Intercanis 23.-24.6.2007 Brno Autor: -mze- (zmarzemu@centrum.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 28. 06. 2007 (4685 přečtení) Kompletní výsledky z MVP v Brně. Intercanis Brno 23.-24.6.2007 Rozhodčí: Dr.Jaroslav Zembjak Knírač malý bílý Psi –
třída otevřená ZACHARIAS
Bianco Olgas - CAC, CACIB (Erythro Trigenimus x Dakota Domina
Bianco Olgas) maj: Marcela Břeňová Feny –
třída mladých AMÁLKA
AMI DOROTHEA ze Solné - V1, CAJC, BOB (Karwish Strut Your Stuff x
Dorothea z Malé Štěpánské) maj: Jarmila Wojnarová ANGIE
Mabafr - VD (Mercury Švarcava x Andy King
Rascal) maj: Danuše Zemanová Knírač malý černostříbřitý Psi –
třída štěňat ROKI
ze Šternberské strže - 1 (Damients Exot z Císařovy
louky x Jolli ze Šternberské strže) maj: Zdeňka Stránská Psi –
třída mladých XPRESSO
z Dixie - V1, CAJC (Jubilee’s Football Figo x Galaxy
z Dixie) maj: Michala Šindelářová Psi –
třída otevřená Noble
Monument’s ATMAN - V1, CAC, CACIB (Djakarta’s So Splended x Noble
Monument’s Always de An Angel) maj: Michala Šindelářová Psi –
třída veteránů ALLAN
Tomášův dvorek - V2 (Tim od Popovky x Anell
z Holosmetek) maj: Kateřina Lengálová ASHLEY-BOY
Poslední skaut - V1, Nejlepší veterán (Edy Vulkan x Sussan Věčný rival)
maj: Mgr.Marcela Křížová Feny –
třída dorostu MOLLY
z Agova dvora - VN1 (Polleke-Britt v.d.N’Oppasser x
Hexa z Agova dvora) maj: Pavel Bránka Feny –
třída mladých Scedir
GEENADAVIS - V1, CAJC, BOB (Scedir Freddymercury x Scedir
Jodiefoster) maj: Radmila Fáberová XTRAVAGANCE
z Dixie - V2 (Jubilee’s Football Figo x Galaxy
z Dixie) maj: Michala Šindelářová Feny –
mezitřída ALL
IN ONE Carboneum - VD2 (Gino Mounty z Dixie x Magic
Coat Androis) maj: Marie Nawroszová BEAUTIFULL
Happy Mafian - V1, CAC (Damients Exot z Císařovy
louky x Sweet Jane Happy) maj: Kamila Světelová Feny –
třída otevřená ALICEE
Baklarein - V3 (X-Ternal Silver Hermes x Arka ze
Wzgórza Wejhera) maj: Alena Rusková AQUILLA-AQUALINEA
Bohemia Dream - V2, r.CAC (Rampage’s Love z Dixie x
Magic Metaxa z Dixie) maj: Juraj Paulík FILOMENA
Rezlark - nenastoupila (Polleke-Britt v.d.N’Oppasser x
Morfina Mafioso) maj: Ing.Larisa Rezková GRACE
GLORIA Enory - V1, CAC, r.CACIB (Polleke-Britt v.d.N’Oppasser x
Annemaria Merbs Bohemia) maj: Jana Žahourová OXI
ze Šternberské strže - V4 (Damients Exot z Císařovy
louky x Jolly ze Šternberské strže) maj: Zdeňka Stránská Feny – třída
šampionů Noble
Monumets’s CZECH CHALLENGER - V1,
CAC, CACIB (L’Est Jardin’s Fly Little Star x
L’Est Jardin’s Active Silver Look) maj: Michala Šindelářová Knírač malý černý Psi –
třída mladých CARLOS
Carboneum - V1, CAJC (Chelines Black Balduino x Andre
