Mistrovství KCHK kníračů v agility 4. a 5. 8. 2012

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výcvik
Vydáno dne 09. 08. 2012 (2152 přečtení)




kompletní výsledky letošního mistrovství kníračů v agility zpracovala a zaslala ing. Zuzana Rozová

Mistrovství KCHK kníračů v agility 4

Mistrovství KCHK kníračů v agility 4. a 5. 8. 2012

OSA Hloubětín

 Poř.

 Psovod

 Pes

 Plemeno

 Pobočka

 Číslo VP

4.8.

agility

5.8.

jumping

celkem

čas

TB celk.

čas

TB celk.

čas

TB celk.

 kategorie small

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 XVI. Mistrovství KCHK malých kníračů

1

Nováková Eva

Belis Bohemia Moranensis

MK

Ústecká

090709

37,49

0

28,77

0

66,26

0

2

Rozová Zuzana

Sisi Star z Roznetu

MK

Praha Město

031210

53,11

0,11

37,38

0

90,49

0,11

3

Dusilová Jiřina

A3Ch Ailyn Evbiar

MK

Ústecká

032506

51,15

0

41,12

1,12

92,27

1,12

4

Nováková Radmila

Joy Švarcava

MK

Východočeská

018211

50,96

0

42,17

2,17

93,13

2,17

5

Nováková Radmila

Alba Vašata

MK

Východočeská

018111

55,66

2,66

36,79

0

92,45

2,66

6

Dusilová Jiřina

A3 Arny z Vrabince

MK

Ústecká

032607

42,47

10

33,58

5

76,05

15

7

Lukeš Miroslav

Chane Golden Baby Radeto

MK

Podbrdská

066011

49,48

0

45,28

20,28

94,76

20,28

8

Adámek Vladimír

Aida ze Židenických zahrad

MK

Jihomoravská

046712

63,29

10,29

56,92

21,92

120,21

32,21

9

Janská Hana

Freeda Lee Carboneum

MK

Jihočeská

042010

90,86

37,86

59,9

19,9

150,76

57,76

10

Rozová Zuzana

Rebel Amis z Roznetu

MK

Praha Město

035508

47,8

0

Dis.

 

47,8

0

11

Janská Hana

Ella Fitzgerald z Kopce Vítkova

MK

Jihočeská

041910

Dis.

 

64,01

24,01

64,01

24,01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 kategorie large

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 XIV. Mistrovství KCHK středních kníračů

1

Bařinková Věra

Camelia Prima Amita

SK

Východočeská

027512

56,19

3,19

37,77

0

93,96

3,19

2

Kuchařová Eva

Dronas Evsay

SK

Východočeská

017309

49,3

10

35,75

0

85,05

10

3

Dorničová Pavla

Fewin Bohemia Cardinal

SK

Středočeská

023804

45,22

10

38,34

10

83,56

20

 Nejlepší velký knírač - kategorie large

4

Bařinková Věra

Twixey Bitt Box

VK

Východočeská

029306

57,85

19,85

32,73

5

90,58

24,85

 

 

 

Mistrovství kníračů - Agility

 

Délka tratě:

Rozhodčí:

St.čas:

min.p.rychl.

Počet překážek

Závod:

Velikost:

Kateg.:

Max. čas:

Datum:

Postup. rychlost:

Druh závodu:

OSA Hloubětín

 

run

160

Petr Rybář

53

3

18

Agility

MRKnS

 

100

04.08.12

3,02

Spec.

koef.

 

Poř.

Psovod

Pes

Plemeno

Kat.

Číslo VP

chyby

TB/chyby

odm.

TB/odm.

čas

TB/čas

TB celk.

hodn.

m/s

1

Nováková Eva

Belis Bohemia Moranensis

MK

SA1

090709

 

 

 

 

37,49

0,00

0,00

V

4,27

2

Rozová Zuzana

Rebel Amis z Roznetu

MK

SA2

035508

 

 

 

 

47,8

0,00

0,00

V

3,35

3

Lukeš Miroslav

Chane Golden Baby Radeto

MK

SA1

066011

 

 

 

 

49,48

0,00

0,00

V

3,23

4

Nováková Radmila

Joy Švarcava

MK

SA1

018211

 

 

 

 

50,96

0,00

0,00

V

3,14

5

Dusilová Jiřina

A3Ch Ailyn Evbiar

MK

SA3

032506

 

 

 

 

