauhteufelchen 5.8.2006 7005/06 V1,VT O: Little Buddha v. Erbhof M: Valentina Toy Les Amis du Channel Ch: Kerstin Heftenberger M: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02
Ústí nad Labem Třída veteránů – psi 34. EDDY GREY Evbiar 20.8.2007 7085/07 V2 O: Ch. Barry Brigs Malý kavalír M: Akima Evbiar Ch: Eva Vondrová M: Eva Vondrová, Kojetická 116, 400 03
Ústí nad Labem 35. ICH. IGGY POP
z Marzemu 14.6.2007 7055/07 V1,ČKŠ-V O: Honza-Dutch v. D. n. Oppasser M: Grace Kelly z Marzemu Ch: Martina Zemanová M: Martina Fodorová, Veselice 20, 296 04
Dolní Bousov Třída
mladých – feny 36. JUST ONLY| YOU
Hajan Polonia 1.5.2015
PKRII-121603 V1,ČKŠ-J O: ICH. Dog Otho´s Ivanhoe M: CH. Nobody Else Hajan Polonia Ch: Halina Janiszewska M: Joanna Janiszewska, Komandorska 4a/9,
50-022 Wroclaw Mezitřída
– feny 37. PEGGY LADY z Větrova 27.8.2014 9722/14 V1,ČKŠ O: Iggy Pop z Marzemu M: Madam Rezlark Ch: Eva Berková M: Martina Fodorová, Veselice 20, 296 04
Dolní Bousov Třída
otevřená – feny 38. MOONLIGHT SHADOW Malý kavalír 28.1.2010 7557/10 VD2 O: CH. Eos Rauhteufelchen M: It´s My Life Malý kavalír Ch: Daniela Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem 39. ROMANTICA PEPPER Malý kavalír 28.1.2013 8997/13 V1,ČKŠ O: JCh. Kaspelix Came in Time M: Kiss Me Keissy Malý kavalír Ch: Daniela Ullrichová M: Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02
Ústí nad Labem Třída
vítězů – feny 40. SABRINA ERNST Astronaut 4.4.2014 9505/14 V1,ČKŠ,OV O: ICh. Starlings Kashmir M: ICh. Cacao Bean Astronaut Ch: Miroslava Suchá M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97,
277 15 Tišice Třída čestná – feny 41. CH. MOON SONG Malý kavalír 28.1.2010 7556/10 V1,VT O: CH. Eos Rauhteufelchen M: It´s My Life Malý kavalír Ch: Daniela Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem Třída
veteránů – feny 42. JENNIFER JENNIE Malý
kavalír 9.11.2007 7140/07 nenastoupila O: JCh. Kaspelix Came in Time M: Ch. Dixi Queen Pepper Malý kavalír Ch:
Daniela Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří 16, 400 02 Ústí nad Labem KNÍRAČ STŘEDNÍ
ČERNÝ Třída mladých
– psi 43. FAUST BLACK Grand Calvera 20.3.2015 8739/15 V1,ČKŠ-J O: Totem Otisboanergos Grand Calvera M: Marge Simpson Grand Calvera Ch: Denisa Havelková M: Denisa Havelková, 267 51 Chlustina 86 Mezitřída – psi 44. CODDY Bohemia Cardinal 13.10.2014 8682/14 V1,ČKŠ O: Samurai Bohemia Cardinal M: Xi Xi Bohemia Cardinal Ch: Martina Miksová M: Pavla a Eva Vaškovy, Zelenečská
355/22, 198 00 Praha 9 Třída otevřená –
psi 45. BUBO Bohemia Cardinal 25.5.2014 8597/14 V1,ČKŠ,OV O: Mohner´s Dark Danish Design M: Seraf de Brise Funny Cardinal Ch: Martina Miksová M: Martina Miksová, Molákova 582/22, 186
