Výsledky OKV 14.4.2007 - Ústí n. L. Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 18. 04. 2007 (4728 přečtení) kompletní výsledky OKV se zadáním ČKŠ v Ústí nad Labem - Trmicích s fotkami některých jedinců KNÍRAČ MALÝ
BÍLÝ Třída vítězů - psi 1. FALCO POWERS FOR VICTORY of Maple Leaf 1. 3. 2005 VDHZS43000218 Vítěz CSV, CAC, ČKŠ O: Quasi White
Winter Storm v.d. Spikke M: It´s Now Or
Never v.d. Spikke Ch: Joachim Schnettler M:
Knut Berndt, Hauptstr.
108, D-01833 Dürrröhrsdorf-Dittersbach V1, ČKŠ Třída dorostu
- feny 2.
DESDEMÓNA pod Koldumem 30. 8. 2006 5985/06 O: Orin Bianco Olgas M:
Angelina Jolie
pod Koldumem Ch: Hana
Lišková M:
Hana Lišková + Ladislav
Vetešník, U koldomu 1571,
436 01 Litvínov nadějná Třída
vítězů - feny 3. CASIOPEA pod Koldumem 19. 4.
2004 5369/04 Vítěz
CSV, BOB, CAC,
ČKŠ O:
CH. Ista
v.d. Spikke M:
Angelina Jolie
pod Koldumem Ch: Hana
Lišková M:
Hana Lišková + Ladislav Vetešník, U Koldomu
1571, 436 00 Litvínov V1,
ČKŠ KNÍRAČ MALÝ
ČERNOSTŘÍBŘITÝ Třída
pracovní – psi 4.
IVAR z Jan-Ru 15. 5. 2005 5803/05 ZMMP, ZOP, ZMP1, Fpr1, 2x ČKŠ, CAC O: Anthony Boy Goldton M: Cora z Jan-Ru Ch: Alena
Janečková M:
Marie Bergerová, Březový Háj 459, 417 12 Proboštov V1, ČKŠ Třída vítězů – psi 5. CH. Chottans VAGABOND
FOR ME 6. 6. 2005 5929/05 Klubový šampion,
Junior šampion,
Vítěz CSV, BOB, 2x nejlepší malý knírač, BIS, 3x
CAJC, 3x VTM, Junior BIS, 5x ČKŠ, 2x CAC, OV, ISPU O: ICH.
Chottans
In Your Dreams M: Chottans Goa Gumma Ch: Charlotte Orre, Švédsko M:
Daniela Ullrichová, Habří
16, 400 02
Ústí nad Labem
V1, ČKŠ, OV, BOB Třída
mimo konkurenci - psi 6.
CH. KELLY Mc GILL Malý
kavalír 22. 1. 2005 5755/05 Klubový
šampion, OV,
5x ČKŠ, 4x CAC O:
ICH. Polleke
– Britt v. d. N´Oppasser M:
CH. Easy Elizabeth
Malý kavalír Ch: Daniela
Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří
16, 400 02 Ústí
nad Labem V1, vítěz memoriálu
CH. Charlieho Bohemia Vulkan Třída
veteránů - psi 7. CH. CASH CARRY
Malý kavalír 23. 12.
1998 4549/98 Český šampion,
Klubový šampion, Klubový vítěz, Národní vítěz, ISPU Klubsieger, OV, 2x CACIB, BOB O: CH. Charlie Bohemia Vulkan M: Fidonie Ši-Mon Ch: Daniela
Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří
16, 400 02
Ústí nad Labem V1, BIS veterán Třída
mladých - feny 8. JESSI z Jan – Ru 10. 7.
2006 6039/06 O: Anthony Boy Goldton M: Cora z Jan – Ru Ch: Alena
Janečková M:
Jiřina Růžičková, Třešňová
206, 417 42 Krupka 1 Velmi dobrá Mezitřída
- feny
9. LOVE ME KATE
Malý kavalír 14. 7. 2005 5857/05
2x CAJC, 2x
ČKŠ, Junior BIS
O: CH. Algris Zealous Monty
M: CH. Easy Elizabeth
Malý kavalír
Ch:
Daniela Ullrichová
M: Daniela Ullrichová,
Habří 16, 400 02
Ústí nad Labem V1 10. MIDNIGHT LADY
Malý kavalír 22. 11. 2005 5926/05 O:
CH. Unkas Bohemia
Vulkan M: Cristie Silver Malý kavalír Ch: Daniela
Ullrichová M:
Eva Vondrová, Kojetická 116,
400 03 Ústí
nad Labem V2 Třída
otevřená - feny 11. BEST GIRL
FROM Evbiar 22. 2.
