Plán chovatelských akcí na rok 2011

Autor: -mze- (zmarzemu@centrum.cz), Téma: Termíny akcí
Vydáno dne 01. 12. 2009 (23416 přečtení)




Plán chovatelských akcí na rok 2011 včetně kontaktů na pořadatele a delegace rozhodčích na klubové, národní a mezinárodní výstavy.

Plán chovatelských akcí na rok 2011

Plán chovatelských akcí na rok 2011

Datum

Pobočka

Akce

Místo konání

Kontakt

Březen

 

 

 

 

5.3.

Jihočeská

 

Oblastní klubová výstava(ČKŠ)

České Budějovice

Mgr.Dana Havlová

Duben

 

 

 

 

16.4.

Ústecká

Oblastní klubová výstava(ČKŠ) + Svod dorostu a bonitace 

Krupka

Daniela Ullrichová

23.4.

Středočeská

Oblastní klubová výstava(ČKŠ) + Svod dorostu a bonitace 

Mladá Boleslav

Marcela Havlínová

23.4.

Praha-město

 

Oblastní klubová výstava(ČKŠ)

Mladá Boleslav

Mgr.Daniela Holečková

23.4.

Jesenická

Oblastní klubová výstava(ČKŠ) + Svod dorostu a bonitace  )

Úvalno

Ing.Roman Ander

30.4.

Liberecká

Svod dorostu + bonitace + Velký knírač

Chrastava

Ing.Igor Švorc

Květen

 

 

 

 

1.5.

Západočeská

 

Svod dorostu + bonitace 

Horní Bříza

Mgr.Světlana Lisová

7.5.

Východočeská

 

Oblastní klubová výstava(ČKŠ)

Dvůr Králové

Irena Koudelková

8.5.

Východočeská

 

Svod dorostu + bonitace 

Dvůr Králové

Irena Koudelková

14.5.

Jihomoravská

 

Oblastní klubová výstava(ČKŠ)

Brno

Ing.Jana Hlavatá

15.5.

Jihomoravská

 

Svod dorostu + bonitace 

Brno

Ing.Jana Hlavatá

28.5.

Olomoucká

Oblastní klubová výstava(ČKŠ) + Svod dorostu a bonitace

Horka

Jana Dostálová

28.5.

Podbrdská

Oblastní klubová výstava(ČKŠ) + Svod dorostu a bonitace + Velký knírač

Braník

Kateřina Masárová

Červen

 

 

 

 

4.6.

Liberecká

 

Oblastní klubová výstava(ČKŠ)

Chrastava

Ing.Igor Švorc

11.6.

Beskydská

Oblastní klubová výstava(ČKŠ) + Svod dorostu a bonitace 

Frýdlant n.Ostravicí

Lenka Fajkusová

25.6.

Praha-město

 

Celostátní klubová (CAC,ČKŠ,ISPU cert.)

Mladá Boleslav

Mgr.Daniela Holečková

Červenec

 

 

 

 

2.7.

Praha-východ

 

Svod dorostu + bonitace  

Praha-Libeň

Martina Zemanová

Září

 

 

 

 

10.9.

Jesenická

 

Celostátní speciální (CAC, ČKŠ, ISPU)

Úvalno

Ing.Roman Ander

17.9.

Olomoucká

Svod dorostu + bonitace + Velký knírač

Horka

Jana Dostálová

24.9.

Západočeská

Celostátní speciální (CAC, ČKŠ, ISPU cert)

Plzeň

Mgr.Světlana Lisová

25.9.

Západočeská

 

Oblastní klubová výstava(ČKŠ)

Plzeň

Mgr.Světlana Lisová

28.9.

Podbrdská

 

Svod dorostu + bonitace

Braník

Kateřina Masárová

Říjen

 

 

 

 

1.10.

Jihočeská

Oblastní klubová výstava(bez ČKŠ) + Svod dorostu a bonitace  

České Budějovice

Mgr.Dana Havlová

8.10.

Jihomoravská

 

Svod dorostu + bonitace  

Brno

Ing.Jana Hlavatá

15.10.

Ústecká

 

Svod dorostu + bonitace  

Krupka

Daniela Ullrichová

22.10.

Západočeská

Svod dorostu + bonitace + Velký knírač

Horní Bříza

Mgr.Světlana Lisová

29.10.

