Výsledky OKV Horka nad Moravou 12.9.2015

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 17. 09. 2015 (1835 přečtení)




Fotogalerii z výstavy najdete na tomto linku:
Autorkou fotografií je Nikola Běhalová a zájemci o fotografii svého psa si mohou napsat na email Olomoucké pobočky (kchkolomouc@centrum.cz). Fotografie budou poskytnuty pouze za podmínek uvedení jména autorky fotografií a bez možnosti jakýchkoliv dalších úprav fotografií (nebo odstranění loga autorky).


Knírač malý černostříbřitý

PSI

Třída veteránů – V 1, VT, ČKŠ - V

Kat.č.: 1

Winning Star z Dixie

CMKU/KM/5845/05

nar. 1.7.2005

O: Rampage´s Love z Dixie

M: Fairplay z Dixie

Chov: Šindelářová Michala, Úvaly

Maj: Zelinková Alice, Praha

FENY

Třída mladých

Kat.č.: 2

Alberta Jikalu – V 2

CMKU/KM/9548/14

nar. 22 .4.2014

O: Cairo z Devonu

M: Rubbie Poslední skaut

Chov: Brázdová Ludmila MUDr., Brno

Maj: Žák Tomáš MVDr., Kroměříž

 

Kat.č.: 3

Jada Daniela´s Genus – V 1, VT, ČKŠ-J,BIS mladý

CMKU/KM/9576/14

nar. 18.5.2014

O: Colorado Springs Daniela´s Genus

M: New Hope for DG Grand Calvera

Chov: Chrástecká Daniela, Chlebovice

Maj: Pavelka Lubomír, Šumperk

Třída otevřená

Kat.č.: 4

Bria Stříbrná střela – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

CMKU/KM/9473/14

nar. 25.3.2014

O: Destroy z Dixie

M: Flower Rezlark

Chov: Smrčinová Marcela, Prostějov

Maj: Smrčinová Marcela, Prostějov

 

Knírač malý černý

PSI

Třída otevřená

Kat.č.: 5

Day Dreamer Androis – NEÚČAST

CMKU/KM/9093/13

nar. 11.4.2013

O: Cabo Quendoline Silesia

M: Can Fly Ka-Venga

Chov: Zaoralová Andrea , Praha

Maj: Mazur Jakub, Praha

FENY

Třída otevřená

Kat.č.: 6

Harmony Androis – V 1, VT, ČKŠ, BIS malý

CMKU/KM/9270/13

nar. 20 .8.2013

O: Cabo Quendoline Silesia

M: Alessandra Androis

Chov: Zaoralová Andrea, Sedlčany

Maj: Zaoralová Andrea, Sedlčany

Knírač malý pepř a sůl

PSI

Mezitřída

Kat.č.: 7

Chardon Elsa Garbo – V 1, VT, ČKŠ

CMKU/KM/9323/13

nar. 27.10.2013

O: Isso z Agova dvora

M: Eiminis Qwin Aniretak

Chov: Šubová Dana, Olomouc

Maj: Šubová Dana + Broda Sebastian, Olomouc

 

Kat.č.: 8

Cyr ze Židenických zahrad - NEÚČAST

CMKU/KM/9533/14

nar. 22.4.2014

O: Isso z Agova dvora

M: Droga z Apatyky

Chov: Kučerová Jana, Brno

Maj: Kučerová Jana, Brno

Třída otevřená

Kat.č.: 9

Green Pepper Androis – V 2, Res.ČKŠ

CMKU/KM/9090/13

nar. 18.4.2013

O: Starlings Kashmir

M: Dominga Pepper Androis

Chov: Zaoralová Andrea, Sedlčany

Maj: Lalinská Ilona, Dolní Lutyně

 

Kat.č.: 10

Kairo Max Astronaut – V 1, VT, ČKŠ

CMKU/KM/9022/13/15

nar. 23.2.2013

O: Schnauzer-Huset Charm Looking

M: Maria Scare Astronaut

Chov: Suchá Miroslava, Praha

Maj: Nalezená Marcela , Brno

Třída vítězů

Kat.č.: 11

CH. Falco z Kosířských hvozdů – V 1, VT, ČKŠ,

Oblastní vítěz

CMKU/KM/7709/10/12

nar. 8.5.2010

O: Geronimo Lucky Star Astronaut

M: Beatrice z Kosířských hvozdů

Chov: D ostálová Jana, Olomouc

Maj: Přikrylová Jana, Konice

Třída veteránů

Kat.č.: 12

ICH. Iggy Pop z Marzemu – V 1, ČKŠ-V, BIS veterán

CMKU/KM/7055/07

nar. 14.6.2007

O: Honza Dutch v.d. Oppasser

M: Grace Kelly z Marzemu

Chov: Z emanová Martina

Maj: Fodorová Martina, Dolní Bousov

FENY

Třída štěňat

Kat.č.: 13

Jane Lady z Kosířských hvozdů – VN 1, BIS štěně

CMKU/KM/9931/15

nar. 4 .4.2015

O: C.I.B. Starlings Kashmir

M: C.I.B. Enji z Kosířských hvozdů

Chov: Dostálová Jana , Olomouc

Maj: Dostálová Jana , Olomouc

Třída mladých

Kat.č.: 14

Peggy Lady z Větrova – V 2

CMKU/KM/9722/14

nar. 27.8.2014

O: ICH. Iggy Pop z Větrova

M: Madam Rezlark

Chov: Berková Eva, Vysoké nad Jizerou

Maj: Fodorová Martina, Dolní Bousov

 

