Hanácká Národní výstava Olomouc 13.1.2007

Autor: -mze- (zmarzemu@centrum.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 02. 02. 2007 (5020 přečtení)




Kompletní výsledky Národní výstavy v Olomouci.

II

II. Hanácká národní výstava psů  13.1.2007

posuzoval MVDr. Petr Pavelek

 

plemeno

pohlaví

třída

jméno

známka

KMB

f

mezitřída

AGAPI Bianco Star

VD1

 

f

otevřená

INEZ Uličník

V1

KMČSTŘ

p

mladých

XPRESO z Dixie

V1

 

p

otevřená

Djakartas UPTOWN BOY

V1

 

p

otevřená

KEN ze Šternberské strže

V2

 

p

vítězů

SANCO del Berrocal

V1, CAC, Národní vítěz

 

p

veteránů

ALLAN Tomášův dvorek

V1, Nejlepší veterán

 

f

mladých

ARLENS z Údolí hvězd

VD3

 

f

mladých

MONA LISA Jadya

VD4

 

f

mladých

ANDY Milba Bam

V2

 

f

mladých

OXI ze Šternberské strže

V1, CAJC

 

f

mezitřída

BEATIFUL Happy Mafian

V2

 

f

mezitřída

AMY Deny-Skvar

VD3

 

f

mezitřída

Aquilla – Aqwalinea Bohemia Drean

V1, CAC

 

f

otevřená

FILOMENA Rezlark

nenastopila

 

f

vítězů

DELIGHT Grand Calvera

V1, CAC, Národní vítěz, BOB

KMČ

p

mladých

QUENTIN Black Belis

VD 1

 

p

mezitřída

Kelpi´s TOD JR V TOD

V1, CAC, Národní vítěz

 

f

dorost

ISIS z Kočičího údolí

VN

 

f

mladých

XTRAVAGANCE Androis

V1, CAJC, BOB

 

f

mladých

OH – OH v.d. Königssäule

VD 2

 

f

mezitřída

PENELOPA CRUZ Hajko - Nerita

nenastoupila

 

f

pracovní

QUENDOLINE Androis

V1

 

f

vítězů

FOLK DANCE Rezlark

nenastoupila

KMP+s

p

dorost

BAD od Růžové školky

VN

 

p

mladých

CASPER DIABLO z Barokamu

VD2

 

p

mladých

ALIBABA z Kopce Vítkova

V1

 

p

otevřená

CHOO PA CHOO z Marzemu

V1

 

p

otevřená

JAMES BOND de los Grisones

nenastoupil

 

f

mladých

CONTESSA DIABLO z Barokamu

VD3

 

f

mladých

EIMINIS QWIN Aniretak

V2

 

f

mladých

TOFFIFEE Astronaut

V1

 

f

mezitřída

YORDANA z Kopce Vítkova

D

 

f

mezitřída

OXANA Astronaut

V1, CAC

 

f

otevřená

CHIARA z Marzemu

VD2

 

f

otevřená

FOR FUN Rezlark

nenastoupila

 

f

otevřená

LOLA FLORES de los Grisones

V1, CAC

 

f

pracovní

GEISY z Povodí Oharky

VD

 

f

vítězů

ONTARIA Astronaut

V1, CAC, Národní vítěz, BOB

KSČ

p

mezitřída

INDI Iringa

V1

 

p

otevřená

CEDRIK z Benova dvora

V1

 

p

vítězů

FASCY Temný blesk

V1

 

f

mezitřída

SURPRISE SURPRISE Grand Calvera

V1

 

f

mezitřída

BEA Sluneční vítr

VD2

 

f

otevřená

HAJJA Iringa

VD1

KS p+s

p

dorost

EVERGREEN Alarm Beskyd

VN

 

p

mladých

DE LUXE DESING Alarm Beskyd

V1,CAJC, BOB

 

p

mladých

ATLANTIC OCEAN Oriasis

V2

 

p

mezitřída

UNO WESOLY Brodacz

V1

 

p

otevřená

ENDEAVOUR PEPPER Grand Calvera

VD2

 

p

otevřená

Felipe Jarní květ

V1, CAC, Národní vítěz

 

p

pracovní

ARAM Borůvka

VD1

 

f

dorost

FUTURE FAVOURITE Alarm Beskyd

VN2

 

f

dorost

ELEGANT EUNICE Alarm Beskyd

VN1

 

f

dorost

FINTA F Alarm Beskyd

VN3

 

f

mezitřída

COMELY CASIOPEA Alarm Beskyd

V1

 

f

otevřená

ANTEA ANDROMEDA Alarm Beskyd

V1, CAC, Národní vítěz

 

f

vítězů

ALISA Srdce Beskyd

V2, r.CAC

 

f

vítězů

BRITLE BAMBI Alarm Beskyd

V1, CAC

KVČ

p

mladých

AGARICUS Hart Menhir

V3

 

 

 

WIKING Bitt Box

V2

 

 

 

WIZARD Bitt Box

V1,CAJC, BOB

 

 

otevřená

CARLIE Věčný rival

V1

 

 

pracovní

URAGAN v. Elberfeld

 

 

 

vítězů

XANDINO v. Elberfeld

V1

 

f

mezitřída

GREISY Věčný rival

V1, CAC

 

 

otevřená

CASSI z Polabí Boner

VD2

 

 

otevřená

Bára z Bedýnky

VD1

 

 

pracovní

ILUSION Chov Pauli

VD 1/ odstoupil

 

 

pracovní

POLI ze Šternberské strže

VD 2

 

 

vítězů

ANITA z Bedýnka

V2, res.CAC

 

 

vítězů

AFRODITA Radinie

V1, CAC, Národní vítěz

KV p+s

p

otevřená

Z´Eridanu Dog love ENZO FERRARI

VD1

 

f

dorost

CASSANDRA Chov Pauli

VN

 

f

mladých

HEPPY – CHERYL Věčný rival

VD1

 

f

otevřená

Z´Eridanu Dog love ELIZABETH QUEEN

VD2

 

f

otevřená

ARWEN Ignorant

V1

 

 

Soutěže: Nejlepší mladý pes výstavy  KVČ - WIZARD Bitt Box

               Nejlepší mladá fena výstavy 2. místo KMČSTŘ OXI ze Šternberské strže

               Nejlepší veterán výstavy 2. místo KMČSTŘ ALLAN Tomášův dvorek

               Nejlepší chovatelská skupina 2. místo – KMp+s  Astronaut

 

Celkové výsledky včetně fotografii najdete na: http://psivystava.didot.cz/