Výsledky Duo OKV Mladá Boleslav 21.4.2012 Autor: -mze- (zmarzemu@centrum.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 15. 05. 2012 (3475 přečtení) Kompletní výsledky obou výstav pořádaných pobočkami Středočeská a Praha-město najdete uvnitř článku. DUO OBLASTNÍ KLUBOVÁ VÝSTAVA KNÍRAČŮ, Mladá Boleslav, 21.04.2012
Děkujeme hlavnímu sponzorovi výstavy
OBLASTNÍ KLUBOVÁ VÝSTAVA KNÍRAČŮ: PRAHA – MĚSTO rozhodčí: Juraj Frey, MVDr., SK
KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ
psi – mezitřída 22. J. CH. KOKO JUMBO SWEET TOYS – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 01.09.2010, HR 11083 PŠ (Eternal Gambler Step by Step x Fighter Ama-Pepsi ) chov.: Špica Martyna maj.: Kollárová Šárka & Feil Davorko
feny – třída mladých 23. ALEXANDRA WHITE HEL-MICH – V 1, VT, ČKŠ-J * 12.03.2011, CMKU/KM/6473/08 (Zacharias of Bianco Olgas x Feria Preegredior) chov. & maj.: Vacínková Helena feny – třída vítězů 24. J. CH. YOU ARE MY BABY AMA-PEPSI – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 07.05.2010, CMKU/KM/7946/10 (Mervar′s Rising Star Ushabti x Ahovoy Emma Emmylou) chov.: Grabalowska-Strzelec Beata maj.: Velišová Alena feny – třída mimo konkurenci 39. CH. FERIA PRAEGREDIOR – posouzena * 02.10.2008, CMKU/KM/6473/08 (Orin Bianco Olgas x Belligera Praegredior) chov.: Vlčková Martina maj.: Vacínková Helena
KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ
psi – třída štěňat 26. MASTER PIECE Z DIXIE – abs. * 28.10.2011, č. z.: zažádáno (Noble Monument′s Encore x Extasy of Life z Dixie) chov.: Šindelářová Michala maj.: Šindelářová Michala & Kvídera P. psi – mezitřída 27. FRANCISCO PIZARRO GOLDTON – V 3 * 19.01.2011, CMKU/KM/8045/11 (Vamos Vis a Vis x Carolain Happy Mafian) chov.: Havlan Antonín maj.: Beděrková Ivana 28. ICE SURPRISE z Dixie – V 2, r. ČKŠ * 10.8.2010, JR 72039 PŠ (Noble Monument′s Atman x Tropical Night z Dixie) chov.: Šindelářová Michala maj.: Říhová Michaela 29. ICE TOUCH Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 10.08.2010, CMKU/KM/8359/10 (Noble Monument′s Encore x Tropical Night z Dixie) chov.: Šindelářová Michala maj.: Holčapková Kateřina psi – třída otevřená 39. PATRIOTT POSLEDNÍ SKAUT – V 1, VT, ČKŠ * 13.09.2009, CMKU/KM/6654/09 (Zodiak z Dixie x Hipee Poslední skaut) chov. & maj.: Křížová Marcela, Mgr. psi – třída pracovní 79. J. CH. HÖNSETORPS AMERICAN HAL OF FAME – V 1, VT, ČKŠ * 22.02.2010, CMKU/KM/7945/10 (Axcium′s Clearedfortakeoff x Chottans It′s Magic Dream) chov.: Oskarsson Malin maj.: Večerka Ladislav, Ing.
feny – třída štěňat 32. NIGHT DESIRE Z DIXIE – VN 1 * 01.11.2011, č. z.: zažádáno (Noble Monument′s Encore x Tropical Night z Dixie) chov. & maj.: Šindelářová Michala feny – třída mladých 33. LA DOLCE VITA Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ-J * 08.07.2011, č. z.: zažádáno (Noble Monument′s Encore x Flawless Face z Dixie) chov.: Šindelářová Michala maj.: Matušková Klára. 34. TRISHA POSLEDNÍ SKAUT – V 2 * 11.05.2011, CMKU/KM/8218/11 (Angel Family Darling′s x Mercedes Poslední skaut) chov. & maj.: Křížová Marcela, Mgr. feny – mezitřída 35. FLOORFILLA GOLDTON – V 2, r. ČKŠ * 19.01.2011, CMKU/KM/8049/11 (Vamos Vis a Vis x Carolain Happy Mafian) chov.: Havlan Antonín maj.: Beděrková Ivana 36. J. CH. KEEP ON SMILING Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ * 01.12.2010, JR 72131 Pš (Repetition′s Indigo Sky x Xtravagance z Dixie) chov. & maj.: Šindelářová Michala feny – třída otevřená 37. CLEA ZE SKUHROVA – V 1, VT, ČKŠ * 27.08.2008, CMKU/KM/6492/08 (Lucky Boy z Dixie x Wendy Bohemia Vulkan) chov.: Vebrová Marie maj.: Matušová Klára feny – třída pracovní 38. BREISI Z DEVONU – V 1, VT, ČKŠ * 30.01.2010, CMKU/KM/6711/10 (Dabbler-April v. d. N′Oppasser x Jenny z Agova dvora) chov. & maj.: Popelková Hana, Ing. feny – třída vítězů 39. I. CH. FLAWLESS FACE Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 20.12.2008, CMKU/KM/6570/08 (Sancho del Berrocal x Tropical Night z Dixie) chov. & maj.: Šindelářová Michala feny – třída veteránů 40. HATTIE McDANIEL Malý kavalír – V 1, VT, ČKŠ-V * 20.1.2003, CMKU/KM/5348/03 (Zealous Monty x Cristie Silver Malý kavalír) chov. & maj.: Ullrichová Daniela
KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ
psi – třída dorostu 41. ALEX ALEA ONYXEA – VN 1, Nejlepší dorost * 08.08. 2011, CMKU/KM/8395/11 (Golden Gate Carboneum x Cleopatra Ignorant) chov.: Lásková Alena maj.: Blažková Dagmar psi – mezitřída 42. SPEED RACER ANDROIS – VD 2 * 28.11.2010, CMKU/KM/7984/10 (Ypsilon Androis x Wilhelmina Androis) chov.: Zaoralová Andrea maj.: Müller Heike 43. QASHQAI ANDROIS – VD 1 * 28. 05. 2010, CMKU/KM/7787/10 (His Eminence Androis x Luciana Androis) chov.: Zaoralová Andrea maj.: Pondělíčková Zuzana, Ing. psi – třída otevřená 44. ARCOS REBEL ALVE – VD 2 * 22.04.2009, CMKU/KM/6588/09 (Original Rezlark x Panchira Knight of Danian) chov.: Velišová Alena maj.: Kořínková Lenka, Ing. 45. ASHLEY Z VĚTROVA – V 1, VT, ČKŠ * 27.07.2008, CMKU/KM/6434/08 (Chasar z Kočičího údolí x Arwen z Kozince) chov. & maj.: Berková Eva psi – třída vítězů 46. CH. MAN IN BLACK ANDROIS – V 1, VT, ČKŠ, OKV, Nejlepší pes dne * 16.10.2009, CMKU/KM/6700/09 (Ypsilon Androis x Wilhemina Androis) chov. & maj.: Zaoralová Andrea psi – třída veteránů 47. Ch. CIDAN HURICAN Malý kavalír – V 1, VT, ČKŠ-V * 07.05.2003, CMKU/KM/5156/03 (Benett v. d. Spikke x Ally Mc Beal Malý kavalír) chov. & maj.: Ullrichová Daniela
feny – třída dorostu 48. AGRIPPINA ALEA ONYXEA – VN 1 * 08.08. 2011, CMKU/KM/8300/11 (Golden Gate Carboneum x Cleopatra Ignorant) chov.: Lásková Alena maj.: Šívrová Alena feny – mezitřída 49. GORDONA REZLARK – V 3 * 24.10.2010, CMKU/KM/7944/10 (Dragon Fly Carboneum x Folk Dance Rezlark) chov.: Rezková Larisa, Ing. maj.: Berková Eva 50. CHIMERA CARBONEUM – V 2 * 21.11.2010, CMKU/KM/7874/10 (Made in Spain Cortado x Deily News Carboneum) chov.: Skotáková Hana maj.: Kořínková Lenka, Ing. 51. QUALITY ANDROIS – V 1 * 28.05.2010, CMKU/KM/778910 (His Eminence Androis x Luciana Androis) chov.: Zaoralová Andrea maj.: Brettschneiderová Jana. Mgr. feny – třída otevřená 52. CAN FLY KA-VANGA – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 12.11.2010, CMKU/KM/8360/11 (Elkost Head Hunter x Belladonna Tuk Baroness of Dolina Rivendell) chov.: Adamik Aleksandra maj.: Zaoralová Andrea feny – třída vítězů 53. NUTELLA ANDROIS – V 1, VT, ČKŠ * 25.12.2009, CMKU/KM/6720/09 (His Eminence Androis x Manon Lescaut Androis) chov.: Zaoralová Andrea maj.: Procházková Jana
KNÍRAČ MALÝ PEPŘ A SŮL
psi – třída mladých 1. ZEUS PEPPER ASTRONAUT – V 1, VT, ČKŠ-J * 17.04.2011, CMKU/KM/8183/11 (Schnauzer-Huset Charm Looking x Shakira Astronaut) chov.: Suchá Miroslava maj.: Vetešníková Hana & Suchá Miroslava psi – mezitřída 2. NATAN z Marzemu – VD 1 * 22.11.2010, CMKU/KM/7962/10 (Choo Pa Choo z Marzemu x Christina Rezlark) chov.: Zemanová Martina maj.: Novotná Markéta psi – třída otevřená 3. BAROCK Hel-Mich – V 2, r. ČKŠ * 19.10.2009, č. z. 7519/09 (Claudius Germanicus Quattrocento x Geisy z Povodí Oharky) chov. & maj.: Vacínková Helena 4. BONAPARTE DARMA – V 3 * 30.09.2009, CMKU/KM/7509/09 (Denethor King of Dolina Rivendell x Heidy z Povodí Oharky) chov.: Dlouhá Dagmar maj.: Vorba Jiří, Ing. 5. IZZY Z AGOVA DVORA – V * 31.12.2010, CMKU/KM/8018/10 (Honza-Dutch v. d. N’Oppasser x Heidy z Agova dvora) chov.: Dřímalová Olga maj.: Neuberger Jaroslav 6. JACK Z POVODÍ OHARKY – výb. / exc. 4 * 13.03.2010, CMKU/KM/7592/10 (Eos Rauhteufelchen x Chessie z Povodí Oharky) chov.: Poláková Jarmila maj.: Fuxová Vladimíra 7. J. CH. SASVÁRI XAN D′OR OLIVER – V 1, VT, ČKŠ * 05.05.2009, CMKU/KM/7553/10 (Sasvári One Easy Bad Boy is George x Sasvári „Q“ Dance Feeling Maya) chov.: Vadócz Éva, MVDr. maj.: Volková Vilma psi – třída vítězů 8. CH. CHUVISCO DA BOA BARBA – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 24.03.2009, CMKU/KM/8395/09 (Ynuyasha da Boa Barba x Raposinha se Sellium) chov.: Plentz Oscar maj.: Goga Jozef
feny – třída štěňat 9. AMELLIA KELLY-WOODOO – VN 1 * 16.11.2011, CMKU/KM/8398/11 (Barock Hel-Mich x Fay Ne-Hai) chov. & maj.: Šimonová Pavlína feny – třída mladých 10. DAKOTA DOMINA PEPPER LARI BARDH – V 1, VT, ČKŠ-J 29.04.2011, CMKU/KM/8171/11 (Geronimo Lucky Astronautx Kasia z Větrova) chov.: Valentová Lada maj.: Heimerlová Halina feny – mezitřída 11. J. CH. WAFLLE CACAO ASTRONAUT – V 1, VT, ČKŠ * 12.12.2010, CMKU/KM/7994/10 (Schnauzer-Huset Charm Looking x Cacao Bean Astronaut) chov.: Suchá Miroslava maj.: Vetešníková Hana & Suchá Miroslava feny – třída otevřená 12. ANGIE Z PODOLSKÝCH SKAL – V 1, VT, ČKŠ, OKV, Nejlepší malý knírač, BIS * 17.12.2010, CMKU/KM/7982/10 (Tajinastes Directo al Grano x Airine Pepper Androis) chov. / br. & maj. / own.: Justová Renata 13. GIULIA DE ′MEDICI Quattrocento – V 4 * 31.1.2010, CMKU/KM/7559/10 (Skovsschnauz Andronicus x Blanche de Valois Quattrocento) chov. & maj.: Havlínová Marcela 14. HEY JUDE Z KOPCE VÍTKOVA – VD * 05.02.2010, CMKU/KM/7575/10 (Earle Grey Carboneum x