Oblastní klubová výstava Krnov 8.6.2013

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 14. 06. 2013 (3007 přečtení)






KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ

 

KNÍRAČ  MALÝ  BILÝ

 

Třída  otevřená  psi

 

 

Jméno psa:

HUGO   BOSS  BOLTRES

Katalogové číslo:

1.

Otec:

A  Little  Lukas  White  Star  Of  Rainbowland

Číslo zápisu:

8686/12

Matka:

Alleksa  Boltres

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

A.  Ščerbins,  Gaigalas  21-47,  Riga, Litva

Narozen:

03.01.2012

Majitel:

Šichnárková  Iva,  Na  Makytůvkách 141/19,  Ostrava - Pustkovec

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ,  OV

 

Třída  vítězů  psi

 

Jméno psa:

DELEGÁT  SHADOW  WHITE  de  PEPA

Katalogové číslo:

2.

Otec:

Armani  Genstat

Číslo zápisu:

8303/11

Matka:

Ala  Matylda  Shadow  White  de  Pepa

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Šichnárková  Iva,  Na  Makytůvkách 141,

Ostrava - Pustkovec

Narozen:

08.08.2011

Majitel:

Bulušková  Pavlína,  Velflíkova  281/7,  Ostrava  -  Hrabůvka

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ

 

Mezitřída  feny

 

Jméno psa:

IS  MAGIC  BLAYLOCK

Katalogové číslo:

3.

Otec:

Wildwood  Kelley’s  Gambler

Číslo zápisu:

8518/12

Matka:

Escarambon  Casablanca

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Cano  Estaňol  Vicente,  Španělsko

Narozen:

24.07.2011

Majitel:

Šichnárková  Iva,  Na  Makytůvkách 141/19,  Ostrava - Pustkovec

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ,  OV

 

Třída otevřená feny

 

Jméno psa:

XERRIE  ŠVARCAVA

Katalogové číslo:

4.

Otec:

Euro  Snowwwite v.d. Spikke

Číslo zápisu:

8497/12

Matka:

Zarra  Švarcava

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Marková  Hedvika,  Malá  Hraštice  151,  Nový  Knín

Narozen:

24.02.2012

Majitel:

Nováková  Radmila,  Kyjevská  1156,  Žamberk

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ

 

 

KNÍRAČ  MALÝ  ČERNÝ

 

 

Třída  dorostu  feny

 

Jméno psa:

ALTEA   Z  GLORIBAMU

Katalogové číslo:

5.

Otec:

Bravo  Rezlark

 

Číslo zápisu:

8895/12

Matka:

Glorinda z Šardanu

 

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Řehánková  Iva,  Nádražní  222,  Dolní  Benešov

Narozen:

16.11.2012

Majitel:

Řehánková  Iva,  Nádražní  222,  Dolní  Benešov

Hodnocení:

VN1

 

Třída  otevřená  feny

 

Jméno psa:

ANDROMEDA  ABBRACCI  DOROTEA  ZE  SOLNÉ

Katalogové číslo:

6.

Otec:

His  Eminence  Androis

Číslo zápisu:

8180

Matka:

Cassandra  Androis

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Wojnarová  Jarmila,  Solná  2576/3,

Ostrava  1

Narozen:

02.05.2011

Majitel:

Závacký  Václav,  K  Hájku  44/9, 

Děhylov

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ,  OV

 

 

KNÍRAČ  MALÝ  ČERNOSTŘÍBŘITÝ

 

 

Třída  otevřená  psi

 

Jméno psa:

FLINT  DANIELA´S  GENUS

Katalogové číslo:

7.

Otec:

Destroy  z  Dixie

Číslo zápisu:

8057/11

Matka:

CH. Boogie – Woogie  Daniela’s  Genus

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Chrástecká  Daniela,  Sedliště  93,

Sedliště

Narozen:

23.01.2011

Majitel:

Fialová  Adéla,  Lužní  1, 

Olomouc

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ,  OV

Nejhezčí  malý  knírač

Nejhezčí  knírač  Oblastní  klubové  výstavy

 

 

 

 

 

 

 

Třída  veteránů  psi

 

Jméno psa:

ARAMIS  OD  STŘÍBRNÝCH  TLAPEK

Katalogové číslo:

8.