Kat.č.: 15

Tiffany Qwin Astronaut – V 1, VT, ČKŠ-J

CMKU/KM/9565/14

nar. 5.5.2014

O: Zeus Pepper Astronaut

M: Maria Scare Astronaut

Chov: Suchá Miroslava, Tišice - Chrást

Maj: Bajgarová Eva Ing., Brno

Mezitřída

Kat.č.: 16

Daisy Czech Lady – V 2, Res.ČKŠ

CMKU/KM/9540/14

nar. 2 6.4.2014

O: Iggy Pop z Marzemu

M: Xantia Astronaut

Chov: Fodorová Martina, Dolní Bousov

Maj: Fodorová Martina , Dolní Bousov

 

Kat.č.: 17

Fantasy z Královské pevnůstky – V 3

CMKU/KM/9299/13

nar. 9 .10.2013

O: Owen Wilson Hildebert´s

M: Babette z Královské pevnůstky

Chov: Zuščíková Lenka, Olomouc

Maj: Zuščíková Lenka, Olomouc

 

Kat.č.: 18

Fiona z Dobrého bydla – V 1, VT, ČKŠ

CMKU/KM/9272/13

nar. 14.9.2013

O: Geronimo Lucky Star Astronaut

M: Bellis Darma

Chov: Zbořilová Marcela, Přerov

Maj: Z bořilová Marcela, Přerov

Třída otevřená

Kat.č.: 19

Britta z Moravských Bohuňovic – V 2, Res.ČKŠ

CMKU/KM/9522/14

nar. 20.4.2014

O: Falco z Kosířských hvozdů

M: Only One Malý kavalír

Chov: Prokešová Michaela Ing., Bohuňovice

Maj: Prokešová Michaela Ing., Bohuňovice

 

Kat.č.: 20

Cashew Nut Silver Gotcha – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

CMKU/KM/9125/13

nar. 13 .5.2013

O: Zeus Pepper Astronaut

M: Ajša ze Slunné výhně

Chov: Řehulková Iljana, Chrudim

Maj: Sedláček Karel, Brno

Knírač střední černý

FENY

Třída mladých

Kat.č.: 21

Cayrra Bohemia Cardinal – V 1, VT, ČKŠ-J

CMKU/KS/8687/14

nar. 13.10.2014

O: Samurai Bohemia Cardinal

M: Xi Xi Bohemia Cardinal

Chov: Miksová Martina , Praha

Maj: Lipinská Věra, Hodslavice

Knírač střední pepř a sůl

PSI

Mezitřída

Kat.č.: 22

Bonus Alarm Beskyd- V 1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz

CMKU/KS/8621/14

nar. 1.6.2014

O: Frontall od Kobylího potoka

M: Lolitta Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka, Frýdland n.O.

Maj: Fajkusová Lenka, Frýdland n.O.

Třída otevřená

Kat.č.: 23

Enzo z Královské pevnůstky – V 1, VT, ČKŠ

CMKU/KS/8579/14

nar. 3.5.2014

O: Quentin Alarm Beskyd

M: Alba del Molina Mágico

Chov: Zuščíková Lenka, Olomouc

Maj: Geschwinde rová Ilona, Olomouc

Třída čestná

Kat.č.: 24

Ave Concorde Magnifique – V1, BIS-čestná

CMKU/KS/8317/12

nar. 30.8.2010

O: Ave Concorde Rokfor

M: Ave Concorde Fantazia

Chov: Erusalimskiy Eugen, Moskva (RU)

Maj: Fajkusová Lenka, Frýdland n.O.

FENY

Mezitřída

Kat.č.: 25

Aurora Alarm Beskyd – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz, BIS střední knírač

CMKU/KS/8615/14

nar. 27.5.2014

O: Amor di Schnauzer Yoyo

M: Rosette Alarm Beskyd

Chov: Fajkusová Lenka, Frýdland n.O.

Maj: Fajkusová Lenka, Frýdland n.O.

Třída otevřená

Kat.č.: 26

Aida Manero Wifin – V 1, VT, ČKŠ

CMKU/KS/8484/13

nar. 27.7.2013

O: Epoha Kurabo Esenin

M: Dafné z Královské pevnůstky

Chov: P.Pečinka , Olomouc

Maj: Zuščíková Lenka, Olomouc

Knírač velký černý

PSI

Mezitřída

Kat.č.: 27

Maigret Radinie – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz, BIS  velký knírač, BIS-Nejlepší knírač výstavy

CMKU/KV/7057/14

nar. 22.2.2014

O: Bodo v. Hexenwald

M: Alice v. Hexenwald

Chov: Glänznerovi Zdeněk + Helena Ing., Starý Plzenec

Maj: Zelinková Alice, Praha

SOUTĚŽE:

 

Dítě a pes:

 

Julie Brodová, 5 let – Chammi Elsa Garbo, MK pepř + sůl – 3.

 Sebastian Broda, 8 let – Chardon Elsa Garbo, MK pepř + sůl – 1.

Rostislav Sedláček, 8 let – Cashew Nut Silver Gotcha, MK pepř + sůl – 2.