Issa z Kopce Vítkova) chov.: Jakubův Lenka maj.: Becková Jana 15. JESSY Z POVODÍ OHARKY – V 3 * 13.03.2010, CMKU/KM/7594/10 (Eos Rauhteufelchen x Chessie z Povodí Oharky) chov.: Poláková Jarmila maj.: Poláková Jarmila & Křivanová Petra 16. MADAM Rezlark – V * 12.3.2010, CMKU/KM/7733/10 (Deep Space Astronaut x Claudia Rezlark) chov.: Rezková Larisa, Ing. maj.: Berková Eva 17. MOON SONG Malý kavalír – V 2, r. ČKŠ * 28.1.2010, CMKU/KM/7556/10 (Eos Rauhteufelchen x It′s My Life Malý kavalír) chov. & maj.: Ullrichová Daniela 18. ORINKA STAJIKA – VD * 25.03.2010, CMKU/KM/7606/09 (Belmondo z Kopce Vítkova x Beatrice Ignorant) chov.: Kabeláčová Jiřina maj.: Zemanová Andrea feny – třída pracovní 19. SISI STAR z Roznetu – V 1, VT, ČKŠ * 10.12.2008, CMKU/KM/7373/08 (Honza-Dutch v. d. N′Oppasser x Princess Peg z Roznetu) chov. & maj.: Rozová Zuzana, Ing. feny – třída vítězů 20. CH. ROSALIE CACAO ASTRONAUT – V 1, VT, ČKŠ * 25.01.2010, CMKU/KM/7551/10 (Tajinastes Directo al Grano x Shakira Astronaut) chov.: Suchá Miroslava maj.: Vetešníková Hana & Suchá Miroslava feny – třída veteránů 21. DIXI QUEEN PEPPER Malý kavalír – V 1, VT, ČKŠ-V * 27.12.2002, CMKU/KM/6042/02 (Yeager Chuck Astronaut x Agatha Christie Malý kavalír) chov. & maj.: Ullrichová Daniela
KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ
psi – třída dorostu 54. XU XU BOHEMIA CARDINAL – VN 1 * 03.08.2011, CMKU/KS/8144/11 (Mohner′s Dark Danish Design x Yoko Ono von der kleinen Au) chov. & maj.: Miksová Martina psi – mezitřída 55. FALCO SLUNEČNÍ VÍTR – D * 31.05.2010, CMKU/KS/7910/10 (Han Bohemia Cardinal x Bea Sluneční vítr) chov.: Karafiátová Zuzana maj.: Moucha Oldřich 56. NUGGET od Dalajského potoka – V 1, VT, ČKŠ * 14.06.2010, CMKU/KS/7931/10 (Samurai Bohemia Cardinal x Janette od Dalaj. Potoka) chov.: Kaprálková Martina, Ing., arch. maj.: Kimel František 57. SERAF DE'BRISE FIGARO CARDINAL – V 1, VT, ČKŠ * 03.08.2011, CMKU/KS/8144/11 (Mohner′s Dark Danish Design x Yoko Ono von der kleinen Au) chov.: Miksová Martina maj.: Miksová M. & Tangen Wenche psi – třída vítězů 4. CH. MANDARINO OD DALAJSKÉHO POTOKA – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 21.12.2009, CMKU/KS/7819/09 (Lazaras Duke of Earl x X-Antype de Manso Pelegrí) chov. & maj.: Kaprálková Martina, Ing., arch. psi – třída mimo konkurenci 5. I. CH. INDIGO OD DALAJSKÉHO POTOKA – posouzen * 11.10.2007, CMKU/KS/7340/07 (Steven Segal de Manso Pelegrí x Genesis od Dalajského potoka) chov. & maj.: Kaprálková Martina, Ing., arch.
feny – mezitřída 60. CAMELIA Prima Amita – V 2, r. ČKŠ * 07.07.2010, CMKU/KS/7948/10 (Muchomacho-N Malya x Cindy Kostelecký rarášek) chov.: Nečas František, Ing. maj.: Bařinková Věra 61. WACHCHI Bohemia Cardinal – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 22.09.2010, CMKU/KS/7999/10 (Ikko Bohemia Cardinal x Lollypop Bohemia Cardinal) chov. & maj.: Miksová Martina feny – třída otevřená 62. VEGAS Bohemia Cardinal – V 1, VT, ČKŠ * 11.05.2010, CMKU/KS/7908/10 (Samurai Bohemia Cardinal x Kiss Bohemia Cardinal) chov. & maj.: Miksová Martina
KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ A SŮL
psi – třída štěňat 63. ROYAL RING Alarm Beskyd – VN 1 * 18.11.2011, CMKU/KS/8156/11 (Top Target National Pride x Lolitta Alarm Beskyd) chov.: Fajkusová Lenka maj.: Lisnerová Stanislava, DiS. psi – třída mladých 64. ORIGINAL Alarm Beskyd – V 1, VT, ČKŠ-J * 22.04.2011, CMKU/KS/8075/11 (Hauke-Jazz vom Fidibus x Home Happiness Alarm Beskyd) chov. & maj.: Fajkusová Lenka psi – třída otevřená 65. MAJESTY Alarm Beskyd – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 19.10.2009, CMKU/KS/7794/09 (Epoha Kurabo Esenin x Britle Bambi Alarm Beskyd) chov. & maj.: Fajkusová Lenka psi – třída vítězů 66. Ch. DREAMS OF SILVER Fortuna Moravia – V 2, r. ČKŠ * 30.03.2008, CMKU/KS/7468/08 (Mohner′s Peppermill x Able Abigail Fortuna Moravia) chov.: Vrchotová Petra maj.: Jurajda Jiří 67. Ch. LIMIT Alarm Beskyd – V 1, VT, ČKŠ * 19.08.2009, CMKU/KS/7756/09 (Spencer Tracy Vaz v. Portenschlag x Elegant Eunice Alarm Beskyd) chov.: Fajkusová Lenka maj.: Musilová Stanislava 68. I. ch. LOVEBOY Saltus ze Záhrabské – V 3 * 28.05.2008, HR 10320 PŠ (Ablazer Fire Light My Life-PS x Unbelievable Usa ze Záhrabské) chov.: Skok Damir & Monika maj.: Skok Damir & Monika & Haláčková Renáta psi – třída veteránů 69. I. ch. ERVIN ze Vsackých luhů – V 1, VT, ČKŠ-V * 09.05.2003, CMKU/KS/6200/03 (Artu′-PSx Brixa ze Vsackých luhů) chov.: Pavlíček Radomír maj.: Filipová Jana
