Výsledky OKV Mladá Boleslav (pob. Praha - město) 24.4.2010 Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 27. 04. 2010 (3526 přečtení) kompletní výsledky OKV pořádané pobočkou Praha - město v Mladé Boleslavi OKV KCHK pobočka Praha-město 24.4.2010 Děkujeme hlavnímu sponzorovi výstavy
Posuzoval Karel Hořák
Kruh č. 1 Knírač malý pepř a sůl
Pes - Rüde
Dorost – Jüngstenklasse
1 BAROCK Hel-Mich 19.10.2009, č.z. 7519/09 VN1 O: Claudius Germanicus Quattrocento M: Geisy z Povodí Oharky Chov: Vacínková Helena Maj: Vacínková Helena
Veteránů – Veteran-Klasse
2 Top Target EMIGRANT 15.6.1998, č.z. 5154/99 V1, VT O: Zarlino v.d. Tombola M: Matraszepe Triumph Chov: Sviridova a Polikarpova Maj: Berková Eva
Fena - Hündin
Dorost – Jüngstenklasse
3 CAYENNE PEPPER Androis 9.10.2009, č.z. 7517/09 VN2 O: Sensations Storm Watcher M: Rosinanta Androis Chov: Zaoralová Andrea Maj: Zaoralová Andrea 4 MAMMA MIA z Marzemu 18.9.2009, č.z. 7504/09 VN1 O: Sensations Storm Watcher M: Grace Kelly z Marzemu Chov: Zemanová Martina Maj: Zemanová Martina
Knírač malý černý
Pes - Rüde
Dorost – Jüngstenklasse
5 MAN IN BLACK Androis 16.10.2009, č.z. 6700/09 VN1 O: Ypsilon Androis M: Wilhemina Androis Chov: Zaoralová Andrea Maj: Zaoralová Andrea 6 MIDNIGHT COWBOY Androis 16.10.2009, č.z. 6701/09 VN2 O: Ypsilon Androis M: Wilhemina Androis Chov: Zaoralová Andrea Maj: Hamplová Renáta
Mladých – Jugendklasse
7 LANCASTER Androis 28.6.2009, č.z. 6652/09 V1, VT O: Dragon Fly Carboneum M: Xaira IBJ v.Portenschlag Chov: Zaoralová Andrea Maj: Kaniaková Jana
Fena - Hündin
Mladých – Jugendklasse
8 KAMILLE Androis 19.4.2009, č.z. 6615/09 V1, VT O: Ypsilon Androis M: Luciana Androis Chov: Zaoralová Andrea Maj: Skolilová Eliška
Knírač malý černostříbřitý
Pes - Rüde
Mladých – Jugendklasse
9 COCONINO CO. Daniela´s Genus 5.3.2009, č.z. 6596/09 chyba v přihlášce, nepřihlášen O: Dangerous D´Artagnan Hajan Polonia M: Agnes Happy Mafian Chov: Chrástecká Daniela Maj: Tesařová Radoslava 10 ORI Salrak 7.4.2009, č.z. 6610/09 VD1 O: Lucky Boy z Dixie M: Janny Salrak Chov: Karlas Stanislav Ing. Maj: Podhajská Hana
Mimo konkurenci – Auβer Wettbewerb
11 Noble Monument´s ENCORE 8.2.2007, č.z. 6337-08/07 V1 O: Versace z Dixie M: Noble Monument´s Beautiful Mind Chov: Jacobsson Mauline Maj: Šindelářová Michala Knírač malý bílý
Pes – Rüde
Štěňata - Welpenklasse
12 ARCAS Snow Slip 9.11.2009, č.z. 6705/09 VN1 O: Bounty Hebanova Sfora M: Ogma of Bianco Olgas Chov: Vosáhlová Irena Maj: Jarošová Renáta Ing.