00 Praha Třída pracovní –
psi 46. UNCODITIONAL LOVE Grand Calvera 10.3.2013 8406/13 V1,ČKŠ O: Otis
Boanergos Shantekler M: Christmas Holly
Grand Calvera Ch: Denisa Havelková M: Claudia Ringwald, Wandlitz, SRN Třída vítězů –
psi 47. BALU Bohemia Cardinal 25.5.2014 8595/14 V1,ČKŠ O: Mohner´s Dark Danish Design M: Seraf De´ Brise Funny Cardinal Ch: Martina Miksová M: Martina Miksová, Molákova 582/22, 186
00 Praha 8 Třída čestná – psi 48. AIETÉS Bohemia Cardinal 13.10.2013 8532/13 V1,VT O:
Ikko Bohemia Cardinal M: Yoko Ono von
der Kleinen Au Ch: Martina Miksová M: Martina Miksová, Molákova 582/22, 180
00 Praha 8 Třída veteránů – psi 49. Ch. CAR Velvarský tolar
11. 8. 2006 7073/06 V1,ČKŠ-V O:
Sebastian v. Mandelröschen M: Xanthippe
Black Grand Calvera Ch:
Ivo Došek M:
Pavel Port, Věšťany 65,
415 01 Teplice Třída
mladých – feny 50. DJ LUKA Bohemia Cardinal 21.5.2015 8789/15 V1,ČKŠ-J O: Talbot Bohemia Cardinal M: Yoko Ono von der Kleinen Au Ch: Martina Miksová M: Martina Miksová, Molákova 582/22, 186
00 Praha Mezitřída
– feny 51. DARK LUCK Grand Calvera 16.9.2014 8680/14 V1,ČKŠ O: Cherni Strazhnik Timly Find M: Dark Beauty Grand Calvera Ch: Denisa Havelková M: Denisa Havelková, 267 51 Chlustina 86 Třída otevřená – feny 52. ATLANTIDA Bohemia Cardinal
13.10.2013 8539/13 V1,ČKŠ,OV O: Ikko Bohemia Cardinal M: Yoko Ono v.d. Kleinen Au Ch: Martina Miksová M: Martina Miksová, Molákova 582/22, 186
00 Praha 8 Třída vítězů – feny 53. ZOLA BLACK Grand Calvera 31.10.2013 8562/13 V1,ČKŠ O: Fadi Black Grand Calvera M: ZZ Black Grand Calvera Ch: Denisa Havelková M: Denisa Havelková, 267 51 Chlustina 86 KNÍRAČ STŘEDNÍ
PEPŘ A SŮL Třída
vítězů – psi 54. DIESEL TOP Oriasis 24.6.2012
8273/12 V1,ČKŠ,OV O: Arrischiato Contre Gloria Leones M: Crystal Clare Oriasis Ch: Radka Kubínová M:
Jitka Worthová, Žižkova 215, 417 02 Dubí Třída mladých – feny 55. HENRIETTE PEPPER Grand Calvera
11.4.2015 8777/15 V1,ČKŠ-J O: Aulerco Obi van Kenobi M: Clytia Pepper Grand Calvera Ch: Denisa Havelková M: Denisa Havelková, 267 51 Chlustina 86 Třída otevřená – feny 56. ZOOEY Alarm Beskyd 25.7.2013 8514/13 V1,ČKŠ O: Ave Concorde Magnifique M: Ondine Alarm Beskyd Ch: Lenka Fajkusová M: Drahuše Hošková, Rozmarýnová 1348/1,
434 01 Most Třída vítězů – feny 57. CH. DAYBREAK DAUGHTER Oriasis
24.6.2012 8277/12 V1,ČKŠ,OV O: Arrischiato Contre Gloria Leones M: Crystal Clare Oriasis Ch: Radka Kubínová M: Drahuše Hošková, Rozmarýnova 1348/1,
434 01 Most Třída veteránů – feny 58. ICH. Grey Tetis NEW VICTORY
20.5.2004 6826-05/04 V1,ČKŠ-V O: Baron Koring M: Grey Tetis Vinny Puhe Ch: Galina Kalinichenko M: Denisa Havelková, 267 51 Chlustina 86 59. ICH. HOME HAPPINESS Alarm Beskyd