Praha-východ

Oblastní klubová výstava(ČKŠ) + Svod dorostu a bonitace

Praha-Libeň

Martina Zemanová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktní adresy chovatelských akcí

Pobočka

Kontakt

Adresa

Telefon

 E-mail

Beskydská

Lenka Fajkusová

Nová Ves 141, Frýdlant n.Ostravicí, 739 11

603 962 872

lenka.fajkusova@alarmbeskyd.com

 

 

Jesenická

Ing.Roman Ander

Krátká 1, Krnov,

602 749 599

roman.ander@quick.cz

749 01

Jihočeská

Mgr. Dana Havlová

 373 46 Pištín 52

387 983 535

havlova_d@seznam.cz

602 248 290

Jihomoravská

Ing. Jana Hlavatá

Sadová 107

547 217 696

janah.z@seznam.cz

664 43 Želešice

721 271 597

Liberecká

 Ing.Igor Švorc

Koperníkova 6,

723 255 920  

igorsvorc@seznam.cz

 408 01, Rumburk

 

Olomoucká

Jana Dostálová

Komenského 22

 725 634 348

zhvozdu@post.cz

 

 

772 00 Olomouc

 

 

Podbrdská

Kateřina Masárová

Platónova 3282

775 340 141

vystavabranik@seznam.cz

140 00 Praha 4

Praha - východ

Martina Zemanová

Pujmanové 1755

 

zmarzemu@centrum.cz

251 01 Říčany

603 913 587

Praha-město

Mgr.Daniela Holečková

Travná 1201

281 931 049

dada.hol@centrum.cz

 606 342 239

198 00 Praha 9

 

Středočeská

Marcela Havlínová

Nám. Sv. Čecha 11

272 733 685

quattrocento@quick.cz

101 00 Praha 10

732 357 789

Ústecká

Daniela Ullrichová

Habří 16

475 215 405

malykavalir@seznam.cz

400 02 Ústí nad Labem 2

720 495 758

Východočeská

Irena Koudelková

Benešovo nábř. 2103

 

koudelkova@dvk.cz

544 01 Dvůr Králové n. L.

604 917 953

Západočeská

Mgr.Světlana Lisová

Sady Pětatřicátníků 20

775 622 414

 lisova@zdravka-plzen.cz

301 00, Plzeň

Delegovaní rozhodčí na výstavy v r.2011

výstava

datum

rozhodčí

mezinárodní

 

 

MVP DuoCACIB Brno

5.2.2011

Aleksey Belkin (RU)

MVP DuoCACIB Brno

6.2.2011

Yana Gavrilova (RU) 

MVP České Budějovice

23.-24.4.2011

MVDr.Petr Pavelek

MVP Praha

14.-15.5.2011

Edith Schon (D), Ing.Danuše Kotalová

MVP Nord Bohemia Canis Litoměřice

21.-25.5.2011

Jaroslava Drožová, Andrea Zaoralová

MVP Intercanis Brno

25.-26.6.2011

Helena Glänznerová, Petra Vodrážková

MVP Interdog Bohemia Mladá Boleslav

27.-28.8.2011

Zuzana Jandová

MVP České Budějovice

8.-9 .10.2011

Ing.Zuzana Rozová, Ing.Oldřich Zapletal

MVP Praha

5.-6.11.2011

Petra Vodrážková, Helena Glänznerová

 

 

 

národní

 

 

NVP Olomouc

7.-9.1.2011

Ing.Danuše Kotalová

NVP Ostrava

9.-10.4.2011

MVDr.Petr Pavelek, Ing.Oldřich Zapletal

NVP Litoměřice

21.5.2011

Andrea Zaoralová, Jaroslava Drožová

NVP Klatovy

4.-5.6.2011

Ing.Zuzana Rozová, 

NVP Mladá Boleslav

16-17.7.2011

Ing.Jaroslava Slačková, Zuzana Jandová

NVP Brno

17.-18.9.2011

Jana Parylová, Jaroslav Zembjak

Klubová, Celostátní speciální

 

 

Celostátní Klubová Mladá Boleslav

25.6.2011

Dr.Juraj Frey (SK), Eva Vádocz (HU)

Celostátní speciální Úvalno

10.9.2011

 Ing.Danuše Kotalová, Marcel Horváth

Celostátní speciální (malé ČKŠ) Plzeň

24.9.2011

Edith Schön, Vladimir Adlt