Knírač střední pepř a sůl
Pes - Rüde
Mladých – Jugendklasse
13 ARMANNI Poslední skaut 23.4.2009, č.z. 7706/09 VD1 O: Mohner´s Peppermill M: Brooke Bogy Fortuna Moravia Chov: Křížová Marcela Mgr. Maj: Pokorná Kamila
Mimo konkurenci - Auβer Wettbewerb
14 ELDORADO Imoona 10.2.2004, č.z. 6385/04 V1 O: Jasper Pepper Grand Calvera M: Bellatrix Star Imoona Chov: Bajerová Petra Maj: Haláčková R. + Zahradníková J. Veteránů – Veteran-Klasse
15 Mohner´s PEPPERMILL 13.3.2002, č.z. 7398-07/02 V1, VT O: Halcyon´s Kerouac M: Viacirka´s Bloody Blooming Blopsy Chov: Chrissidis Helle + Stavros Maj: Vrchotovi Petr a Petra
Fena - Hündin
Štěňata - Welpenklasse
16 Grand Sen ERRA GLORIA LEONES 22.12.2009, č.t. A562 VN1 O: Luca-Ymke vd Vanenblickhoeve M: Grand Sen Anais Chov: Patok M+A Maj: Zubrická Michaela
Dorost – Jüngstenklasse
17 LOLITTA Alarm Beskyd 19.8.2009, č.z. 7762/09 VN1 O: Spencer Tracy Vaz von Portenschlag M: Elegant Eunice Alarm Beskyd Chov: Fajkusová Lenka Maj: Fajkusová Lenka
Mladých – Jugendklasse
18 ADINNA Poslední skaut 23.4.2009, č.z. 7708/09 V1, VT O: Mohner´s Peppermill M: Brooke Bogy Fortuna Moravia Chov: Křížová Marcela Mgr. Maj: Jelínková Pavla Knírač střední černý
Fena - Hündin
Dorost – Jüngstenklasse
19 CHERNI STRAZHNIK ze Charlotina údolí 17.8.2009, č.z. RKF2570645 VN1 O: Maambo-N 5 de Manso Pelegri M: Cherni Strazhnik Funny Trill Chov: Egorsheva Marina Maj: Filipová Jana
Mladých – Jugendklasse
20 ANGEE z Doubravského údolí 30.5.2009, č.z. 7724/09 V1, VT O: Remember Me Black Grand Calvera M: Genesis od Dalajského potoka Chov: Krpatová Gabriela Ing. Maj: Krpatová Gabriela Ing.
Knírač velký černý
Pes - Rüde
Mimo konkurenci - Auβer Wettbewerb
21 PEDRO Zdestru 31.10.2003, č.z. 5132/03 V1 O: Gloris Remix M: Kelly Zdestru Chov: Strusková Zdeňka Maj: Ševčík Prokop + Strusková Zdeňka
Fena - Hündin
Dorost – Jüngstenklasse
22 AMBRA Grey-chei 10.8.2009, č.z. 6280/09 VN1 O: Terco de Pichera M: Greisy Věčný rival Chov: Djurovičová Vendulka Ing. Maj: Šauerová Petra
Mladých – Jugendklasse
23 FELISSION Kelador 20.2.2009, č.z. 6320/09 V1, VT O: Terco de Pichera M: Reward For Love Wind of Dream Chov: Straková Zuzana Maj: Justová Renata Kruh č. 2
Posuzoval MVDr. Juraj Frey
Knírač malý bílý
Fena - Hündin
Mezitřída - Zwischenklasse
24 EURYDICE Praegredior 16.7.2008, č.z. 6440/08 V1, ČKŠ, OKV O: Black Beatle´s Yoschka-Supergirl M: Ykelenstam´s Kirke Praegredior Chov: Vlčková Martina Maj: Rezková Larisa Ing. Pracovní - Gebrauchklasse
25 FERIA Praegredior 2.10.2008, č.z. 6473/08 V1, ČKŠ O: Orin Bianco Olgas M: Belligera Praegredior Chov: Vlčková Martina Maj: Vacínková Helena
Knírač malý černý
Pes - Rüde
Mezitřída - Zwischenklasse
26 ASHLEY z Větrova 27.7.2008, č.z. 6434/08 VD2 O: Chasar z Kočičího údolí M: Arwen z Kozince Chov: Berková Eva Maj: Berková Eva 27 JORDAN Androis 17.7.2008, č.z. 6442/08 V1 O: Original Rezlark M: Wilhemina Androis Chov: Zaoralová Andrea Maj: Haisová Miroslava Mgr.
