Oblastní klubová výstava Brno - Šlapanice 18.5.2013

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 05. 06. 2013 (2280 přečtení)




kompletní výsledky výstavy naleznete v článku

 

Rozhodčí: MVDr. Pavelek Petr

 
Knírač velký černý

Psi – třída štěňat

1.

Cago Černý medvídek

VN1, VT

2.

Coran Černý medvídek

VN2

Psi – třída mladých

3.

Avatar pro Marii

V1, ČKŠ-J

3a.

Charlie Hugo Radinie

V2

Psi – třída veteránů

4.

Dacco’s Dausi Veljar

Neúčast

Feny – třída štěňat

5.

Ciara Černý medvídek

VN4

6.

Clér Černý medvídek

VN3

7.

Conny Černý medvídek

VN

8.

Indiana z Bedýnky

VN1, VT, Nejhezčí štěně výstavy

9.

Isa z Bedýnky

VN2

Feny – třída dorostu

10.

Dahlia Hanno Veto

VN1, VT, Nejhezčí dorost výstavy

Feny – třída mladých

11.

Andora pro Marii

V1, ČKŠ-J

Feny – mezitřída

12.

Canna z Agova dvora

V1, ČKŠ, OV, Nejhezčí VK výstavy

Feny – třída otevřená

13.

Carmen Bohemia Ness

V1, ČKŠ

Feny – třída pracovní

14.

Ch. Amitiel od Devíti vrb

V1, ČKŠ

Feny – třída vítězů

15.

Frencis ze Slunečné verandy

V1, ČKŠ

Feny – třída veteránů

16.

Ch. Afrodita Radinie

V1, VT-veteránů, ČKŠ-V, Nejhezčí veterán výstravy

 
Knírač velký pepř a sůl

Feny – mezitřída

17.

Wanessa Věčný rival

V1

 
Knírač střední černý

Psi – třída mladých

18.

Arris Black Protector

VD1

Psi – třída mimo konkurenci

19.

Franco ze Slunečné verandy

Posouzen

Feny – třída mladých

20.

Cherry ze Slunečné verandy

VD1

Feny – třída otevřená

21.

Itera Black Grand Calvera

V1, ČKŠ, OV

 

 

Knírač střední pepř a sůl

Psi – třída štěňat

22.

Darwin A Finta F Morava

VN1, VT

Psi – třída vítězů

23.

Ch. Shark A Finta F Top Target

V1, ČKŠ, OV

Psi – třída veteránů

24.

Barren Macadamian

Neúčast

Feny – třída štěňat

25.

Garcia Gloria Leones

VN1, VT

Feny – mezitřída

26.

Coco Queen A Finta F Morava

VD1

Feny – třída otevřená

27.

Cindy A Finta F Morava

V1, ČKŠ

Feny – třída vítězů

28.

Ch. Anastasie Audry A Finta F Morava

V1, ČKŠ, OV, Nejhezčí SK výstavy

 
Knírač malý černostříbřitý

Psi – třída mladých

29.

Bill Moravia Rikky

V2

30.

Cairo z Devonu

V1, ČKŠ-J, Nejhezčí mladý výstavy

Psi – mezitřída

31.

Arnie Černé stříbro MB

VD1

Feny – třída otevřená

32.

Schony z Agova dvora

VD1

 
Knírač malý černý

Psi – třída mladých

33.

Independent Carboneum

Odstoupil

Feny – třída mladých

34.

Chuckie ze Slunečné verandy

V1

Feny – mezitřída

35.

Dog-Otho’s For Your Eyes Only

VD1

Feny – třída otevřená

36.

Up To Date Androis

Nedostavila se

Feny – třída vítězů

37.

Nutella Androis

VD1

 
Knírač malý pepř a sůl

Psi – třída mladých

38.

Esprit Keen Astronaut

VD1

Psi – třída otevřená

39.

Cedrik z Královské pevnůstky

VD2

40.

Isso z Agova dvora

V1, ČKŠ

Psi – třída vítězů

41.

Ir z Agova dvora

V2, res.ČKŠ

42.

Ch. Urquell Original Astronaut

V1, ČKŠ, OV, Nejhezčí MK výstavy, Nejhezčí pes výstavy

 

Feny – třída dorostu

43.

Frajerka Aldix

VN1, VT

Feny – třída mladých

44.

Adina Rijata

Nedostavila se

 

45.

Berta ze Židenických Zahrad

Nedostavila se

 

46.

Casandra Casiope u Lorda Jamese

VD1

 

Feny – třída otevřená

46a.

Aida ze Židenických zahrad

V1, ČKŠ

Feny – třída vítězů

47.

Fanny z Kosířských hvozdů

V1, ČKŠ, OV