Otec:

Cruise  Tom  z  Dixie

Číslo zápisu:

4754/00/01

Matka:

Bibinka  Ribaty

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Vaculíková  Šárka,  Šmolíkova  899, Praha  6

Narozen:

12.01.2000

Majitel:

Sedláčková  Jarmila,  U  Kasáren  1264/1,  Jeseník

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ-V

Nejhezčí veterán

 

Třída  dorostu  feny

 

Jméno psa:

CHARIZMA  APOVERY

Katalogové číslo:

9.

Otec:

Franklin  Daniela´s  Genus

Číslo zápisu:

8911/12

Matka:

Reny ze Šternberské  strže

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Kučerová  Nicolle,  Horní  Těrlicko 2241,  Těrlicko

Narozen:

26.11.2012

Majitel:

Kučerová  Nicolle,  Horní  Těrlicko 2241,  Těrlicko

Hodnocení:

VN2

 

Jméno psa:

GIRARDOT  ANNIE  ALBAROSSI´K

Katalogové číslo:

10.

Otec:

Whisper  Ofnight  Albarossi´k

Číslo zápisu:

AKZ 136 G7-7

Matka:

Xanni  JLT  von  Portenschlag

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Vadim a Oxana  Markevich,  Bělorusko,

Grodno,  Gorkého ul. 73a-17

Narozen:

26.09.2012

Majitel:

Holčapková  Kateřina,  Skalky  59, 

Nový Jičín

Hodnocení:

VN1

Nejhezčí dorost

 

Třída  mladých  feny

 

Jméno psa:

YRA  ZE  ŠTERNBERSKÉ  STRŽE

Katalogové číslo:

11.

Otec:

Hard  Rock   Grand  Calvera

Číslo zápisu:

8717/12

Matka:

Oxi  ze  Šternberské strže

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Stránská  Zdeňka,  Olomoucká  79,  Šternberk

Narozen:

23.05.2012

Majitel:

Stránská  Zdeňka  ml.,  Olomoucká  79,  Šternberk

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ-J

 

 

 

 

 

 

 

 

Mezitřída  feny

 

Jméno psa:

HONEY  HONEY  DANIELA’S  GENUS

Katalogové číslo:

12.

Otec:

Destroy  z Dixie

Číslo zápisu:

8555/12

Matka:

Boogie – Woogie  Daniela’s  Genus

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Chrástecká  Daniela,  Vodičná  76,  Chlebovice,  Frýdek - Místek

Narozen:

05.03.2012

Majitel:

Chrástecká  Daniela,  Vodičná  76,  Chlebovice,  Frýdek - Místek

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ,  OV

 

Třída  pracovní  feny

 

Jméno psa:

VEJSI  ZE  ŠTERNBERSKÉ  STRŽE

Katalogové číslo:

13.

Otec:

Aronn  Falaksa

Číslo zápisu:

6646/09

Matka:

Lara  ze  Šternberské  strže

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Stránská  Zdeňka,  Olomoucká  79,

Šternberk

Narozen:

05.08.2009

Majitel:

Stránská  Zdeňka,  Olomoucká  79,

Šternberk

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ

 

Třída  veteránů  feny

 

Jméno psa:

CH.  AGNES  HAPPY  MAFIAN

Katalogové číslo:

14.

Otec:

ICH. Mafian  Bohemia  Vulkán

Číslo zápisu:

5673/04/07

Matka:

Sweet  Jane  Happy

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Světelová  Kamila,  Emy  Destinové  17,  České  Budějovice

Narozen:

12.09.2004

Majitel:

Chrástecká  Daniela,  Sedliště  93,

Sedliště

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ-V

 

 

   KNÍRAČ   MALÝ  PEPŘ  A  SŮL

 

 

Třída  mladých  psi

 

Jméno psa:

HUGO  BOSS  Z KOSÍŘSKÝCH  HVOZDŮ

Katalogové číslo:

15.