Otevřená - Offene Klasse
28 ASTERIX Bonny Ann 25.9.2007, č.z. 6184/07 V O: Da Vinci von den Brunnengärten M: Bonny Flopáček Chov: Cílková Lenka Maj: Němcová Miluše
Vítězů - Championklasse
29 FAITHFUL FRIEND Bohemia Ness 8.3.2008, č.z. 6317/08 V1, ČKŠ, OKV O: Waldemar Androis M: Andalusie Bohemia Ness Chov: Kaniaková Jana Maj: Kaniaková Jana
Fena - Hündin Mezitřída - Zwischenklasse
30 ALSA z Větrova 27.7.2008, č.z. 6437/08 VD O: Chasar z Kočičího údolí M: Arwen z Kozince Chov: Berková Eva Maj: Berková Eva 31 GINEVRA OF Bohemia Ness 11.1.2009, č.z. 6534/09 V1, ČKŠ O: Waldemar Androis M: Cloe Darling Bohemia Ness Chov: Kaniaková Jana Maj: Cílková Lenka 32 PETRUŠKA od Modrého džbánu 15.7.2008, č.z. 6430/08 VD O: Beefeater Black Nelor M: Nancy od Modrého džbánu Chov: Pavelková Bohuslava Mgr. Maj: Pavelková Bohuslava Mgr.
Otevřená - Offene Klasse
33 HENRIETEE Androis 23.11.2007, č.z. 6242/07 V1 O: Bouvbear´s High Five M: Wilhemina Androis Chov: Zaoralová Andrea Maj: Zaoralová Andrea 34 CHIARA Perizu 29.6.2007, č.z. 6395-08/07 VD O: Fifti-Fifti Rezlark M: Aquamarine Carboneum Chov: Holásek Peter Maj: Pavelková Bohuslava Mgr.
Vítězů - Championklasse
35 FAIRY FRANCES Bohemia Ness 8.3.2008, č.z. 6321/08 V1, ČKŠ, OKV O: Waldemar Androis M: Andalusie Bohemia Ness Chov: Kaniaková Jana Maj: Kaniaková Jana
Knírač malý pepř a sůl
Pes - Rüde
Mezitřída - Zwischenklasse
36 ADRIAN MAN z Eggybestu 21.9.2008, č.z. 7314/08 VD O: Empire Creator At Moldau North M: Ann Quinn Drofa Chov: Skalická Blanka Maj: Skalická Blanka 37 IGGY z Povodí Oharky 26.5.2008, č.z. 7240/08 ABSENCE O: Casper Diablo z Barokamu M: Flavie z Povodí Oharky Chov: Poláková Jarmila Maj: Poláková Jarmila 38 UNO Chov Pauli 2.5.2008, č.z. 7234/08 V1 O: Bondy Ignorant M: Mara Chov Pauli Chov: Paulík Juraj Maj: Rimpelová Daniela
Otevřená - Offene Klasse
39 DA VINCI LEONARDO Quattrocento 20.2.2007, č.z. 6989/07 V1, ČKŠ, OKV O: Empire Creator At Moldau North M: Antoinette Marie Quattrocento Chov: Havlínová Marcela Maj: Svobodová Jana
Fena - Hündin
Mezitřída - Zwischenklasse
40 IVETTE Rezlark 9.10.2008, č.z. 7341/08 V1, ČKŠ O: Chelines Piggy-Man M: For Fun Rezlark Chov: Rezková Larisa Ing. Maj: Rezková Larisa Ing.
Otevřená - Offene Klasse
41 ELISA BACCIOCCHI Quattrocento 28.1.2008, č.z. 7175/08 V1, ČKŠ O: Empire Creator At Moldau North M: Amellia Elizabeth Quattrocento Chov: Havlínová Marcela Maj: Trachtová Hana Dis.
Pracovní - Gebrauchklasse
42 ELISAVETH Astronaut 25.03.2008, č.z. 7202/08 V1, ČKŠ, OKV O: Zeta BR First Edition M: Ontaria Astronaut Chov: Suchá Miroslava Maj: Víznerovi Radmila+Richard
Vítězů - Championklasse
43 GEISY z Povodí Oharky 24.08.2005, č.z. 6692/05 V1 O: Clipper Rezlark M: Džessy z Povodí Oharky Chov: Poláková Jarmila Maj: Vacínková Helena
Knírač malý černostříbřitý
Pes - Rüde
Mezitřída - Zwischenklasse
44 ALTERO NERO Gloria Leones 29.6.2008, č.z. 6440/08 V3 O: Djakartas Uptown Boy M: Follow Your Heart Grand Calvera Chov: Zubrická Michaela Maj: Zubrická Michaela 45 ENDLESS LOVE z Dixie 7.7.2008, č.z. 6454/08 V2 O: Nero Argento´s Guiseppe Garibaldi M: Renaissance Age z Dixie Chov: Šindelářová Michala Maj: Kučerová Alena 46 NOID Poslední skaut 11.11.2008, č.z. 6563/08 V1, ČKŠ O: Alex Alonso Bohemia dream M: Idyllca Poslední skaut Chov: Křížová Marcela Mgr. Maj: Křížová Marcela Mgr.