2005 5766/05 O: CH. Algris Zealous Monty M:
Arris Evbiar Ch: Eva
Vondrová M:
Eva Vondrová, Kojetická 116,
400 03 Ústí nad Labem nenastoupila 12. GRACE GLORIA
Enory 4. 12. 2004 5728/04 O: Polleke – Britt v.d. N´Oppasser M:
Annemaria
Merbs
Bohemia Ch: Jana Žahourová M:
Jana Žahourová, Kurkova
2/1212, 182 00 Praha
8 V1, ČKŠ, OV 13. JOSEPHINE Mc DANIEL Malý kavalír
1. 7. 2004
5639/04 O:
CH. Algris Zealous Monty M:
Cristie
Silver
Malý kavalír Ch: Daniela
Ullrichová M:
Václava Kratěnová, Haškova
667, 403 17 Chabařovice V2 14. MERY KAY
Malý kavalír 22. 11.
2005 5925/05 O:
Unkas
Bohemia Vulkan M:
Cristie
Silver
Malý kavalír Ch: Daniela
Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří 16,
400 02 Ústí nad Labem VD4 15. WERA Bohemia
Vulkan 19. 6.
2004 5618/04 CAJC, ČKŠ, OV, BOB O:
Polleke-Britt v.d. N´Oppasser M:
Santa Knyrys Paulina Ledhz Ch: Hana Kurfürstová M:
Jaroslava Ošťádalová, J.
Průchy 2906/12, 434 01 Most VD3 – odstoupila
Třída vítězů - feny 16. UNIVERSE´S MISS 4. 4.
2005 5968 –
06/05 Vítěz
CSV, OV, 3x ČKŠ,
CAC O:
CH. Ljubimyi Borodach Arseniy for Roses M:
CH. Algris Night Flauer Ch: V. Bogdanova, Rusko M:
Daniela Ullrichová, Habří
16, 400 02 Ústí nad Labem V1, ČKŠ Třída
mimo konkurenci - feny 17. CH. BABSI
SILVER Malý kavalír 28. 4 .1998 4477/98 Český
šampion,
Klubový šampion, Junior
šampion,
Veterán šampion,
2x CACIB, Klubový
vítěz, Vítěz CSV,
ISPU klubsieger, OV,
BOB… O:
ICH. Edy Vulkan M: Fisonie Ši – Mon Ch: Daniela
Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří
16, 400 02 Ústí
nad Labem nenastoupila Třída
veteránů - feny 18. ICH. ARNIKA SILVER Malý kavalír 5. 1. 1997
4199/97
Interšampion, Český šampion,
Klubový šampion, Junior šampion,
Rakouský šampion,
VDH šampion, Deutscher
šampion, 5x CACIB, BOB, Klubový vítěz O:
CH. Charlie Bohemia Vulkan M:
Fidonie
Ši - Mon Ch:
Daniela Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří 16,
400 02 Ústí nad Labem V1 KNÍRAČ MALÝ
ČERNÝ Třída otevřená - psi 19. CASPER Rauteufelchen 28. 12.
2004 VDH04ZS41001306 O:
Gone with the Wind v.d.
Spikke M:
Disco Dancer v.d. Spikke Ch: Kerstin Heftenberger M:
Knut Berndt,
Hauptstrasse 108, D-01833 Dürrröhrsdorf-Dittersbach V1, ČKŠ Třída pracovní
- psi
20. LACK od
Modrého džbánu 20. 2. 2003 5091/03
4x ČKŠ, 2x Oblastní
vítěz, Krajský vítěz,
res.
CAC, ZMMP, ZZO, ZOP,
SA1, ZMMP 1,
BH, ZPU1, SA2
O: ICH.
Inter
Leader Rezlark M: Irta od Modrého džbánu Ch: Mgr.