Otec:

ICH. Starlings  Kaschmir

Číslo zápisu:

8790/12

Matka:

CH.  Enji  z Kosířských  hvozdů

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Dostálová  Jana,  Komenského  22,  Olomouc

Narozen:

01.09.2012

Majitel:

Dostálová  Jana,  Komenského  22,  Olomouc

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ-J

Nejhezčí mladý

 

 

 

Jméno psa:

FIDO  ASTRONAUT

Katalogové číslo:

16.

Otec:

Empire  Creator  At  Moldau  North

Číslo zápisu:

8660/12

Matka:

Shakira  Astronaut

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Suchá  Miroslava,  Žerotínova  66,

Praha  3

Narozen:

09.05.2012

Majitel:

Dlouhá  Dagmar,  Bezručova  17/877,  Hranice

Hodnocení:

V2

 

 

Mezitřída  psi

 

Jméno psa:

NICOLAS  Z  ATLASOVA   DVORA

Katalogové číslo:

17.

Otec:

Bax  Banny  od  Růžové  školky

Číslo zápisu:

8366/11

Matka:

Laura  z  Atlasova  dvora

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Ing. Kotalová  Danuše,  Ahepjukova  2798/31,  Ostrava  1

Narozen:

27.09.2011

Majitel:

Kotalová  Michaela,  Ahepjukova  2798/31,  Ostrava  1

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ

 

Třída  otevřená  psi

 

Jméno psa:

OSWALDO  REZLARK

Katalogové číslo:

18.

Otec:

Honza – Dutch  v. D’n  Oppasser

Číslo zápisu:

8013/10

Matka:

For  Fun  Rezlark

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Ing. Rezková  Larisa,  Zlatníky  17,

Dolní  Břežany

Narozen:

21.12.2010

Majitel:

Balušková  Liana,  Pavlovova  23,  Ostrava

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ

 

Třída  vítězů  psi

 

Jméno psa:

FALCO  Z  KOSÍŘSKÝCH  HVOZDÚ

Katalogové číslo:

19.

Otec:

Geronimo  Lucky  Star  Astronaut 

Číslo zápisu:

7709/10

Matka:

Beatrice  z Kosířských  hvozdů

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Dostálová  Jana,  Komenského  22,  Olomouc

Narozen:

08.05.2010

Majitel:

Přikrylová  Jana,  Za  Nádražím  428,  Konice

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ,  OV

 

Jméno psa:

IR  Z AGOVA  DVORA

Katalogové číslo:

20.

Otec:

ICH. Honza – Dutch  v. D‘n  Oppasser

Číslo zápisu:

8016/10/12

Matka:

Heidi  z  Agova  dvora

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Dřímalová  Olga,  Jižní  náměstí  17,  Brno

Narozen:

31.12.2010

Majitel:

Dřímalová  Olga,  Jižní  náměstí  17,  Brno

Hodnocení:

V2,

Rez.ČKŠ

 

Třída  mladých  feny

  

Jméno psa:

HONEY  SWEET  Z KOSÍŘSKÝCH  HVOZDŮ

Katalogové číslo:

21.

Otec:

ICH. Starlings  Kashmir

Číslo zápisu:

8792/12

Matka:

CH. Enji  z  Kosířských  hvozdů

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Dostálová  Jana,  Komenského  22,  Olomouc

Narozen:

01.09.2012

Majitel:

Ing. Kopáček  Vít,  Lidická  25,

Rýmařov

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ-J

 

Třída  vítězů  feny

  

Jméno psa:

CH. CONNY  Z  BUDĚTSKÉHO  DVORA

Katalogové číslo:

22.

Otec:

Sternenhoch  Diablo  de  Trufas  Negras

Číslo zápisu:

6900/06

Matka:

Dolly  z  Nikolčiny  náruče

Plem. kniha:

CMKU/KM

Chovatel:

Mgr. Procházková  Pavla ,  Balbínova  5,  Olomouc

Narozen:

31.07.2006

Majitel:

Mgr. Procházková  Pavla,   Balbínova  5,  Olomouc

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ,  OV

 

 

KNÍRAČ  STŘEDNÍ  ČERNÝ

 

 

 

Třída  vítězů  feny

 

 

Jméno psa:

MONIQUE  IRINGA

Katalogové číslo:

23.

