III.Hanácká Národní výstava 11.-13.1.2008 Olomouc Autor: -mze- (zmarzemu@centrum.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 07. 02. 2008 (4160 přečtení) Výsledky z Národní výstavy v Olomouci. Doplnili jsme o výsledky malých bílých kníračů - za zaslání děkujeme paní Janě Dostálové III. Hanácká národní výstava psů – Olomouc
11.-13.1.2008 Rozhodčí: Andrzej Mania – PL Knírač malý bílý Psi –
třída otevřená ADAM Mabafr – V1, CAC, Národní
vítěz (Mercury
Švarcava x Andy King Rascal) maj: Denisa Pešáková Feny –
třída mladých AMÁLKA AMI DOROTHEA ze Solné – V1,
CAJC, BOB (Karwish
Strut Your Stuff x Dorothea z Malé Štěpánské) maj: Jarmila Wojnarová AYLLIN LUSTIG Schneeflocke aus
Pistien - V2 (Finndream
Cerridwens x Zanny Zoe Bianco Olgas) maj: Lubka Mišurová Knírač malý černostříbřitý Psi –
třída dorostu ALF Stanios – nenastoupil (Ken ze
Šternberské strže x Amy Deny-Skar) maj: Květoslav Duša Psi –
třída mladých AMOR Stanios – V2 (Ken ze
Šternberské strže x Amy Deny-Skar) maj: Ing.Allan Pavlica CIL Deny – Skar – VD (Nikolas
Bohemia Vulkan x Cita Kvíčala) maj: Zdeňka Škardová OBI VAN KENOBI Černý havran – V1,
CAJC (Djakarta’s
Uptown Boy x Danae Grand Calvera) maj: Oldřich Ševčík ROKI ze Šternberské strže – V3 (Damients
Exot z Císařovy louky x Jolli ze Šternberské strže) maj: Zdeňka Stránská Psi –
třída otevřená ÁRES z Kraje snů – V2,
r.CAC (Jork
Chov-Pauli x Pelli Chov-Pauli) maj: Kateřina Kučerová ZODIAC z Dixie – V1, CAJC (Sancho
del Berrocal x Jumbo Jet z Dixie) maj: Věra Pálková Psi –
třída vítězů Noble Monument’s ATMAN – V1, CAC,
Národní vítěz, BOB (Djakarta’s
So Splended x Noble Monument’s Always be An) maj: Michala Šindelářová Psi –
třída veteránů ALLAN Tomášův dvorek – V2 (Tim od
Popovky x Anell z Holosmetek) maj: Kateřina Lengálová GIANT BOLERO z Dixie – V1,
Nej.veterán (Bolero
v.d.Brunnengärten x Coca Cola z Dixie) maj: Michala Šindelářová Feny –
třída dorostu ATTENTION PLEASE z Dixie- VN1 (Noble
Monument’s Atman x Tropical Night z Dixie) maj: Jiří Špelda Feny –
třída mladých ARIZONA Daniela’s Genus –
nenastoupila (Chottan’s
Vagabond for Me x Agnes Happy Mafian) maj: Irena Kovaříková Feny –
mezitřída FOLOW YOUR HEART Grand Calvera –
V1, CAC (Sailer’s
Tiger Woods x Hassanhill’s Sweetest of All) maj: Michaela Zubrická Feny –
třída otevřená BEAUTIFUL Happy Mafian - V1, CAC (Damients
Exot z Císařovy louky x Sweet Jane Happy) maj: Kamila Světelová DAISY Isabau – V3 (Aramis od
Stříbrných tlapek x Connie Isabau) maj: Barbora Šimurdová OXI ze Šternberské strže – V2,
r.CAC (Damients
Exot z Císařovy louky x Jolli z Šternberské strže) maj: Zdeňka
Stránská Feny –
