Výsledky OKV Brno - Královo Pole 16.5.2015

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 28. 05. 2015 (1907 přečtení)






 

Rozhodčí:Ing. Zuzana Rozová

 
Knírač malý bílý

Psi – třída dorostu

1.

Criss Prince Veljar

VN1

Feny – mezitřída

2.

Baimy Vašata

VD1

 
Knírač malý černostříbřitý

Psi – třída dorostu

3.

Kansas Daniela’s Genus

VN1

Psi – třída otevřená

4.

Andy Veselá kopa

V1, ČKŠ, VT, OKV

5.

Lerry z Agova dvora

V2

Psi – třída veteránů

6.

Damients Exot z Císařovy louky

V1, ČKŠ-V

Feny – třída mladých

7.

Alberta Jikalu

V3

8.

Bria El Fuerte libre

V2

9.

Eywy z Devonu

V1, ČKŠ-J, nejlepší mladý

Feny – mezitřída

10.

Odeta Enel fenomen

V1

Feny – třída otevřená

11.

Creyzy Chov Pauli

V1

Feny – třída vítězů

12.

Charlotte Daniela’s Genus

V1, VT, ČKŠ, OKV

 
Knírač malý černý

Feny – třída dorostu

13.

Jenny ze Slunečné verandy

VN1

Feny – třída vítězů

14.

Aya Sofya z Gloribamu

V1, VT, ČKŠ, OKV, nejlepší MK, nejlepší knírač výstavy

 
Knírač malý pepř a sůl

Psi – třída dorostu

15.

Quentin Owen z Barokamu

VN1, nejlepší dorost

Psi – třída mladých

16.

Tiger Woods Max Astronaut

VD1

Psi – mezitřída

17.

Alex Golden Royal Brunensis

VD1

Psi – třída otevřená

18.

Kairo Max Astronaut

V1, VT, ČKŠ, OKV

19.

Kris z Agova dvora

V2, res.ČKŠ

Psi – třída pracovní

20.

Jack z Povodí Oharky

V1, VT, ČKŠ

Feny – třída mladých

21.

Tiffany Qwin Astronaut

V1, VT, ČKŠ-J

 

Feny – mezitřída

22.

Alma Pepper Royal Brunensis

V1

23.

Ameli Ruby Royal Brunensis

V2

Feny – třída otevřená

24.

Cashew Nut Silver Gotcha

V1

25.

Frajerka Aldix

V2

26.

Jodie Drobeček

VD3

 
Knírač střední černý

Psi – mezitřída

27.

Jantar ze Slunečné verandy

V1

Feny – třída otevřená

28.

Ajka z Vlkošského dvora

V1, VT, ČKŠ, OKV

 
Knírač střední pepř a sůl

Psi – třída vítězů

29.

Frank A Finta F Morava

V1, VT, ČKŠ, OKV, nejlepší SK

Psi – třída veteránů

30.

Dear Cedrik Imprese

V1, ČKŠ-V, nejlepší veterán

Feny – třída mladých

31.

Daphne Saltus ze Záhrabské

VD1

 
Knírač velký černý

Psi – třída mladých

32.

Akim Black Boss

V2

33.

Amigo Black Boss

V1, VT, ČKŠ-J

Psi – třída otevřená

34.

Cliff Daches Dream

V1, VT, ČKŠ

Psi – třída vítězů

35.

Derry z Agova dvora

V1, VT, ČKŠ, OKV, nejlepší VK

Feny – třída mladých

36.

Aetna Černá zulu

VD2

37.

Audrey Black Boss

V1, VT, ČKŠ-J

Feny – mezitřída

38.

Caracasa od Devíti vrb

V1, VT, ČKŠ

Feny – třída otevřená

39.

Black Victory Cederikon

V1, VT, ČKŠ

40.

Cassidia Daches Dream

VD3

41.

Darsy z Agova dvora

V2, res.ČKŠ

Feny – třída pracovní

42.

Carmen Bohemia Ness

V1, VT, ČKŠ, OKV

 

 

 

 

 

 

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

 

Nejlepší mladý

MK černostříbřitý – Eywy z Devonu

Nejlepší dorost

MK pepř a sůl – Quentin Owen z Barokamu

Nejlepší veterán

SK pepř a sůl – Dear Cedrik Imprese

Nejlepší malý knírač a NEJLEPŠÍ KNÍRAČ VÝSTAVY

MK černý – Aya Sofya z Gloribamu

Nejlepší střední knírač

SK pepř a sůl – Frank A Finta F Morava

Nejlepší velký knírač

VK černý – Derry z Agova dvora