Otec:

Baddy  Kostelecký  rarášek

Číslo zápisu:

7627/08

Matka:

Haja  Iringa

Plem. kniha:

CMKU/KS

Chovatel:

Kucharčíková  Irena,  Zahradní  309,  Slavkov  u  Opavy

Narozen:

12.12.2008

Majitel:

Kucharčíková  Irena,  Zahradní  309,  Slavkov  u  Opavy

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ,  OV

 

Třída  veteránů  feny

 

Jméno psa:

HECATE  IRINGA

Katalogové číslo:

24.

Otec:

Chris  v. d.  Spitzenstadt

Číslo zápisu:

6567/04/07

Matka:

Daphné  Iringa

Plem. kniha:

CMKU/KS

Chovatel:

Kucharčíková  Irena,  Zahradní  309,  Slavkov  u  Opavy

Narozen:

29.06.2004

Majitel:

Kucharčíková  Irena,  Zahradní  309,  Slavkov  u  Opavy

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ-V

 

 

 

KNÍRAČ  STŘEDNÍ  PEPŘ  A  SŮL

 

 

Mezitřída  psi

 

Jméno psa:

QUENTIN  ALARM  BESKYD

Katalogové číslo:

25

Otec:

Grand  Sen  Brando

Číslo zápisu:

8150/11

Matka:

Ideal  Image  Alarm  Beskyd

Plem. kniha:

CMKU/KS

Chovatel:

Fajkusová  Lenka,  Nová Ves  141,

Frýdlant nad Ostravicí

Narozen:

15.09.2011

Majitel:

Londová  Drahomíra,  Štěpánská  1881/2,  Vsetín

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ,  OV

Nejhezčí střední knírač

 

 

Třída  otevřená  feny

 

Jméno psa:

BÁRA  ZE  ŠELENBURSKÝCH  LESŮ

Katalogové číslo:

26.

Otec:

Grand  Grandeon

Číslo zápisu:

6994/3-06

Matka:

Aura  Otěhřib

Plem. kniha:

CMKU/KS

Chovatel:

Válková  Lenka,  Zátiší  614/9, 

Krnov

Narozen:

28.04.2006

Majitel:

Válková  Lenka,  Zátiší  614/9, 

Krnov

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ,  OV

 

Třída  veteránů  feny

 

Jméno psa:

AURA  OTĚHŘIB

Katalogové číslo:

27.

Otec:

Cawley  ze  Záhrabské

Číslo zápisu:

5593/01/04

Matka:

Alma  z Řepského  dvora

Plem. kniha:

CMKU/KS

Chovatel:

Veiser  Leopold,  Daskabát  85,    Daskabát

Narozen:

23.02.2001

Majitel:

Válková  Lenka,  Zátiší  614/9, 

Krnov

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ-V

 

 

KNÍRAČ  VELKÝ  ČERNÝ

 

 

Třída  štěňat  psi

 

Jméno psa:

A´ BANDIT  VE - FI

Katalogové číslo:

28.

Otec:

Astacus  Hart  Menhirt

Číslo zápisu:

6833/13

Matka:

Kianga  vom  Horren

Plem. kniha:

CMKU/KV

Chovatel:

Fialová  Veronika,  Volárna  13,  Kolín

Narozen:

04.01.2013

Majitel:

Buňka  Jan,  Koberno  4,  Slezské  Rudoltice

Hodnocení:

VN2

 

 

Jméno psa:

A´ BRUTTUS  VE - FI

Katalogové číslo:

29.

Otec:

Astacus  Hart  Menhirt

Číslo zápisu:

6832/13

Matka:

Kianga  vom  Horren

Plem. kniha:

CMKU/KV

Chovatel:

Fialová  Veronika,  Volárna  13,  Kolín

Narozen:

04.01.2013

Majitel:

Řepišťáková  Kateřina,  Koberno  4,  Slezské  Rudoltice

Hodnocení:

VN1

Nejhezčí štěně

 

 

Třída  mladých  psi

 

 

Jméno psa:

AVATAR  PRO  MARII

Katalogové číslo:

30.