třída vítezů XTRAVAGANCE z Dixie – V1, CAC,
Národní vítěz (Jubilee’s
Footbal Figo x Galaxy z Dixie) maj: Michala Šindelářová Knírač malý černý Psi –
třída mladých BARNEY Novozámecká - V1, CAJC (Chelines
Black Balduino x Barbie od Ježků) maj: Iva Řehánková Psi –
třída otevřená Birli’s IM STILL STANDING – V1, CAC (Pepalfa’s
Georgeous Gay x Birli Black Butter Fly Flip) maj: Eva Mlsnová Psi –
třída vítězů WALDEMAR Androis – V1, CAC, Národní
vítěz, BOB (Kelly’s Yasse
Yames x Royal Rhapsodie Androis) maj: Andrea Horáková Feny –
třída štěňat ESMERALDA Androis – VN (Kelpi’s
Tod JR v Tod x Andre Arieta Camaro-Lu) maj: Jana + František Hlavatí Feny –
třída mladých BEAUTY Novozámecká – V2 (Chelines
Black Balduino x Barbie od Ježků) maj: Mgr.Alice Káňová CASSANDRA Androis – V3 (Yeoman
Nelson Androis x Stad of Haven Xenia) maj: Jarmila Wojnarová CONSTANCE-IRIS Bohemia Ness –
nenastoupila (Chelines
Black Balduino x Andalusie Bohemia Ness) maj: Radmila Volná FATYMA Valorian – V1, CAJC (Xmagicman
v.d.Havenstad x Ave Maria Valorian) maj: Žaneta Valentová Feny –
mezitřída HALKA Astako – V3 (Playboy
Rezlark x Brenda Belina Anairo) maj: Ferdinand Brunclík XTRAVAGANCE Androis – V1, CAC,
Národní vítěz (Yeoman Nelson
Androis x Luciana Androis) maj: Michal Horáček+Libor Horáček ZIGIA ISSIS Androis – V2, r.CAC (Inter
Leader Rezlark x Iphigenia Issis Androis) maj: Václav Holubovský Knírač malý pepř a sůl Psi –
mezitřída BAD od Růžové školky – V2, r.CAC (Sternenhoch
Diablo de Trufas Negras x Iris z Atlasova dvora) maj: Eva Svaková GUN FIRE Moldau North – V1, CAC,
Národní vítěz, BOB (Zeb-Dutch
v.d.N’Oppasser x Extra Beauty Northumberland) maj: Eva Kotýnková Feny –
třída dorostu AISCHA z Královské pevnůstky –
VN4 (In-Petto
de Gabritho x Britney od Komáří vížky) maj: Lenka Zuščíková ANGELINA PEPPER Androis – VN3 (James
Bond de Los Grisones x Rosinanta Androis) maj: Michal Horáček+Libor Horáček FANTAGIRA PRINCES z Barokamu –
VN2 (Artuš
z Barokamu x Fascynation Staszel) maj: Barbara Melcrová ICY QUEEN Moldau North – VN1 (Empire
Creator at Moldau North x Extra Beauty Northumberland) maj: Eva Kesselgruberová Feny –
třída mladých AGÁTA z Podjavořicka – V (Frank
Zappa z Marzemu x Arka Písečná duna) maj: Michaela Prokešová ARTEMIS z Krupky – V2 (Clipper
Rezlark x Klementina Semerádovic lupínek) maj: Jarmila Veletová+Jana Chlupová BOROVÁ VODA z Apatyky – V (Sternenhoch
Diablo de Trufas Negras x Urschula Drofa) maj: Ing.Jiří Adamec CARRIE Aldix – V3 (Yeager
Chuck Astronaut x Ditta Qwin Aniretak) maj: Alice Michálková CONNY z Budětského dvora – V4 (Sternenhoch