Otevřená - Offene Klasse
47 BENTLEY Aquila Levinson 30.9.2007, č.z. 6283/07 V1, ČKŠ O: Djakartas Uptown Boy M: Amélie Charcharodon Carcharias Chov: Kydlíček Josef Maj: Haspeklová Renata 48 WILLY WUFF Malý kavalír 24.10.2008, č.z. 6550/08 V2, res.ČKŠ O: Meinkismah´s I Found My Thrill M: Hattie McDaniel Malý kavalír Chov: Ullrichová Daniela Maj: Ullrichová Daniela
Vítězů - Championklasse
49 DESTROY z Dixie 13.5.2008, č.z. 6423/08 V1, ČKŠ, OKV O: Xpresso z Dixie M: Vogue z Dixie Chov: Šindelářová Michala Maj: Starosta Jiří
Fena – Hündin
Mezitřída - Zwischenklasse
50 ALTA RICO Gloria Leones 29.6.2008, č.z. 6441/08 V O: Djakartas Uptown Boy M: Follow Your Heart Grand Calvera Chov: Zubrická Michaela Maj: Slánská Jitka 51 CLEA ze Skuhrova 27.8.2008, č.z. 6492/08 V O: Lucky Boy z Dixie M: Wendy Bohemia Vulkan Chov: Vebrová Marie Maj: Matušová Klára 52 CONNIE EMANUELA Hvězda snů 11.12.2008, č.z. 6580/08 ABSENCE O: Alex Alonso Bohemia dream M: Bonnie Carský monarcha Chov: Stoklasová Klára Maj: Vaškovi Roman+Eva 53 EXTASY OF LIFE z Dixie 7.7.2008, č.z. 6459/08 V O: Nero Argento´s Giuseppe Garibaldi M: Renaissance Age z Dixie Chov: Šindelářová Michala Maj: Starosta Jiří 54 FORTUNE-TELLER z Dixie 20.12.2008, č.z. 6571/08 V1, ČKŠ O: Sanco del Berrocal M: Tropical Night z Dixie Chov: Šindelářová Michala Maj: Vondrušková Jarmila Bc. 55 LUCKY STAR SILVER Grand Calvera 16.8.2008, č.z. 6467/08 V2, res.ČKŠ O: Mátraszépé One Up For Us M: Delight Grand Calvera Chov: Havelková Denisa Maj: Králová Jitka 56 PAMELA Rezlark 3.11.2008, č.z. 6560/08 V3 O: Hassanhill´s Money Money Money M: Bouvbear´s I´m for Rezlark Chov: Rezková Larisa Ing. Maj: Rezková Larisa Ing. 57 WHIRLWIND Malý kavalír 24.10.2008, č.z. 6550/08 V4 O: Meinkismah´s I Found My Thrill M: Hattie McDaniel Malý kavalír Chov: Ullrichová Daniela Maj: Ullrichová Daniela
Otevřená - Offene Klasse
58 BOOGIE_WOOGIE Daniela´s Genus 19.1.2008, č.z. 6331/08 V4 O: Djakartas Uptown Boy M: Agnes Happy Mafian Chov: Chrástecká Daniela Maj: Chrástecká Daniela 59 FLAWLESS FACE z Dixie 20.12.2008, č.z. 6570/08 V1, ČKŠ, OKV O: Sanco del Berrocal M: Tropical Night z Dixie Chov: Šindelářová Michala Maj: Šindelářová Michala 60 JÁJA ze Sváškova dvora 13.10.2008, č.z. 6533/08 V O: Lucky Boy z Dixie M: Chyma ze Sváškova dvora Chov: Eliášková Hana Maj: Švecová Šárka 61 JOLLY SILVER Grand Calvera 11.3.2008, č.z. 6382/08 V O: Meinkismah´s I Found My Thrill M: Alix Grand Calvera Chov: Havelková Denisa Maj: Koláčková Dita MVDr. 62 KELLY SILVER Grand Calvera 3.5.2008, č.z. 6413/08 V2, res.ČKŠ O: Djakartas Uptown Boy M: Everlasting Love Grand Calvera Chov: Havelková Denisa Maj: Tauferová Iva PhDr. 63 NELA Salrak 17.9.2008, č.z. 6520/08 VD O: Lucky Boy z Dixie M: Janny Salrak Chov: Karlas Stanislav Ing. Maj: Síbrt Karel Ing. 64 NIKITA Rezlark 10.8.2008, č.z. 6469/08 V3 O: Inspector Rezlark M: Filomena Rezlark Chov: Rezková Larisa Ing. Maj: Vaculíková Jana + Šárka 65 PLAYGIRL Rezlark 3.11.2008, č.z. 6561/08 V O: Hassanhill´s Money Money Money M: Bouvbear´s I´m for Rezlark Chov: Rezková Larisa Ing. Maj: Jarošová Kateřina
Vítězů - Championklasse
66 MERCEDES Poslední skaut 24.2.2008, č.z. 6336/08 V1, ČKŠ O: Xpresso z Dixie M: Hipee Poslední skaut Chov: Křížová Marcela Mgr. Maj: Křížová Marcela Mgr.