Bohuslava Pavelková
M: Marie Kašparová,
Kosmonautů 482/16, 400 01
Ústí nad Labem Nenastoupil Třída vítězů - psi 21. CH. Kelpi´s TOD JR
V TOD 5. 6. 2005 5827/05 Český šampion O:
Skansen´s Tov V Thankyou
M: Athena Oric Central Ch: Richard Tomsett,
Kanada M:
Libor Sakař, Malá
Bělá 145, 294 01 Bakov nad
Jizerou V1, ČKŠ, OV Třída mimo
konkurenci - psi
22. CH. CIDAN HURICAN
Malý kavalír 7. 5. 2003 5156/03 Český šampion, Klubový
šampion, VDH šampion,
Klubový vítěz 2005, 2006, 3x BOB, 2x CACIB,
6x CAC, 8x ČKŠ, 3x CAC SR,
Oblastní vítěz, 4x VDH, KSA,
4x CAC PSK, 3x ISPU, res.
VDH O: Benett v. d. Spikke M: Ally Mc Beal Malý kavalír Ch: Daniela
Ullrichová M: Daniela Ullrichová,
Habří 16, 400 02
Ústí nad Labem V1 Třída
veteránů - psi 23. BEEFEATER Black Nelor 18. 6.
1997 3920 4x ČKŠ, OV, CAC O:
ICH. Super Star Moldau North M:
Loreta Androis Ch: Pavla
Kovaříková M:
Venuše Studničková, Stará 10,
400 01 Ústí nad Labem V1
Třída
mladých - feny
24. Kelpi´s MAYBE
JR V TOD 7. 6. 2006 6064/06 O:
Skansen´s Tod
V Thankyou M:
Athena Oric Central Ch: Richard
Tomsett,
Kanada M:
Libor Sakař, Malá
Bělá 145, 294 01 Bakov nad
Jizerou V1, VTM, BOB, BIS
mladá fena Mezitřída - feny 25. BRENDA od Tří
Grácií 25. 5.
2005 5656/05 CAC, ČKŠ O:
Inter
Leader Rezlark M:
Carrie
od Hrabáku Ch: Anna Orságová M:
Anna Orságová, Haškova
447, 415 10 Teplice V1, ČKŠ Třída
otevřená - feny 26. BOSA NOVA Rezlark 7. 10.
2003 5259/03 O: X-magicman
v.d. Havenstad M:
Issa
Prima Rezlark Ch: Ing. M:
Jana Žuravnyjová, Bezručova 805,
440 01 Louny V2, res. ČKŠ 27. HERIET HENNY Bikin dvor
20. 3. 2005
5691-05/05 CAJC, CAC, CACIB, ČKŠ O:
X- Magicman v.d. Havenstad M:
Cornélia
Clára
Bikin dvor Ch: Zuzana
Havlíková M:
Jiřina Kubincová, Žufanova 1095,
163 00 Praha V1, ČKŠ Třída
vítězů - feny 28. JCH. ANDALUSIE Bohemia Ness 17. 9. 2004 5489/04 Vítěz Speciální výstavy, Junior šampion, 2x CACIB, 2x OKV, 7x CAC, 4x ČKŠ O:
ICH. Da Vinci v.d. Brunnengärten M:
CH. Brooke Shields z Šardanu Ch: Jana Kaniaková M:
Jana Kaniaková, Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice V1,
ČKŠ, OV KNÍRAČ MALÝ
PEPŘ A SŮL Třída
štěňat - psi 29. ARCHIBALD Drofa 21. 11.
2006 6944/06 O:
Ringo
Star Drofa M:
Karolina Semerádovic lupínek Ch: Jaroslava
Drožová M:
Jaroslava Drožová, Strážovská 1318/66,
153 00 Praha nenastoupil Třída dorostu
- psi 30. CORADO Evbiar
18. 8. 2006
6894/06 O:
CH. Barry Brigs Malý
kavalír M:
Akima Evbiar Ch: Eva
Vondrová M:
Eva Vondrová, Kojetická 116,
400 03 Ústí nad Labem nenastoupil 31. EOS Rauhteufelchen 5. 8. 2006 7005-07/06 O:
CH. Little Buddha v. Erbhof M:
Valentina Toy les Amis du Channel Ch: Kerstin Heftenberger,
Německo M:
Daniela Ullrichová, Habří
16, 400 02 Ústí
nad Labem VN1 32. CHRIS NORMAN
Malý kavalír 7. 9. 2006 6910/06 O:
CH. Zeb - Dutch v. d. N´ Oppasser M:
CH. Dixi Queen Pepper Malý
kavalír Ch: Daniela
Ullrichová M: Mgr.
Radka Filoušová, Koštov 88,
400 02 Ústí nad Labem odstoupil Mezitřída – psi 33.