Arieta Camaro-Lu) maj: Hana Skotáková Psi –
mezitřída BUSINESS
MAN Carboneum - V1, CAC, r.CACIB (Kelly’s Yessie Yames x Genius Girl
Androis) maj: Hana Skotáková Psi –
třída otevřená ERNESTO
vom Heidekörbchen - V1, CAC, CACIB (Chopin v.d.Spikke x Harmony
v.Bit-Castell) maj: Monika Kos + Wolfgang Stumpf Feny –
třída dorostu CONSTANCE
IRIS Bohemia Ness - VN1 (Chelines Black Balduino x
Andalusie Bohemia Ness) maj: Radmila Volná Feny –
mezitřída WILHEMINA
Androis -
V1, CAC, CACIB, BOB (Kelly’s Yessie Yames x Royal Rapsodie Androis) maj: Andrea Horáková Feny –
třída otevřená FUNKY
TOWN de Extreme Blood - V1, CAC, r.CACIB (Bersuit Vergarabat de Extreme
Blood x Beverly Spain de Extr.Blood) maj: Hana Skotáková POPPY
FAY Androis - V2, r.CAC (Chelines Black Balduino x Anna
Antoineta Androis) maj: Josef Hřebačka Knírač malý pepř a sůl Psi –
třída otevřená CHOO
PA CHOO z Marzemu - V1, CAC, CACIB (Matraszepe Nutcracker x Fiebee
Grey z Marzemu) maj: PEPINO
Drofa - V2, r.CAC, r.CACIB (Victory Flash Moldau North x
Conchita Drofa) maj: Miroslava Němcová Feny –
třída dorostu CARRIE
Aldix - VN1 (Yeager Chuck Astronaut x Ditta
Qwin Aniretak) maj: Alice Michálková HAIDY
z Povodí Oharky - VN2 (Yankee Doodle Moldau North x
Flavie z Povodí Oharky) maj: Dagmar Dlouhá Feny –
třída mladých ARTEMIS
z Krupky - nenastoupila (Clipper Rezlark x Klementina
Semerádovic lupínek) maj: Jana Chlupová BEATRICE
z Košířských hvozdů -
V2 (Ringo Star Drofa x Beatrice od
Komáří vížky) maj: Jana Dostálová Gebories
DIPLOMAT OF ASTRONAUT - V1,
CAJC (Starling’s Narnia x Gebories
X-Elle) maj: Miroslava Suchá Feny –
mezitřída TOFFIFEE
Astronaut - V1, CAC, CACIB, BOB (Empire Creator at Moldau North x
Whitney Houston Astronaut) maj: MVDr.Michaela Hájková Feny –
třída otevřená EIMINIS
QWIN Aniretak - nenastoupila (Sternenhoch Diablo de Trufas
Negras x Enzi Qwin Garbo) maj: Dana Šubová GREAT
BEATRIX z Marzemu - nenastoupila (Empire’s Weekend Warrior x Cecille
z Marzemu) maj: Jozef Goga LOLA-FLORES
de Los Grisones - V2, r.CAC (Hideki Howdy x Chelines Crispina
La Dura) maj: Andrea Horáková QEEN
DAISY z Roznetu - V1, CAC, r.CACIB (Clipper Rezlark x Princess Peg
z Roznetu) maj: Martin+Miloslava Gondekovi Knírač střední černý Psi –
třída mladých JERRY
Iringa - V1, CAJC (Adam z Rakovníka x Daphné
Iringa) maj: Pavel Zapletal Psi –
mezitřída REMEMBER
ME BLACK Grand Calvera - V1,
CAC, r.CACIB (Veni Vidi Vici Grand Calvera x
Nirvana Grand Calvera) maj: Mgr.Alexandra Blahušová Psi –
třída otevřená CEDRIK
z Benova dvora - V3 (Dion Ponávka x Apis Elefante) maj:
Olga Dřímalová HAN