Knírač velký černý
Pes - Rüde
Mezitřída - Zwischenklasse
67 NOBY Chov Pauli 4.5.2008, č.z. 6029/08 V2 O: Uragan von Elberfeld M: Conny Věčný rival Chov: Paulík Juraj Maj: Marková Jana 68 URIAH HEEP Radinie 19.9.2008, č.z. 6125/08 V1, ČKŠ O: Terco de Pichera M: Dgentli Bon Rosemary Chov: Glänznerovi Helena+Zdeněk Ing. Maj: Slačková Jaroslava Ing.
Otevřená - Offene Klasse
69 GRAND GERRO Goldest Danubius 27.2.2008, č.z. 5981/08 V1, ČKŠ, OKV O: Clark v.Klingsgarten M: Nev Lamar Barbara Chov: Rohlenová Petra Bc. Maj: Hasenőhrlová Marie 70 TYFUS Zdestru 6.11.2007, č.z. 5954/07 V3 O: Szczurolap z Dalekiej Remus M: Ozi Zdestru Chov: Strusková Zdeňka Maj: Ševčík Prokop 71 URAN Zdestru 6.4.2008, č.z. 6015/08 V2, res.ČKŠ O: York Star Radinie M: Orsi Zdestru Chov: Strusková Zdeňka Maj: Opatrný Miroslav
Pracovní - Gebrauchklasse
72 IKAROS Radinie 15.3.2006, č.z. 5636/06 ABSENCE O: Norris v.d. Satans Meute M: Neat Nelly Radinie Chov: Glänznerovi Helena a Zdeněk Maj: Klein Karel
Fena - Hündin
Mezitřída - Zwischenklasse
73 SUMMER SUN Radinie 9.7.2008, č.z. 6098/08 V1, ČKŠ O: St. Brillant Radinie M: Genial Grace Radinie Chov: Glänznerovi Helena a Zdeněk Maj: Vodrážková Petra
Otevřená - Offene Klasse
74 CLEOPATRA QUEEN Dvomaro 6.7.2006, č.z. 5687/06 VD O: Clark v.Klingsgarten M: Nefertiti Triumetal Chov: Šifaldová Markéta Maj: Šifaldová Markéta 75 ENIGMA BLACK Dvomaro 16.7.2008, č.z. 6020/08 V2, res.ČKŠ O: JFK Hajko-Nerita M: Nefertiti Triumetal Chov: Šifaldová Markéta Maj: Fraňková Lenka 76 Gently Born ROXANA 8.4.2008, č.z. 6151/09 ABSENCE O: Gently Born Never Give Up M: Gently Born Gwendoline Chov: Vlasová Anna Maj: Klein Karel 77 TIFANY Zdestru 6.11.2007, č.z. 5958/07 V1, ČKŠ, OKV O: Szczurolap z Dalekiej Remus M: Ozi Zdestru Chov: Strusková Zdeňka Maj: Strusková Zdeňka
Pracovní - Gebrauchklasse
78 PRIME BRILLANCE Radinie 2.7.2007, č.z. 5898/07 V1, ČKŠ O: St.Brillant Radinie M: Lady v.Kossower Land Chov: Glänznerovi Helena a Zdeněk Maj: Glänznerová Helena
79 Savali AMORE MIO 19.6.2006, č.z. 5883/07 V1, ČKŠ O: Garuda Nergal M: Savali Mulen Ruzh Chov: Saliy Oksana Maj: Fraňková Lenka 80 Savali INFINITY POWER 28.12.2007, č.z. 6160/09 V2, res.ČKŠ O: Savali Meulen Keudzh M: Gloris Choice For Savali Chov: Saliy O+B Maj: Boháčová Kateřina 81 SAFIRA Zdestru 14.2.2007, č.z. 5809/07 V3 O: York Star Radinie M: Orsi Zdestru Chov: Strusková Zdeňka Maj: Demeterová Petra
Knírač velký pepř a sůl