feny – třída mladých 70. ONDINE Alarm Beskyd – V 1, VT, ČKŠ-J * 22.04.2011, CMKU/KS/8079/11 (Hauke-Jazz vom Fidibus x Home Happiness Alarm Beskyd) chov. & maj.: Fajkusová Lenka feny – mezitřída 71. J. ch. FAMOUS FERGIE Fortuna Moravia – V 1, VT, ČKŠ * 11.08.2010, CMKU/KS/7968/10 (Mohner′s Peppermill x Able Abigail Fortuna Moravia) chov.: Vrchotová Petra maj.: Vrchotovi Petra & Petr, Ing. 72. FREE SPIRIT Fortuna Moravia – V 2, r. ČKŠ * 11.8.2010, CMKU/KS/7969/10 (Mohner′s Peppermill x Able Abigail Fortuna Moravia) chov.: Vrchotová Petra maj.: Lisnerová Stanislava, DiS. feny – třída otevřená 73. Ch. LADY LANE Alarm Beskyd – V 1, VT, ČKŠ * 19.08.2009, CMKU/KS/7761/09 (Spencer Tracy Vaz v. Portenschlag x Elegant Eunice Alarm Beskyd) chov.: Fajkusová Lenka maj.: Tůmovi Jindřiška & Jaroslav feny – třída vítězů 74. Ch. LOLITTA Alarm Beskyd – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 19.08.2009, CMKU/KS/7762/09 (Spencer Tracy Vaz v. Portenschlag x Elegant Eunice Alarm Beskyd) chov. & maj.: Fajkusová Lenka
KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ
psi – třída mladých 75. ARON zpod Kaple – VD 2 * 05.04.2011, CMKU/KV/6565/11 (Richie Zdestru x Claudia Poppapea Dvomaro) chov. & maj.: Vidner Miloš 76. DON JUAN Radinie – V 1, VT, ČKŠ-J * 18.01.2011, CMKU/KV/6537/11 (Missing Ravel x Lady v. Kossower Land) chov.: Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing. maj.: Zelenková Miroslava psi – mezitřída 77. ABEL od Devíti vrb – V 2, r. ČKŠ * 02.11.2010, CMKU/KV/6501/10 (Newcomer Nelson v. d. Klinger x Savali Infinity Power) chov. & maj.: Boháčová Kateřina 78. D′ARTAGNAN Radinie – V 3 * 18.01.2011, CMKU/KV/6535/11 (Missing Ravel x Lady v. Kossower Land) chov.: Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing. maj.: Glänznerová Helena 79. DINO RAVEL Radinie – V 1, VT, ČKŠ * 18.01.2011, CMKU/KV/6536/11 (Missing Ravel x Lady v. Kossower Land) chov.: Glanznerovi Helena & Zdeněk, Ing. maj.: Kabátek Miloslav psi – třída otevřená 80. ANGE z Labirisu – VD 2 * 18.04.2010, CMKU/KV/6379/10 (Pedro Zdestru x Rebeka Zdestru) chov. & maj.: Šmídová Irena 81. ARCHY Magic Black Diamond – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 22.08.2009, CMKU/KV/6288/09 (Carbon Bright ze Slunečné verandy x Chessie Radinie) chov.: Podrabská Iveta maj.: Marcinek Dalibor
feny – třída mladých 82. ALISA zpod Kaple – VD 4 * 05.04.2011, CMKU/KV/6568/11 (Richie Zdestru x Claudia Poppapea Dvomaro) chov. & maj.: Vidner Miloš 83. AMELIE Cederikon – V 1, VT, ČKŠ-J * 16.12.2010, CMKU/KV/6521/10 (Richie Zdestru x Safira Zdestru) chov.: Demeterová Petra maj.: Kosina Jiří 84. MILEY von Blackmoore – V 3 * 31.03.2011, VDH11RS 61010425 (Devil Denny Goldest Danubius x Inyala von Blackmoore) chov. / br. & maj. / own.: Müller Heike 85. YORI Zdestru – V 2 * 02.12.2010, CMKU/KV/6515/10 (Richie Zdestru x Tifany Zdestru) chov. & maj.: Strusková Zdeňka feny – mezitřída 86. ASARAH Cederikon – V 2, r. ČKŠ * 16.12.2010, CMKU/KV/6524/10 (Richie Zdestru x Safira Zdestru) chov.: Demeterová Petra maj.: Došková Kateřina 87. DE LUXE JOY Radinie – V 1, VT, ČKŠ * 18.01.2011, CMKU/KV/6540/11 (Missing Ravel x Lady v. Kossower Land) chov.: Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing. maj.: Müller Heike feny – třída otevřená 88. AGNES Goldest Daches – V 4 * 24.03.2009, CMKU/KV/6193/09 (Chesterfield Pip Strážce klidu x Famira Farah Gold. Danubius) chov.: Sobotková Jaroslava, DiS. maj.: Davidová Michaela 89. BLACKMOORE Radinie – V 3 * 20.02.2010, CMKU/KV/6377/10 (Missing Ravel x Prime Brillance Radinie) chov.: Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing. maj.: Müller Heike 90. GEISHA z Bedýnky – V 2, r. ČKŠ * 19.02.2009, CMKU/KV/6175/09 (Cardinal Venduno x Anita z Bedýnky) chov.: Blatoňová Františka maj.: Friedlaenderová Dagmar 91. KIANGA vom Horren – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 13.02.2010, CMKU/KV/6666/12 (Gloris Freest x Dark Angel vom Horren) chov.: Werner Astrid maj.: Djurovičová Vendula feny – třída pracovní 92. TIFANY Zdestru – V 1, VT, ČKŠ * 06.11.2007, CMKU/KV/5958/07 (Szczurolap z Dalekiej Remus x Ozi Zdestru) chov. & maj.: Strusková Zdeňka 93. XENA Zdestru – V 2, r. ČKŠ * 13.12.2009, CMKU/KV/6329/09 (Richie Zdestru x Orsi Zdestru) chov.: Strusková Zdeňka maj.: Verner Ladislav, Ing. feny – třída vítězů 94. DARA GIOM von Elberfeld – V 1, VT, ČKŠ * 28.03.2009, č. z. 6283/09 (Ferro von Elberfeld x Bille von Elberfeld) chov.: Moormann Martina maj.: Zwillingová Kateřina. Mgr.