Bohemia Cardinal - V2, r.CAC (Steven Seagal de Manso Pelegri x
Doren Bohemia Cardinal) maj: Libuše Doleželová MR.SHRIEK
Grand Calvera - V1, CAC, CACIB, BOB (Vulturium Stahlkrieger Don x Fame
Black Crand Calvera) maj: Luboš Ondráček Feny –
třída mladých CELINE
DION Sluneční vítr - V1, CAJC (Speedy Arow Grand Calvera x
Dominika Temný blesk) maj: Jiří Kučera Feny –
mezitřída TRY
IT AGAIN Grand Calvera - V CAC, CACIB (Skansen’s Pirate D’Alcatraz x Fame
Black Grand Calvera) maj: Feny –
třída otevřená CHANEL
COCO Bohemia Cardinal - nenastoupila (Simons Marvel ot Barbatsutsy x
Dottie Bohemia Cardinal) maj: Marta Myšáková Feny –
třída šampionů FANTASIA
Grand Calvera - V1, CAC, r.CACIB (Veni Vidi Vici Grand Calvera x
Isolde Grand Calvera) maj: Knírač střední pepř a sůl Psi –
třída mladých EVERGREEN
Alarm Beskyd - V1, CAJC (Ankor Kurazh Bombastik x Brittle
Bambi Alarm Beskyd) maj: Lenka Halouzková Psi –
třída otevřená ENDEAVOUR
PEPPER Grand Calvera - V1, CAC, CACIB (Grey Tetis Getman x Delight Pepper
Grand Calvera) maj: MUDr.Vladimíra Kubíčková FELIPE
Jarní květ - V3 (Hosszubereki Csaszar Gamma x
Chessie Chattel ze Záhrabské) maj: Mgr.Michaela Krestová SUPER
MY LOVE Don Han - V2, r.CAC, r.CACIB (Grey Egreta x Grace Kelly Pik
Pari) maj: Donata Rusin Feny –
ttřída mladých ELEGANT
EUNICE Alarm Beskyd - V1, CAJC, BOB (Ankor Kurazh Bombastik x Brittle
Bambi Alarm Beskyd) maj: Lenka Fajkusová FAJN
BIBI Alarm Beskyd - V4 (Ankor Kurazh Bombastik x Alise
Srdce Beskyd) maj: Nela Rollerová FREESIA
od Kobylího potoka - nenastoupila (Stahlkregers Jason’s Legend x
Cairina od Kobylího potoka) maj: Hana Svobodová FUTURE
FAVOURITE Alarm Beskyd - V3 (Ankor Kurazh Bombastik x Alice Srdce Beskyd) maj:
Bc.Kateřina Škrobánková PRINCESS PEGGIE Grand
Calvera - V2 (Corry Bohemia Top Star x Mohner’s Outlaw) maj: Ing.Václav
Kříž Feny –
mezitřída FORCEFUL
FANTAGIRO ze Záhrabské - V2, r.CAC (Hosszubereki Csaszar Gamma x
Umblelievable USA ze Záhrabské) maj: Malgorzata Szarek Gaudeamus
LUMINA - V1, CAC (Gaudeamus Graf Purple x Baronessa
Bella ze Záhrabské) maj: Heidrun Caswell Feny –
třída otevřená FRANCHESKA
od Komáří vížky - V1, CAC, r.CACIB (Zorba Calvera av Serjas x
Champagne Grand Calvera) maj: Feny –
třída šampionů BRITLE
BAMBI Alarm Beskyd - V1, CAC, CACIB (Rud Noel Kavaler x Loving Lincy ze
Záhrabské) maj: Lenka Fajkusová GRACE
KELLY Pik Pari - V2 (Katahdin Ironclad x Japonka Sopol
Pik Pari) maj: Donata Rusin Feny –
třída veteránů CINDY
z Košířských hvozdů -
V1, Nejl.veterán (Lars Wisant x Arin z Ajarova
dvora) maj: Jana Dostálová Knírač velký černý Psi –
mladých DRAKKAR
z Bedýnky - V1, CAJC (Rus Astershvarc Yuventus x Aira