Otec:

Frajer  Frankie  Goldest  Danubius

Číslo zápisu:

6741/12

Matka:

Derika  Apovery

Plem. kniha:

CMKU/KV

Chovatel:

Lohrerová  Marie,  Liboš  151,   Štěpánov

Narozen:

27.05.2012

Majitel:

Stránská  Zdeňka,  Olomoucká  79,  Šternberk

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ-J

 

 

Třída  otevřená  psi

 

 

Jméno psa:

ALEC  MAGIC  BLACK  DIAMOND

Katalogové číslo:

31.

Otec:

Carbon  Bright  ze  Slunečné  verandy

Číslo zápisu:

6285/09

Matka:

Chessie  Radinie

Plem. kniha:

CMKU/KV

Chovatel:

Podrabská  Iveta,  28. října  1231,  Kladno - Švermov

Narozen:

22.08.2009

Majitel:

Stránský  Pavel  a  Zdeňka,  Újezd  u  Uničova  64,  Újezd  u  Uničova

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ,  OV

Nejhezčí velký knírač

 

 

Třída  vítězů  psi

 

 

Jméno psa:

ARBATEL  OD  DEVÍTI  VRB

Katalogové číslo:

32.

Otec:

Newcomer  Nelson  v. d.  Klinger

Číslo zápisu:

6504/10

Matka:

Savali  Infinity  Power

Plem. kniha:

CMKU/KV

Chovatel:

Boháčová  Kateřina,  Žermanice  57,  Žermanice

Narozen:

02.11.2010

Majitel:

Somerlík  Jiří,  Závada  187,  Petrovice  u  Karviné

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ

 

 

 

Mezitřída  feny

 

Jméno psa:

CANNA  Z AGOVA  DVORA

Katalogové číslo:

33.

Otec:

Drakkar  z  Bedýnky

Číslo zápisu:

6629/11

Matka:

Afrodita  Radinie

Plem. kniha:

CMKU/KV

Chovatel:

Dřímalová  Olga,  Jižní náměstí  17,  Brno

Narozen:

04.09.2011

Majitel:

Dřímalová  Olga,  Jižní náměstí  17,  Brno

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ

 

Třída  otevřená  feny

 

 

Jméno psa:

HAPPY Z  BEDÝNKY

Katalogové číslo:

34.

Otec:

Devil  Denny  Goldest  Danubius

Číslo zápisu:

6529/11

Matka:

Florance  z  Bedýnky

Plem. kniha:

CMKU/KV

Chovatel:

Blatoňová  Františka,  Jaselská  2/1195,  Havířov - Město

Narozen:

20.01.2011

Majitel:

Miklík  Josef,  Kašnice  73,  Kašnice

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ,  OV

 

Třída  pracovní  feny

 

 

Jméno psa:

DERIKA  APOVERY

Katalogové číslo:

35.

Otec:

Bricas  Vatikán

Číslo zápisu:

6157/09/12

Matka:

Angie  z  Bedýnky

Plem. kniha:

CMKU/KV

Chovatel:

Kučerová  Nicolle,  Horní  Těrlicko  2241,  Těrlicko

Narozen:

16.02.2009

Majitel:

Lohrerová  Marie,  Liboš  151,   Štěpánov

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ

 

 

Třída  veteránů  feny

 

Jméno psa:

ANGIE  Z  BEDÝNKY

Katalogové číslo:

36.

Otec:

Increase  Speed  Triumetal

Číslo zápisu:

5091/03/06

Matka:

Iris  Bitt  Box

Plem. kniha:

CMKU/KV

Chovatel:

Blatoňová  Františka,  Jaselská  2/1195,  Havířov - Město

Narozen:

25.06.2003

Majitel:

Kučerová  Nicolle,  Horní  Těrlicko  838,  Těrlicko

Hodnocení:

nenastoupila

 

 

 

Jméno psa:

CH. POLI  ŽE  ŠTERNBERSKÉ  STRŽE

Katalogové číslo:

37.