51,15

0,00

0,00

V

3,13

6

Rozová Zuzana

Sisi Star z Roznetu

MK

SA1

031210

 

 

 

 

53,11

0,11

0,11

V

3,01

7

Nováková Radmila

Alba Vašata

MK

SA1

018111

 

 

 

 

55,66

2,66

2,66

V

2,87

8

Dusilová Jiřina

A3 Arny z Vrabince

MK

SA3

032607

1

5

1

5

42,47

0,00

10,00

VD

3,77

9

Adámek Vladimír

Aida ze Židenických zahrad

MK

SA1

046712

 

 

 

 

63,29

10,29

10,29

VD

2,53

10

Janská Hana

Freeda Lee Carboneum

MK

SA2

042010

 

 

 

 

90,86

37,86

37,86

BO

1,76

 

Janská Hana

Ella Fitzgerald z Kopce Vítkova

MK

SA1

041910

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Bařinková Věra

Camelia Prima Amita

SK

LA1

027512

 

 

 

 

56,19

3,19

3,19

V

2,85

2

Dorničová Pavla

Fewin Bohemia Cardinal

SK

LA1

023804

2

10

 

 

45,22

0,00

10,00

VD

3,54

3

Kuchařová Eva

Dronas Evsay

SK

LA2

017309

1

5

1

5

49,3

0,00

10,00

VD

3,25

4

Bařinková Věra

Twixey Bitt Box

VK

LA1

029306

3

15

 

 

57,85

4,85

19,85

D

2,77

 

 

Mistrovství kníračů - Jumping

 

Délka tratě:

Rozhodčí:

St.čas:

min.p.rychl.

Počet překážek

Závod:

Velikost:

Kateg.:

Max. čas:

Datum:

Postup. rychlost:

Druh závodu:

OSA Hloubětín

 

run

120

Petr Rybář

40

3,5

16

Jumping

MRKnS

 

65

05.08.12

3,50

Spec.

koef.

 

Poř.

Psovod

Pes

Plemeno

Kat.

Číslo VP

chyby

TB/chyby

odm.

TB/odm.

čas

TB/čas

TB celk.

hodn.

m/s

1

Nováková Eva

Belis Bohemia Moranensis

MK

SA1

090709

 

 

 

 

28,77

0,00

0,00

V

4,17

2

Nováková Radmila

Alba Vašata

MK

SA1

018111

 

 

 

 

36,79

0,00

0,00

V

3,26

3

Rozová Zuzana

Sisi Star z Roznetu

MK

SA1

031210

 

 

 

 

37,38

0,00

0,00

V

3,21

4

Dusilová Jiřina

A3Ch Ailyn Evbiar

MK

SA3

032506

 

 

 

 

41,12

1,12

1,12

V

2,92

5

Nováková Radmila

Joy Švarcava

MK

SA1

018211

 

 

 

 

42,17

2,17

2,17

V

2,85

6

Dusilová Jiřina

A3 Arny z Vrabince

MK

SA3

032607

 

 

1

5

33,58

0,00

5,00

V

3,57

7

Janská Hana

Freeda Lee Carboneum

MK

SA2

042010

 

 

 

 

59,9

19,90

19,90

D

2,00

8

Lukeš Miroslav

Chane Golden Baby Radeto

MK

SA1

066011

1

5

2

10

45,28

5,28

20,28

D

2,65

9

Adámek Vladimír

Aida ze Židenických zahrad

MK

SA1

046712

 

 

1

5

56,92

16,92

21,92

D

2,11

 

Janská Hana

Ella Fitzgerald z Kopce Vítkova

MK

SA1

041910

 

 

 

 

64,01

24,01

24,01

D

1,87

 

Rozová Zuzana

Rebel Amis z Roznetu

MK

SA2

035508

 

 

 

 

 

 

 

DIS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Kuchařová Eva

Dronas Evsay

SK

LA2

017309

 

 

 

 

35,75

0,00

0,00

V

3,36

2

Bařinková Věra

Camelia Prima Amita

SK

LA1

027512

 

 

 

 

37,77

0,00

0,00

V

3,18

3

Bařinková Věra

Twixey Bitt Box

VK

LA1

029306

1

5

 

 

32,73

0,00

5,00

V

3,67

4

Dorničová Pavla

Fewin Bohemia Cardinal

SK

LA1

023804

2

10

 

 

38,34

0,00

10,00

VD

3,13