z Bedýnky) maj: Františka Blatoňová Psi –
mezitřída CARBON
BRIGHT ze Slunečné verandy - V1, CAC (Increase Speed Triumetal x Queen
of Spades Triumetal) maj: Hana Musilová Psi –
třída otevřená DAR
Ladior - V3 (Lex z Destru x Andulka Bitt
Box) maj: Otakar Spratek GARRY
Věčný rival - V2, r.CAC (Ewers Bitt Box x Illusion
Triumetal) maj: JUDr.Sylva Dloubalová TONY
Bitt Box - V1, CAC (Ewers Bitt Box x Pretty Polly
Radinie) maj: Jitka Zemanová Psi –
třída pracovní AGARICUS
Hart Menhir - V1, CAC, r.CACIB (Alex Arabona x Noble Nellie
Triumetal) maj: A.Tököly Psi –
třída šampionů DARK
DAEMON Triumetal - V1, CAC, CACIB, BOB (Gloris Remix x Jessica Sarah
Radinie) maj: Erik+Henrieta Okruhlicovi Feny –
třída mladých CHESSIE
Radinie - V3 (St.Brillant Radinie x Xenie
Radinie) maj: Iveta Podrabská GINNY
WESSELY vom Lobbachtal - V1, CAJC (Blizzard v.d.Talmühle x Roma
v.Lobbachtal) maj: Lenka Kamenická BELLA
DONA Kelador - V2 (Drakkar Noire Nergal x Reward For
Love-Wind of Dream) maj: Anna Holcingerová XCLAMATION
Bitt Box - V4 (Ewers Bitt Box x Xclamation
Radinie) maj: Karin+Jiří Míčovi Feny –
mezitřída CINDA
z Libějovického parku - V2 (Mister Johny Hanno Veto x Bára
Strážce klidu) maj: Mgr.Jana Baštecká WAIKIKI
Bitt Box - V1, CAC (Marco z Destru x Nicoll Bitt
Box) maj: Jiří Matuška Feny –
třída otevřená AFRODITA
Radinie - V1, CAC, CACIB (Perseus Rex Radinie x Neat Nelly
Radinie) maj: Olga Dřímalová BRIXA
černý medvídek - V4 (Mister Johny Hanno Veto x Afra
Černý medvídek) maj: Jana Stehlíková CASSI
z Polabí Boner - V2, r.CAC (Alex Arabona x Cathy Bitt Box)
maj: Karin+Jiří Míčovi DIAMOND
DASTY Triumetal - V (Gloris Remix x Jesica Sarah
Radinie) maj: Zdeňka Dostálová GREISY
Věčný rival - nenastoupila (Ewers Bitt Box x Illusion
Triumetal) maj: Vendulka Djurovičová TWIXEY
Bitt Box - V3 (Ewers Bitt Box x Pretty Polly
Radinie) maj: Vlastimil Bařinka Feny –
třída pracovní POLI
ze Šternberské strže - V1, CAC, r.CACIB (Perseus Rex Radinie x Nirra ze
Šternberské strže) maj: Marie Lohrerová Knírač velký pepř a sůl Feny –
třída mladých CABANTERA
Chov Pauli - V2 (Skansen’s Rasputin Ignorant x
Alessandria Vzpomínka) maj: Juraj Paulík CASSANDRA
Chov Pauli - V3 (Skansen’s Rasputin Ignorant x
Alessandria Vzpomínka) maj: Karin+Jiří Míčovi CONSTANZE
Kelador - V1, CAJC (Skansen’s Rasputin Ignorant x
Amirra Gauada) maj: Zuzana Straková Fey –
mezitřída HEPPY-CHERRYL
Věčný rival - V1, CAC, r.CACIB (Skansen’s Rasputin Ignorant x
D’Sandra Věčný rival) maj: Věra Fialová Feny –
třída šampionů AMIRRA
Gauada - V1, CAC, CACIB, BOB (Ishtar v.Winriks Hof x Azia od
Sivej skaly) maj: Zuzana Straková |