KNÍRAČ VELKÝ PEPŘ A SŮL
psi – mezitřída 95. BOSMAN z Grodu Książąt Pomorskich – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 28.06.2010, CMKU/KV/6625/11 (Explosiv′s Quick Quake x Fermina) chov.: Krywan Ewa maj.: Djurovičová Vendula
feny – třída dorostu 95. KALIOPE Enel Fenomen – VN 1 * 24.10.2011, č. z.: zažádáno (Gloris Genial Gott x Z′Eridanu dog love Elizabeth Queen) chov.: Butyková Miriam maj.: Omorodion Denisa
FinalOVÉ soutěže
Krása a výkon Vítězka soutěže: BLACKMOORE Radinie – KVČ – fena, video: http://www.youtube.com/watch?v=12UQj6LsmMw maj.:
Müller Heike
Vernerová Tereza & Xena Zdestru – KVČ – fena Nejlepší chovatelská skupina Alarm Beskyd – KSP&S – chov.: Fajkusová Lenka Nejlepší štěně AMELLIA Kelly-Woodoo – KMP&S – fena maj.: Šimonová Pavlína Nejlepší dorostenec ALEX Alea Onyxea – KMČ – pes maj.: Blažková Dagmar Nejlepší mladý jedinec LA DOLCE VITA z Dixie – KMČST – fena maj.: Matušová Klára Nejlepší mimo konkurenci I. ch. INDIGO od Dalajského potoka – KSČ – pes maj.: Kaprálková Martina, Ing., arch. Nejlepší veterán Ch. DIXI QUEEN PEPPER Malý kavalír – KMP&S – fena maj.: Ullrichová Daniela Nejlepší malý knírač ANGIE z Podolských skal – KMP&S – fena maj.: Justová Renata Nejlepší střední knírač Ch. LOLITTA Alarm Beskyd – KSP&S – fena maj.: Fajkusová Lenka Nejlepší velký knírač ARCHY Magic Black Diamond – KVČ – pes maj. / own.: Marcinek Dalibor Nejlepší knírač oblastní klubové výstavy ANGIE z Podolských skal – KMP&S – fena maj.: Justová Renata Nejlepší knírač dne Ch. MAN IN BLACK Androis – KMČ – pes maj.: Zaoralová Andrea Krása a výkon BLACKMOORE Radinie – KVČ – fena maj.: Müller Heike
OBLASTNÍ KLUBOVÁ VÝSTAVA KNÍRAČŮ: STŘEDOČESKÁ POBOČKA rozhodčí: Jolanta Jablonská, PL
KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ
psi – mezitřída 35. J. CH. KOKO JUMBO SWEET TOYS – V 1, VT, ČKŠ, OKV 01.09.2010, č. z.: HR 11083 PŠ (Eternal Gambler Step by Step x Fighter Ama-Pepsi ) chov.: Špica Martyna maj.: Kollárová Šárka & Feil Davorko psi – třída otevřená 36. ARCAS SNOW SLIP – abs. * 09.11.2009, č. z.: 6705/09 (Bounty Hebanova Sfora x Ogma of Bianco Olgas) chov.: Vosáhlová Irena maj.: Jarošová Renáta, Ing.
feny – třída mladých 37. ALEXANDRA WHITE HEL-MICH – V 1, VT, ČKŠ-J * 12.03.2011, č. z.: 6473/08 (Zacharias of Bianco Olgas x Feria Preegredior) chov. & maj.: Vacínková Helena feny – třída vítězů 38. J. CH. YOU ARE MY BABY AMA-PEPSI – V 1 * 07.05.2010, č. z.: 7946/10 (Mervar′s Rising Star Ushabti x Ahovoy Emma Emmylou) chov.: Grabalowska-Strzelec Beata maj.: Velišová Alena feny – třída mimo konkurenci 39. CH. FERIA PRAEGREDIOR – posouzena * 02.10.2008, č. z.: 6473/08 (Orin Bianco Olgas x Belligera Praegredior) chov.: Vlčková Martina maj.: Vacínková Helena
KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ
psi – třída štěňat 75. MASTER PIECE Z DIXIE – abs. * 28.10.2011, č. z.: zažádáno (Noble Monument′s Encore x Extasy of Life z Dixie) chov. & maj.: Šindelářová Michala psi – mezitřída 76. FRANCISCO PIZARRO GOLDTON – V 2, r. ČKŠ * 19.01.2011, č. z.: 8045/11 (Vamos Vis a Vis x Carolain Happy Mafian) chov.: Havlan Antonín maj.: Beděrková Ivana 77. ICE TOUCH Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ * 10.08.2010, Č. Z.: 8359/10 (Noble Monument′s Encore x Tropical Night z Dixie) chov.: Šindelářová Michala maj.: Holčapková Kateřina psi – třída otevřená 78. PATRIOTT POSLEDNÍ SKAUT – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 13.09.2009, č. z.: 6654/09 (Zodiak z Dixie x Hipee Poslední skaut) chov. & maj.: Křížová Marcela, Mgr. psi – třída pracovní 79. J. CH. HÖNSETORPS AMERICAN HAL OF FAME – V 1, VT, ČKŠ * 22.02.2010, č. z.: 7945/10 (A xcium′s Clearedfortakeoff x Chottans It′s Magic Dream) chov.: Oskarsson Malin maj.: Večerka Ladislav, Ing.
feny – třída štěňat 80. NIGHT DESIRE Z DIXIE – VN 1, Nejlepší štěně * 01.11.2011, č. z.: zažádáno (Noble Monument′s Encore x Tropical Night z Dixie) chov. & maj.: Šindelářová Michala feny – třída mladých 81. LA DOLCE VITA Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ-J * 08.07.2011, č. z.: zažádáno (Noble Monument′s Encore x Flawless Face z Dixie) chov.: Šindelářová Michala maj.: Matušková Klára. 82. TRISHA POSLEDNÍ SKAUT – V 2 * 11.05.2011, č. z.: 8218/11 (Angel Family Darling′s x Mercedes Poslední skaut) chov. & maj.: Křížová Marcela, Mgr. feny – mezitřída 83. J. CH. KEEP ON SMILING Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ * 01.12.2010, č. z.: JR 72131 Pš (Repetition′s Indigo Sky x Xtravagance z Dixie) chov. & maj.: Šindelářová Michala feny – třída otevřená 84. CLEA ZE SKUHROVA – V 2, r. ČKŠ * 27.08.2008, č. z.: 6492/08 (Lucky Boy z Dixie x Wendy Bohemia Vulkan) chov.: Vebrová Marie maj.: Matušová Klára 85. FLOORFILLA GOLDTON – V 1, VT, ČKŠ * 19.01.2011, č. z.: 8049/11 (Vamos Vis a Vis x Carolain Happy Mafian) chov.: Havlan Antonín maj.: Beděrková Ivana feny