ABSOLUT Perfect Gift 28. 11. 2005 6724/05 CAJC, VTM O:
Mátraszépe
Nutcracker M: Ice Princes Fergie Semerádovic lupínek Ch: Gabriela
Rývorová M:
Iveta Bosmanová, Osecká
92, 419 01 Duchcov V1 34. FAIR PLAY Rezlark 30.
5. 2005 6535/05 O:
Hibiscus
Mengo Celebration M:
Ave Maria Rezlark Ch: Ing. Larisa Rezková M:
Libor Sakař, Malá
Bělá 145, 294 01 Bakov nad
Jizerou VD
Třída otevřená
- psi 35. Empire CREATOR AT MOLDAU
NORTH 8. 2.
2004 6592-05/04 O:
CH. Galaxy Majestic Murph M:
CH. Empire´s Chyna Moon Ch: V. E. A. Stephens,
Kanada M:
Libuše Stikarovská, 463 66
Jindřichovice
pod Smrkem 287 V1, ČKŠ, OV 36. Kaspelix CAME
IN TIME 2. 8. 2005 6753-06/05 2x CAJC, 3x Junior BIS, VTM O:
Maximin
Over The Moon M:
Falkendal´s
Wicked
Lady Ch: Maria Engström, Švédsko M:
Daniela Ullrichová Habří
16, 400 02 Ústí nad
Labem V2, res. ČKŠ Třída
štěňat - feny 37.
ANN QUINN Drofa 21. 11. 2006
6945/06 O: Ringo Star Drofa M:
Karolina Semerádovic lupínek Ch: Jaroslava
Drožová M:
Jaroslava Drožová,
Strážovská
1318/66, 153 00 Praha 2 38.
BALLANTINES Perfect gift 12. 12. 2006 6961/06 O: In – Petto De Gabritho M: Ice Princes Fergie Semerádovic lupínek Ch: Gabriela
Rývorová M:
Gabriela Rývorová, Toruňská
327, 181 00 Praha 8 1, BIS štěně Třída dorostu - feny 39. CAROLAIN Evbiar 18. 8. 2006
6895/06
O: CH. Barry Brigs Malý kavalír
M: Akima
Evbiar
Ch:
Eva Vondrová
M: Bc.
Bohumil Hanzlík, Luční 147, 435 32 Mariánské Radčice
nenastoupila 40. FERGIE Golden Baby Radeto 2. 10. 2006 6922/06
O: CH. Empire´s
Weekend
Warrior
M: Universe Baby Drofa
Ch: J.
Tomšů
M: Jaroslava Drožová, Strážovská 1318/66, 153 00 Praha
nenastoupila 41. Gebories
DIPLOMAT OF ASTRONAUT 21. 7. 2006 S56172/2006 O:
Starlings
Narnia M:
Gebories
X-Elle Ch: Göran + Eva Borg, Švédsko M: Miroslava Suchá,
Na Pastvičkách 97,
277 15 Tišice nenastoupila 42. CHYNA MOON Malý
kavalír 7. 9. 2006 6912/06 O:
CH. Zeb – Dutch v. d. N´Oppasser M:
CH. Dixi Queen Pepper Malý kavalír Ch: Daniela
Ullrichová M:
Daniela Ullrichová + manželé Koreňovi, Habří 16,
400 02 Ústí nad Labem nenastoupila Třída
mladých - feny 43. HELLO MAXI Malý
kavalír 23.3.2006 6782/06 O:
ICH. Jordano Ventimiligia Astronaut M:
CH. Anna Flash Malý
kavalír Ch: Daniela
Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří
16, 400 02 Ústí
nad Labem V1, VTM Mezitřída -
feny 44.
EKAIA Qwin Aniretak 7. 12. 2005 6735/05 O:
Sternenhoch
Diablo
de Trufas Negras M:
Enzi Qwin Garbo Ch: Kateřina
Makovská M:
Jana Halousková, Čemínská 252,
330 33 Město Touškov V2, res. ČKŠ 45.
JCH. SHAKIRA Astronaut 13. 1. 2006 6743/06 Junior šampion
SK O:
CH. Zeb – Dutch
v. d. N´Oppasser M:
ICH. Juliete
Ernst Astronaut Ch: Miroslava
Suchá M:
Miroslava Suchá, Na
Pastvičkách 97, 277 15 Tišice V1, ČKŠ, OV,
BOB, nejlepší malý knírač, BIS Třída
otevřená - feny 46. DANCING DEBIE
Malý kavalír 27.