Diablo de Trufas Negras x Dolly z Nikolčiny náruče) maj: Mgr.Pavla
Procházková HAIDY z Povodí Oharky – V (Yankee Doodle
Moldau North x Flavie z Povodí Oharky) maj: Dagmar Dlouhá WAIKIKI Astronaut – V1, CAJC (Zeb-Dutch
v.d.N’Oppasser x Dax Jadzia Astronaut) maj: Kateřina Bošková Feny –
mezitřída BEATRICE z Košířských hvozdů –
V2, r.CAC (Ringo
Star Drofa x Beatrice od Komáří vížky) maj: Jana Dostálová CLARA z Kopce Vítkova – V3 (Yankee
Doodle Moldau North x Catherine z Kopce Vítkova) maj: Tomáš Hanke Gebories DIPLOMAT OF ASTRONAUT –
V1, CAC (Starlings
Narnia x Gebories X-Elle) maj: Miroslava Suchá Feny – třída
otevřená EIMINIS QWIN Aniretak – V3 (Sternenhoch
Diablo de Trufas Negras x Enzi Qwin Garbo) maj: RNDr.Dana Šubová FAY Ne-Hai – V1, CAC (York
Major Moldau North x Ceisy ze Severních hor) maj: Pavlína Šimonová GUERNICA Knížete Sternenhocha – V2,
r.CAC (Sternenhoch
Diablo de Trufas Negras x Borgia Lucretia Kn.Sternenhocha) maj: Vlasta Saková Feny –
třída vítězů SHAKIRA Astronaut – V1, CAC,
Národní vítěz (Zeb-Dutch
v.d.N’Oppasser x Juliette Ernst Astronaut) maj: Miroslava Suchá Knírač střední černý Psi –
třída vítězů INDI Iringa – V1, CAC, Národní
vítěz, BOB (Adam
z Rakovníka x Daphné Iringa) maj: Irena Kucharčíková Feny –
třída mladých ABINA ze Saranu – V2 (Frank
Iringa x Beatrice ze Zalásku) maj: Vladimír Mlynář KYLIE Iringa – V1, CAJC (Han
Bohemia Kardinal x Hecate Iringa) maj: Bronislava Ryšánková Feny –
mezitřída JOSEFÍNA Iringa – V1, CAC, Národní
vítěz (Adam
z Rakovníka x Daphné Iringa) maj: Irena Kucharčíková Feny –
třída otevřená INKA Iringa – V1, CAC (Adam
z Rakovníka x Daphné Iringa) maj: Lenka Zdražilová Feny –
třída vítězů HECATE Iringa – V1, CAC (Chris
v.d.Spitzenstad x Daphné Iringa) maj: Irena Kucharčíková Knírač střední pepř a sůl Psi –
třída dorostu ALACRE ATLÁS Gloria Leones – VN1 (Zorba
Calvera av Serjas x Infinity Pepper Grand Calvera) maj: Zd.Řehák + M.Zubrická Psi –
mezitřída ECCENTRIC EXPERT Alarm Beskyd – V1,
CAC (Ankor
Kurazh Bombastik x Brittle Bambi Alarm Beskyd) maj: Ing.Zuzana Fabíková Psi –
třída otevřená ENDEAVOUR PEPPER Grand Calvera –
V1, CAC (Grey
Tetis Getman x Delight Pepper Grand Calvera) maj: MUDr.Vladimíra Kubíčková Psi –
třída vítězů DE LUXE DESIGN Alarm Beskyd – V1,
CAC, Národní vítěz, BOB (Hosszubereki-Csaszar
Gamma x Loving Lincy ze Záhrabské) maj: Olga Kovalová Feny – třída
dorostu ACAIRE KORKÉ Gloria Leones – VN1 (Zorba
Calvera av Serjas x Infinity Pepper Grand Calvera) maj: Michaela Zubrická GIFTED GINGER Alarm Beskyd – VN2 (Outstanding
One ze Záhrabské x Loving Lincy ze Záhrabské) maj: Jiří Kocián Feny –
mezitřída ELEGANT EUNICE Alarm Beskyd – V1,