/ females – třída pracovní * 30.01.2010, č. z.: 6711/10 (Dabbler-April v. d. N′Oppasser x Jenny z Agova dvora) chov. & maj.: Popelková Hana, Ing. feny – třída vítězů 87. I. CH. FLAWLESS FACE Z DIXIE – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 20.12.2008, č. z.: 6570/08 (Sancho del Berrocal x Tropical Night z Dixie) chov. & maj.: Šindelářová Michala
KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ
psi – třída dorostu 21. ALEX ALEA ONYXEA – abs. * 08.08. 2011, č. z.: 8395/11 (Golden Gate Carboneum x Cleopatra Ignorant) chov.: Lásková Alena maj.: Blažková Dagmar psi – mezitřída 22. SPEED RACER ANDROIS – VD 2 * 28.11.2010, č. z.: 7984/10 (Ypsilon Androis x Wilhelmina Androis) chov.: Zaoralová Andrea maj.: Müller Heike 23. QASHQAI ANDROIS – V 1, VT, ČKŠ * 28. 05. 2010, č. z.: 7787/10 (His Eminence Androis x Luciana Androis) chov.: Zaoralová Andrea maj.: Pondělíčková Zuzana, Ing. psi – třída otevřená 24. ARCOS REBEL ALVE – VD 3 * 22.04.2009, č. z.: 6588/09 (Original Rezlark x Panchira Knight of Danian) chov.: Velišová Alena maj.: Kořínková Lenka, Ing. 25. ASHLEY Z VĚTROVA – V 2, r. ČKŠ * 27.07.2008, č. z.: 6434/08 (Chasar z Kočičího údolí x Arwen z Kozince) chov. & maj.: Berková Eva 26. MIRTA′S HAUS OZZIE OSBORNE – V 1, VT, ČKŠ * 28.08.2008, č. z.: 8128/11 (Unjedi Stone x Mirta′s Haus Flashon Design) chov.: Brajša-Moslavac Sandra maj.: Rezková Larisa, Ing. psi – třída vítězů 27. CH. MAN IN BLACK ANDROIS – V 1, VT, ČKŠ, OKV, Nejlepší malý knírač, BIS, BOD * 16.10.2009, č. z.: 6700/09 (Ypsilon Androis x Wilhemina Androis) chov. & maj.: Zaoralová Andrea
feny – třída dorostu 28. AGRIPPINA AlEA ONYXEA – VN 1, Nejlepší dorost * 08.08. 2011, č. z.: 8300/11 (Golden Gate Carboneum x Cleopatra Ignorant) chov.: Lásková Alena maj.: Šívrová Alena feny – mezitřída 29. CAN FLY KA-VANGA – V 1, VT, ČKŠ * 12.11.2010, č. z.: 8360/11 (Elkost Head Hunter x Belladonna Tuk Baroness of Dolina Rivendell) chov.: Adamik Aleksandra maj.: Zaoralová Andrea 30. GORDONA REZLARK – VD 3 * 24.10.2010, č. z.: 7944/10 (Dragon Fly Carboneum x Folk Dance Rezlark) chov.: Rezková Larisa, Ing. maj.: Berková Eva 31. CHIMERA CARBONEUM – VD 2 * 21.11.2010, č. z.: 7874/10 (Made in Spain Cortado x Deily News Carboneum) chov.: Skotáková Hana maj.: Kořínková Lenka, Ing. feny – třída otevřená 32. GERONIMA REZLARK – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 24.10.2010, č. z.: 7943/10 (Dragon Fly Carboneum x Folk Dance Rezlark) chov. & maj.: Rezková Larisa, Ing. 33. QUALITY ANDROIS – odstoupila * 28.05.2010, č. z.: 778910 (His Eminence Androis x Luciana Androis) chov.: Zaoralová Andrea maj.: Brettschneiderová Jana. Mgr. feny – třída vítězů 34. J. ch. NUTELLA ANDROIS – V 1, VT, ČKŠ * 25.12.2009, č. z.: 6720/09 (His Eminence Androis x Manon Lescaut Androis) chov.: Zaoralová Andrea maj.: Procházková Jana
KNÍRAČ MALÝ PEPŘ A SŮL
psi – třída mladých 58. ZEUS PEPPER ASTRONAUT – V 1, VT, ČKŠ-J, Nejlepší junior * 17.04.2011, č. z.: 8183/11 (Schnauzer-Huset Charm Looking x Shakira Astronaut) chov.: Suchá Miroslava maj.: Vetešníková Hana & Suchá Miroslava psi – mezitřída 59. HÁDES ENEL FENOMEN – V 2, r. ČKŠ * 30.06.2010, č. z.: 8358/10 (Skovsschnauz Andronicus x I′m Mini Pepper z Marzemu) chov.: Butyková Miriam maj.: Paulík Juraj 60. IZZY Z AGOVA DVORA – V 1, VT, ČKŠ * 31.12.2010, č. z.: 8018/10 (Honza-Dutch v. d. N′Oppasser x Heidy z Agova dvora) chov.: Dřímalová Olga maj.: Neuberger Jaroslav psi – třída otevřená 61. BONAPARTE DARMA – odstoupil * 30.09.2009, č. z.: 7509/09 (Denethor King of Dolina Rivendell x Heidy z Povodí Oharky) chov.: Dlouhá Dagmar maj.: Vorba Jiří, Ing. 62. JACK Z POVODÍ OHARKY – V 2, r. ČKŠ * 13.03.2010, č. z.: 7592/10 (Eos Rauhteufelchen x Chessie z Povodí Oharky) chov.: Poláková Jarmila maj.: Fuxová Vladimíra 63. J. CH. SASVÁRI XAN D′OR OLIVER – V 1, VT, ČKŠ * 05.05.2009, č. z.: 7553/10 (Sasvári One Easy Bad Boy is George x Sasvári „Q“ Dance Feeling Maya) chov.: Vadócz Éva, MVDr. maj.: Volková Vilma psi – třída vítězů 64. CH. CHUVISCO DA BOA BARBA – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 24.03.2009, č. z.: 8395/09 (Ynuyasha da Boa Barba x Raposinha se Sellium) chov.: Plentz Oscar maj.: Goga Jozef