Fena - Hündin
Vítězů - Championklasse
82 LUSSY Věčný rival 4.8.2008, č.z. 6109/08 V1, ČKŠ, OKV O: Skansen´s Rasputin Ignorant M: Fellon Věčný rival Chov: Fialová Věra Maj: Fialová Věra
Knírač střední pepř a sůl
Pes - Rüde
Mezitřída - Zwischenklasse
83 JOYFUL JAWAR Alarm Beskyd 15.9.2008, č.z. 7597/08 V O: Dronas Jules Verne M: Britle Bambi Alarm Beskyd Chov: Fajkusová Lenka Maj: Fajkusová Lenka 84 VIKING PEPPER Grand Calvera 7.7.2008, č.z. 7569/08 V O: Fletcher Chapiro M: Grey Tetis Newvictory Chov: Havelková Denisa Maj: Kramlová Zdena
Otevřená - Offene Klasse
85 DREAMS OF SILVER Fortuna Moravia 30.3.2008, č.z. 7468/08 V1, ČKŠ O: Mohner´s Peppermill M: Able Abigail Fortuna Moravia Chov: Vrchotová Petra Maj: Jurajda Jiří
Vítězů - Championklasse
86 Epoha KURABO ESENIN 23.6.2007, č.z. 7401-07/07 V1, ČKŠ, OKV O: Nois Epoha Rockfeller M: Undina Walky Chov: Kuriksha Galina M: Fajkusová Lenka
Fena - Hündin
Mezitřída - Zwischenklasse
87 BRAZILLIAN BEIRA MAR Gloria Leones 19.10.2008, č.z. 7608/08 V1, ČKŠ O: Corry Bohemia Top Star M: Infinity Pepper Grand Calvera Chov: Zubrická Michaela Maj: Loužilová Hana 88 JAZZ JULIET Alarm Beskyd 15.9.2008, č.z. 7601/08 V2, res.ČKŠ O: Dronas Jules Verne M: Brittle Bambi Alarm Beskyd Chov: Fajkusová Lenka M: Kovalová Olga Ing.
Otevřená - Offene Klasse
89 FORTUNA FAY Alarm Beskyd 26.6.2006, č.z. 7038/06 V2, res.ČKŠ O: Ankor Kurazh Bombastik M: Alisa Srdce Beskyd Chov: Fajkusová Lenka M: Boháčová Kateřina 90 IDEAL IMAGE Alarm Beskyd 11.9.2008, č.z. 7594/08 V1, ČKŠ O: Ave Concorde Mont Blanc M: Loving Lincy ze Záhrabské Chov: Fajkusová Lenka M: Fajkusová Lenka
Vítězů - Championklasse
91 ABLE ABIGAIL Fortuna Moravia 15.9.2004, č.z. 6621/04 V2 O: Hosszúbereki-Császár Gamma Mera Team M: Rendy Ravena ze Záhrabské Chov: Vrchotová Petra Maj: Vrchotovi Petr a Petra 92 HOME HAPPINESS Alarm Beskyd 23.8.2007, č.z. 7330/07 V1, ČKŠ, OKV O: Ervin ze Vsackých luhů M: Brittle Bambi Alarm Beskyd Chov: Fajkusová Lenka M: Juříčková Ivana
Knírač střední černý
Pes - Rüde
Mezitřída - Zwischenklasse
93 SAMURAI Bohemia Cardinal 3.8.2008, č.z. 7581/08 V1, ČKŠ O: Coson´s Ben Webster M: Dottie Bohemia Cardinal Chov: Miksová Martina Maj: Miksová Martina
Otevřená - Offene Klasse
94 INDIGO od Dalajského potoka 11.10.2007, č.z. 7340/07 V1, ČKŠ O: Steven-Seagal de Manso Pelegri M: Genesis od Dalajského potoka Chov: Kaprálková Martina Ing. arch. M: Kaprálková Martina Ing. arch.