12. 2002 6040/02 ČKŠ, res. ČKŠ
O: ICH. Yeager Chuck Astronaut
M: CH. Agatha Christie Malý kavalír
Ch: Daniela
Ullrichová
M: Isolda
Lemonová, P. Jilemnického
2503, 434 01
Most VD 47. CH. FOR BABY
GIRL Malý kavalír 15.
11. 2004 6466/04 Klubový
šampion, CACIB, 3x CAC, 5x ČKŠ, 3x OV, BOB, nejlepší malý knírač OKV, res. CAC, res. ČKŠ, CAC
SR, res. VDH, ISPU O:
CH. Little
Buddha v. Erbhof M:
CH. Agatha Christie Malý kavalír Ch: Daniela
Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří
16, 400 02 Ústí nad Labem V2, res. ČKŠ 48. JCH. GUERNICA Knížete
Sternenhocha 14.
10. 2005 6708/05 Junior šampion,
CAC, Res. CACIB, CAC SK O:
Sternenhoch
Diablo
de Trufas
Negras M:
ICH. Borgia
Lucretia
Knížete Sternenhocha Ch: Mgr.
Kateřina Čechová M:
Vlasta Saková, Bedřicha
Smetany 611, 330 11 Třemošná V1, ČKŠ 49. CHASING RAINBOWS
Moldau North 3. 6. 2003 6201/03 O:
CH.. Empire´s Weekend Warrior M:
Youre Holly Moldau North Ch: Libuše
Stikarovská M:
Libuše Stikarovská, 463 66
Jindřichovice pod Smrkem
287 V3 Třída pracovní - feny 50. GEISY z Povodí
Oharky 24. 8. 2005 6692/05 ZMMP, ZOP, ZZO O:
Clipper
Rezlark M:
Džessy
z Povodí Oharky Ch: Jarmila
Poláková M:
Helena Vacínková, Mařákova 12,
160 00 Praha 6 V1 Třída vítězů – feny 51. CH. OFFELIA Astronaut 24. 1.
2005 6525/05 Český
šampion, Národní vítěz,
4x CAC, CACIB, OV O:
CH. Zeb – Dutch
v. d. N´Oppasser M:
ICH. Whitney Houston Astronaut Ch: Miroslava
Suchá M:
Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice V1, ČKŠ Třída mimo konkurenci - feny 52. CH. DIXI QUEEN
PEPPER Malý kavalír
27. 12. 2002 6042/02 Český
šampion,
Klubový šampion, VDH šampion, 2x CACIB, 5x VDH, 5x CAC, 6x ČKŠ,
5x CAC PSK, KSA, 2x ISPU, OV O:
ICH. Yeager Chuck Astronaut M:
CH. Agatha Christie Malý
kavalír Ch: Daniela
Ullrichová M:
Daniela Ullrichová, Habří
16, 400 02 Ústí
nad Labem V1, BIS mimo
konkurenci 53. CH.
ICE PRINCES FERGIE
Semerádovic lupínek 19. 2. 2002 5843/02 Český, Slovenský, Klubový, Junior šampion, Slovenský Grand šampion ZOP, ZZZ, BH, ZPU1, ZZO, VZ1 O:
Fabien Drofa M: Caya Semerádovic lupínek Ch: Jana
Semerádová M:
Gabriela Rývorová, Toruňská
327, 181 00 Praha 8 V2
KNÍRAČ STŘEDNÍ
ČERNÝ Třída dorostu – feny 54.
ZAFIRAH THELERSÄULE Grand Calvera 6. 10. 2006 O:
CH. Stahlkrieger´s
Legend of Lance M:
WW. ICH. Victory in Black Grand Calvera Ch: Denisa
Havelková M:
Diana Pölzing, Kirchweg 17,
01774 Höckendorf, Německo VN 1, BIS dorost Mezitřída - feny 55. SOMETHING SPECIAL
Grand Calvera 10. 9. 2005 6862/05 CAJC O:
Veni Vidi
Vici Grand Calvera M:
Rhapsodie de Nador Cleville Ch: Denisa Havleková M:
Anna Vondráčková,
Žižkova 255/232, 400 04 Trmice V1 KNÍRAČ STŘEDNÍ
PEPŘ A SŮL Třída
otevřená - psi 56. ELDORÁDO Imoona 12. 4. 2004 6385/04 Junior BIS, 2x ČKŠ, 7x KV, OV O:
Jasper Pepper Grand Calvera M:
Bellatrix
Star Imoona Ch: Petra
Bajerová M:
Renata Haláčková, Martinova
26, 107 00 Praha
10 V1, ČKŠ, OV, BOB,
nejlepší střední knírač Třída
vítězů – psi 57.