feny – třída štěňat 65. AMELLIA KELLY-WOODOO – VN 1 * 16.11.2011, č. z.: 8398/11 (Barock Hel-Mich x Fay Ne-Hai) chov. & maj.: Šimonová Pavlína feny – třída mladých 66. DAKOTA DOMINA PEPPER LARI BARDH – V 1, VT, ČKŠ-J 29.04.2011, č. z.: 8171/11 (Geronimo Lucky Astronaut x Kasia z Větrova) chov.: Valentová Lada maj.: Heimerlová Halina feny – mezitřída 68. MADAM REZLARK – V 2, r. ČKŠ * 12.05.2010, č. z.: 7733/10 (Deep Space Astronaut x Claudia Rezlark) chov.: Rezková Larisa, Ing. maj.: Berková Eva 69. J. CH. WAFLLE CACAO ASTRONAUT – V 1, VT, ČKŠ * 12.12.2010, č. z.: 7994/10 (Schnauzer-Huset Charm Looking x Cacao Bean Astronaut) chov.: Suchá Miroslava maj.: Vetešníková Hana & Suchá Miroslava feny – třída otevřená 67. ANGIE Z PODOLSKÝCH SKAL – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 17.12.2010, č. z.: 7982/10 (Tajinastes Directo al Grano x Airine Pepper Androis) chov. & maj.: Justová Renata 70. HEY JUDE Z KOPCE VÍTKOVA – VD 4 * 05.02.2010, č. z.: 7575/10 (Earle Grey Carboneum x Issa z Kopce Vítkova) chov.: Jakubův Lenka maj.: Becková Jana 71. JESSY Z POVODÍ OHARKY – V 3 * 13.03.2010, č. z.: 7594/10 (Eos Rauhteufelchen x Chessie z Povodí Oharky) chov.: Poláková Jarmila maj.: Poláková Jarmila & Křivanová Petra 72. ORINKA STAJIKA – VD * 25.03.2010, č. z.: 7606/09 (Belmondo z Kopce Vítkova x Beatrice Ignorant) chov.: Kabeláčová Jiřina maj.: Zemanová Andrea 73. RUSSKIY ASSORTI′C GLAFIRA – V 2, r. ČKŠ * 31.12.2010, č. z.: 8018/10 (Russkiy Assorti′c Kornet VIP x Russkiy Assorti′c Raiskaja Skazka) chov.: Gorbova G. & Natalchenko E. maj.: Rezková Larisa, Ing. feny – třída vítězů 74. CH. ROSALIE CACAO ASTRONAUT – V 1, VT, ČKŠ * 25.01.2010, č. z.: 7551/10 (Tajinastes Directo al Grano x Shakira Astronaut) chov.: Suchá Miroslava maj.: Vetešníková Hana & Suchá Miroslava
KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ
psi – třída dorostu 1. XU XU BOHEMIA CARDINAL – VN 1 * 03.08.2011, č. z.: 8144/11 (Mohner′s Dark Danish Design x Yoko Ono von der kleinen Au) chov. & maj.: Miksová Martina psi – mezitřída 2. FALCO SLUNEČNÍ VÍTR – VD * 31.05.2010, č. z.: 7910/10 (Han Bohemia Cardinal x Bea Sluneční vítr) chov.: Karafiátová Zuzana maj.: Moucha Oldřich psi – třída otevřená 3. SERAF DE'BRISE FIGARO CARDINAL – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 03.08.2011, č. z.: 8144/11 (Mohner′s Dark Danish Design x Yoko Ono von der kleinen Au) chov.: Miksová Martina maj.: Miksová M. & Tangen Wenche psi – třída vítězů 4. I. ch. MANDARINO OD DALAJSKÉHO POTOKA – V 1, VT, ČKŠ * 21.12.2009, č. z.: 7819/09 (Lazaras Duke of Earl x X-Antype de Manso Pelegrí) chov. & maj.: Kaprálková Martina, Ing., arch. psi – třída mimo konkurenci 5. I. CH. INDIGO OD DALAJSKÉHO POTOKA – posouzen 2 * 11.10.2007, č. z.: 7340/07 (Steven Segal de Manso Pelegrí x Genesis od Dalajského potoka) chov. & maj.: Kaprálková Martina, Ing., arch. 6. CH. MOHNER′S DARK DANISH DESIGN – posouzen 1, Nejlepší mimo konkurenci * 31.07.2009, č. z.: DK 00633/2008 (Bardwoods Black Jack x Mohner′s Viva Lalandia) chov.: Stavros Ch. & Jorgensen H. M. maj.: Miksová M. & Brusevold H.
feny – mezitřída 7. CAMELIA PRIMA AMITA – VD 2 * 07.07.2010, č. z.: 7948/10 (Muchomacho-N Malya x Cindy Kostelecký rarášek) chov.: Nečas František, Ing. maj.: Bařinková Věra 8. WACHCHI BOHEMIA CARDINAL – V 1 * 22.09.2010, č. z.: 7999/10 (Ikko Bohemia Cardinal x Lollypop Bohemia Cardinal) chov. & maj.: Miksová Martina feny – třída otevřená 9. VEGAS BOHEMIA CARDINAL – V1 * 11.05.2010, č. z.: 7908/10 (Samurai Bohemia Cardinal x Kiss Bohemia Cardinal) chov. & maj.: Miksová Martina
KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ A SŮL
psi – třída mladých 10. ORIGINAL ALARM BESKYD – V 1 * 22. 04. 2011, č. z.: 8075/11 (Hauke Jazz vom Fidibus x Home Happiness Alarm Beskyd) chov. & maj.: Fajkusová Lenka psi – třída otevřená 11. FAN FAN ZE VSACKÝCH LUHŮ – VD * 08.08.2006, č. z.: 7087/06 (Ave Concorde Mont Blanc x Elisa ze Vsackých luhů) chov.: Pavlíček Radomír maj.: Paulík Juraj 12. J. CH. MAJESTY ALARM BESKYD – V 1, VT, ČKŠ * 19. 10. 2009, č. z.: 7794/10 (Epocha Kurabo Esenin x Britle Bambi Alarm Beskyd) chov. & maj.: Fajkusová Lenka psi – třída vítězů 13. CH. DREAMS OF SILVER FORTUNA MORAVIA – VD * 30.03.2008, č. z.: 7468/08 (Mohner′s Peppermill x Able Abigail Fortuna Moravia) chov.: Vrchotová Petra maj.: Jurajda Jiří 14. CH. LIMIT ALARM BESKYD – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 19. 08. 2009, č. z.: 7756/09 (Spencer Tracy Vaz von Portenschlag x Elegant Eunice Alarm Beskyd) chov.: Fajkusová Lenka maj.: Musilová Stanislava 15. I. CH. LOVELYBOY SALTUS ZE ZÁHRABSKÉ – V 2, r. ČKŠ * 28.05.2008, č. z.: HR 10320 SŠ (Ablazerfirelightmylife-PS x Unbelievable ze Záhrabské) chov. & maj.: Skok Monika & Damir psi – třída veteránů 16. I. CH. ERVIN ZE VSACKÝCH LUHŮ – V 1, VT, ČKŠ-V * 09.05.2003, č. z.: 7087/06 (Artu-PS x Brixa ze Vsackých luhů) chov.: Pavlíček Radomír maj.: Filipová Jana
feny – třída mladých 17. ONDINE ALARM BESKYD – V 1, VT, ČKŠ * 22. 04. 2011, č. z.: 8079/11 (Hauke Jazz vom Fidibusx Home Happiness Alarm Beskyd) chov. & maj.: Fajkusová Lenka feny – mezitřída 18. J. CH. FAMOUS FERGIE FORTUNA MORAVIA – V 1, VT, ČKŠ * 11.08.2010, č. z.: 7968/10 (Mohner’s Peppermill x Able Abigail Fortuna Moravia) chov.: Vrchotová Petra maj.: Vrchotová Petra & Petr feny – třída otevřená 19. CH. LADY LANE ALARM BESKYD – V 1 * 19. 08. 2009, č. z.: 7761/09 (Spencer Tracy Vaz von Portenschlag x Elegant Eunice Alarm Beskyd) chov.: Fajkusová Lenka maj.: Tůmovi Jindřiška & Jaroslav feny – třída vítězů 20. CH. LOLITTA ALARM BESKYD – V 1, VT, ČKŠ, OKV, Nejlepší střední knírač * 19.08.2009, č. z.: 7762/09 (Spencer Tracy Vaz von Portenschlag x Elegant Eunice Alarm Beskyd) chov. & maj.: Fajkusová Lenka
KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ
psi – třída mladých 40. DON JUAN RADINIE – V 1, VT, ČKŠ-J * 18.01.2011, č. z.: 6537/11 (Missing Ravel x Lady vom Kossower Land) chov.: Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing. maj.: Zelenková Miroslava psi – mezitřída 41. ABEL OD DEVÍTI VRB – V 1, VT, ČKŠ * 02.11.2010, č. z.: 6501/10 (Newcomer Nelson von der Klinger x Savali Infinity Power) chov. & maj.: Boháčová Kateřina 42. DINO RAVEL RADINIE – VD 2 * 18.01.2011, č. z.: 6536/11 (Missing Ravel x Lady vom Kossower Land) chov.: Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing. maj.: Kabátek Miloslav psi – třída otevřená 43. ARCHY MAGIC BLACK DIAMOND – diskvalifikován * 22.08.2009, č. z.: 6288/09 (Carbon Bright ze Slunečné verandy x Chessie Radinie) chov.: Podrabská Iveta maj.: Marcinek Dalibor 44. D′ARTAGNAN RAVEL RADINIE – V 1, VT, ČKŠ * 18.01.2011, č. z.: 6535/11 (Missing Ravel x Lady vom Kossower Land) chov.: Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing. maj.: Glänznerová Helena
feny – třída mladých 45. AMBRA CEDERIKON – V 2 * 16.12.2010, č. z.: 6520/10 (Richie Zdestru x Safira Zdestru) chov. & maj.: Demeterová Petra 46. AMELIE CEDERIKON – V 3 * 16.12.2010, č. z.: 6521/10 (Richie Zdestru x Safira Zdestru) chov.: Demeterová Petra maj.: Kosina Jiří 47. MILEY VON BLACKMOORE – V 4 * 18.01.2011, č. z.: VDH11RS61010425 (Devil Denny Goldest Danubius x Inyala von Blackmoore) chov. & maj.: Müller Heike 48. YORI ZDESTRU – V 1, VT, ČKŠ-J * 31.03.2011, č. z.: 6515/10 (Richie Zdestru x Tifany Zdestru) chov. & maj.: Strusková Zdeňka feny – mezitřída 49. ASARAH CEDERIKON – V 1, VT, ČKŠ * 16.12.2010, č. z.: 6524/10 (Richie Zdestru x Safira Zdestru) chov.: Demeterová Petra maj.: Došková Kateřina 50. DE LUXE JOY RADINIE – V 2 * 18.01.2011, č. z.: 6540/11 (Missing Ravel x Lady vom Kossower Land) chov.: Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing. maj.: Müller Heike feny – třída otevřená 51. BLACKMOORE RADINIE – V 1, VT, ČKŠ, OKV, Nejlepší velký knírač * 20.02.2010, č. z.: 6377/10 (Missing Ravel x Prime Brillance Radinie) chov.: Glänznerovi Helena & Zdeněk, Ing. maj.: Müller Heike feny / females – třída pracovní / working class 52. TIFANY ZDESTRU – V 1, VT, ČKŠ * 06.11.2007, č. z.: 5958/07 (Szczurolap z Dalekiej Remus x Ozi Zdestru) chov. & maj.: Strusková Zdeňka 53. XENA ZDESTRU – V 2, r. ČKŠ * 13.12.2009, č. z.: 6329/09 (Richie Zdestru x Orsi Zdestru) chov.: Strusková Zdeňka maj.: Verner Ladislav feny – třída vítězů 54. CH. DARA GIOM VON ELBERFELD – V 1, VT, ČKŠ * 28.03.2009, č. z.: 6283/09 (Ferro vom Elberfeld x Bille vom Elberfeld) chov.: Moormann Martina maj.: Zwillingová Kateřina
KNÍRAČ VELKÝ PEPŘ A SŮL / GIANT SCHNAUZER PEPPER AND SALT
psi – třída otevřená 55. ACHILES ENEL FENOMEN – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 13.6.2007, č. z.: 6455/10 (Silver Senator Quintus x Z′Eeridanu dog love Elizabeth Queen) chov.: Butyková Miriam maj.: Paulík Juraj
feny – třída dorostu 56. KALIOPE ENEL FENOMEN – VN 1 * 24.10.2011, č. z.: zažádáno (Gloris Genial Gott x Z Eridanu dog love Elizabeth Queen) chov.: Butyková Miriam maj.: Omorodion Denisa feny – mezitřída 57. CHIMA ENEL FENOMEN – V 1, VT, ČKŠ, OKV * 01.09.2010, č. z.: 6525/10 (Anton vom Rangau x Z′Eridanu dog love Elizabeth Queen) chov.: Butyková Miriam maj.: Paulík Juraj
FINÁLOVÉ SOUTĚŽE
Dítě a pes Vernerová Tereza & Xena Zdestru – KVČ – fena Nejlepší chovatelská skupina Alarm Beskyd – KSP&S chov.: Fajkusová Lenka Nejlepší chovný pes Ch. Mandarino od Dalajského potoka – KSČ – pes maj.: Kaprálková Martina, Ing., arch. Nejlepší štěně NIGHT DESIRE Z DIXIE – KMB&S – fena maj.: Šindelářová Michala Nejlepší dorostenec AGRIPPINA ALEA ONYXEA – KMČ – fena maj.: Šívrová Alena Nejlepší junior ZEUS PEPPER ASTRONAUT – KMP&S – pes maj.: Vetešníková Hana & Suchá Miroslava Nejlepší veterán I. CH. ERVIN ZE VSACKÝCH LUHŮ – KSP&S – pes maj.: Filipová Jana Nejlepší mimo konkurenci CH. MOHNER'S DARK DANISH DESIGN – KSČ – pes maj.: Miksová M. & Brusevold H. Nejlepší malý knírač CH. MAN IN BLACK ANDROIS – KMČ – pes maj.: Zaoralová Andrea Nejlepší střední knírač CH. LOLITTA ALARM BESKYD – KSP&S – fena maj. / own.: Fajkusová Lenka Nejlepší velký knírač / Best Giant Schnauzer BLACKMOORE RADINIE – KVČ – fena maj. / own.: Müller Heike Nejlepší knírač oblastní klubové výstavy / BIS CH. MAN IN BLACK ANDROIS – KMČ – pes maj.: Zaoralová Andrea Nejlepší knírač dne / BOD CH. MAN IN BLACK ANDROIS – KMČ – pes maj.: Zaoralová Andrea
Marcela Havlínová se velice omlouvá pí Ireně Šmídové se psem Angie z Laribisu a p. Miloši Vidnerovi za poškození jejich psů v hodnocení. Vzniklo neúmyslně díky nepozornosti při zpracování výsledků výstavy. |