Otec:

Perseus  rex  Radinie

Číslo zápisu:

5177/03

Matka:

Nirra  ze  Šternberské  strže

Plem. kniha:

CMKU/KV

Chovatel:

Stránská  Zdeňka,  Olomoucká  79,  Šternberk

Narozen:

25.10.2003

Majitel:

Lohrerová  Marie,  Liboš  151,   Štěpánov

Hodnocení:

V1,  VT,

ČKŠ-V

 

 

Seznam vystavovatelů

Příjmení  a  jméno

Adresa

Velikostní

a barevný ráz

 

Balušková  Liana

Pavlovova  23,  700 30  Ostrava

KMPS

V

Bulušková  Pavlína

Velflíkova  281/7,  700 30  Ostrava  -  Hrabůvka

KMB

V

Buňka  Jan

Koberno  4,  793 97  Slezské  Rudoltice

KVČ

V

Dlouhá  Dagmar

Bezručova  17/877,  753 01  Hranice

KMPS

V

Dostálová  Jana

Komenského  22,  772 00  Olomouc

KMPS

V

Dřímalová  Olga

Jižní  náměstí  17,  619 00  Brno

KMPS

KVČ

V  

V

Fialová  Adéla

Lužní  1,  779 00  Olomouc - Chomoutov

KMČS

V

Holčapková  Kateřina

Skalky  59,  741 01  Nový Jičín

KMČS

V

Chrástecká  Daniela

Vodičná  76, Chlebovice, 739 42  Frýdek - Místek

KMČS

 

V   2x

 

Kotalová  Michaela

Ahepjukova  2798/31,  702 00  Ostrava  1

KMPS

V   B

Ing. Kopáček  Vít

Lidická  25,  795 01  Rýmařov

KMPS

V

Kučerová  Nicolle

Horní Těrlicko  2241,  735 42  Těrlicko

KMČS

KVČ

V

V

Kucharčíková  Irena 

Zahradní  309,  747 57  Slavkov  u  Opavy

KSČ

V 2x 

Lohrerová  Marie

Liboš  151,  783 13 Štěpánov

KVČ

V   2x

Londová  Drahomíra

Štěpánská  1881/2,  755 01  Vsetín

KSPS

V

Miklík  Josef

Kašnice  73,  691 72  Kašnice

KVČ

V

Nováková  Radmila

Kyjevská  1156,  564 01  Žamberk

KMB

V

Mgr. Procházková  Pavla

Balbínova  5,  779 00  Olomouc

KMPS

V

Přikrylová  Jana

Za  Nádražím  428,  798 52  Konice

KMPS

V

Řehánková  Iva

Nádražní  222,  747 22  Dolní  Benešov

KMČ

V

Řepišťáková  Kateřina

Koberno  4,  793 97  Slezské  Rudoltice

KVČ

V

Sedláčková  Jarmila

U  Kasáren  1264/1,  790 01  Jeseník

KMČS

 

V

Somerlík  Jiří

Závada  187,  735 72  Petrovice  u  Karviné

KVČ

V

Stránská  Zdeňka

Olomoucká 79,  785 01  Šternberk

KMČS

KVČ

V

V  

Stránská  Zdeňka ml.

Olomoucká 79,  785 01  Šternberk

KMČS

V

Stránský  Pavel  a  Zdeňka

Újezd  u  Uničova  64,  783 96  Újezd  u  Uničova

KVČ

V

Šichnárková  Iva

Na Makytůvkách 141/19,  708 00 Ostrava -  Pustkovec

KMB

V    2x

Válková  Lenka

Zátiší  614/9,  794 01  Krnov

KSPS

V   2x

Závacký  Václav 

K Hájku  44/9,  747 94  Děhylov

KMČ

V   B

 

 

 

 

 

 

 

 

SOUTĚŽ  DÍTĚ  A  PES

 

Kategorie  mladší:

 

  1.  Hudáková  Eliška                               CH. Boogie – Woogie  Daniela’s  Genus                                                                                                                                      KMČS

 

 

Kategorie  starší:

 

  1. Šnajdar  Zbyněk                   CH. Conny z Budětského dvora

                                                              KMPS

  1.  Hendrychová  Adélka                        Altea  z Gloribamu

KMČ