23.8.2007 7330/07
V2 O: Ervin ze Vsackých luhů M: Britle Bambi Alarm Beskyd Ch: Lenka Fajkusová M: Ivana Juříčková, Masarykova 1599, 415
01 Teplice KNÍRAČ VELKÝ
ČERNÝ Třída mladých – psi 60. ARES Black Androis
11.4.2015 7337/16 nenastoupil O: Frodo Dyas Poland M: Aranka Jesstyno Ch: MUDr. Jarmila Gajpárová M: Marie Kamenická, Pod Turnovskou tratí
7, 198 00 Praha 9 Mezitřída – psi 61. JCH. LEWIS Sluneční paprsek
6.6.2014 7072/14 V1,ČKŠ O: Abel od Devíti vrb M: Enigma Black Dvomaro Ch: Lenka Fraňková M: Jitka Paličková, Riegrova 909/5, 405
01 Dečín Třída
otevřená – psi 62. ALEX Anvajess 18.8.2014 7107/14 V1,ČKŠ,OV O:
Hanibal Barkas Radinie M: Anette
Jesstyno Ch: Jaroslava Váchová M: Jaroslava Váchová, K.H.Máchy 297/11,
417 02 Dubí 2 Třída
pracovní - psi 63. ZAUR Rovelis 26.10.2013 7121/14 V1,ČKŠ O: Cameron Venduno M: Rovelis Harita Ch: V. A. Rogova M:
Martin Bombala, 435 26 Bečov u Mostu 80/8 Třída mladých – feny 64. QUEENA LARA Radinie 7.2.2015 7172/15 V1,ČKŠ-J O: Aro v. Talmuhle M: Kassandra v. Ermada Ch: Ing. Zdeněk + Helena Glanznerovi M: Olga Krišková, Stará Ovčárna 2184, 356
01 Sokolov Mezitřída – feny 65. JCH. ARETHA
Anvajess 18.8.2014 7114/14 V1,ČKŠ,OV O: Hannibal Barkas Radinie M: Anette Jesstyno Ch: Jaroslava Váchová M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01
Litoměřice Třída veteránů – feny 66. BLACK STORM Bohemia Ness
16.12.2006 5790/06 V1,ČKŠ-V O: Clark v. Klingsgarten M: New Orleans Triumetal Ch: Jana Kaniaková M: Jana Kaniaková, Karlovarská 152, 273
01 Kamenné Žehrovice Finálové soutěže: Dítě a pes: Michaela
Fraňková + velká černá Bianka od Devíti vrb Nejlepší dorost: malý pepř a
sůl Jackpot Drofa Nejlepší mladý pes: střední
černý Faust Black Grand Calvera Nejlepší mladá feny: malá
pepř a sůl Just Only You Hajan Polonia Nejlepší veterán: střední
pepř a sůl Grey Tetis New Victory Nejlepší jedinec třídy
čestné: malý pepř a sůl Eos Rauhteufelchen Nejlepší chovný pár: střední
černí Nejlepší chovatelská
skupina: střední černí Bohemia cardinal Nejlepší malý knírač: malá
pepř a sůl Sabrina Ernst Astronaut Nejlepší střední knírač:
střední pepř a sůl Daybreak Daghter Oriasis Nejlepší velký knírač: velká
černá Aretha Anvajess Nejlepší
knírač OKV Trmice 2016: malá pepř a sůl Sabrina Ernst Astronaut 2002.p
POPOPP ukázala, že psi mohou prožít delší, zdravější a aktivnější život při následování
výživového programu LIFE PLAN,který pomáhá kontrolovat krmení a udržovat
štíhlou tělesnou kondici.* Výzkum společnosti
Purina sledující v radorů od štěvěku po celý ž JA VMA,
Vol. 220, a u
veterinárních lékařů. PRO PLAN CHRÁNA VYŽIVUZÁROVEŇ. |