CAC, Národní vítěz (Ankor
Kurazh Bombastik x Brittle Bambi Alarm Beskyd) maj: Lenka Fajkusová FINTA Alarm Beskyd – V (Ankor
Kurazh Bombastik x Alisa Srdce Beskyd) maj: Jitka Benešová FORTUNA FAY Alarm Beskyd – V3 (Ankor Kurazh
Bombastik x Alisa Srdce Beskyd) maj: Kateřina Boháčová FUTURE FAVOURITE Alarm Beskyd – V4 (Ankor
Kurazh Bombastik x Alisa Srdce Beskyd) maj: Kateřina Škrobánková HÉRA Imprese – V2, r.CAC (Hosszubereki-Csaszar
Siber x Greis Imprese) maj: Jana Mazáková Feny –
třída otevřená COMELY CASIOPEA Alarm Beskyd – V1,
CAC (Warm
Winner ze Záhrabské x Dear Debbie ze Záhrabské) maj: Lenka Fajkusová Feny –
třída veteránů CINDY z Košířských hvozdů –
V1, Nejlepší veterán (Lars
Visant x Arin z Ajarova dvora) maj: Jana Dostálová Knírač velký černý Psi –
mezitřída DRAKKAR z Bedýnky - V1, CAC (Rus
Astershvarc Yuventus x Aira z Bedýnky) maj: Františka Blatoňová Psi –
třída otevřená WIKING Bitt Box - V1, CAC (Marco
z Destru x Nicoll Bitt Box) maj:
Ing.Jiří Durdík Psi –
třída pracovní AGARICUS Heat Menhir – V1, CAC, Národní vítěz (Alex
Arabona x Noble Nellie Triumetal) maj: Alena Tököly CARBON BRIGHT ze Slunečné verandy –
V2, r.CAC (Inrcrease
Speed Triumetal x Queen of Spades Triumetal) maj: Hana Muslová Feny –
třída dorostu ASHIKA Gabricio – VN1 (Uragan
v.Elberfeld x Carah Stanios) maj: Pavel Bránka Feny –
třída mladých AMPARO Black Baroo – V1, CAJC (Parsival
Nergal x Natty Bitt Box) maj: Andrea+Martin Ryskovi FAMIRA FARAH Goldest Danubius – V2 (Akido
v.Elberfeld x Nev Lemar Barbara) maj: Jaroslava Sobotková CHENNY Stanois – V3 (Xandino
v.Elberfeld x Baileys Stanios) maj: Zuzana Míková Feny –
mezitřída DEBBIE z Bedýnky –
nenastoupila (Rus
Astershvarc Yuventus x Aira z Bedýnky) maj: Kateřina Boháčová Savali AMIRE MIO – nenastoupila (Garuda
Nergal x Savali Mulen Ruzh) maj: Lenka Fraňková XCLAMATION Bitt Box – V1, CAC (Ewers
Bitt Box x Xclamation Radinie) maj: Karin Míčová Feny –
třída otevřená CASSI z Polabí Boner – V3 (Alex
Arabona x Cathy Bitt Box) maj: Karin Míčová GINNY WESSELY vom Lobbachtal – V1,
CAC, Národní vítěz (Blizzard
v.d.Tahlmühle x Roma v.Lobbachtal) maj: Lenka Kamenická WAIKIKI Bitt Box – V2, r.CAC (Marco
z Destru x Nicoll Bitt Box) maj: Jiří Matuška Feny –
třída pracovní ILUSION Chov Pauli – V1, CAC (Ewers
Bitt Box x Briska Vlasam) maj: Pavla Zatkoukalová+Boris Zatloukal PIRA ze Šternberské strže –
nenastoupila (Perseus
Rex Radinie x Nirra ze Šternberské strže) maj: Zdeňka Stránská Knírač velký pepř a sůl Feny –
mezitřída CONSTANZE Kelador – V1, CAC,
Národní vítěz, BOB (Skansen’s
Rasputin Ignorant x Amirra Gauada) maj: Zuzana Straková |