Vítězů - Championklasse
95 Cherni Strazhnik LUCKY´S COWBOY 1.7.2006, č.z. 7187-07/06 V1, ČKŠ, OKV O: Lucky del Grande Moro M: Cherni Strazhnik Lucky Choice Chov: Egorsheva Marina Maj: Filipová Jana
Fena - Hündin
Mezitřída - Zwischenklasse
96 SASHA Bohemia Cardinal 3.8.2008, č.z. 7582/08 V1, ČKŠ, OKV O: Coson´s Ben Webster M: Dottie Bohemia Cardinal Chov: Miksová Martina Maj: Miksová Martina
Vítězů - Championklasse
97 KERSEE od Dalajského potoka 28.6.2008, č.z. 7513/08 V1, ČKŠ O: Cherni Strazhnik Luck Mandelroeschen M: X-Antype de Manso Pelegri Chov: Kaprálková Martina Ing. arch. Maj: Kaprálková Martina Ing. arch.
Závěrečné soutěže Dítě a pesNejhezčí pár psů Epoha Kurabo Esenin + Ideal Image Alarm Beskyd - knírač střední pepř a sůl, maj: Lenka Fajkusová Nejlepší chovatelská skupina
ZDESTRU - knírač velký černý, chov.: Zdeňka Strusková
Nejlepší štěně: knírač střední pepř a sůl fena Grand Sen ERRA GLORIA LEONES 22.12.2009, č.t. A562 O: Luca-Ymke vd Vanenblickhoeve M: Grand Sen Anais Chov: Patok M+A Maj: Zubrická Michaela Nejlepší dorostenec: knírač malý pepř a sůl, fena MAMMA MIA z Marzemu 18.9.2009, č.z. 7504/09 O: Sensations Storm Watcher M: Grace Kelly z Marzemu Chov: Zemanová Martina Maj: Zemanová Martina Nejlepší mladý jedinec: knírač velký černý, fena FELISSION Kelador 20.2.2009, č.z. 6320/09 O: Terco de Pichera M: Reward For Love Wind of Dream Chov: Straková Zuzana Maj: Justová Renata Nejlepší mimo konkurenci: knírač malý černostříbřitý, pes Noble Monument´s ENCORE 8.2.2007, č.z. 6337-08/07 O: Versace z Dixie M: Noble Monument´s Beautiful Mind Chov: Jacobsson Mauline Maj: Šindelářová Michala Nejlepší veterán: knírač malý pepř a sůl, pes Top Target EMIGRANT 15.6.1998, č.z. 5154/99 O: Zarlino v.d. Tombola M: Matraszepe Triumph Chov: Sviridova a Polikarpova Maj: Berková Eva
Nejkrásnější malý knírač: černostříbřitý, pes DESTROY z Dixie 13.5.2008, č.z. 6423/08 O: Xpresso z Dixie M: Vogue z Dixie Chov: Šindelářová Michala Maj: Starosta Jiří Nejkrásnější střední knírač: pepř a sůl, pes Epoha KURABO ESENIN 23.6.2007, č.z. 7401-07/07 O: Nois Epoha Rockfeller M: Undina Walky Chov: Kuriksha Galina M: Fajkusová Lenka Nejkrásnější velký knírač: černý, fena GRAND GERRO Goldest Danubius 27.2.2008, č.z. 5981/08 O: Clark v.Klingsgarten M: Nev Lamar Barbara Chov: Rohlenová Petra Bc. Maj: Hasenőhrlová Marie
Nejkrásnější knírač Oblastní klubové výstavy: knírač malý černostříbřitý, pes DESTROY z Dixie 13.5.2008, č.z. 6423/08 O: Xpresso z Dixie M: Vogue z Dixie Chov: Šindelářová Michala Maj: Starosta Jiří
Nejkrásnější knírač dne: knírač malý černostříbřitý, pes DESTROY z Dixie 13.5.2008, č.z. 6423/08 O: Xpresso z Dixie M: Vogue z Dixie Chov: Šindelářová Michala Maj: Starosta Jiří
Krása a výkon: knírač velký černý, pes URAN Zdestru 6.4.2008, č.z. 6015/08 O: York Star Radinie M: Orsi Zdestru Chov: Strusková Zdeňka Maj: Opatrný Miroslav |