UNICUM Rus Top Rate 20. 8. 2004 6827-05/04 Národní
vítěz, 2x BOB, OV,
4x ČKŠ, CACIB O:
Ivan Mazor M:
Canta Seyli Ch: M. Barzhanova M:
Hana Kružliaková, 338 45
Strašice 552 V1 Třída mladých - feny 58.
BUFFY VAMPIRE Pilsner top
23. 1. 2006 6940/06 2x CAJC O:
Zar Hosszübereki – Csázár M:
Alissa Rezlark Ch: Hana Kružliaková M:
Jaroslav Macháček, Milešovská 152,
411 31 Velemín V1, VTM Třída
otevřená - feny 59. CHERRY Horký
dech 29.
9. 2004 6639/04 O:
Jetaime Talhi Karnaval M:
Fábie
Horký dech Ch: Vladislav
Pich M: Vladislav
Pich, Lutovítova 29,
278 01 Kralupy nad Vltavou V1 60. ROYAL REBECCA
ze Záhrabské 28. 4. 2002 5899/02 O:
Ave Concorde Mont Blanc M:
Dear Debie ze Záhrabské Ch: Monika
Jurčovská M:
Drahuše
Hošková, SNP 2526/4, 434 01 Most nenastoupila KNÍRAČ VELKÝ
ČERNÝ Mezitřída - psi 61. FILOS Radinie 24. 5.
2005 5481/05 O:
Gloris Remix M:
Lilly Marlen Radinie Ch.: Helena
+ Ing. Zdeněk
Glänznerovi M:
Blanka Dašková, Čajkovského 145, 400
01 Ústí
nad Labem V1 Třída otevřená - psi 62. MOUSTACHE von Alt – Herrenwyk 28. 1. 2005
VDH05RS 61003698 O:
Matraszepe
Famous
Favorit M:
Cheyenne
von Alt
– Herrenwyk Ch: K. D. Jühdes,
Německo M:
Knut Berndt, Hauptstrasse 108,
01833 Dürrröhrsdor, Německo V1, ČKŠ, OV, BOB,
nejlepší velký knírač Třída otevřená
- feny 63. DINA Věčný
rival 16.
7. 2003 5116/03 O:
Alberto Uno Substantia Nigra M:
Illusion
Triumetal Ch: Věra
Fialová M:
Ivana Hrubá, 273 42
Libochovičky
29 V1 64. ESMERALDA Radinie 28. 12. 2004 5399/04 2 x ČKŠ, res.
ČKŠ O:
Ontario z Tartaku M: Frejsi Bitt Box Ch: Helena a Ing. Zdeněk Glänznerovi M:
Lolita Tomsová,
Spojovací 144, 273 51 Kyšice V2 SOUTĚŽ DÍTĚ A PES 1. Sakař a knírač malý pepř a sůl Fairplay Rezlark 2. Julie Vacínková a
knírač střední pepř a
sůl Aran
Borůvka 3. Tereza Filoušová a knírač malý
pepř a sůl Chris Norman Malý kavalír 4. Jiřina Růžičková a knírač malý černostříbřitý Jessi z Jan -
Ru SOUTĚŽ CHOVNÝCH PÁRŮ Knírač malý černostříbřitý CH.
Chottans
Vagabond for Me + Love Me Kate
Malý kavalír Majitel: Daniela
Ullrichová Knírač malý černostříbřitý CH.
Kelly Mc Gill Malý kavalír + Universe´s Miss Majitel: Daniela
Ullrichová 1. Knírač malý
černý: CH.
Kelpi´s
Tod Jr V Tod + Kelpi´s Maybe
Jr V Tod Majitel: Libor
Sakař Knírač malý
pepř a sůl: Kaspelix
Came in Time + CH. Dixi Queen Pepper Malý kavalír Majitel: Daniela
Ullrichová SOUTĚŽ CHOVATELSKÝCH SKUPIN Malý kavalír – knírač malý pepř a sůl Daniela Ullrichová 1.Malý kavalír – knírač malý černostříbřitý Daniela Ullrichová |